12300
10528995171446015691.jpg
  • fsgh
    #1473
    mondjuk elég valoszínű volt de igazad van...
  • Cat #1472
    ilyenkor rakd már oda hogy spoiler... szerencsétlen még nem látta.
  • CalebJoe
    #1471
    addig tényleg meghal míg vna benne vmi, de ha kiveszik újra éled, és nem halt meg.
  • _Vegeta_
    #1470
    :D
  • Cat #1469
    nem tudja, meghalt.
  • fsgh
    #1468
    huhh a harmadik rész is durva:DD

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    főleg a csaj a végén...kiváncsi vagyok meg tudja-e gyogyítani magát...
  • fsgh
    #1467
    elkezdtem nézni:) első két részen túl vagyok:) nagyon jó:)
  • BlackShadow
    #1466
    oh, tényleg
  • ProGabe #1465
    csak rosszul értelmezted,mint én :D
    abban van amikor Eden faterjához megy a szemüveges csóka,ott van amikor benyugtatózzák,csak én (is) azt vettem ki hogy a faterját...ezért nem kell csak átfutni ezeket a képregényeket ahogy én tettem
  • BlackShadow
    #1464
    én megnéztem mind a 15-öt egyikben sem volt.. v vmeyiket kihagytam volna ?:)
  • Evin
    #1463
    worldofheroes.extra.hu
  • macselek #1462
    vegy má le vki azt a szünet cimkét! nincs már szünet
  • spiduola
    #1461
    Hol találom meg magyarul a képregényt?
    A magyar cím mi lesz? Hősök?
  • _Vegeta_
    #1460
    En felolem aztan az elet nagy kerdeseivel is foglalkozhat ha nemszorakoztat (elso nehanyat olvastam el). :)
  • precision
    #1459
    mert ezek a képregények a szereplők lélektanával foglalkoznak, apró dolgokat mutat meg egy-egy szereplő életéből/tulajdonságaiból amik mind-mind hozzátesznek vmit a "kerek egészhez"
  • _Vegeta_
    #1458
    En a kepregenyeket sose olvasom szerintem unalmasak. Mondom ezt en mint manga kepregenyrajongo. :)
  • precision
    #1457
    1-12 -ig van meg nekem a magyar képregény, lefordította már vki a többi részt?
  • Malakai
    #1456
    A sorozathoz nem kötelező a képregény, pár dolgot megmagyaráz, de a sorozat még egész marad nélkülük is.
  • winnie
    #1455
    ez természetes, hogy a nézőknek cak töredéke tud ésnézi a képregényeket. az afféle bónusz mindössze, még akkor is ha erősen kapcsolódik. mint a webizódok.
  • Zs0lt1
    #1454
    Hát sztem ez a felrakják a tv2.hu-ra elég lol, már azért gondolom, mert pl az rtl klub szökés fórumában csomó helyen az volt a beszélgetés tárgya, hogy honnan lehet lehúzni az egész évadot :DD
    Szal ahogy a magyarországi fórumozókat ismerem a tv2-ben is az lesz, és ha felrakják a promót baromi kevesen fogják megnézni.
  • Cat #1453
    gondolod? és a későbbi külföldi vásárlások? pl. a magyar csatornán ezt hogy fogják megoldani? Lefordítják a képregényt és felrakják tv2.hu ra? :D És a DVD kiadás? (mondjuk extraként be lehet rakni a promot, de ugy se igazi). Szóval ez sztm elcseszett megoldás.
  • LSL
    #1452
    és az hanyadik rész? [lusta mindet leszedni csak az érdekli]
  • rorr
    #1451
    mt36

    köszönet Kennynek!!! :)
  • nesster
    #1450
    Ez a rész ugy van elkészitve hogy lehetőleg minden rajongó látta a promokat, meg a képregényeket. Ezért ezt a részt átugrották mert csak időpocsékolás lett volna.
  • Evin
    #1449
    Jobb gomb->Mentés
  • BlackShadow
    #1448
    az iyen képregények csak pdf-ben vannak? az oyan rohadt lassan jön be :(
  • Gumbo
    #1447
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Az egyik képregényben benne volt, hogy miután Eden fejbelőtte magát, jött HRG meg a néger, és belőtték nyugtatóval. Aztán azóta nyugtatózzá
  • Maak
    #1446
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Lehet a memóriámmal van a baj, de syler nem áttörte az üveget a kiscsajjal az uccsó részben és ugye az meg nyomorult öngyi lett, de ebben a részben meg mintha nem is történt volna ilyen szökésforma előtte, syler csak fekszik kiütve...most ezt hogyan mivan kicsodamicsinált vele?
  • Casillas
    #1445
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    én se egy fekete kezet figyelnék, ha ijen csaj lenne tőlem 2 méterre :}
  • H0ri
    #1444
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Az őr sosem oda figyel ahova kéne :)) amugy nem rossz rész... xP
  • Rio81
    #1443
    én ha elkezdek tölteni valamit (dvdrip, akármi...) előszöris megnézem a hozzá tartozó kommenteket... van hogy már az első hozzászóló jelzi hogy fake a cucc...
  • szpetike
    #1442
    Pl rapidshareről letölteni.
    Sztem úgy gyorsabb...
    Küldtem a címet!
  • szpetike
    #1441
    Pl rapidsharről letölteni.
    Sztem úgy gyorsabb...
    Küldtem a címet!
  • winnie
    #1440
    nem címet kell kérni, hanem értelmes helyről letölteni. nyilván, ha mondjuk torrentről szeded, akkor elmész egy registrálós oldalra, vagy rákeresel egy torrentkeresőn (pl. mininova) - nem is értem, hogy még hogy másképp lehet csinálni...
  • Dzsozi007
    #1439
    Hello! Most S01E12 rész a legujabb nem? mert én letöltöttem már kétszer is de mindkétszer a S01E11-et töltötte le! Pedig a fájl neve S01E12. Vki adjon már egy cimet ahonnan a 12. részt letölthetném! Kösz a segitséget!
  • North
    #1438
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Mivel el vannak választva, így az őrnek szerintem jobb dolga is van, hogy őket bámulja minden pillanatban. A másik meg hogy Niki a testével akár el is takarhatta.


    Kegyetlen jó rész volt ez is, Hiron rengeteget nevettem, de sajna valóban kevés ez a 45 perc hetente.:)
  • BlackShadow
    #1437
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    jaja nekemis feltűnt,csak azt már inkább nemírtam , nehogy aztmondják,h csak a hibákat keresem :)
  • nesster
    #1436
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Jó rész volt, sok infóval de kevés akcióval. Az ilyen részek is kellenek!
  • precision
    #1435
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Meg az is vicces volt mikor bement hozzá a férje és a fia, férje meg csak ugy átnyúl az üvegen ugye, őr meg ott ál mellettük 2 méterre és nem csinál semmit :)
  • BlackShadow
    #1434
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    amugy azt nem értem ,h a börtönben nem tűnik fel senkinek sem h mi az istentől ilyen erős az a csaj? csak úgy kettétör egy "gumibotot"? :)