12300
10528995171446015691.jpg
  • Szolnokboy
    #1715
    http://www.youtube.com/watch?v=NoeLr7Ue4sY

    LOL! Windows Vista-s 1x16 promo :P
  • greenish
    #1714
    Helobelo, már vártam a negatív hsz.-t, thx :P

    Egyébként ha már itt tartunk, nem az alapján nézek meg filmet/sorozatot, hogy ki mit mond, csak egyszerűen kiváncsi voltam a véleményekre (de, nem a bunkózó csipkelődésedre!). Egyébként, nekem sajna, nem csak abból áll a napom, hogy órahosszákat üljek a tv előtt és éppen induló sorozatokat nézzek v.netán keserédes megjegyzéseket tegyek másoknak a számgépemen/ahogy azt a mellékelt "ábra" is mutatja/.

    Többiektől bocsi a kis kitérőért.
  • Szolnokboy
    #1713
    Heroes felirat a hosszupuskan "Heroes - 1x14 Heroes - 1x14 - Run! (HDTV-LOL)" névvel, de az a 1x15. Köszi Kenny!
  • greenish
    #1712
    Trisztin & Precision! Köszi az infokat, megfogadom. :)
    (Mindig jó olvasni, hogy vki mennyire lelkesedik vmiért... most itt épp ezért a sorozatért.)
  • gerg82
    #1711
    http://hosszupuska.freeweb.hu/

    Mükszik az oldal!
  • Malakai
    #1710
    Erős fan oldal?
    heroesforum.extra.hu (Persze relatív, hogy mennyire erős, még ez se az igazából, 16 felhasználó van 20 hozzászólás fölött.)
    Kenny fordítja, Kennyé (egyrészt) a fórum, ide biztos be lesz linkelve, hogyha elkészül...
    feliratok.hu-n nem Kenny a fordítója, ott kicsit később is várható...
  • ProGabe #1709
    udvariasabb nem,okosabb még lehetsz :) majd ha kész lesz,fenn lesz a feliratok.hu-n,meg itt is egyből linkeli majd a készítő,ahogy szokta,de tudod mit:tanulj meg angolul!!!na mind1,inkább megnézem,nem itt irogatok :P
  • winnie
    #1708
    hidd el, ha lesz sub, akkor ha máshova nem, egy ingyenes tárhelyre be fogják linkelni és az körbejárja azonnal a netet.
  • MagyaR
    #1707
    Heló! Nincs vmi heroes fan oldal, ahova majd felkerül a ..... kise mondom, h mi, mert még megköveznek egyesek :D.

    Vagyis nem nyavajgok .... után, mert tudom, h ma szokott lenni, csak hát nemtom hol lesz fent, mert ugyebár a hp most szünetel a másik nagy oldalon (kise ejtem a nevét) meg csak 1 hét múlva lesz.

    Vagyis egyszerűen annyi lenne, a kérdésem, hogy a hp-n és a fel******.hu-n milyen más nagy oldalak vannak, ahova esetleg felkerül a még ma vagy holnap lefordított heroes rész?

    (nem kérdeztem meg volna itt, ha nem néztem volna utána, csakhát sikertelenül)

    ui: Nah ennél udvariasabb nemtok lenni, szal ne tessék leüvölteni a fejemet :D.
  • winnie
    #1706
    "a lost vagy a prison break első két része is vasárnap volt (nemtom melyiké)"

    egyiké sem.

    "Amúgy kétlem, hogy maradna vasárnapon..."

    miért ne. logikus lenne. még kedden vagy csütrötökön lehetne, de fábry vagy a vészhelyzet ellen necces berakni, nem?

    "2007. 03. 04. vasárnap 20.00 - Hősök 1×01-1×02 - a TV2-n."

    ezt bárki mondhatja.
  • Malakai
    #1705
    Ok, félre értelmeztem, amit írtál... :)
  • Seth
    #1704
    mert ki mondta hogy máshol lesz?
  • kuci06
    #1703
    a lost vagy a prison break első két része is vasárnap volt (nemtom melyiké)
  • Malakai
    #1702
    TV2-n lesz. :)
    Amúgy kétlem, hogy maradna vasárnapon...
  • Seth
    #1701
    NA végre egy viszonylag jó időpont, talán az rtl-en 20x ismételt filmek helyett ezt nézik az emberek :D
  • danikarate
    #1700
    2007. 03. 04. vasárnap 20.00 - Hősök 1×01-1×02 - a TV2-n.
  • BlackShadow
    #1699
    nah már csak kenny-re várok, heroes 15 már itt csücsül a gépen :D remélem zsír lesz ez a fightos rész :)
  • winnie
    #1698
    "és még annyit árulj el, a te megítélésed szerint milyen? "

    mekkora baromság már ez. egy random embertől függeni. ha azt mondja sz*r, akkor nem nézed, ha jó, akkor nézed? egy sorozatnál olyan egyszerű megnézni az első részt és dönteni.

    de ez a kérdés egy heroes-fórumban pláne csacsiság.
  • precision
    #1697
    hogy milyen? utóbbi időben ez a sorozat jön be a legjobban.... igen, természet feletti erők, de ne egy xmen -re számíts, annál sokkal több
  • 5w0rdf15h
    #1696
    már péntek óta le van halva :(
  • Trisztin
    #1695
    drágáim :) azért mégse lehet olyan rossz az a teaser,ha idetalálnak a "mégnemrajongók" :)

    Greenish - a sorozat megérdemli,hgoy szánj rá időt,mivel nagyon izgalmas és lebilincselő [Szerintem,hősös]
  • greenish
    #1694
    jóóóóó van na, csak érdeklődtem
  • Cat #1693
    nézd meg az első részt, és döntsd el.
  • greenish
    #1692
    és még annyit árulj el, a te megítélésed szerint milyen? (természetfeletti erők meg hasonlók?)
  • precision
    #1691
    igen
  • greenish
    #1690
    Ez az a sorozat, ami most fog indulni a tv2-n?
  • winnie
    #1689
    "miért nem kérdés? mi történt vele?"

    semmi, csak karbantart a fw
  • QuippeR
    #1688
    felirattal, igényesen. remélem itt is sikerül megoldani valahogy.
  • Cat #1687
    miért nem kérdés? mi történt vele?
  • winnie
    #1686
    "hát ugyebár ez a készítőktől függ hogy a felirat az hogyan van rajta,2007-ben kizárt hogy nem "külön van" a filmtől,szal gondolom tiszta képet kap a tv2,még jobb esetben a "kódját""

    nem, a tv2 feliratos kópiát kap, de nem is ők kapják, hanem a szinkroncég és nekik le kell takarniuk a feliratot. a készítőknek nincs köze ahhoz, hogy van a felirat.
  • Lyan Kyj
    #1685
    már nem kérdés, sry
  • Lyan Kyj
    #1684
    off kérdés:

    hosszupuska nektek sem jön be már 2-3 napja?
  • Malakai
    #1683
    Hú de meglódult a topic, csak nem a promók miatt? :P
    Marha nagy feladat lehet amúgy szinkronizálni a Heroest, sztem van rá esély, hogy a nézettségre is rányomja bélyegét...
  • Casillas
    #1682
    vajon hogy fordítják azt, hogy "Gulp!"? :O

  • nesster
    #1681
    ezen jót nevettem! :D az idézeten is meg azon hogy ,,és azt mondja angolul, hogy szévdöcsírldör, a magyar ember meg csak néz.,,
  • H0ri
    #1680
    jah meg most is :)
  • McHaals
    #1679
    most volt tv2-n heroes reklám...
  • precision
    #1678
    már jópár sorozat volt amit a gépen néztem meg angolul, felirattal, a M.o. -i megjelenés előtt, és mikor itthon vmelyik csatorna adni kezdte, sosem néztem meg még1x. Sztem első kivétel a Heroes lesz.
  • ProGabe #1677
    hát ugyebár ez a készítőktől függ hogy a felirat az hogyan van rajta,2007-ben kizárt hogy nem "külön van" a filmtől,szal gondolom tiszta képet kap a tv2,még jobb esetben a "kódját" a feliratoknak és akkor csak át kell írniuk magyarra,be szép is lenne :)
  • winnie
    #1676
    az, ha van felirat, akkor nem fogjak, mert nem tudjak letakarni a feliratot. (bar elismerem, hogy nem nezem a lostot hogy mikeppen is megy ott a koreai csevegés)