12300
10528995171446015691.jpg
  • precision
    #1875
    :DDD
  • precision
    #1874
    Peternél azért nem pikkpakk működnek a képességátvételek. Megvan a negatív oldala is, gondolj bele, találkozik Sylarrel vmikor az évad végén sztem, és Sylarnek akkorra már lesz kb egy tucat képessége (egyszer ugye már találkoztak, akkor vette át a telekinézist). Peter nem fogja tudni feldolgozni mindet, ezáltal sebezhető lesz. Nem is tudja mindet előhívni, bár most már jó úton halad, de sztem ha egyszerre sok képesség zúdul rá azzal nem nagyon tud mit kezdeni. Szal igazad van, tényleg erős, ugyanúgy mint bármelyik szuperhírónak neki is vannak gyengepontjai. Szal nem legyőzhetetlen.
  • Amse
    #1873
    lehet, hogy lejebbnyomta maga alatt a bolygót
  • precision
    #1872
    a telekinézist nem tudja saját magán alkalmazni? mert akkor lebegtette magát talán és ezért nem voltak lépéshangok... v. nemtom
  • Jozef
    #1871
    Na azon én is sokat gondolkoztam. Semmire sem jutottam...:(
  • Amse
    #1870
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Mellesleg nekem úgy tűnt, hogy Sylar az új képességét megbánta picit, mert nem tudja kontrollálni. Lehet mostantól elgondolkozik, hogy kell-e neki minden képesség.
    És, hogy nem voltak lépéshangjai az milyen képesség miatt volt?
  • Jozef
    #1869
    Kiváncsi lennék hogy ezt a Sylar szálat lezárják-e az évad végére vagy elsetleg átnyúl a második évadra is. Mi van ha sylar megjavul???(Persze szerintem nem így lesz :D) Ha meg is hal az első évadban akkor ki lesz a főgonosz a másodikban??? Lehet hogy jön egy másik "superevil" akki sokkal erősebb??? Nem birok magammal, türelmetlen vagyok...
  • Jozef
    #1868
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Nagyon tetszett a repkedés. Remélem egyre többet lesz.
  • Amse
    #1867
    Szerintem Peter-nél sokkal izgalmasabb ha összefognak többen, mint most Parkman-ék tették.
  • PiszkosFred
    #1866
    Na igen, mondta is Hiro, hogy nem tudta megvaltoztatni a multat, akarhogy is akarta, hiaba ugralt ide-oda az idoben es terben. Bar hozzateszem, a csajnak volt valami baja ha jol emlexem, es haldoklott, vagyis eleve kudarcra volt itelve a proba.
  • Lyan Kyj
    #1865
    nem tudja megmenteni, ahogy Hiro sem tudta az okos lányt.
  • Cat #1864
    peter simonet simán meg tudja menteni, hisz bírja Hero képességét is, azaz vissza tudja tekerni az időt.

    Peter képességét ezáltal nagyon elbaszták, borzasztó erős lett, túl erős. Valamelyik széria végén vagy ki kell irni, vagy el kell felejteni, vagy gonosszá kell átállítani, mert egyszerüen nem lesz ellenfele. Az meg nem tul izgalmas, hogy van egy MINDENRE képes szuperhős, és bárkihez odamegy, kinyirja pikkpakkra. Elvetették a súlykot, az időleges képességbeszívás is elég lett volna.

    Ráadásul a többi hős kicsit uncsi is lett ezáltal, hisz "alig tudnak valamit".
  • kuci06
    #1863
    talán az csak másolat?
  • karajjj
    #1862
    most, hogy mondod, én is észrevettem, hogy ott van, meg ha jól emlékszek, a történet szerint el is van tépve...
  • LSL
    #1861
    Megnéztem újra az utolsó részt. Az utolsó jelenetben Isaac és Peter mikor harcol látszik Hiro dínós képe... Azt hittem Hironál van és hogy darabokban. tudom, kis hiba, de kicsit joban figyelhetnének.
  • LSL
    #1860
    Ha meglátom Nikki-t mindig eszembe jut ez a hülyeség:

    1 emberből 2 mindig skizofrén :D
  • karajjj
    #1859
    jééé tényleg, sorry ez eddig le sem esett
  • nesster
    #1858
    Nando? mindenhol ezt irod! Amúgy a fogalmazás elég kezdetleges, de gonolom ez minden blog iróval igy van elöször. majd belejössz!
  • karajjj
    #1857
    hello, írtam egy kis elemzést a blogomon
  • LSL
    #1856
    ha mégis Benett műve, jól elfelejtte, mert rendesen meglepődött, mikor felbukkantak :D

    Tényleg a haiti csávó simán megváltoztathatna mindent, aztán törli az emléket:D Bár mondjuk van felettese...
  • Rio81
    #1855
    remek, pár hsz-el korábbi elmélet kizárva :)
  • Rio81
    #1854
    aszem két vagy három wireless epizódot olvastam. adtál egy ötletet, és bepótolom a lemaradást. akkor lehet nem fogok hülyeségeket beszélni :)
  • Malakai
    #1853
    Jah, általában külön válnak jó és rossz csoportokra, habár azért elég gyakori az annál kicsit árnyaltabb háttérsztori, de abban igazad van, hogy a felszínen általában eléggé fekete és fehér. :) Tehát lényegében egyetértek. :P
  • winnie
    #1852
    "Szerintem ebben a sorozatban (sem) sincs igazából tiszta jó és rossz (csakúgy, mint az életben"

    szerintem ez meg épp hogy nem a való élet, hanem képregény. a képtegényekben meg a felszínen általában minden fekete és fehér.
  • Malakai
    #1851
    Tovább is olvastad azokat a képregényeket az első Wireless epizódnál? :D
  • Rio81
    #1850
    egyébként érdekes szerepe lehet még a most bemutatott wireless-csajnak. ha jól emlékszem a képregényekből, akkor bennett szervezte be. nem lehet hogy mattre és a rádioaktív fickóra csak azért küldte rá a csajt, hogy csapdába csalja őket?
  • nesster
    #1849
    Ja, isteni adomány. (karakter kombináció)
  • Gerbill
    #1848
    A tetkó(amit már sok helyen láthattunk, pl.:Clair könyve, Hiro kardja, Mohinder gépe stb), az meg már némileg megmagyarázásra került. Amikor a kardot készülnek ellopni, ott mondja Ando, hogy ez egy jelkeresztezés(vagy valami ilyesmi)és azt is mondta, mit jelent.
  • Gerbill
    #1847
    Valaki írta, hogy nem tudjuk pontosan, hogy mi niki képessége, meg nem tudja peter átvenni, mert... Nikinek mindössze annyi a képessége, hogy szuper ereje van, a kettős személyiség az a skizofrénia, és a szuper erőt, nem csak jessica tudja irányítani, az egyik részben ketté törte a gumibotot és meglepődött, hogy hogy volt erre képes.És ha Peter, vagy Sylar átvenné Niki képességét, akkor nem skizofrének lennének, hanem szuper erősek.
  • Seth
    #1846
    na megnéznék egy ilyen szétszerelést :D
  • Szolnokboy
    #1845
    Sylar képessége, hogy megérti az agy működését azzal, hogy szétszereli. Mint az órákat. Nem eszi meg az agyukat.
  • Evin
    #1844
    Ezzel még én sem vagyok tisztában, hiszen van, akinek 15éve megvan a képessége, sőt vannak, akik már második generációsak(képességgel rendelkező szülők gyereke).
    Kételm, hogy ilyen régóta menne az összesküvés/kísérlet.
  • Malakai
    #1843
    Igen, arra igencsak hasonlít és a készítők elnevezése is arra utal (helix).
    Azt viszont kétlem, hogy egy összeesküvés lenne a dolog és ők módosították volna ezt a géntartományt.
  • Evin
    #1842
    Talán az egy DNS-lánc lenne, és akkora része van tetkóba rajzolva, amennyi módosítva lett az eredetihez képest.
  • kuci06
    #1841
    ezen én is sokat gondolkodtam,de nem jöttem rá... Szerinten nem eszi meg az agyukat, azt valahogy nem hinném el :P
  • Seth
    #1840
    Arra lennék kiváncsi,mert ha jól tudom erről még nem volt szó a sorozatban, hogy Sylar hogy veszi el mások képességét?? Felnyitja a fejüket aztán megeszi az agyukat vagy mi a franc??
  • kuci06
    #1839
    Pl. Hiro kardján a múzeumban , és Mohinder programján(zöld karakterek futnak vízszintesen a képernyőn) is ott volt
  • Malakai
    #1838
    Szerintem (se) a képessége okozza a több személyiséget, ergó, az nem menne át, csak az erő...
  • Malakai
    #1837
    A két csík az izotópos nyomkövetés maradványa, míg a másik Jel az egy mindenfele felbukkanó szimbólum, egyenlőrre csak annyit tudni arról, hogy a hősökkel kapcsolatos.
  • BlackShadow
    #1836
    amugy peter vs sylar .. :) hát peter tudná használni sylar összes képességét nem?:) ergó elég egyértelmű (max kontrolálni nem tudja és az gyengítené le?)
    és mi lesz ha peter találkozik nikivel? :D ő is dilibogyós lesz? :D