12300
10528995171446015691.jpg
  • ZiP90
    #1675
    Sztem arra gondolt, h. amikor Hiro japánul beszél :)
  • H0ri
    #1674
    nemtom nekem bejön a promo :)
  • winnie
    #1673
    "A gépemet rá, hogy leszinkronizálják.... :("

    ja, majd nem. miért ne szinkronizálnák le? mindenki csacsog magyarul, aztán jön a metrón és azt mondja angolul, hogy szévdöcsírldör, a magyar ember meg csak néz.
  • winnie
    #1672
    "Hát szerintem ez jobb"

    nem ez volt a kérdés. de ha van kedved, akkor a pb-topikban meg lehet nézni, hogy mik voltak a vélemények:)
  • LSL
    #1671
    A gépemet rá, hogy leszinkronizálják.... :(
  • spiduola
    #1670
    Bocs, hogy a szakszavakat rosszul használtam!
    Csak az Isaacas teasert láttam, de az nem volt beetetés, ha legalább befehéredett volna a szeme, vagy egyik festményét is mutatták volna, akkor az embereket még érdekelné is, hogy mi ez.
    Amúgy nézem majd magyarul, kiváncsi vagyok, hogy oldják meg Hirot.
  • fsgh
    #1669
    "
    ez volt anno a szökés-promó, a 15 mp-es: http://www.youtube.com/watch?v=fhukyloQQDw annyival jobb lenne?"

    Hát szerintem ez jobb
  • winnie
    #1668
    "hanem túl rövid a promo,és adhatnának vmi elgondolkodtatóbb promot is."

    látszik, hogy nem olvasol vissza. többen is leírták, hogy ez teaser. épp olyan hosszú, mint amilyennek kell lennie. előbb a beeteteés, után a kibontás. minden marketinges tudja.

    az más kérds, hogy jó-e teasernek vagy sem.

    (zárójelben elgonfolkodtam, hogy ha a fórumozók csinálnák a szinkront, fordítást és promókat akkor ők komolyan azt hinnék, hogy a tömeg és a rajongók tomboló örömmel fogadnák a műveiket?:)
  • winnie
    #1667
    "Ha normálisak lennének a promok..és előbb kezdik el vetíteni,mint pl.: A szökést,akkor meglenne a rajongó tábora..így viszont..hát nem tudom..kajak mintha Paintel csinálták volna a címét,szánalom."

    előbb? a szökést alig 20 nappal előtte kezdték el. a hősöket majd 1 hónappal.

    ez volt anno a szökés-promó, a 15 mp-es: annyival jobb lenne?
  • Gerbill
    #1666
    Nyugi. Ahogy mondani szokták, ez még csak a jéghegy csúcsa. Először vannak ilyen kis teaserek, utána jönnek majd a normális promok. Meg nem hiszem, hogy csak a reklámok vagy a kicsit fura logó miatt ne néznék sokan, vagy ne tetszene az embereknek.
  • Picizöldfül
    #1665
    mármint nem csak a cím így a gáz,hanem túl rövid a promo,és adhatnának vmi elgondolkodtatóbb promot is.
  • Picizöldfül
    #1664
    Úristen ez a Promo cím Komolyan mondom,van egy rossz előérzetem..a magyaroknak nem fog bejönni így a Heroes...:( Ha normálisak lennének a promok..és előbb kezdik el vetíteni,mint pl.: A szökést,akkor meglenne a rajongó tábora..így viszont..hát nem tudom..kajak mintha Paintel csinálták volna a címét,szánalom...
  • Casillas
    #1663
    k, má nekem is jó
  • ScarY MAN
    #1662
    nekem bejott mind1ik video...
    hat nemtom...szeretem eredeti nyelven nezni a sorozatokat...szal... :S :/
    azert nem mondom hogy nem fogom nezni tv2-n...
  • Casillas
    #1661
    The video you have requested is not available.

    If you have recently uploaded this video, you may need to wait a few minutes for the video to process.
  • Hooligan666
    #1660
    Igen, elég furcsa. Majd tolok fel róla nagyobb képeket, mert ugye ehhez a gané youtube-hoz le kell rontani a francba a videót, hogy minél hamarabb kikerüljön, és ne az oldal tömörítse.
  • Trisztin
    #1659
    Szerintem az ötlet igen találó,tehát a szereplők egyéni bemutatása ... a kivitelezéssel sincs gond... bár a hang nem tetszik...

    mellékesen a HŐSÖK felirat nagyon hülyén néz ki... bár szerintem az Ő torzitja el...
  • Hooligan666
    #1658
    Hosok Promo 1. - Isaac [HUN]

    Ez volt az első, ha minden igaz.
  • Slash89
    #1657
    Hát én reménykedem benne, hogy a japán részeket nem szinkronizálják le, de szerintem is le fogják.
  • Seth
    #1656
    igaz, de itt sokszor beszél hiro vegyesen, mondat egyik része még japán,másik fele angol
  • sweech
    #1655
    lostban sincsenek leszinkronizálva a koreai részek
  • Seth
    #1654
    én attól tartok hogy szokás szerint le fogják, hogy ne tűnjön fel az eredeti és a szinkron közti átmenet(mikor ugye japán helyett angolul beszél), mivel nemhinném hogy találnak egy az egybe olyan hangú színészt
  • Kanál
    #1653
    nagy hiba lenne leszinkronizálni a japán részeket :|
  • Slash89
    #1652
    Komoly-ezt úgy értettem hogy Hironak biztosan jobb promot csinálnak.
    Kíváncsi leszek a szinkronjára
  • Szolnokboy
    #1651
    Hiro + komoly = LOL?
  • Slash89
    #1650
    Szerintem annyira nem volt rossz a teaser ahhoz képest hogy ez még csak olyan nagyon korai előzetes. Majd a cheerleadernek meg Hironak biztos betesznek valami komolyabbat.
  • winnie
    #1649
    "Ritka rossz a tv2-s Heroes trailer. Be lehetett volna tenni valami ütősebbet, így nem hiszem, hogy érdekelne bárkit is."

    nem trailer, hanem teaser.

    nem szabad belevágni a lecsóba, szép lassan kell felvezetni.
  • Gerbill
    #1648
    A zene is sokkal halkabb, vagy nem tudom, de egyáltalán nem olyan mint az eredetiben.
  • Gerbill
    #1647
    Ez nagyon szar:DDD. A szöveg jó volna, de ahogy az a fickó mondja:( A Rém rendes csaláb Budapestennél is annyira gagyi volt ahogy mondta a magáét. De tuti nézni fogom a Hősöket:).
  • Hooligan666
    #1646
    Ez mókás... :) Pedig már megnéztük páran rajta. :D

    Akkor egy kis türelmet, hamarosan ott lesz.
    http://www.youtube.com/watch?v=c0IwAj0ikLw
  • kuci06
    #1645
    The video you have requested is not available.

    If you have recently uploaded this video, you may need to wait a few minutes for the video to process.

  • Hooligan666
    #1644
    Hősök Promo HUN
  • ProGabe #1643
    könyörgöm cseréljék le a tv2 hangját,vagy csak valaki mondja meg neki hogy ne ennyire "faszagyerek" stílusban mondja fel a szöveget,mert ez nem figyelemfelkeltő,hanem irritáló

    a Petereset láttam én is,a szöveg jó,kb mint a "láttad a fényeket?" de a logó elrondítása,úristen!tv2-nél már technikára meg szakemberre sem futja?a logóba belerakták a hősök feliratot,de úgy,hogy a közepét kitöltötték feketével,nagyon rondán néz ki szerintem
  • ZiP90
    #1642
    sorry, nem trailer hanem promó... trailer a filmeknél, ugye?
  • danikarate
    #1641
    Még egy trailer a TV2-n
    : “Álmodtad már hogy tudsz repülni”
  • ZiP90
    #1640
    Most volt Peteres trailer... Isacc-osat nem láttam, de ha az is ilyen, akkor nem túl jó... bár aki erre felfigyel, 1 idő után érdekelni fogja a "nagy" trailer, és a sori... de majd kiderül :)
  • Casillas
    #1639
    valszeg nem csak ez az egy lesz....
  • spiduola
    #1638
    Ritka rossz a tv2-s Heroes trailer. Be lehetett volna tenni valami ütősebbet, így nem hiszem, hogy érdekelne bárkit is. Isaac csak kevergeti a festéket, aztán megjegyzi, hogy le tudja festeni a jövőt. HÓT UNALOM!!!!!
  • Tibmanus
    #1637
    amugy elég béna szöveget mondott.
  • Slash89
    #1636
    A heroes jelben a Heroes felirat Hősök-re van kicserélve
    amúgy asszem nem volt pontos dátum csak az, hogy hamarosan