12300
10528995171446015691.jpg
  • precision
    #1433
    személyszerint nálam hajszállal de veri a pb -t ((pb -ben már sok olyan dolog van ami idegesít... ok egy filmben nem a bakikat kell kereni de a pb -ben már hemzseg és emelett nem lehet szónélkül elmenni)), pontosan a karakterek miatt, meg a speckó képességek miatt...az is tetszik benne, hogy tisztában vannak mire képesek mégsem húznak álruhát és játszanak supermant
  • winnie
    #1432
    de ha nincs:) sok másra van, szelektálni kell. kíváncsi vagyok, hogy beelőzi -e népszerúűségben itthon a pb-t és mikor (a magyar premier sokat lökhet rajta, csak jó legyen...)
  • precision
    #1431
    épp ezért nézd te is a heroest, nem igaz hogy _hetente_ nincs rá 45 perced :)
  • winnie
    #1430
    szerintem a lassú tempó nem is baj, sőt. ha az ember szereti a karaktereket, akkor nagyon szívesen elnézi őket sokáig - ugyanez van a flashbackeknél (ld. hat hónappal ezelőtt) valaki szerint időhúzás, de ha odavagy a karakterekért, akkor kíváncsi vagy mi történt velük korábban. (én pl. a lostban ezért vagyok kíváncsi inkább a flashbackekre)

    a nemnézéssel vagy a későbbi darálással amúgy még az a baj, hogy az ember akarva-akaratlanul is belefuthat valami überspoilerbe és akkor lőttek a 100%-os szórakozásnak.
  • precision
    #1429
    hát nemtom én képtelen lennék várni vele, amint kijön az új rész meg akarom nézni... és sztem nem volt rossz a mai rész sem, sőt...ilyen rész is kell, nem lehet minden rész olyan akciódús mint pl a szünet előtti final...az ilyen részek is hozzadnak a sztorihoz, nem is keveset, ezért imádom ezt a sorozatot... akárcsak a képregények
    szal akinek lassu lenne a tempo annak vmi akciófilm sorozat való, mint pl a pb...habár ott is láttunk már olyan részt ahol alig volt cselekmény, mégis rengeteg infot adott, és mégis jó volt
  • precision
    #1428
    SPOILER

    http://www.youtube.com/watch?v=CFHxDrWGRwk&NR - preview
  • angelus
    #1427
    Kezdek igazat adni Winnienek... tényleg lassú a sori. Lehet benyomom majd a 2x01 előtt az évadot (mert ugye ha már várok akkor nem szívatom meg magam) de így tényleg gázabb. Igazából jobban ütött még anno az első 5 rész egyben. Nem tudom. Túl sok a szál, így alig halad a történet itt-ott. Nagyon várom h a Niki-s szálnak legyen értelme, mert már csak az nem kapcsolódik a fővonalhoz. Remélem h beindul ha összeverődik a csapat, jó volt már látni együtt Isaac-Ando-Hiro-Nathan-néger csajszit. Ott jól is haladtak a dolgok. Következő résznél döntök. Ha unalmas akkor marad a dara nyárra.
  • Zs0lt1
    #1426
    Húúú skacok ez valami hihetetlen baromi jó rész volt. Köszi a gyors feliratot is!
    Rájött már vki, hogy mit kell beirni a http://www.primatechpaper.com/ -nál a Jobs-hoz kódnak?
  • Lyan Kyj
    #1425
    A rohadt életbe már!!!!! NEM BÍROM KI!!! Komolyan mondom, rosszabb mintha drogfüggő lennék. Nekem nem elég ebből 45 perc egy hétre:(((
  • NuSkool
    #1424
    :O :D ez télleg gyorsvolt!!és örülökis neki!!

    next monday...http://youtube.com/watch?v=c0iDXLoTpXM
    http://youtube.com/watch?v=emEIFRAEMwg
  • cucumber87
    #1423
    http://www.freeweb.hu/hosszupuska/feliratok/1616.zip

    ez igen gyors volt :O
  • winnie
    #1422
    "hiába mondtad winnie, hogy te canceloztad, tuti hogy te is nézed :) de akkor miért mondtad hogy cancelozod ?"

    eskü, hogy nem nézem. (tudod mi történik benne, előre olvasom meg érdekelnek a vélemények - de heti 40 perc már sok, ez kevesebb:)
  • nesster
    #1421
    @Evin A 14. részben észrevettem egy hibát. Utolsó lap, 3. kép. ,,Ezt most küldjed? Az elméddel?,, Ez szerintem úgy jó hogy ,,Ezt most küldted? Az elméddel?,,
    Nem a hibákat keresem, sőt élvezem a képregényeid de ez kicsit zavaró. Szép munka !
  • Malakai
    #1420
    Lehet nem tetszett volna ennyire, hogyha nem lett volna szünet, mert amúgy így tetszett nagyon! :)
    Mondjuk igazából apró plusszokat kaptunk, meg sztoriban is előrréb léptünk, de dolgok nem derültek ki túlzottan, bár ez nem is baj. :)
    A lista lett tényleg a nagy rejtéj, mert mi is az azon kívül, hogy a "hírók" listája, mitől is olyan fontos?
    Az új hírók bejövetele kicsit elmaradt...
    Ja és legjobb:
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Hiro: Flying Man! :D
  • _Vegeta_
    #1407
    wáá ez egyre jobb!
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Erdekes lesz Hiro amikor a kardal hadonaszik. :D Ugynezki Peter tenyleg a legdurvabb, barki kepesseget abszorvalja.
  • Szolnokboy
    #1403
    hiába mondtad winnie, hogy te canceloztad, tuti hogy te is nézed :) de akkor miért mondtad hogy cancelozod ?
  • BlackShadow
    #1402
    nembaj.. nem bírtam ki és inkább megeröltettem az agyam és megnéztem :D szerencsére nem nagyon hadarnak benne így kb 90% ban megértettem a dumát :)fasza rész volt!

    who needs god when u've got me? ugye ezt mondja a végén a csaj? :)
  • winnie
    #1401
    mert nincs, azért.
  • BlackShadow
    #1400
    nemtalálok sehol angol feliratot :'(
  • winnie
    #1399
    így hirtelen a swedupe ugrik be
  • Magoo
    #1398
    Sztem ütős kis rész volt :)
    Egyébként most már egyre jobban tele a búrám, hogy még mindig nem tudjuk ki az a Linderman! Sztem ő is egy közülük :)
  • Mayday
    #1397
    Mint pl? Mert en NFOrce-ot ismerek, ott csak a LOL-t irja. (izonews meg nem frissul elegge)
  • winnie
    #1396
    ilyenkor érdemes elmenni egy percenként frissülő rilizoldalra és csekkolni.

    2007-01-23 Heroes.S01E12.720p.HDTV.x264-CTU
    2007-01-23 Heroes.S01E12.HR.HDTV.XviD-CTU
    2007-01-23 Heroes.S01E12.HDTV.XviD-LOL

    így elkerülhetőek a balesetek.
  • zaki
    #1395
    Én le is töltöttem anno...
  • BlackShadow
    #1394
    jaja .. én is néztem h XOR-nál torrent added: 5 weeks .. szal 5 hete :D LOL meg 1 napja
  • Lbaxta
    #1393
    A "xor" FAKE!!!
    LOL-t tessék szedni!
  • Mayday
    #1392
    Es a LOL vagy XOR a jo msot nekunk? :)
  • winnie
    #1391
    két torrentrilizer csapatról van szó.
  • BlackShadow
    #1390
    mi a különbség az eztv és a vtv között?
  • Seth
    #1388
    Végre újra van mit tölteni ^^
  • Lyan Kyj
    #1385
    képregényeket olvastam, ez a Hana aranyos:))
  • Zs0lt1
    #1384
    Heroes.S01E12.HDTV.XviD-LOL
    Nna végre :D
  • kuci06
    #1383
    http://www.youtube.com/watch?v=wL8pwDj4IGM
  • Malakai
    #1382
    21-kor, Magyar idő szerint hajnali 3.
  • Carti19
    #1381
    Hmm...tegnap este néztem austin powers aranyszerszám című filmet...és mikor a kocsival viszik godzillát...2 japán csávó ott hadonál...és az 1ik Hiro...:) (képet nem találtam sorry)
  • Slash89
    #1380
    itteni idő szerint elég későn
  • Gabosh
    #1379
    Ma adják a következő részt? hánykor!! ? :D
  • Kanál
    #1378
    23
  • Monoton
    #1377
    22 részes ez első évad?
  • kuci06
    #1376
    hmmm... Claire