FIFA

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

#21409
Jah a versenyhelyzet csak nekünk jó akik nem elfogultak 😄

Asus M2N|AMD Athlon 5600+|2GB RAM Kingmax|Gigabyte nvidia 8800 GT|Chieftec 550W|Raidmax Katana táp nélküli fekete ház|Samsung 500GB Winchester

#21408
Én a fifától nem várok szenzációt!
#21407
ez zsíros! a pes demója is 11-12-én jön ki. kíváncsi vagyok melyik is lesz az év sportjátéka 😉

Kérem kapcsolja ki!

#21406
Majd kiderül!
#21405
Nem az a gáz hogy megnõtt a gépigény, hanem az, hogy a teljes next gen PES megy nekem max grafon, a fifa meg nem fog menni csak mediumon ezzel a fél nextgen utánzattal...

#21404
EA hivatalos fórum:

Szerintem érdekes!!!

PC Demo Details Announced *Updated*

--------------------------------------------------------------------------------

PC Demo for FIFA 09 will be available to download from September 11th and will feature the following:

6 teams to choose from:

1. Marseille
2. Schalke
3. Real Madrid
4. Chelsea
5. AC Milan
6. Toronto FC

Exhibition match, 2 x 2 minute halves

Kick-off Team and Kick-off Be A Pro flows are accessible

Adidas Live Season info and tips & hints screens

PC controls video/Intro video

1. Minimum System Requirements

================================================== ========



CPU with 2.4 GHz (single-core)

512 Megabytes of RAM (1 GB required for Windows Vista™😉

DirectX® 9.0c Compatible 3D accelerated 128 MB video card or equivalent

(must support Shader Model 2.0 or above - see supported chipsets in section 11)

DirectX® 9.0c Compatible Sound Card

512Kbps or greater broadband connection for online gameplay

MS compatible mouse

Keyboard

Please note that 16 bit colour is not supported



For Disc-based Demo Users:

1.63 GB free hard disk space for DVD format

And additional space required for DirectX® 9.0c installation

8x or faster DVD-ROM drive



For Downloadable Demo Users:

4.4 GB free hard disk space for downloadable format

And additional space required for DirectX® 9.0c installation



Required Operating Systems:

Windows XP SP2 or Windows Vista™

Note that Windows 95, Windows 98, Windows 2000, Windows ME and Windows NT 4.0 are not supported.



Required Software:

DirectX® 9.0c
__________________

#21403
Sok siránkozót pedig én se értem aki azért bõg mert a gépigény megnõtt!
Örüljünk neki hogy a fifa fejlõdik, és nekünk is kell haladni a korral ha már játszani akarunk, de nem muszáj! Most lehet hogy valaki azt gondolja hogy itt könnyen osztom az észt, mert teli vagyok gubával! DE nem igaz mert nem vagyok gazdag!CSak kb. 3 évente veszek egy gépet amivel ellehet döcögni ezen az idõszakon és általában kicsit bõvítem és ehhez nem kellenek milliók! Aki a gépigény miatt bõg ,annak meg azt üzenem hogy : NEM muszáj játszani!
Atti12
#21402
akkor már értem.

Forza Italia
#21401
igen

Forza Juve! Solo la JUVE e GRANDE! 30 Scudetto, 9 Olasz Kupa, 5 Olasz Szuperkupa, 2 Bajnokok Ligája, 1 Kupagyőztesek Európa Kupája, 3 UEFA Kupa, 2 Európai Szuperkupa, 2 Világkupa, 1 Intertotó Kupa

#21400
Ronaldo a PES-sel van szerzõdésben nem?

Atti12
#21399
tudjátok min csodálkozok? 😄 Azon hogy ronaldo még nincs a borítón.. Nem mintha hiányozna, csak fura hogy mennyire sztárolják és nincs rajta. 😊

#21398
thx
Mayorpapa
#21397
a játék magyar lesz, két kedvenc kommentátorunk hangját hallgathatjuk megint, a Balázs meg csak nálunk lesz borítón, gondolom minden platformon.BORÍTÓ

"A fórum nem arra van, hogy megmutasd, hogy te mennyire királycsávó vagy, hanem hogy építő jellegű hozzászólásaiddal segíted mások információéhségét."(amatőr)

#21396
majd meglátjuk

#21395
és akkor végül is magyar lesz?
#21394
és az összes borítón(ps2,ps3,x360,stb)balázs lesz???
#21393
ebbe ne is bizzál... a játékmenet nem változtott,ez a nagy hiba

Gigabyte H61M-S2V-B3, Intel Core-i3 2120 (3,3GHZ), DDR3 Corsair 8192mb (1333Mhz), Sapphire HD 6850 1GB ,Windows7 Ultimate 64bit

#21392
Ez így van.

#21391
Deomo után kiderül milyen lesz, de szerintem ebben az évben nem fogunk csalódni<#smile> és most a pes alulmarad

Mayorpapa
#21390
igazad van persze, fõleg abban hogy VISZONYLAG normálisra csinálták, és ez itt a nagyon nagy probléma. Mert ha TELJESEN jóra csinálták volna, akkor nem lenne itt semmi gond a gépigénnyel...

"A fórum nem arra van, hogy megmutasd, hogy te mennyire királycsávó vagy, hanem hogy építő jellegű hozzászólásaiddal segíted mások információéhségét."(amatőr)

#21389
igazad van<#wink>

szucsy89
#21388
nah eddig az volt a bajotok hogy szar a grafika, most megcsinálták (viszonylag)normálisra erre meg azért sírtok hogy nagy a gépigény😊
Atti12
#21387
igaz, elnézést. Hosszú volt ez a nap :S

#21386
magyar liga minek lenne benne<#wow2>
orosz kell (ZENIT)<#nevetes1>

#21385
de ne legyél nyomi és olvassá visza .... olvasd el,hogy mire irtam ????
"Tudni már hogy lesz -e magyar liga a 09 -ben? "
nem tehetek róla,hogy õ irt visza nekem.....

Gigabyte H61M-S2V-B3, Intel Core-i3 2120 (3,3GHZ), DDR3 Corsair 8192mb (1333Mhz), Sapphire HD 6850 1GB ,Windows7 Ultimate 64bit

Atti12
#21384
mért mondassz hülyeségeket? 07,08- ban volt magyar kommentátor, 06-ban pedig felirat. 09 ben mért ne lenne?

#21383
az tuti

Gigabyte H61M-S2V-B3, Intel Core-i3 2120 (3,3GHZ), DDR3 Corsair 8192mb (1333Mhz), Sapphire HD 6850 1GB ,Windows7 Ultimate 64bit

#21382
egyikre se?
#21381
nem lesz

Gigabyte H61M-S2V-B3, Intel Core-i3 2120 (3,3GHZ), DDR3 Corsair 8192mb (1333Mhz), Sapphire HD 6850 1GB ,Windows7 Ultimate 64bit

#21380
úgy mint eddig.

Kérem kapcsolja ki!

#21379
a fifa 09 mindenen magyar kommentel lesz?
#21378
Tudni már hogy lesz -e magyar liga a 09 -ben?

#21377
inkább sok picsa.buli

Gigabyte H61M-S2V-B3, Intel Core-i3 2120 (3,3GHZ), DDR3 Corsair 8192mb (1333Mhz), Sapphire HD 6850 1GB ,Windows7 Ultimate 64bit

#21376
én is így vagyok vele hogy ha van pénzem azt nem feltétlenül fogom a gépembe ölni...

Nothin\' lasts forever ,And we both know hearts can change And it\'s hard to hold a candle ,In the cold November rain

Mayorpapa
#21375
csatlakozom az elõttem szólóhoz <#nevetes1>

"A fórum nem arra van, hogy megmutasd, hogy te mennyire királycsávó vagy, hanem hogy építő jellegű hozzászólásaiddal segíted mások információéhségét."(amatőr)

#21374
Nem mindenkinek van felesleges 100 rugója, ha meg van esetleg akkor is több fontosabb dolog is akad mint a gépet fejleszteni a fél next gen fifa miatt... Fõleg ha a teljes next gen PES megy, nálam ez a helyzet.

Jagumo
#21373
minek kell egnnyira a gépkövetelménnyel foglalkozni? a fifának lószar gép nemkell... ha most veszel 100000-ér egy gépet full grafon nevetve elviszi😄

Fuck is easy, Fuck is funny, Many people fuck for money And if you think fuck is funny, Fuck yourself and save your money

Mayorpapa
#21372
szerintem meg ez is bõven megfelelne neki, nem kell ide atomerõmû gép...
majd meglátjuk, mit talált ki idén az EA...

"A fórum nem arra van, hogy megmutasd, hogy te mennyire királycsávó vagy, hanem hogy építő jellegű hozzászólásaiddal segíted mások információéhségét."(amatőr)

#21371
hát inkább ha tudna az EA ez lenne az ajánlott xDD
nah jó 1 kicsit magasabb...de akkor is 😊

Nothin\' lasts forever ,And we both know hearts can change And it\'s hard to hold a candle ,In the cold November rain

Barnabyka
#21370
jóformán csak a RAM..meg a mérete..dehogy ez is többféle ez vicc

Mayorpapa
#21369
Egy FIFÁval foglalkozó lengyel oldalon találtam a kövi infót (úgy látszik ahány oldal, annyi féle minimális rendszerkövetelmény)

Minimalne wymagania gry FIFA 09 !
* System operacyjny: Windows XP (SP2) / Vista
* Procesor: 2.4 GHz lub szybszy (jednordzeniowy)
* Pamiêæ RAM: XP:512 MB/Vista:1 GB
* Dysk twardy: 6.1 GB
* Napêd DVD: 8x
* Karta graficzna: 128 MB*
* Karta d¼wiêkowa: kompatybilna z DirectX 9.0 c
* £±czê internetowe: 512 Kbps lub szybsze
* Sterowanie: klawiatura, mysz, analogowy gamepad
*Rodzaje kart graficznych: NVIDIA GeForce 6600 lub nowsze, ATI Radeon 9800 Pro lub nowsze.

Én inkább az SP2-tõl félek, mert nekem nincs fennt, és nem is terveztem felrakni...

"A fórum nem arra van, hogy megmutasd, hogy te mennyire királycsávó vagy, hanem hogy építő jellegű hozzászólásaiddal segíted mások információéhségét."(amatőr)

ForzaInter
#21368
köszi, remélem elfut minimumon xD PES meg majd fullon😄D

Yo, Bitch!

#21367
szombat

Gigabyte H61M-S2V-B3, Intel Core-i3 2120 (3,3GHZ), DDR3 Corsair 8192mb (1333Mhz), Sapphire HD 6850 1GB ,Windows7 Ultimate 64bit

Count Adyn
#21366
11.-12. õt mondanak konzolokra, 13.-át pc re elvileg

\"A GOTO veszélyes, mire juthatsz véle, a JOIN meg költséges, cseberböl vederbe\"

rooney8
#21365
Én ezt már tavaly beláttam... 😄

Vigyáznom kell magamra, mert bel?lem csak egy van, mások többen vannak, ?ket könnyebb pótolni.

#21364
hát nekem sztem semmivel egy darabig... épp ezért felháborito,hogy miért nem egy totalisan x box verziot adnak ki.... de jövõre tuti azt kapunk,habár az EA.... ááá... igazatok vann- Szar az EA

Gigabyte H61M-S2V-B3, Intel Core-i3 2120 (3,3GHZ), DDR3 Corsair 8192mb (1333Mhz), Sapphire HD 6850 1GB ,Windows7 Ultimate 64bit

ForzaInter
#21363
jó neked nagy gondot nem lesza hogy néézem😄

Yo, Bitch!

#21362
hát nemtom na..... van benne igazad .

Gigabyte H61M-S2V-B3, Intel Core-i3 2120 (3,3GHZ), DDR3 Corsair 8192mb (1333Mhz), Sapphire HD 6850 1GB ,Windows7 Ultimate 64bit

Barnabyka
#21361
hát pff..az ócskavasam ennek a fele is épp ,h vanO.o 😄

ForzaInter
#21360
lol, egy fél nextgen gémnek 1 giga ram, viccelsz?

ráadásul azok a mezek:SS olyan kicsik a címerek hogy nagyítóval se látod, ezt kijavíthantá fifa másik meg hogy mezszámokat jó lenne ha olyan lenne mint igazából mert csak angol bajnokságé van jól megcsinálva, ugy látszik idén is maradok PES-nél azok legalább tudnak normálisan optimizálna... sokkal szebb graf és megy fullon, fifa fél nextgen grafjával jóha mediumon, tanulhatna már ea vmit konamitól, ugyis szeretnek lopkodni...

Yo, Bitch!