36657
10802156721287564357.jpg\"


TILOS az Off: 10802156721213620594.gif\" , a Flém: 10802156721213620607.gif\" ,és a Warez: \"\"

  • kaposi1
    #24653
    devdata.dat ez kellene nekem.
  • Breki33
    #24652
    Ha jól értem ezt keresed

    FIFA_09_USB_Controller_FIX

    Ezzel az alapból nem támogatott gamepadoknál lehet rendesen beállítani az irányítást
  • kaposi1
    #24651
    Srácok gyors segítségre lenne szükségem.
    Sajnos ujra kellett húznom a gépet és most nem tudom mi volt az a kis file ami segítségével be lehetett rendesen állítani a gamepadon a becsúszást.Pedig még anno én is betettem ide mást segítve.
    De ez a szemét sg kereső szart se ér mostanában.
    Ha valaki tudja hol találom ezt a kis file-t az légyszi árulja el!
  • Breki33
    #24650
    Idejössz egy már befejezni szándékozott értelmetlen vitában okoskodni, hülyeségeket dumálni és te próbálsz oltani, hogy be lehet fejezni a vitát?

    Csőlátásről meg beszélhetnénk majd akkor dumálj ha már letettél vmit az asztalra ezekkel a játékokkal kapcsolatban.

    Jobban tetted volna ha megsem szólalsz !
    Persze amit a konzolos verzióról írtam simán átugrottad :P

    Van még olyan divatdrukker aki belepofázna vagy lezárhatnánk itt végre?





  • Atti12
    #24649
    nem mellesleg ha jól tudom van FIFA vs PES topik is :)
  • Yeltzin
    #24648
    ez kezd egy kicsit "kinek erősebb az apukája" jellegű ovis hajtépésbe átmenni

    javasolnám, hogy PES játékosok folytassák értekezéseiket a PES topikban (sok sikert a bajnoksághoz!), és akkor elkerülhető ez az egész
  • Tomy Lee
    #24647
    Aki Pes-el játszik azt te nem is fogod soha tudni áttéríteni Fifa-ra.Nagyon igazad van!!
    Ám aki Fifa-val tolja simán áttéríthető Pes-re nagy többsége
  • SLICK
    #24646
    azt hittem mr valami új hír van a FIFA 10-ről, erre megint Breki "professzor úr" aki mindig mindent midnenkinél jobban tud próbálja a csőlátását ráerőltetni másra.
    A PES egy fos, valljuk be. Nyomorék átláthatatlan menüje van, játékélmény számomra 0. Négy hétig játszottam fele egész sokat, napi 4-5 órát, mivel néhányan mondták, hogy próbáljam ki jobb mint a FIFA. Hát akárhogy próbáltam megszeretni, nem sikerült. Lehet fogni ezt a Licensz hiányra is, minden esetre számomra nem váltotta meg a világot. A FIFA PC verziója hiába ugyan olyan évek óta, nekem még mindig jobban bejön, Menedzser módban meg főleg. Ezen ráadásul egyre többet javítanak, tehát még élvezetesebb. Hibák természetesen itt is vannak, ugyanúgy mint az öszes többi más játékban. Nincs tökéletes játék.
    El kellene már fogadni, hogy va akinek a FIFA van akinek a PES jön be. Nem kell itt eljátszani a Jézust, hogy megváltsd a tudatlanokat.

    És másik érv a FIFA mellett, ha EA nem szarná le a PC-s réteget és ugyanolyan lenne az a verzió is mitn a konzolokon. akkor a PES-nek esélye nem lenne megmaradni a piacon. Csak a nagyon faatikusok vennék meg.
    De mint tudjuk EA egy nyomorék cég, ezért nincs ilyen. De ha mégis?
    Szóval be lehet fejezni a vitát, mert minden évben kezd nagyon unalmas és szánalmas lenni.
    Nem kell bizonygatni, hogy melyik jobb. Én se térítek át senkit FIFA-ra. Mindenkinek meg van a véleménye ezekről a játékokról és eldönti az alapján, hogy melyiket választja. Én ezt választottam.
  • Dean Winchester
    #24645
    ahogy ezt te is megtehetted volna :/
  • Yeltzin
    #24644
    Nem baj, csináld még.

  • Mor3llo
    #24643
    Leírtam a véleményem. Baj?
  • Yeltzin
    #24642
    "rájöttem, hogy nekem jobban tetszik, mint a FIFA"

    Néhányunknak meg fordítva sült el, de miért kell ezt kihirdetni?
  • Mor3llo
    #24641
    Csak egy pár dolog, amiért jobban kedvelem a PES-t:
    -Nincsen agyonszkriptelve az egész. A FIFA-ban régebben pl alig lehetett elvinni a kapus/ember mellett a labdát. Mostmár üggyel bajjal lehet, de nem az igazi! PES ezzel ellenben ténylegesen mutatja a szabadságot, hogy nem vagy kötött!
    -Sokkal realisztikusabb passz/lövés-rendszer. Ha egy játékos jobb lábas, akkor nem fog ballal 30ról gól akasztani. Vagy...ha én laposan passzolok, akkor NEKEM AZ A KURVA LABDA MARADJON A FÖLDÖN, NE DADOGJON MEG SZÁLLJON A LEVEGŐBEN!!! Már meg sem említem, hogy illene belevinni egy 2009-es játékba, hogy passzolni BELSŐVEL szoktunk, nem külsővel meg csőrrel. Mondjuk ez már kivan küszöbölve a PS-es FIFÁ-ban.
    A PES pedig mindezeket már PC-n is hordozza.
    Ezek mind-mind apró dolgok, de számomra ez teszi a PES-t élvezetesebbé. Hogy lassan 1 éves a játék, és néha még mindig tud újdonságot szolgáltatni. Fifa sajnos, ha egyszer kiismered a gép gyengeségeit, bucira versz mindenkit :S
    És nem mellesleg, énis pont FIFA2005-nél váltottam azt hiszem a PES5-re. Először kipróbáltam, hát mondom ez szar. Aztán egyre több és több meccset játszottam a játékkal, és rájöttem, hogy nekem jobban tetszik, mint a FIFA.
  • Tomy Lee
    #24640
    "kivi vok eljut-e az agyadig ,hogy mit jelent a privát szó"
    Ha ilyen "kivi vogy":DDD akkor máris privátba zavarhattad volna Breki-t megkímélve a topic-ot újjabb OFF hozzászólásoddal.
  • Dean Winchester
    #24639
    "pont az a lényeg, hogy fél óra után még nem tudod
    mert lehet mást mutat a csaj lehet később jössz rá, hogy tetszik pedig elsőre nem"

    ez igaz de arról volt szó ,hogy elsőre nem volt jó! vágod? mit nem értesz ezen?
    elsőre nem volt jó a pes rájöttt
    nőben
    nem jó vele a 30perc akkor minek erőltesse ?
    minek szenvedjen vele több órát ha egyszerüen addig szar vele? ez itt a lényeg!
    ki játszotta az eszét? sértegettelek? mivel? kérlek sértegetés mert beismerem hogy profi vagy te vagy az ász? ok ha azt irja az ember hogy okés te mindent tudsz az is sértés ha azt irja valaki,hogy nincs igazad az is sértés :S komolyan nem értelek.
    na most ha akarsz valamit akkor mostmár privátba tedd pls :)
    kivi vok eljut-e az agyadig ,hogy mit jelent a privát szó ! na helló!
    még1szer elnézést ha megbántottam a lelki világodat és megsértettelek.Nem ez volt a célom.
    profi vagy ,szakértő vagy , hozzáértő vagy én csak egy senkiházi újreg vagyok ... elnézést!
  • Yeltzin
    #24638
    nem állítom, hogy mindenki ért ahhoz, amit csinál (nem itt tartana a világ)
  • Breki33
    #24637
    ezért tisztelet, de énis írtam már Fifa-s cikket és olvastam pl Pc Guru-s fifas cikket ami írtó nagy hozzá nem értésról viszont elfogultságról árulkodott.
  • Breki33
    #24636
    na ez teljesen korrekt hozzászólás


    szval zárhatjuk a vitát
  • Tomy Lee
    #24635
    Te vegyél vissza te hoztad fel Pes témát mostmeg ki akarod húzni magad,noob.
  • Breki33
    #24634
    pont az a lényeg, hogy fél óra után még nem tudod
    mert lehet mást mutat a csaj lehet később jössz rá, hogy tetszik pedig elsőre nem

    DE nem akarok itt belemenni úgy látszik neked az ilyen instant dolgok tetszenek nekem meg nem, nekem tetszik az ha először akár egy lövésért is meg kell küzdeni és nem 30-40-et lövök egy meccsen kapura.

    Sztem zárjuk itt le, gondolom úgysem tudod megmondani azokat a dolgokat amiket kérdeztem.
  • Breki33
    #24633
    itt inkábbb arra gondoltam, hogy beleugat, hogy én ne személyeskedjek és utánna elkezd sértegetni

    Aztán meg játsza az eszét..........
  • Yeltzin
    #24632
    Hát ha te csak egy dugásért randizol olyan csajjal, akivel nem érzed jól magad az első randin, valami nem stimmel nálad.

    Azt nem tudom felfogni, hogy miért nincs jogom a véleményemhez, de ha ezzel pontot tehetünk egy fél napos értelmetlen szájtépés végére, örömmel visszavonom a kijelentéseimet. Jó a fizika, jók az animációk, magával ragadó a játékmenet. Megfelel így?

    Amit te fenyegetésnek vettél, az csak egy figyelmeztetés akart lenni, mert nem vagyok benne biztos, hogy tisztában vagy a szakmai múltammal, mint újságíró (gaming témakörben). Az elmúlt 7 évben 5-6 magazinnál is fizettek a véleményemért, és bár egy ideje nem dolgozom már magazinoknak, azért annyival nem lettem öregebb, hogy elkezdjek baromságokat beszélni. Láttam már "falon pókot", maradjunk ennyiben.
  • GonzaloGerardo
    #24631
    nem kellene vitatkozni... az EA sz@rik a pc-s platformra ez tény, nem csak a fifa, de a legtöbb játéka évről évre haldoklik pc-n, minimális fejlesztéssel maximális profitot szeretnének, ami többé kevésbé sikerül is nekik mivel több játéknál kizárólagos jogokkal rendelkeznek

    véleményem szerint a Fifa10 ill. a PES 2010 megjelenése után okosabbak leszünk, mivel a Konaminál van a Bajnokok ligája ill. az új Europa Kupa liszensz

    gondolom sokszor volt már róla szó, hogy a legtöbb PES rajongó a Fifa 2005 után pártolt át a Konami játékára, de ugyanakkor évről-évre várja a jobb Fifát, mivel a PES sem tökéletes, de PC-re vitathatatlanul hosszútávon is sokkal nagyobb ( jobb ) játékélményt nyújt mint a rivális Fifa !
  • Mayorpapa
    #24630
    én meg már naivan azt hittem, látva a rengeteg hozzászólást, hogy itt suttyomban kijött valami FIFA10 demóféle :-)
    kár hogy csak ismét a jó öreg PES kontra Fifa téma indított be titeket...
  • Dean Winchester
    #24629

    "megismersz egy csajt fél órát töltesz egy kávézóban vele és azután tudod, hogy milyen az ágyban?"

    sántít a példád...
    ha megismersz egy csajt akkor eltudod dönteni,hogy akarod-e folytatni a kapcsolatot vagy sem :)(folytatom.: ha megimsered akkor jobban megismered és igen ágyba is viheted viszont ha nem jó vele lenni abban a fél órában akkor nem fogod magad gyötörni éveken keresztül,hogy ágyba vidd inkább keresel mást és lehet hogy a másik illetővel már 10 perc után zöld ágra tudsz vergőzdni.

    mint a pesben megismerte-eldöntötte hogy nem jó- keresett mást!
  • Dean Winchester
    #24628
    na ezaz ...
    meg mivan ha
    -volt egy régi nickje csak a jelszó elfelejtődött?:S
    -régebb óta követte a fórumot csak most jött meg a kedve,hogy regisztráljon és aktív forumozóvá váljon?
    és nem utolsósorban jelent az valamit egy véleménynyílvánításban ,hogy valaki mióta regisztrált forumozó? Sztem nem jelent semmit :)
    ha valaki tegnap regizett az oldalra és benyög ide egy véleményt ami már régebb óta tapsztalt mint egy 5 éves reg akkor van közte különbség? :O

    egy fórumon szerintem nem csak annak kell megszólalnia akihez szólnak,elvégre hozzád se szólt senki mégis te kezdtél el felháborodni :)
    de mind1 breki33-nak igaza van,ő a best én újreg meg egy senki vagyok...
    és elnézést a pici offért !
  • Breki33
    #24627
    eléggé sántít a példa

    mondok egy másikat, megismersz egy csajt fél órát töltesz egy kávézóban vele és azután tudod, hogy milyen az ágyban?

    MIvel évekig fifa-s voltam Rudee-val nyomtuk pl a Fifas meccseket jól tudom, hogy milyen érzés elsőre Pes-el játszani és nem véletlenül mondom, hogy ezt a játékot meg kell ismerni és nem fél óra után oktalanul legagyizni ahogy te tetted.

    A felnőttes viselkedésről meg beszélhetnénk a burkolt fenyegetődzésed kapcsán , de ebbe nem akarok belemenni.
    Tehát én viszont arra kérlek, hogy amig pl a PES-ről azt se tudod hényféle futás vagy beadás van benne -hogy csak alapvető dolgokat mondjak- ne állíts már valótlan dolgokat.

    Nem tetszik kész, lezárva.
  • Yeltzin
    #24626
    attól, hogy valaki újreg, még lehet érett gondolkodású felnőtt ember... senki sem egy fórumon született
  • Yeltzin
    #24625
    Eléd tesznek egy tál ételt... Legyen az bármi, amiről tudod, hogy a világon rengetegen szeretik. Belekóstolsz, lenyelsz egy falatot, viszont annyira nem ízlik, hogy legszívesebben kiköpnéd. Kérdés: megeszed az egész adagot, hátha a végére jobb lesz, vagy elkönyveled, hogy neked ez az étel NEM JÖN BE?

    Én utálom a spenótot, de még soha életemben nem esett nekem senki, aki szereti, hogy én mekkora fasz vagyok, amiért életemben egyszer kóstoltam, és azóta számomra egy rossz ízű, rossz szagú étel. A PES nekem spenót, megkóstoltam, kiköptem, nem szeretem. Ha neked ízlik, tied lehet az én adagom is, egészségedre!

    Egy dologra kérnélek meg, viselkedj felnőtt módjára, fogadd el mások SZUBJEKTÍV véleményét, és tiszteld a többi embert, főleg ha nem ismered őket. Igen, ez mind ugyanaz az egy dolog.
  • Breki33
    #24624
    #24614

    te viszont egy sima újreg vagy aki beledumál abba mikor nemis hozzá szólnak....

  • zsolt515
    #24623
    KÖSZI! Letöltöttem egy CM08-as progit és hogy csináljam meg hogy tudom vele beimportálni a játékba a reklámtáblákat?
  • Dean Winchester
    #24622
    "témám még mindig kiemelt a Soccergaming-on"

    igen istenkirály vagy :D(nem csak ez miatt hanem profi pes szakértő is vagy , neked van igazad
  • Dean Winchester
    #24621
    irányítás sztem a másabb és kész (de belehet állítani)
    a 07 jóbb de a 06 is!
    09 előttiekben jobban fellehet ismerni egy egy játékost mint most :(
    szerintem!
    10 perc játék után :PPPP
  • Breki33
    #24620
    Ezt csak azért írtam mert sokszor az megy, hogy a pc-s nem jó, de a konzolos az mekkora játék.

    A PC-st meg ismerem ugye gyártottam kiegészítőket is hozzá szerintem a témám még mindig kiemelt a Soccergaming-on.

  • zsolt515
    #24619
    Szerintetek nagy a különbség a FIFA08 és a FIFA09 között! Mert egyszer megvolt a Fifa09 csak aztán hülye eszemmel letölröltem.XD! Most kénytelen vok a 08-al tolni.
  • Dean Winchester
    #24618
    oké legyen igazad :DDDDDDDDD
  • Rudee
    #24617
    Konzol nem PC, itt szerencsére nincs ilyen.
  • Breki33
    #24616
    na nekem erről teljesen más a véleményem ha gondolod más fórumon elmondom.

    A Fifáról meg annyit hogy pár hónapja raktam be itt konzolos gólokat aminek ugye nagy istenítése megy.

    Vissza lehet keresni olyan volt pl hogy ivelik a kezdőkör közelében lévő
    csatárnak aki laza ollózással kilövi a pipát onnan.

    Ez a realisztikus foci?
    És nem egy ilyen volt
  • Breki33
    #24615
    lol

    személyeskedni te kezdtél

    Elárulom neked 30 perc alatt a PES-t nem lehet megnézni milyen
    Ez nem arról szól mint a Fifa hogy felrakom aztán 10 perc alatt beállítom és nyomom WC-n.

    Senkise mondta, hogy játszon vele sőt isten ment tőle, deha hülyeségire had reagáljak már.

    ÁRULD MÁR EL KI ERŐLTETTE HOGY JÁTSZON VELE?

    Nem egy nem arcade játék legyen olyan, hogy az ember rászánjon fél órát csak arra, hogy baállítsa a csapatát ki mit tegyen hol álljon milyen taktikával játszon, mi legyen a csapatszerkezet stb.

    És esetleg ha először játszik vele nem árt ha az irányítást rendesen be tudja állítani és akkor lövés helyett nem az ivelést fogja pl nyomni.

    És igen ajánlott vele annyit játszani mert ez nem ARCADE foci és pont ezért tud akár fél év után is újjat mutatni és nem ugyanazokat a sablonokat.

    És attól, hogy fél éve nem indítottam el talán előfordulhat, hogy kicsit jobban ismerem ;)
  • Dean Winchester
    #24614
    jaj ne személyeskedj már légyszíves!!!