12300
10528995171446015691.jpg
  • CUCLI
    #1595
    omg. durva volt a befejezés :O
  • Evin
    #1594
    Megoldódás alatt ez a képregény feltöltési mizéria. De ha mégsem jönne össze semmi, igénybe veszem a felajánlásokat.(MerlinW, precision)
  • PiszkosFred
    #1593
    Az kar. Gondolom szinhazi elfoglaltsag lehet, mert a DrWho-ban lecsereltek, mas szinesz van mar, az imdb szerint meg csak egy filmben szerepel(t) mostansag. No de sebaj, kielvezzuk ezt a maradek ket reszt.
  • winnie
    #1592
    elvileg csak 4 részben szerepel, de később esetleg visszahozhatják. sajnos eléggé be van táblázva...
  • PiszkosFred
    #1591
    "Dr. Who" kollega istenjot alakit, foleg a mostani reszben, imadom azt a fickot ;] Nagyon remelem hogy allando szereplo lesz, nagyon tudnek neki orulni. Viszont a sorozatot illetoen en mar meg sem merem tippelni, ki a gonosz, ki a jo, egyszeruen kiszamithatatlan. Kiveve talan egy-ket figurat, Claire-t, nem tudom elkepzelni rossznak, ahogy Sylarbol se nezek ki egy irgalmas szamaritanust. De a tobbi, barmikor barkibol kinezek valamit, ami kiszamithatatlannak tunhet. De nem is erdekel, megjott a "doktor", innentol o az abszolut favoritom ;]
  • BlackShadow
    #1590
    uuu de jó rész volt!!
  • Rio81
    #1589
    jó rész volt

    1x15 promo alapján meg...

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    a Nikki/Jessica vs Matt párharc végén az utóbbi pórul jár... kár lenne érte
  • precision
    #1588
    nekem megvan az összes eddigi magyarul, ha kell oda tudom adni (pl felrakom vmi free tárhelyre)
  • MerlinW
    #1587
    Ha szeretnéd adok tárhelyet nekik.
  • NuSkool
    #1586
    na végre!!!előző részhez képest hát... nagyonjóóó volt!!!:)
  • Lyan Kyj
    #1584
    nem spoilerkedem:D De most már csak ütős részek lesznek, mert a kép összeáll
  • ProGabe #1583
    valld be hogy te már láttad a köv promoját azért vagy benne ilyen magabiztos :D

    "...the line between good and evil is finally crossed"
  • mukika
    #1582
    jó rész volt (y)
  • Lyan Kyj
    #1581
    pont ez a lényege..mindennek oka van! Nicky szál sem felesleges, csak nem tudjuk még, mire megy ki a játék! Amúgy ez a csattanó a végén, anyáááám! Mindenkire gondoltam, csak rá nem:DDDD
  • evenor
    #1580
    Ez is én akartam volna lenni, de a win-es nevemmel.
  • _Vegeta_
    #1578
    A srac ugynezki vegigment a stab osszes nojen. :D
  • ProGabe #1577
    tudom hogy kiderült,végignéztem a részt nyugi :D és pont e miatt gondolom azt hogy tök felesleges volt ezt így... aztán persze majd lehet kihoznak valami durvaságot belőle,vagyis remélem
  • Kanál
    #1576
    kiderült kicsoda Clair apja, szerintem igen durva, nem hiszem hogy felesleges lenne
  • ProGabe #1575
    húúú,jó rész volt.hajrá Peter júr de beszt!!szév dö fákin vörd :D aki akcióért siránkozott,most az is kapott egy keveset,és azért a sztori is haladt valamit előre
    kiváncsi vagyok mi lesz a tetőn,hogy Peter hogy tudja majd használni az erőket(kombinálni esetleg??),és hogy a láthatatlan muksó még miket tud,hiszen egy "régi barát"-nak biztos sokmindent elmondott a sörözések közepette a szemüveges bácsi :D
    Clair igazi faterja szál meg remélem nem egy újabb tök felesleges lesz,mint Nickié...
  • Evin
    #1574
    Most, hogy kiderült, a Heroes Fan oldalnak talán annyi, kirakom a maradék képregény linkjeit.
    16
    17
    (Persze kérdése, hogy ezután majd honnan lesz elérhető egyben az egész, mert nekem mindig csak az újakra van elég tárhelyem!)

  • kuci06
    #1573
    kár... az én angoltudásommal max egy south park részt tudok megérteni
  • Zsoltika 007
    #1572
    Nincs.
  • kuci06
    #1571
    már van felirat az új részhez?
  • Carti19
    #1570
    A hideg futott végig a hátamon, annyira meglepődtem a végén :D
  • Evin
    #1569
    De még lehet normális.(Ha vki átveszi)
  • _Vegeta_
    #1568
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Mondtam en hogy Peter a legfontosabb, nem csak utanozza a kepessegeket, hanem elisnyeli. Csak nehez felideznie oket.

    Mr. Sulu nagyon nagy volt. :D

    Ááá a vege nagyon durva volt. !!!!!!
  • thiefpaper
    #1567
    Lássuk be, fél év alatt sem sikerült normálisra az egész.
  • winnie
    #1566
    wtf. mi történt? kár lenne hagyni az oldalt:(
  • evenor
    #1565
    Honlap ügyben írok most. Mivel befejeztem a sorozat nézését ezért az oldalt sem kívánom tovább folytatni, de szeretném ha a site megmaradna. Szóval azok jelentkezését várom, akik szívesen karbantartanának egy ilyen oldalt. Előny ha van egy kis HTML tudás (és ért a CSS-hez). Ha valakit érdekel a dolog, akkor a [email protected] címre írhat.
  • winnie
    #1564
    "szerintem ezek a hype ok nyilvan csak arra jok, hogy akkor este mindenki "

    persze, egyetértek, de szerintem itt mindenki nézné amúgy is, hype ide vagy oda.

    (az viszont tetszett, hogy anno egy heroes-részt azzal promóztak, hogy "nézd meg hétfőn este, ne holnap a munkahelyen értesülj róla, hogy mi történt"
  • Gumbo
    #1563
    hehe jó volt a mai rész :)
  • salieri
    #1562
    akar linkelhetted volna a junkiet! szep kis iras, es valahol egyetertek, de szerintem ezek a hype ok nyilvan csak arra jok, hogy akkor este mindenki ezt nezze...mert hu valami tortenni fog...hogy az kit lep meg, szerintem ezzel mar annyira nem foglalkoznak!
  • winnie
    #1561
    ezt utálom a hype-sorozatokban... valamiért az alkotók úgy érzik, hogy a részek előtt is ki kell szolgálni a rajongókat és elmondják, hogy "de nagy meglepetés lesz, ha kiderül" ez meg az.

    most is mondogatták, hogy nagyot fogunk nézni - csak arra nem gondoltak, hogy ezzel, hogy meglepetést sejdítenek, azonnal lehet tudni (kizárásos alapon), hogy ki-mint lesz és lőttek a meglepinek...

    jól megmondtam, de egyelőre csak rébuszokban illik...
  • Zsoltika 007
    #1560
    14 rész előzetes (spoiler of korsz)
  • Malakai
    #1559
    Ideiglenes fw hiba gondolom...
  • Zsoltika 007
    #1558
    Köszike.
  • nyamiag #1557
    #1555-56

    http://www.sendspace.com/file/171ucp

    nincsmit
  • Zsoltika 007
    #1556
    Nekem is.
  • sweech
    #1555
    Warning: mysql_connect(): Can't connect to MySQL server on 'sql' (111) in /disk/raid1/h/o/hosszupuska/index.php on line 107
    Nem sikerült kapcsolódni az adatbázis szerverhez!
  • CUCLI
    #1554
    jaaa. nagyon kössz :D