36657
10802156721287564357.jpg\"


TILOS az Off: 10802156721213620594.gif\" , a Flém: 10802156721213620607.gif\" ,és a Warez: \"\"

  • rooney8
    #24533
    érdekesen száll a labda
  • zsolt515
    #24532
    Nagyon szép gól! Nem is tudtam ilyen mozdulatot istud a Fifa09!
  • Rudee
    #24531
    Ezt a gólt csak linkelem (1.7Mb).
    A Melbourne Victory ellen a hajrában sikerült megnyerni a meccset ezzel a a találattal, örültek is a Lech Poznan szurkolói :)
  • SLICK
    #24530
    akkor hamarosan jön az OST
  • Yeltzin
    #24529
    sajna nem PC-s képek :(
  • Rudee
    #24528
    A 09-hez pedig:
    World Camera View Patch v1.0
    Junjoong Turfs Patch v2.0
  • Rudee
    #24527
    Néhány FIFA10 kép.
  • Rudee
    #24526
    Official FIFA 10 Soundtrack Unveiled !

    The FIFA 10 soundtrack has now been revealed! You can listen to the complete soundtrack The Official FIFA 10 Soundtrack - EA Trax and the complete in-game soundtrack for FIFA 10 includes.
    Keep your eyes on www.ea.com/music for more. It has been revealed at the Playboy Mansion, no less. See what you think of this year’s FIFA tunes!

    Auletta - Meine Stadt
    Balkan Beat Box (Feat. Tomer Yosef And Saz) - Ramallah Tel Aviv
    BLK JKS - Lakeside
    Bomba Estereo - Fuego
    The BPA featuring Ashley Beedle - Should I Stay or Should I Blow
    Buraka Som Sistema featuring Pongolove - Kalemba (Wegue Wegue)
    CasioKids - Fot I Hose
    Children Collide - Skeleton Dance
    Cut Off Your Hands - Happy As Can Be
    Dananananaykroyd - Black Wax
    Datarock - Give It Up
    Fabri Fibra - Donna Famosa
    Fidel Nadal - International Love
    Los Fabulosos Cadillacs - La Luz Del Ritmo
    Macaco - Hacen Falta Dos
    Major Lazer - Hold The Line
    Marcio Local - Soul Do Samba
    Matt and Kim - Daylight (Troublemaker Remix featuring De La Soul)
    Metric - Gold Guns Girls
    Mexican Institute of Sound - Alocatel
    Nneka - Kangpe
    Passion Pit - Moth's Wings
    Peter Bjorn and JohnvNothing To Worry About
    Pint Shot Riot - Not Thinking Straight
    Playing For Change - War/No More Trouble
    Rocky Dawuni - Download The Revolution
    Röyksopp - It's What I Want
    SoShy - Dorothy
    The Answering Machine - Its Over! Its Over! Its Over!
    The Enemy UK - Be Somebody
    Tommy Sparks - She's Got Me Dancing
    The Whitest Boy Alive - 1517
    Wyclef Jean - MVP Kompa
    Zap Mama - Vibrations
  • Rudee
    #24525
    Esetleg lehet a tűzfallal is gond, bár az talán már kapcsolódásnál megszakítaná, tehát csapatválasztásig se jutnátok el.
    A fifa06.exe-t engedjétek ki, aztán próba.
  • Dean Winchester
    #24524
    tök ugyanaz :S
    egyszerre raktuk fel :D a crack is azonos...
    mondom meg a csapat kiválasztást is engedte csak mikro végtölt a csik akkor lép ki :S neki meg hibaüzit ir ki :S
    ááá pedig jo lett volna nyomulni az öreg fifa06-al
  • Rudee
    #24523
    Van vmi eltérő egyikőtök FIFAjában (a másikéhoz képest). Valószinű adatbázis lehet más. Újratelepítés megoldja.
  • Rudee
    #24522
    Egyik képen látható, hogy sokkal több taktikai dolog van, mint eddig.
    A füvet meg könnyű javítani.
  • Rudee
    #24521
    Tudsz majd sima friendly game-t nyomni velük, nem kell hozzá megnyitni a mentést.
  • gabor940825
    #24520
    Hello

    Végigvittem 15 évet a menedzsermódban és azt írta ki, hogy exportálhatom a csapatomat. Az exportálás mire jó?
  • Yeltzin
    #24519
    szerintem kurva mindegy, hogy néz ki, csak ilyen UV zöld fű ne legyen :) nekem leginkább a részletes taktikai beállítások hiányoznak, remélem, ezen javítanak
  • Dean Winchester
    #24518
    07ben van benne :)
  • Dean Winchester
    #24517
    szevasztok!
    kéne egy kis help!
    mivel a cd-men nem volt crack(nem varez célból irom :D)
    downloadotam egyet de egy hiba van!
    haverral akarjuk tolni és ha belépünk direkt ip-> kapcsolodás kiválasztjuk a csapatot
    és abetöltödés (a csik végén) egyből kilép a fifa se nyoma se hamva!
    valakinek valami ötlete orvoslása van erre ?:)
    megköszönném!

    ja fifa06 ról van szó =)
  • Atti12
    #24516
    Az mekkora flash volt anno a 2002 ben :DD. Simán lehetett félpályás gólokat lőni mert tűzgolyóvá változott a labda és a kapus simán benézte
  • Rudee
    #24515
    Legelső béta verzióból lehetnek a képek. Javíthatnak még.
  • Tyler1
    #24514
    elvileg azért nem kapunk teljes NG rendszert mert 10ből ha 2 embernek lenne olyan gépe amin rendesen elis futna...
    Amúgy Fifát egy dolog tartja életben: a licenszek! ha a PES feltudná vásárolni a ligák,csapatok jogait, akk ott halna meg a Fifa.

    Rooney egyre rondább lesz a faszkivan a 06-ban még kurva jól megcsinálták azóta minden évben változtatják de egyre szarabb.

  • Tyler1
    #24513
    tudom csak nekem olyan van ami csak angol, és kerestem hozzá a magyar fájlokat de nem találtam sajna :S
  • szucsy89
    #24512
    lampard mellett mi az a csillag? csak nem visszatér a "sztár" rendszer?
  • SLICK
    #24511
    hát nem sül le a pofájukról a bőr? Bazzeg 2003 óta ugyanúgy néz ki, csak apróbb ráncfelvarrás történt. Ez azért a szégyen legalja az EA-től, hogy PC-re nem képes normális FIFA-t készíteni.
  • Rudee
    #24510
    Nincs hozzá külön, mert megjelent magyarul.
  • Tyler1
    #24509
    09-hez nem tudna vki csak a magyar feliratokat tartalmazó fájlok letöltéséhez linket??? Én sehol nem találom. PM-be jöhet ha vki tud. thx előre is.
  • mikiking
    #24508
    Fifa 10 Pc kepek
  • gabor940825
    #24507
    A fifa 08-ban hol van a világ XI és a klasszikus XI csapat?
  • Lcapitant
    #24506
    okés, köszi a segítséget!
  • Yeltzin
    #24505
    Ha eredeti, írj az EA Games-nek, ha warez, akkor így jártál, keress másik cracket...
  • Lcapitant
    #24504
    Hy!
    lenne 1 kérésem, barátságos meccset akarok játszani a válogatottakkal. kiválasztom a válogatottakat de akkor kilép és kiírja: A FIFA09.EXE hibát észlelt ezért leállt...
    mit tegyek?
  • Yeltzin
    #24503
    Már nálam is jó.... Biztos a meleg volt az oka :)
  • Rudee
    #24502
    Nekem biztos nem. De most már jó volt, újra kipróbáltam egy meccs erejéig.
  • Yeltzin
    #24501
    Lehet, kinézeget(ne) a netre?
  • Rudee
    #24500
    Passz, de fura, hogy az imént nekem is akadozott.
  • Yeltzin
    #24499
    Kb. 5-6 napig nem indítottam el a játékot, és most többszöri indítás után is akadozik. Nem folyamatos ricegés, csak néha konkrétan megáll pár tizedmásodpercre, amitől játszhatatlan. Beállítások ugyanazok, de full alapra állítva is ez történik. Más játékoknál nem tapasztaltam ilyet... Vmi ötlet? (gondolom, nincs, de hátha....)
  • Rudee
    #24498
    A lemezről visszarakod az eredeti fifa.db-t míg direct ipn jáccol és kész.
  • ben89
    #24497
    ez sajnos nem igaz mivel ha nekem már frissítve van tehát pl egy átigazolás megtörtént és a haveromnak nem az van akkor kiírja h különbözik az adatbázis!és most úgyse használnám az online módot inkább velük játszom...meg a játékosok is eredetin vannak!
  • Yeltzin
    #24496
    Nálam most a Milannal egész jól bevált az a taktika, hogy 4-5-1 felállásban Pato (98!) folyamatosan leshatáron várakozik, a középpályások belül tömörülnek, és csak figyelem, mikor lehet beívelni a védelem mögé (vagyis a támadásaim 90%-a kontrából jön). Ha Pato elindul egy ilyen hosszú labdára, nem igazán lehet elkapni. Így gyakorlatilag ő az egyetlen, akivel sprintelnem kell, viszont ő meg nem sprintel annyit, hogy kifáradjon.

    Gyakorlatilag hasonlót játszott a Milan idén is, csak Inzaghi volt az ember elöl.
  • Rudee
    #24495
    *első
  • Rudee
    #24494
    Amit linkeltem, az az eső verzió, csak elírtam. Itt a v2, kicsit több file van benne.

    Az ini.big-et a data/cmn-be, a többi .ini kiterjesztésűt meg a FIFA főkönyvtárába kell másolni.

    Az user.ini-be asszem alapból be van kapcsolva, hogy ablakban fusson. Azt ki lehet kapcsolni. Meg ha jól rémlik, a félidő hosszát is itt tudod beállítani. Másodpercbe kell megadni, tehát pl a 8 perces félidő az 480 legyen.
    A game speedet is kell változtatni, nem a beállításokba. GAME_SPEED = 0 (lassú), 1 (normál) vagy 2 (gyors). Normál az erősen javasolt.