12300
10528995171446015691.jpg
  • LSL
    #1835
    jaja mikor eltörte a viperát.
    De tényleg nincs olyan éles határ a sorozatban jó és rossz között. pont ezt a jó az egészben. Szerintem Benett sem kimondottan gonosz. Akiknek dolgozik csak felügyelni akarják a dolgot. Megint más kérdés, hogy vadállatok ként viselkednek a hősökkel. izotópos nyomkövető tetkó, elfogják bezárják, nem árulnak el a képességükről semmit.
    Azt nem vágom, h mi a különbség a 2 csíkból álló és a teljesen kirajzolt (ami pl Nikkin is van)tetkók között.

    Na és amit Hiro csinált? az utolsó részben. az szerintem nem a saját képessége volt... Vagyis h csak 1 tárgyra érvényesült volna az idő visszatekerés.
    Váá miért áll ilyen sok napból a hét? lenne már megint kedd!
  • Malakai
    #1834
    Egyszer már használta Nikiként.
  • precision
    #1833
    Lehet, hogy nincs igazam, de szerintem Nikkinek nem a tudathasadásos személyiség a speciális képessége, az "csak" egy betegség. Az ő képessége az hogy iszonyat erős. És ez eddig csak akkor jött neki elő, amikor Jessica előtör belőle. De szvsz meg fogja ő is tanulni használni a szuper erejét Nikkiként is.
  • _Vegeta_
    #1832
    Nem ertek egyet, Peter csak szimplan feldult volt mivel festosrac elarulta azzal hogy megmondta papirgyaros apukanak hogy holvan. Enis mérgi lennék :D
  • Pheaper
    #1831
    nem néz ki rossznak ez a sorozat
  • evenor
    #1830
    Szerintem ebben a sorozatban (sem) sincs igazából tiszta jó és rossz (csakúgy, mint az életben), mindegyik karakterben megvan mind a kettő.

    Spoiler (bár neked nem lesz az):
    A Dark Peter felfogás egyszerűen onnan adódik, hogy amit művelt az eddig nem volt jellemző rá. Odavágja Isaac-ot a festményeihez, majd ahelyett, hogy simán elvenné a pisztolyt elkezd láthatatlanul játszani vele (tipikus gonosz, "most játszunk az én szabályaim szerint" jelenet).
    Ja és Isaac rajza is eléggé kontrasztos, Peter pedig ott totális fekete. Maga a helyszín is majdnem, hogy teljesen sötét.

    Dark Peter szerintem jót tenne az egésznek, bár már így is tök sötét a sorozat.
  • salieri
    #1829
    nagyon jo resz volt, es szerintem sem lehet a kettot szetvalasztani...mindenkinek van jo es rossz oldala...majd meglatjuk a vegen ki lesz a nyero. :)

    de azert a peter - sylar parharc erdekes lesz! peter lathatatlan...sylar pedig hall mindent.
  • Rio81
    #1828
    ja aztán gonosz jessica megerőszakolja a jó petert, mi? :)

    btw szerintem ez a sori túlmutat azon, hogy a ketté lehessen választani a karaktereket jó, és gonosz figurákká...
  • Kanál
    #1827
    valami interjuban volt hogy Peter sokat gondolkozik azon melyk oldalra alljon, de szerintem marad a tincses überképességű megmentem a csirlidört megmentem a világot arc :)
  • _Vegeta_
    #1826
    Jah nemtom de egy Tudosnak rogton kapcsolnia kellene. Epp elutaztak es maris tortenik valami. :D Hat nemtom... lehet majd a kovetkezo reszben... :D

    Masreszt:
    Mi ez a nagy Gonoszozas, rossz oldalazas mikor egy, még fingunk sincs ki a gonosz es ki a jo es ketto, Peter semmi rosszat vagy gonoszat nem tett.
    Szoval kerdem en mire alapozodik a Dark Peter felfogas. ?
    Jah igen, szerintem nem tenne jot a sorozatnak egy "Dark Peter". Total osszezavarna az egeszet.

    Ebbe semmi Spoiler nemvot!
  • Gumbo
    #1825
    tuti tartogatnak valami jót a Nikkis szálra.

    Sajnálom hogy a nagyot halló néni meghalt :( Reméem Mohindernek majd leesik hogy Sylarrel utazgat :)

    Someone Flies, Simone dies :P
  • BlackShadow
    #1824
    atya világ ! ez a rész vmi überbrutál volt.. legalábbis a vége sokkolt.. még most is ráz a hideg! :D
    Peter 4 prez .. bestest szereplő :)
    nagyon remélem h gonosz oldalra áll.. mindig olyan jófiú volt.. nagyon jót tenne a sorozatnak ha gonosz lenne :)
  • _Vegeta_
    #1823
    Nade micsoda is Nikki kepessege? Pontosat nem tudunk. :) Az a kepessege hogy a halott testverenek a tudatat attoltotte magaba es o jon elo aki raadasul emberfeletti erovel rendelkezik? Eleg ertelmetlen maga a karakter nagyon ki kene irni a sorozatbol.
  • fsgh
    #1822
    háát nem tudom hogy Nikki képesége lemásolható-e...hisz Jessica a nővére volt aki meghalt...akkor Peeter tesója meghal és ő lesz a másik énje vagy mi...szóvel ez szerintem logikai zsákutca lenne(legalábbis nekem...)
  • _Vegeta_
    #1821
    Hat az a latomas akkor egy hulyeseg. :D
  • Lyan Kyj
    #1820
    Csak azután lesz Gonosz Peter, hogy átvette Nikki kettősségét. A rosszabbik fele átmegy Jessicába, és uralni akarja majd Peter testét. Na mindegy, jöjjön már ki a köv rész!!!
    Bár vmi nem kóser, mert a látomásban szerepelt Simone is....
  • _Vegeta_
    #1819
    Na ez mar sok nekem. :D Tutti olyasmi lesz amire senki se gondolt. PL egy nagy BUMM :DDDD
  • Lyan Kyj
    #1818
    Csak várd ki, tuti ez lesz a csattanó, érzem:))
  • _Vegeta_
    #1817
    Mien gonosz Peterrol beszeltek? Hol volt o gonosz? Egyszeruen ideges volt mert meg akarja olni festosrac epp mikor rajott hogy tudja kontrollalni az abszorbalt kepessegeket.. Amugy enis ideg lennek. :D
  • Lyan Kyj
    #1816
    ó, mi ötlött eszembe!!

    Péterke találkozik Nikkivel, és átveszi a képességét..és egyfajta Princeof klónként, Gonosz Péterke és Jó Péterke lesz egybe!!!! Nem Sylar vs Péterke meccs lesz, hanem Péterke vs Péterke!!! Mindent megmagyarázna sztem, a látomást főleg! Zseni vok:DD
  • fsgh
    #1815
    húúú gecc míííj rész volt:DDD

    most kezdenek beindulni a dolgok..hány részes is esz az első évad?
  • kuci06
    #1814
    Ááá, megnéztem az új részt, és nagyon durva volt :)

    A végén nagyot néztem amikor Peter átment gonoszba, komoly lenne, ha mostantól már "dark-Peter" lenne :D
  • thhommy
    #1813
    Vajon mit jelentek a tetoválások? mert a láthatatlan csávó azt mondta azt a 2 vonalkát a szerencsések kapják.
  • nesster
    #1812
    ezt megkell bézni ujra, köv rész még jobban gurul majd. áááá ez nagyon tetszett.
  • nesster
    #1811
    Someone flies, someone dies.
    legjobb epizód ever! pörgött rendesen
  • CUCLI
    #1810
    OMG! miféle befejezés ez!? :@
    már kezdtem azthinni ,h peter tombol egy nagyot még a végén :D
  • precision
    #1809
    Sztem Peter átmegy gonoszba, legalábbis jó lenne, hatalmasat dobna a fílingen, és mégjobban megszeretném a sorozatot, mert nem a kliséket követné. Két lehetőség van ugye, hogy 1. elkezdi magát is okolni Simone halála miatt, elvégre ő szórakozott láthatatlanul Isaac -kel, és úgy dördült el a lövés, vagy 2. bosszuból kinyírja Isaac -et, és innen már nincs visszaút, a sötét oldal magával ragadja (tiszta star wars :) ) Amúgy ez a rész is ütött keményen, a köv rész promoja is durva. Imádom ezt a sorozatot.
  • precision
    #1808
    uhhh...
  • cucumber87
    #1807
    Heroes 1x17 - Company Man

    url]http://www.youtube.com/watch?v=XgSPMKfLhqA&eurl=http%3A%2F%2Fwww%2Ezonaheroes%2Ecom%2Fcat%2F12%2D1%2Ehtml[/url]

    ii kicsit hosszú sry

    erőőős lesz
  • _Vegeta_
    #1806
    Hat jah valahogy ugy. :D Bar en egyszeruen nemtudom elkepzelni Petert mint gonoszt. :S
  • Lyan Kyj
    #1805
    eltudnám képzelni, h segít legyőzni sylart, majd a 2. évadra való tekintettel a fő csattanó az lesz, h átmegy gonoszba...de ennél a sorozatnál úgyse az lesz, amit gondolunk, úgyhogy..:)
  • _Vegeta_
    #1804
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Semmi sincs Peterrel, nem zakkant meg, nem lett gonosz vagy valami csak szeretne utannajarni a dolgoknak es tudja hogy keresik a gonoszok. :) Szerintem az evad vegen Peter es Sylar lessz a kozeppontban vagy mint ellensegek vagy mint szovetsegesek. :D
  • CUCLI
    #1803
    felirat is van elvileg
  • TommyC
    #1802
    ...ez volt eddig a legjobb rész...és pont.
  • ProGabe #1801
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    talán nem maradt volna,ha nem hal meg miatta a csaj,de így szerintem elgondolkodik kicsit...
  • CUCLI
    #1800
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    ugyan én még nem láttam a mostani részt de beleolvastam pár spolier szövegbe. eddig arra gondoltam ,h peter megzakkan a rengeteg erőtől amit lemásolt eddig :D
    vagycsak simán eluralkodik rajta a hatalomvágy és porigrombol mindent :D
    egyébként nekem nem az a tipikus "világmegváltó" forma ugrott be róla elsőre. szvsz simán meglehet ,h átáll a sötét oldalra :D
    mind1. hamarosan úgyis fényderül mindenre :)
  • Lyan Kyj
    #1799
    Hogy lehet így vége???ÁÁÁÁ

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Peter mostani viselkedése, meg hangorkánja után nem vagyok biztos abban, hogy a jó oldalon marad...
  • ProGabe #1798
    úúúúúristennn micsoda rész volt

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Someone flew,someone died! :D


    köv rész promo-t ti sem találtatok?ilyen még nem volt...
  • nbj
    #1797
    fú, most néztem meg a promokat, azt hittem szar lesz a szinkron, de kellemeset csalódtam eddig, jónak tűnik :)
  • _Vegeta_
    #1796
    Hu ez a 16.resz nagyon toppos volt. Eddigi legjobb sztem.
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Vegre kiirtak a neger not, nagyon rafert ez a fordulat a sorozatra, marcsak a szoke alteregos csajt kene kiirni es minden jo lenne. :D
    Peter - Sylar csata jolesz majd evad vegen. :D Sott az is lehet ketten osszeallnak egy masik enemy ellen. :DD