36657
10802156721287564357.jpg\"


TILOS az Off: 10802156721213620594.gif\" , a Flém: 10802156721213620607.gif\" ,és a Warez: \"\"

  • Yeltzin
    #24693
    srácok, plz....

  • Dean Winchester
    #24692
    elnézést kérek!!!!
    amit e hozzászólás felett írtam már bánom is szóval tényleg elnézést én vok a hülye h leállok vitatkozni egy ilyen "emberrel"
  • Dean Winchester
    #24691
    már leírtam :)
    nem is érdekel a legismertebb focijátékos fórum :D
    mit nem értesz? le****m,nem érdekel ,nem is fogok odanézni mert annyira nem nyomom a focit...fifaval menedzser módot szoktam tolni meg haverral heti pár alkalommal tolunk multit és kész.Nem is szoktam semmi kiegészítőt feltenni(magyar bajnoságon kívűl) nekem bőven elég a fifa így is :)
    Ma te szóltál hozzám :)
    nem kérkedtél bocsánat rosszul fogalmaztam!
    hogy is irjam máshogy ...
    á megvan magadat dícsőited mert nem egyszer leirtad ,hogy kiegészitőket gyártasz,szókergemingon van vmid,fifáról volt vmi cikked ...stb.
    ha nem kérkednél vele akkor ezeket egyszersem említetted volna meg :)
    vagy max 1szer de nem többször :)
    te nem vagy képes felfogni mert tegnap leirtam neked,hogy ha akarsz valamit tölem akkor privátban ird meg!
    aztán én egy árva kukkot sem szóltam!!!!!!!!!!

    ennyi de mondom oké igazad van,te vagy a best,te vagy az okos,a pes a legjobb,te segítesz másokon ha bajba kerül én veled szemben egy porszem vagyok aki nem segít senkinek és oltári buta :S mellesleg csak egy újreg :'(
  • Breki33
    #24690
    "Fifa vagy PES" az egy külön topic.........

    Amúgy meg nekik mond részemról rég lezárnám
  • Rudee
    #24689
    FIFA topikba ne tegye, meg senki más se.


    ELÉG LEGYEN
  • Breki33
    #24688
    1. "b+ te télleg hülye vagy :D " Ezt pl tényleg nem te írtad.........
    2. Na mesélj konkrétan melyik munkámmal kérkedtem pontosan?
    Egyet se tudsz mondani, és nem azért mert nem nincs......
    3. Megint csak ez a dedós sértegetés, nem én erről a magasszintű fórumról írtam.

    DE a minősíthetetlen hangnemet te kezdted kisöcsi
    én hozzád se szóltam erre nekemtámadtál és folyamatosan sértegetsz.

    Az hogy tudatlan vagy nem ismered az legismertebb focijátékos fórumot is aztán még kérkedsz is a butaságoddal megkérlek, hogy fejezd már itt be mégis folytatod már csak ráadás.

    Ha 'Tomy Lee' -re gondolsz, egyrészt nem a tesóm legfeljebb hasonlóan gondolkozik. És hiába neki címezted rólam fröcsögtél folyamatosan holott leírtam, hogy állj már le.

    Én már rég le akartam de úgy látszik nem vagy képes felfogni mi az a PRIVIBEN !



  • Dean Winchester
    #24687
    nemtudok róla :)
    csak írtam,hogy anno volt(beirtam a keresőben),hogy most van-e hát lehet megkell kérdezni :D

    link1
    link2
    link3
    link4-itt van a legtöbb hsz meg van fasza banner is
  • Dean Winchester
    #24686
    ok.
    1. nem szóltam hozzád ma egy árva szóval sem!
    2. hogy miket tettél le az asztalra azt nem mástól hallottam(láttam) hanem te tőld leirva) de igen nem kérkedsz vele
    3. hülye vagy vazze :D nem érted? mit gondolsz miért nem ugrált senki a segítségnyújtásban?mert ehhez én vagy más nem ért te meg igen ennyi!
    fórumról írtál és nem erről a topicról :)
    fórum más topicain belül én is meg más segít másnak gondolom :)
    a mínősíthetetlen hangnemet nem én kezdtem!
    még1szer ma én nem hozzád szóltam hanem a védőszentedhez írtam egy sort erre nekem jössz megint :D
  • Yeltzin
    #24685
    megy vagy indul mostanában vmi aktív fifa bajnokság?
  • Breki33
    #24684
    állj már le a sértegetéssel

    ezen fórumon nem az élet más területei fontosak ugyebár
    itt az adott témához való hozzáértés számít


    érdekes mikor tegnap a srácnak segítség kellett nem nagyon ugráltatok...

    visszaolvasni meg neked kéne leírtam, hogy nem szokásom a munkámmal kérkedni, viszont ez minősíthetetlen hangnemet nem tűröm el

    ÉS REMÉLEM VÉGRE FELFOGOD HOGY LEZÁRNÁM
    ha továbbra is sértegetni és személyeskedni akarsz privátba tedd vagy a Fifa vagy PES topicba.......
  • Dean Winchester
    #24683
    nem érdekel az oldal és direktbe nem akartam kimásolni a jó megoldást :)
    b+ te télleg hülye vagy :D
    ezt irod.: "csak kicsit fura ha olyanok hülyéznek le akik soha senkinek nem segítettek pl itt semmiben
    és soha nem készítettek semmit a játékokhoz."

    vazze olvassá már vissza az istenáldjon meg!
    "arra nem gondolsz,hogy van aki nem kérkedik vele,hogy miket csinál?arra nem gondolsz,hogy a való életben tett le sokkal de sokkal többet?"

    vágod? lehet,hogy itt nem segített senkinek semmiben de máshol lehet annál többet :)
    ja és ha te pl rólam is azt hiszed,hogy itt a fórumon sem segítettem pl senkinek semmiben akkor azt tudom modnani ,hogy rosssz topicok fele járkálsz haver :) vagy csőlátásban szenvedsz?!
  • Breki33
    #24682
    socergemingen lol

    Az a http://www.soccergaming.com/ az egyik legismertebb focijátékos fórum, de ne zavarjon.

    Nem hiszem én sértegettem volna bármelyik kiskorút is aki pl azzal kezdi, hogy lehülyéz.
    És ezután csodálkozik, ha hasonló hangnemben válaszolok.

    Munkáimmal pedig nem szoktam kérkedni.........csak kicsit fura ha olyanok hülyéznek le akik soha senkinek nem segítettek pl itt semmiben
    és soha nem készítettek semmit a játékokhoz.
  • Breki33
    #24681
    nemsemmi újabb okos divat
    nemhiszem, hogy sértegettelek volna

    nekem Pes-ben a stadion egyáltalán nem sötét, talán LCD -n kéne nézned.

    Erről korábban részletesen írtam.

    A szurkolói hangok nálam eredeti szurkolások, fantasztikus atmoszférával.

    Mikor Del Piero belőtte a margitnak a gólját és felhangzott a kórus a játékban egy hét múlva az szólt.......

    És senkise beszélt arról, hogy konzolon nem jó a Fifa csak az ami itt megy hogy húúúúúúúúúú de milyen realisztikus konzolon meg miegymás nem teljesen úgy van. Viszont a Pes-t biztos nem venném meg konzolon.

    A gólokat várom, ha képes vagy normális hangvételben nem a másik sértegetésével fórumozni.

    Amúgy mindenkinek ajánlom a soccergaming-on a szokásos "best of gif" fórumot fifánál és pes-nél is megtekinteni elfogultság nélkül.


  • Dean Winchester
    #24680
    breki tesója vagy? breki barátja? csak kérdem mert te véded egyedül :D
    milyen háttéről beszélsz?arról,hogy volt vmi vezető cikke? van vmi socergemingen vmije?készített a fifahoz cuccokat?
    oké ez szép és jó de ez nem jogosítja fel arra,hogy emelt hangnemben beszéljen a többiekkel!(és osztogasson másokat csak mert azaz illető leírta a véleményét (jelen esetben szidta a pest-mert nem jött be neki)
    illetve honnan tudod hogy slick nem tett le semmit az asztalra?
    arra nem gondolsz,hogy van aki nem kérkedik vele,hogy miket csinál?arra nem gondolsz,hogy a való életben tett le sokkal de sokkal többet?
    még1 miért (breki szavaival éljek) ugatsz bele mások beszélgetéseibe?
    végül de nem utolsósorban nagyon jó lehet a pes :D
    pes bajnokságod megért kemény 6hsz-t :) megnéztem a fifabajnoksággal mi a helyzet háát ne akard hallani.
    [több mint 100szor annyi hsz van fifabajnokságban mint pesben,beleértve a megnyert kupák számát is]
  • Breki33
    #24679
    pl arra hogy tettem vmit ezekért a játékokért és nem csak a másikat sértegettem ugye.........
  • Breki33
    #24678
    Én meg annyit fűznék, hogy a többséghez oda volt írva, hogy milyen very hard meg világklasszis szinten lőték, még gratuláltak is egymásnak
  • Rudee
    #24677
    Ezekhez annyit hozzáfűznék, hogy a 8 éves nyomorultak szeretnek amatőr szinten lőtt gólokat feltölteni.

    Amúgy meg az esti terméshez gratulálnék mindenkinek, jobb is, hogy dolgoztam. Ha annyira jó a PES, akkor inkább jáccatok vele ahelyett, hogy itt veszekedtek
  • Tomy Lee
    #24676
    Van ott háttér,nálad nincs..
  • Tomy Lee
    #24675
    Linkeld pes topic-ba,várjuk..
  • Rudee
    #24674
    CM08 a FIFA08hoz való.

    Open FIFA -> fölső képes menüben kiválasztod az Arsenal címert -> alatta a legördülő menüben a csapatot akinek akarsz új reklámtáblát -> kis fülek közül adboards -> ott meg lesz export is meg import is
  • SLICK
    #24673
    csak tudnám mire vered itt magad. Bár leszarom.
  • mgkp
    #24672
    Te egy félelmetes nagy hülye vagy. Ez tény. Fél óráig játszott vele te meg idejössz okoskodni (hozzáteszem úgy mintha egy 14 éves gyerek lennél) és leb*szod, hogy ne írjon hülyeségeket. Hozzáteszem PC-n egyik focis játék sem jó. A FIFA egy hihetetlen szar PC-n a PES valamivel jobb. De a PES se egy szuperjó játék. A játékosok mozgása nevetséges. Komolyan lehet, hogy náluk Japánban a focisták így futnak de Európában nem xD :). A PES 2009-ben amikor este játszol meccset a stadion szinte teljesen sötét, sőt, undorító. A szurkolói hangok is egyszerűen borzalmasak. A kapusokról már nem is beszélek. Hozzáteszem a FIFA PC-n még ennél is rosszabb!!
    Végül pedig konzolon a FIFA igenis sokkal jobb mint a PES. Sokkal realisztikusabb: a hangulat,mozgások,játékosok, szinte minden. Igen vannak ilyen hülye gólok mert ugye egyik játék se tökéletes de ezek ritkák. Belinkelhetek neked is ugyanennyi "realisztikus" gólt amit a PES-ben lehet szerezni.
    Köszöntem
  • Yeltzin
    #24671
    gondolom, még el akarnak adni belőle az új verzió előtt, egyszerű marketing húzás
  • Lcapitant
    #24670
    a fifa09 ára hogyhogy csak 4000ft?????
    ezek szerint a 10 nagy durranás lesz, hogy ilyen olcsó a 9?
  • Yeltzin
    #24669
    nem értem, mi a baj a gólokkal, ezt hívják kapushibának, és sokszor előfordul a valóságban is (én csak tudom, kapus voltam )

    ennél sokkal rosszabb, amikor a kapus egy képzeletbeli sínhez rögzítve oldalazgat a támadó és a kapu között, de szerencsére fifában ilyet még nem láttam
  • zsolt515
    #24668
    Üdv!
    Letöltöttem a CM08-as progit amit mondtatok de hogy tudok azzal importálni a játéba például reklámtáblát?
  • Dean Winchester
    #24667
    a 2.sorral semmi gond :)
    valós életszerű gólókat láttunk , én idokoltam is a nekem tetszőeket :)
    beautiful gólok :D
  • Yeltzin
    #24666
    mostmár tényleg kapcsold ki magad, légy szíves
  • Dean Winchester
    #24665
    1-beckham MU-s nagy szabadrúgása jut róla eszembe!
    5- erről egy Schalke-Dortmund(?) német kupa mérkőzést idézi anno 3-2 lett és kezdőből bevágták és 3-3 lett :D)
    2- nem jut róla eszembe semmi

    ez a 3 gól szép!
  • Tomy Lee
    #24664
    Pff,jézus
    De lényeg,hogy Pes arcade fifa meg igazi foci szimulátor
  • Breki33
    #24663
    Pár konzolos realisztikus gól

    klikk1

    klikk2

    klikk3

    klikk4

    klikk5

    klikk6
  • Breki33
    #24662
    oks jó játékot

    aztán nehogy a gyerek elverjen :-)
  • kaposi1
    #24661
    Valóban működik ez a megoldás is.
    Segítettél mint mindig.
    Nagyon szépen köszi!
    Találkozunk egy másik fórumon.
  • Breki33
    #24660
    Na leszedtem neked megnéztem

    readme alapján ennyi az egész

    ====================
    This patch will fix:
    ********************
    the USB Gamepad problem and will remove the message "empty"



    ===============
    How to install:
    ***************
    - Select you desired version either With or without stick analog
    - then slect FIFA 09 main folder
    - be sure that you have deleted the following file devdata.dat from the following path My Documents\FIFA 09\user\
    - Have a nice time!
  • Breki33
    #24659
    nem valami oldalon hanem pl ezen, de lezárhatnánk végre?

    ha továbbra is rágózni akarsz ezen vagy írd #24649 fórumba vagy sértegethetsz privátban
  • Breki33
    #24658
    Igen ez a program ezt fogja beállítani neked tök egyszerűen

    deha nekem nem hiszel idéznék másik fórumról ezzel kapcsolatban

    "2 gépen csináltam eddig meg.az egyikhez egy speedlink strike2 'joy' (ez csak brekinek)
    a másikon egy mezei manta gamepad.
    mind2vel megy mostmár rendesen.nincs más dolgod csak feltelepíteni ezt.és már működik is.szolj ha sikerült,vagy ha nem :D"
  • Breki33
    #24657
    Erről a #23422 környékén volt szó, de FIFA_09_USB_Controller_FIX-es módszer egyszerűbb mint a devdata buherálás, hacsak nem rakja fel valaki akinek ugyanolyan gamepadja van és jó.

    Szerencsére nekem Logitech van és az még a Fifának is alap így az enyémmel pl nem sokat érnél
  • Dean Winchester
    #24656
    miért kell ennyire magas hangnemben beszélned(irnod) ?
    neharagudj már de ne hidd,hogy te vagy az isten csak mert neked a pes bejön illetve készítettél hozzá "alkatrészeket" meg valami oldalon van egy vezető cikked (vagy mifene)
    szálj már le a fellegből légyszíves!
  • kaposi1
    #24655
    Nem, nem ott játszanánk a kisfiammal.
    Breki!
    Mondom a devdata.dat kellene biztosan.
    Sajnos amit én feltettem onnan már törölték.
    Te pedig ismered a kálváriámat az XP telepítéssel az is ugrott.
    Nagyon kellene most az a file.
  • Breki33
    #24654
    http://rapidshare.com/files/152243289/FIFA_09_USB_Controller_FIX.rar

    De ugye ezt nem kocsiban játszod? :P