36657
10802156721287564357.jpg\"


TILOS az Off: 10802156721213620594.gif\" , a Flém: 10802156721213620607.gif\" ,és a Warez: \"\"

  • SLICK
    #24493
    köszi, így kipróbálom újra.
  • Rudee
    #24492
    Sprint helyett (ha gamepaddal jáccol) jobb a labda megtolása (jobb analóg kar), hiszen labdát vezetve jobban fárad a tag. Amúgy meg ha a védő mögött vagy már, akkor sok esélye nincs a szerelésre. Vagy leránt, vagy felrúg, vagy lemarad mégjobban.
    Gameplay sok mindent javít. Reakció időket (és az AI helyzetfelismerését. Régebben raktam is be egy animációt egy szabadrúgásról. Alap esetben 10ból 9szer (de inkább 100ból 99szer) a cpu védői a 16oson belülről előrefelé szabadítanak fel. Egyik-másik gameplay "segít", hogy a lehető legegyszerűbb megoldást válasszák. Inkább fog szögletre vagy bedobásra menteni, minthogy felszabadításából rögtön gólpassz legyen.
    Aztán javítják a labda fizikáját, a pontrúgásokat (nehezebbek lesznek, pontosabban kell célozni).
    Van, amelyikben (sőt, szinte mindben) javították a távoli lövések arányát is, mert alapból bizony messzi lövése nincs sok a gépnek. Én pl tegnap előtt vagy mikor kaptam egy szépet vagy 40ről, mert kicsit kint állt a kapusom és ezt kihasználta a gép.

    Nekem eddig talán ez (G Realistic gameplay v2) jött be a legjobban. A fileokat a FIFA főkönyvtárába kell bemásolni.
  • SLICK
    #24491
    igaz valóban sokat használtam a sprintet, na de ha sétálok akkor meg elveszik a labdát hiába próbálnám elpasszolni vagy fedezni, esetleg cselezni. Helyzetet meg végképp alig tudok kiharcolni, mivel visszaér a ellenfél addigra. (igaz tény, nehezebb gólt szerezni az elődökhöz képest és ilyen téren tényleg javult a játékmenet)

    Lehet taktikai oldalról is megközelíteni a fáradtságot:
    például ha szélső játékosokra fektetem a hangsúlyt, akkor nyilván jobban kifáradnak, mivel kell a sprint a felfutáshoz és beadáshoz, hogy ne tudjanak addig szerelni. Esetleg ha csak középre akarok betörni velük. Igaz nem egy játékossal kell meccseket eldönteni.

    Szóval nem az egész csapat volt hulla fáradt, hanem a védelem és középpálya szélsői, néha a középpálya támadója és védője is. A csatárok pedig mikor hogy, attól függ mennyire vettem igénybe őket.

    1 hét alatt azért egész sokat játszottam vele, próbáltam szokni ez taz új játékmenetet, de nem tudtam sehogy sem megszokni. A 10-ben remélem végeznek valami finomhangolást a játékmeneten.

    Amúgy a gameplay patchek miket javítanak? Láttam volt itt kapus AI javító meg hasonlók, de ezen kívül mik vannak még?
  • Rudee
    #24490
    -Elindítod
    -Open FIFA
    -Fenti képek közt az Arsenal címerére mész (Teams)
    -Legördülő menőben megkeresed a csapatot, akinek importálnál
    -A "képes" menü alatt lesz szintén balrl jobbra pár fül (roster, ball, stb), ott a kitre mész
    -Kiválasztod a hazai/vendég/kapus mezt és a kép alatti kis export/import ikonkat használod
  • attilly
    #24489
    tud vki segíteni,leírná vki lépésenként h hogy lehet creation master 09 -el mezt importáli a játékba?
    előre is köszi
  • Rudee
    #24488
    Játékmenetben is javult elődjeihez képest. De a már oly sokszor említett gameplay patchek igen komolyan javítanak rajta.

    A fáradás -mint ahogy Yeltzin is írta- nem azonnal következik be. Viszont tényleg új az előző részekhez képest ez is, mert anno 60-70 percet végig lehetett sprintelni szinte megállás nélkül. Na ezt kicsit realizálták. Ha védekezésnél (vagy mikor az ellen még a saját térfelén passzolgat) használod a séta gombot, akkor kicsit gyorsabban "pihenik ki magukat" a játékosok.
    Érdemes elolvasni a kézikönyvet, sok érdekes infót találni benne. Neten is fent van belőle néhány, én pl egy XBOX360-ra kiadott német kiadást olvasgattam és bizony abból is tudtam hasznosíani ezt-azt.
  • Atti12
    #24487
    Én mindig úgy kezdem a menedzser módot a kis csapatoknál, hogy az orvosi személyzetet minimum 6osra felfejlesztem :D Addig nem is veszek játékost.
  • Yeltzin
    #24486
    Akkor nyilván ez az oka, hogy nem tudtad jól megfigyelni. Még zöldben van az energia szint, amikor már lassul a sprint, úgyhogy nem egyből lassulnak be. Az sem igaz, hogy minden esetben kötelezően kimerülnek, de ha folyamatosan sprintelsz, akkor ez nyilvánvaló - a valóságban sincs az az olimpikon, aki 90 percen át sprintelne (talán 1-2 perc egyhuzamban normálisnak mondható). A fociban is sokkal több a kocogás, mint a sprint, ha megnézed, csak nagyon ritkán húznak bele a fiúk (általában csak kontránál, vagy amikor nagyon para a helyzet hátul, és kell plusz ember a védelembe). Ha leszoksz a sprint gombról, végig lehet csinálni akár egy szuperkupa döntőt is hullafáradt játékosok nélkül.

    A pihenés/regenerálódás szerintem az edzők szintjén múlik. Saját "sztorimban" a portugáloknál 6.-7. szintű edzők mellett 5-6 nap kellett a csapatnak, hogy összeszedje magát, majd átmentem a Milanhoz, ahol a teljes staff 10. szintű, és 2 nap alatt az összes játékos full zöldben van. Nem ritka, hogy egy héten három meccs van az olaszoknál, és elég, ha csak a szélső (felfutó) játékosokat cserélem, a gerinc energiája lazán zöldben marad.

    Szerintem ilyen téren nincs bug, engem inkább az zavar, hogy néha átmegy a kapufán a labda (ezerből egyszer).
  • SLICK
    #24485
    nem játszok vele. 1 hetet élt nálam ezek miatt. (sajnos)
  • Yeltzin
    #24484
    azért gyenge duma, mert ahogy elnézem, ennek ellenére játszol vele, vagyis ez csak kifogás, hogy megspórold a játék árát...

    ha nem tetszik, ne használd, ilyen egyszerű
  • SLICK
    #24483
    nem gyenge duma, attól függetlenül mert a grafika jobb mint az eddigiek, attól a játékmenet nagyon gané lett. A játékosok olyan hamar kimerülnek, hogy hihetetlen, amint sárgába lép az állapotjelző, akkor egyből csak sétálnak, azután az ellenfél bármikor könnyedén elveszi a labdát, akárhogy is próbálom megtartani. Számomra nagyon idegesítő ez. Karrier módban is ha tartok edzést akkor a következő meccsre kifáradt játékosok maradnak a keretben. Sőt még edzés sem kell, 2 meccs között is alig pihenik ki magukat. Azért ez jobban ki volt dolgozva a 08-ban.
    Remélem a 10-ben kijavítják ezeket, mert így teljesen élvezhetetlen, bármennyire is szeretem a FIFA-t.
  • Yeltzin
    #24482
    gyenge duma...
  • Rudee
    #24481
    Hibátlan játék pedig nincs.
  • SLICK
    #24480
    még meg is venném, ha nem lenne dugig hibával a játék...
  • Rudee
    #24479
    Az az 1 hónap inkább 3 lesz. Augusztus végén még demo se lesz, de sebaj. Akinek nincs meg, annak szerintem simán megéri.
  • szucsy89
    #24478
    1hónap múlva fifa10 szal nem igazán éri meg
  • Rudee
    #24477
    Tescoba péntektől 3990 huf lesz a PC-s FIFA 09.
  • Desiderata #24476
    576 újsághoz FIFA tartalmas dvd-t adnak valaki megvette?
    az érdekelne hogy milyen egyéb tartalom van a dvd-n
  • attilly
    #24475
    tud vki segíteni,leírná vki lépésenként h hogy lehet creation master 09 -el mezt importáli a játékba?
    előre is köszi :D
  • limperatore
    #24474
    valaki nem szeretne neten játszani? írjon privátot
  • Rudee
    #24473
    Igen, valamivel jobban véd.

    Ha nem jáccol online, akkor érdemes kipróbálni ezek közül vmelyiket:
    ac12_gameplay_2.0_conversion_for_fifa_09
    G realistic Gameplay V2
    apollox_realistic_gameplay_v1_5_5
  • Yeltzin
    #24472
    A kapus szintje min változtat? Jobb az AI, nehezebb neki gólt rúgni (és így kapni is)?

    Én is Pro szinten nyomom a manager módot, 4 év a Sportinggal, egy a Milannal, öt bajnoki cím, 3 nemzeti kupa, egy olasz szuperkupa, viszont ECC-n csak egyszer jutottam döntőbe, ahol megszopatott a Bayern egyetlen góllal. Néha én is úgy érzem, túl könnyű, de mielőtt feltolom world classra, még átmegyek valami verébfing csapathoz, és megpróbálom őket felhozni elit szintre.
  • Rudee
    #24471
    Profi az könnyű. Legalább a kapus legyen world class, de jobb ha minden azon van.
    Meg nem árt egy normálisabb gameplay patch sem.
  • decoy
    #24470
    sztem ez jó gém bár van benne néhány érdekes fordulat:D múltkor játszottam menedzser módban,és community shield utolsó meccse volt nem tom meik csapat ellen.elég késő volt ezért elkeztem "vizuális szimulálni" első félidőben rúgtak egy gólt nekem.(chelsea-vel voltam)és a második félidő elején "beavatkoztam" a meccsbe. szóval állás 1-0 és nem én vezettem és feljöttem egész jól.45 perc alatt(ez igazi időben nálam 6 percre van állítva) 6 gólt rúgtam.egy 11 esből egyet szabadrúgásból kb 17-18 méterre a kaputól,egy öngól( XD ) és 3 mat csak úgy.és hangsúlyozom hogy mindezt """"""PROFI"""""" módban :D
  • Yeltzin
    #24469
    akkor tök jó, hogy megvan :D
  • kuzco007
    #24468
    15 szezon

    fenegyerek1: sajna nem tudom:S
  • fenegyerek1
    #24467
    Kedves HSMT Vezetője! Kérlek küld el nekem légyszives!
  • szucsy89
    #24466
    végtelenségig biztos nem...
  • david130
    #24465
    hát ez jó kérdés szerintem kezdj el játszani és egyszer csak a végére érsz:)
  • akyyy
    #24464
  • kuzco007
    #24463
    de nekem megvan mivel a Hungarian Stadium Maker Team vezetője vagyok:D
  • fenegyerek1
    #24462
    Hello! Nincs meg valakinek a Szusza Ferenc stadion?
  • akyyy
    #24461
    Nem tudja valaki hogy a légy profi játékmódnak van vége, hány szezon van benne, vagy a végtelenségig lehet benne játszani?
  • Rudee
    #24460
    Brazilian National Team Patch



    Kits: Home,Away & GK (Conf. Cup kits)
    Roster
    Logos
    Faces: Julio Cesar, Dani Alves, Juan, Alex, Elano, Felipe Melo, Gilberto Silva, Kaká, Robinho, Luis Fabiano, Anderson, Diego, Ramires, Lucio, Jő, Julio Baptista, Alexandre Pato, Maicon
    Stadium: Maracana

    donlód'
  • Rudee
    #24459
    Átigazolási időszak végeztével szokták az offline adatbázist frissíteni. Ha meg van az eredeti, akkor nézd meg, hogy online van-e új.
    Amúgy meg ha neked eredeti a FIFA, haverjaidnak meg nem, akkor is tudsz velük direct ip módba jáccani.
  • kuzco007
    #24458
    de a CM 09ben áttudod igazolni őket
  • kuzco007
    #24457
    fogalmam sincs:D
  • ben89
    #24456
    fifa 09 online:és ugyebár minden héten frissített,a téli igazolásokat is!és h most elkezdődtek a nyári igazolások is(személyszerint a realmadrid érdekelne:))és arra lennék kíváncsi h pl az új madridos srácokat frissítette e már a fifa!beszélek most kakáról,Croniról
  • kuzco007
    #24455
    alap:P látogass el ide: HSMT

    ben89: nem igazán értem a kérdést...
  • ben89
    #24454
    sziasztok!érdeklődnék h akinek eredeti fifája van annak még úgye nem frissítette az új igazolásokat?gondolom majd szeptemberben lesz az összes,nem?!csak azért mert nekem is eredetim van de leszedtem és törtet raktam fel h tudjak a haverjaimmmal néha játszani...