12300
10528995171446015691.jpg
  • mrzed001
    #1
    Ismét egy elég érdekes pilot jött ki.
    Sorozatjunkie - Heroes


    Hála az X-Men 1-3 sikerének úgy tűnik a sorozatkészítők is rákaptak a szuperemberek témára.
    Ez nagyon nem baj, már nagyon kellettek az ilyen sorozatok is.
  • knightbali
    #2
    Mi a franc ez egy béna X-men koppintás?
  • mrzed001
    #3
    Nem, teljesen más szitu és más hangulat.
    Akinek az X-Men, és/vagy 4400 bejött, annak must have kategória lesz :)
  • seriesfanatic
    #4
    Az előzetese alapján jó kis sorozat lesz, már csak a feliratot várom (NAGYON)!!
  • mrzed001
    #5
    Az egész pilotban valahogy a balszélen lévő kisjapó volt a legszimpibb és legemberibb (nomeg a leginkább Star Trek fan is :)) )
    Az első rész alapján valamiért vele tudtam a legjobban azonosulni, talán azért mert ő speciális akart lenni. Használni akarta az erejét ami nem csak úgy egyszerűen az ölébe csöppent, hanem félig meddig maga fejlesztette ki/tovább saját magának.

    Az arab prof elmélete szép és jó, és egész jó szálat adhat a sorozathoz, de egy kicsit sántít. Ha bármiféle genetikai alapú evolúciós lépés előtt álna az emberiség akkor nem így egyidőben egyszerre jelentkeznének a szuper képességekkel rendelkezők, hanem lineáris v. exponenciális mértékben növekedően (azaz időben elhúzottabb lenne az 1. és a 2. megjelenése közötti idő, majd egyre kevesebb -ezt pölö az X-Men jól mutatta be-).

    Egyébként nemtom mit fognak szólni az amcsi nézők ahhoz, hogy nekik feliratokat kell olvasgatni, remélem nem ez fogja megbuktatni ezt a sorozatot.

    Ha értékelni szeretném azt mondanám, hogy nincs akkora dobás mint a 4400 (annak a pilot-ja egyszerűen lehengerlő volt), de mindenképpen nagyobb mint a lost
  • knightbali
    #8
    És ez mikor lesz TV-ben és mikor adják?
  • quack
    #9
    szeptember NBC
    nekem is tetszett, azért felirattal még majd megnézem mégegyszer :]
  • winnie
    #10
    nekem abszolút nem jött be a pilot, de ezt annak tudom be, hogy még 2 szereplőt nem is ismerünk.

    mindenesetre, mint sorozat érdekesnek tűnik - szóval az első rész csalódása ellenére is várom.
  • winnie
    #11
    a kissé dead zone fíling zavart, de TDZ-fan vagyok, so jöhet.
  • mrzed001
    #12
    Ja, volt egy kis TDZ feeling is benne, de annyira nem jelentős. Viszont az a kis Lost feeling ami volt benne az meg engem zavart (mindenki mindenkivel összefutott valahogy a nagy 10 misis NY-ban)
    Remélem ezt nem erőltetik túlzottan

    A sorozatot a szezon nagy (scifi?) siker esélyesének tartom, a potenciál benne van, és kivitelezésben/dramaturgiában igencsak überelte a Jericho pilot-ot
  • Vlala #13
    Lehet egy hülye kérdésem? Mi az a 4400?
  • mrzed001
    #14
    The 4400 topic
  • angelus
    #15
    Honnan szedtétek le a pilot-ot? Nem találom egyik torrent oldalon se.
  • quack
    #16
    betonon fenntvan
  • mrzed001
    #17
    mininova.org ... a sorozatforrás :))
  • Hunnenkoenig
    #18
    Nekem kicsit tul komor volt a hangulata, pedig szeretem az olyasmit, de ettöl valahogy meg kicsit viszolygok.

    Amugy a tudos nem arab, hanem indiai.
  • ellentengernagy
    #19
    Hát, azért szerintem csak a pilot volt ennyire ütős...

    Egyébként: Heroes 1, A dzsánkin túl is van élet
  • PSone
    #20
    Végülis akkor a végén kiderült h nem is srác tud repülni hanem a báttya?? utolsó pár percet nem láttam.
  • seriesfanatic
    #21
    Jah
  • Thomas Hangmen
    #22
    Nemsoká már 25. van
  • evenor
    #23
    Már itt is van. Én is nagyon várom már a holnap reggelt. :)
  • Thomas Hangmen
    #24
    Én is
  • REALista
    #25
    Szasztok!Megéri leszedni a pilotot?Egyébként ez a 0. részt jelenti amit nem adnak le TV-ben???
  • winnie
    #26
    a 0. rész az az 1. rész nyers, első verziója. sokszor az lesz az első rész, sokszor meg változtatnak rajta, van, hogy szereplőket is lecserélnek.

    a heroes esetében biztosan nem ugyanaz lesz az 1x00, mint az 1x01, hiszen mi 52 perces verziót láttuk eddig. ez meg csak 42 perc lesz.
  • Szolnokboy
    #27
    aki már leszedte a pilotot mondjon már véleményt róla pls
  • HRaVeN1
    #28
    Ez is 52 perces
  • Thomas Hangmen
    #29
    Leszedte már valaki?
  • Szolnokboy
    #30
    Nah, én ugyan nem szedtem le, hanem itt a koliba megtaláltam a nyári 1x00-ás részt és azt néztem meg. Alapból szeretem a szuperhősökkel foglalkozó filmeket ezért ezt a sorozatot már nagyon vártam. Sajnos nem igazán vagyok elragadtatva tőle. Az 54 perces játékidő 70%a dögunalom volt, túl sokat bíbelődtek a karakterek bemutatásával, adagolhatták volna lassabban is. Ami ennél is rosszabb hogy többnyire a karakterek nem túl érdekesek, kb 3 volt aki felkeltette az érdeklődésemet (Claire eddig a kedvenc, az ő képességéből láthatunk a legtöbbet, de a japán Hiro (milyen elmés:)) szintén érdekes lehet. Kapunk jópár nyílt utalást a képregényekre - leginkább az x-menre - és a zene is arra hajaz.
    A második epizódpt egnézem még és majd kiderül mi lesz belőle...Egy próbát azért megér mindenkinek.
  • vg
    #31
    Hát winnie ezt megint kurvára beszoptad, mert a lol verzió is 52 perc... ;))
  • vg
    #32
    A zene nem hajaz semmire, mivel a Batman Begins zenéje az egész...
  • Szolnokboy
    #33
    nem sokat tévedtem
  • Thomas Hangmen
    #34
    Na megnéztem.
    nekem az nagyon bejött!!!!!
    Tök jó minden, zene (!),(ha jól figyeltem ebben kicserélték a pilotban lévő Batmanos zenét)a narrátoros dolog is tök, jó történet is kikerekedthet ebből.
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Meg mikor mennek a festőhöz, az meg ott felszik a földön és mutatják a bumm-os képet,durva.

    Sok mindent ki lehet hozni belőle.
  • Lobsterman
    #35
    Hát pilot után sokkal jobbnak tűnik mint a 4400. Az egy idő után nagyon unalmas lett, és volt egy olyan "hallmark" tv film feelingje az egésznek. Ez viszont olyan volt mintha egy rendes filmet néznék... Szóval eddig tetszik. A japán csávó nagyon rulez :)
  • JiM001
    #36
    Sziasztok!
    Most akkor meg kell nézni a 1x00-et is, vagy ugyan az a 1x01 csak megvágva?
  • Hunnenkoenig
    #37
    mostmar nem kell nezni 1x00-t!

    az 1x01 ugyanaz apro valtozasokkal, de az a vegsö valtozat.
  • Lyan Kyj
    #38
    Én arra leszek kíváncsi, h ki vagy mi ellen fognak harcolni...gondolom első évad úgyis a képességek kialakulásáról, esetleg vmilyen szervezet előli menekülésről fog szólni, és a tényleges történet majd a köv évadban. Ha más, szuper-képességekkel megáldottak ellen fogják nyomni, akkor gáz lesz, ha kitalálnak egy rendes ellent nekik, akkor zsír
  • JiM001
    #39
    Oké, köszi!
  • winnie
    #40
    már van ellen és ki tudja, hogy lesz-e második évad:)

    mondjuk nézettségileg veszett jól nyitott, szó se róla.
  • Lyan Kyj
    #41
    a clock-stopperes csávóra vok leginkább kíváncsi, talán ő az, akinek a legdurvább képessége van, ha mindent engedélyeznek neki.
  • LasDen #42
    Ez nagyon ott van......a csaj az ilyen Jekil és Hyde-s nem??