FIFA

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

inter94
#21359
kicsi?fifa szinthez?az ajánlott azért az nem kicsi

Asrock AliveNF6G-VSTA,Gainward 8800GT 512MB,Amd Athlon64 X2 3800+ 2ghz 2x1gb DDR2 RAm

#21358
mi a bajod ??? a gépigény nagyon is kicsi lettt

Gigabyte H61M-S2V-B3, Intel Core-i3 2120 (3,3GHZ), DDR3 Corsair 8192mb (1333Mhz), Sapphire HD 6850 1GB ,Windows7 Ultimate 64bit

ForzaInter
#21357
vicc bazmeg, elmehet a faszomba ea, ennyi gyökeret istenem...

Yo, Bitch!

DaemoonHunter
#21356
(elvileg)Hivatalos gépigény:

Minimum - FIFA 09 PC:
Supported OS: Windows XP
Processor: Pentium 4 2.4 Ghz or Equivalent
Memory: 1 GB
Graphics: 6600 Nvidia graphics card or ATI equivalent with support for Pixel Shader 3
DirectX Version: DirectX 9.0c
Sound: DirectX Compatible
Hard Drive: 4 GB


Ajánlott - FIFA 09 PC:
Supported OS: Windows XP / Vista
Processor: AMD or Intel Dual Core Processor
Memory: 2 GB
Graphics: 7800 Nvidia graphics card or ATI equivalent
DirectX Version: DirectX 9.0c
Sound: DirectX Compatible
Hard Drive: 4 GB

ForzaInter
#21355
nincs pontos dátum mikorra jön?:c

Yo, Bitch!

Count Adyn
#21354
Már csak pár nap és kiderül😊

\"A GOTO veszélyes, mire juthatsz véle, a JOIN meg költséges, cseberböl vederbe\"

ForzaInter
#21353
hát ez graf nem vmi nagy durranás, és csak félig nextgen ugye, 512-õn simán elkell neki fullon futnia, PES teljesen nextgen és 1 giga rammal megy fullon, ne hogy már ea ne tudja megoldani...

Yo, Bitch!

ProGabe
#21352
3 gigát a vista miatt mondják! és inkább többet írnak a dobozra, minthogy késõbb a supportnak percenként kelljen azzal foglalkozni, hogy a t. vevõnek nem megy a gépén, pedig abban 512 mega van

shader 3-s kártya meg persze, hogy alap. ez nem ugyanaz, mint a 08, legalábbis ami a grafikát illeti. remélem ezt majd el lehet mondani a játékélményrõl is...

Let me tell you something my friend. Hope is a dangerous thing. Hope can drive a man insane.

#21351
én is olvastam a hivatalos minimum konfigot.
3 gb ram
Shader 3 vidkari.

ez hülyeség 😄

Kérem kapcsolja ki!

#21350
8800 <#mf2>

Gigabyte H61M-S2V-B3, Intel Core-i3 2120 (3,3GHZ), DDR3 Corsair 8192mb (1333Mhz), Sapphire HD 6850 1GB ,Windows7 Ultimate 64bit

#21349
én nem hiszem el hogy ennek a szarnak(mer az ) 3GB kell
egyik fejlesztõ mondta
idézem
"If you want to run FiFa 09 on PC in full details , you'll need 3GB ram and a GeForce 8600..."
és a videókat nézve ennek simán kéne futni 512õn =D
nah nem akadályoskodok , mindjá demo majd kiderül

Nothin\' lasts forever ,And we both know hearts can change And it\'s hard to hold a candle ,In the cold November rain

Count Adyn
#21348
meg miért pont 3?😄D mikor általában 1-2-4 giga ram van egy gépben, illetve ilyen léptékkel jelölik meg a követelményeket is😊

\"A GOTO veszélyes, mire juthatsz véle, a JOIN meg költséges, cseberböl vederbe\"

ProGabe
#21347
gondolom vista alatt "kell" annyi. amúgy mégis mihez kéne 3 giga ram? a PS3-ban 256 mega van, a boxban 512, ha optimalizálatlan lenne (amit kétlek, lévén ez egy külön a PC-re szabott, kicsit butított engine) akkor sem kéne neki 3 giga. miért kell minden baromságot elhinni, amit a neten írnak?

Let me tell you something my friend. Hope is a dangerous thing. Hope can drive a man insane.

gyemant04
#21346
hát ha 3GB ram kell ehez a szarhoz, az tuti, hogy még a demot se szedem le..

... Mixed Martial Arts

#21345
olvasgattam ilyen külföldi forumokat hogy ajánlott system requirments...
3GB RAM O.o <--- Mire fel? Crysisnek kell 2GB ajánlotton ennek a még elég ronda fifa 09nek (mert valljuk be , még mindig csúnya) már hogy kéne 3GB....
Vagy az EA szarik az optimalizálásra vagy én láttam rosszul...

Nothin\' lasts forever ,And we both know hearts can change And it\'s hard to hold a candle ,In the cold November rain

rooney8
#21344
Én a helyedbe inkább várnék egy hónapot... Addigra köbö kijön a 09... Bár szvsz attól se várjunk csodát<#wow3>

Vigyáznom kell magamra, mert bel?lem csak egy van, mások többen vannak, ?ket könnyebb pótolni.

Count Adyn
#21343
Nem bírom megtalálni most, sry:S A régi faq-ban volt egy hely ahol fent volt, csak az elszállt sajna

\"A GOTO veszélyes, mire juthatsz véle, a JOIN meg költséges, cseberböl vederbe\"

#21342
mért rugom szét a monitort annyira szar??de mért??
#21341
beinstalálod,és szétfogod rugni a monitort.... és utánna fogod szétunni a fejed,mert Az EA szégyene a fifa 08

Gigabyte H61M-S2V-B3, Intel Core-i3 2120 (3,3GHZ), DDR3 Corsair 8192mb (1333Mhz), Sapphire HD 6850 1GB ,Windows7 Ultimate 64bit

#21340
engem érdekelne honnan lehet külön leszedni mert mire lejön nekem torrenten addigra szétunom a fejem
Count Adyn
#21339
De le is lehet tölteni külön magyarítást, csak már nem tudom honnan:S

\"A GOTO veszélyes, mire juthatsz véle, a JOIN meg költséges, cseberböl vederbe\"

#21338
esetleg ha a Fifa 08 Hun verziót töltötted volna le.... mertt ha megvetted volna akkor tudnád hogy van benne magyar.... ááá kár

Gigabyte H61M-S2V-B3, Intel Core-i3 2120 (3,3GHZ), DDR3 Corsair 8192mb (1333Mhz), Sapphire HD 6850 1GB ,Windows7 Ultimate 64bit

#21337
de nekem nincs semmi magyar benne se a felirat se a kommentár<#szomoru1>
ProGabe
#21336
tényleg, ezek a 09-ben megmaradnak? bár azt tudom, hogy Dzsudzsák lesz a magyar borítón, szóval gondolom maradnak

Let me tell you something my friend. Hope is a dangerous thing. Hope can drive a man insane.

#21335
2008 az tartalmaz alapból magyar feliratot plusz kommentátort.

#21334
a 2008-hoz van vmi magyarositás?
passatgt
#21333
2008-ban lehegy valahogy eb-t vagy vb-t játszani?

RAZOR27
#21332
A 2001-ben is volt még.

\"If you want to go fast, go alone. If you want to go far, go together.\"

balljuggler
#21331
Az hatalmas volt emlékszem rá én is hogy valamelyik fifaban volt ilyen,de valami miatt nem tették bele ezt valamikortol..

VAN MAGYAR PS3LIVE ÓDAL!!!!!!! SAMSUNG LE32A456 LCD PS3 (40GB) PSN hun_tigoo Best: FIFA\'09 és majd a FRACRY2

Christian88
#21330
bocsi elírtam, 90 perces meccseket

http://www.twitch.tv/hegii

Christian88
#21329
továbbá én még Anno játszottam FIFA98ban 45 perces meccseket és csak mi lõttünk 100 gólt tehát az se nagyon realisztikus =)

http://www.twitch.tv/hegii

hunbasser
#21328
ez azért van,mert itt nem 2x45 percet játszol,hanem 2x6-ot,2x20-at nem sokan játszanak,tudják az ea-nél is.

ReaL MaDRid x siempre

#21327
azt nem értem, hogy minden egyes FIFA sorozatban, még mindig miért ez a rohanás?? miért nincs labdatartás, passzolgatás?? Ahogy megszerzik a labdát csak a loholás!! Részben ezért nem tetszik (és ez van a PESben is), nem realisztikus!

II Rocky II
#21326
ki csinálta a bannert?? nagyon fasza lett!<#worship>

24 - Exile -Nov.23

II Rocky II
#21325
miért lett uj hg????? höbasszi kiöregedett ? <#gonosz1>
a demo asszem szept.13 án jön ki 😛

24 - Exile -Nov.23

#21324
Xbox360 és ps3 szept 11, pc szept 12
SLICK
#21323
szeptember közepe

zeus89
#21322
pontosan mikor jön ki a demo?

P5N-E SLI, Core 2 Duo E6300, 3GB DDR2 800 MHZ KINGMAX MARS, 8800 GTS 320 MB, 500+80 GB HDD, Thermaltake 550 W, Home Theater 150W RMS Genius SW-HF 5.1 5000, Samsung 2232BW 22\" Samsung paneles

#21321
sajna nincs,de pár nap és demo

Gigabyte H61M-S2V-B3, Intel Core-i3 2120 (3,3GHZ), DDR3 Corsair 8192mb (1333Mhz), Sapphire HD 6850 1GB ,Windows7 Ultimate 64bit

Atti12
#21320
ezt írom már mióta hogy fejezzük be 😄 Mondjuk egyelõre nincs semmi új hír a fifárol ^^.

Barna: nehéz az a matek ugye? <#szomoru1>

#21319
Ezt haggyátok ...teljesen mindegy meik a banner, melyiken láccódnak jobban a nézõk, és mindegy ki mit irt...szerintem zárjátok le,és foglalkozzunk a fifával

Gigabyte H61M-S2V-B3, Intel Core-i3 2120 (3,3GHZ), DDR3 Corsair 8192mb (1333Mhz), Sapphire HD 6850 1GB ,Windows7 Ultimate 64bit

Atti12
#21318
oké tessék, nem értek semmihez, én csak egy hülye kisgyerek vagyok aki visszapofázik a nagyoknak mert nem tetszik amit a nagyok csináltak. Tessék ezt akartad? Addig ugysem fejezed be amég nem hallod ezt. -.-' Tudod okosabb enged..

Count Adyn
#21317
Nah akkor ezen lépjünk is túl<#vigyor2>

\"A GOTO veszélyes, mire juthatsz véle, a JOIN meg költséges, cseberböl vederbe\"

Breki33
#21316
na utoljára

ez nem egy végeredmény volt hanem egy ötlet arra, hogy a nézõk jobban látszódjanak


#21301 reakció tök korrekt is volt rá
Ha értenél a képszerkesztéshez nem így beszélnél

Az eredeti kép is sõtét volt pont ez volt a gubanc vele, de tényleg hagyjuk úgysem érted.......
Barnabyka
#21315
hanem már 15és 2hónapos😄😄

Atti12
#21314
oh köszönöm a gyorstalpalót tanár úr. Egy képnél igen is sokat számít a brightness. Értek én is képszerkesztéshez valamelyest. Mellesleg te kötöttél belém. Emlékszel még? "gondolkozni kéne" Én csak elmondtam hogy így sötétebben sokkal jobban néz ki, mintha teljesen fakó lenne.. Mind1, zárjuk le, de ha megkérhetném ne nézz le se engem, se pedig mást.. (És nem 14 vagyok..)^^

hunbasser
#21313
stroboszkópot ki kéne már kapcsolni...😄DDDDDDdddddddd

egyébként szép lett a banner házigazda úr :]] (Y)

ReaL MaDRid x siempre

Breki33
#21312
én nem csináltam ide banner-t érthetõ végre?<#falbav>

Csak egy Shadow-Highlight-ot

Erre te benyögöd, hogy szted egyik sokkal jobb
megvalósitásról pedig fogalmad sincs megmutatom a kettõ közötti különbséget





Ha neked ez a normális kommunikáció, hogy sima brightness/contrast különbségbe belekötsz hát bravó

Nem kell semmit elhinnem tanítottam 14 éveseket.........
Atti12
#21311
Én eddig is értettem ezt, és olvasni is tudok. Egyszerûen elmondtam hogy ami most van sokkal jobban tetszik, mint amit te csináltál. Nem tudom mit problémázol ezen.. Nem én nem értem, hanem Te. Az ötleted jó volt, megvalósítás kevésbé. Ennyi.. És jó lenne ha leállnál ezzel a fennhangal, mert már észrevettem hogy te mindenkit lenézel aki nálad fiatalabb. Hidd el õk is tudnak normálisan kommunikálni, akár egy 20-30 éves. Néha talán jobban is..

Breki33
#21310
jó akkor leírom 14 éves szinten

túl sötét volt a banner korábban ezért kicsit kivilágosítottam a nézõket
a házigazda pedig ez alapján készített egy újabb változatot a régi és-e között

Ezt leís írta
#21302

Te ezt az újabb változatot hasonlítottad össze nem azt a sötét-et ami korábban volt.

Ezért írtam, hogy gondolkozni kéne, de ha most sem érted......