FIFA

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

Firerock
#21509
nemszóltam😄
már taáltam

\"Yesterday is history. Today is a gift. Tomorrow is mystery\"

#21508
próbálgasd,nem halsz bele

Gigabyte H61M-S2V-B3, Intel Core-i3 2120 (3,3GHZ), DDR3 Corsair 8192mb (1333Mhz), Sapphire HD 6850 1GB ,Windows7 Ultimate 64bit

Firerock
#21507
honnan jön max sávszéllel?

\"Yesterday is history. Today is a gift. Tomorrow is mystery\"

inter94
#21506





Asrock AliveNF6G-VSTA,Gainward 8800GT 512MB,Amd Athlon64 X2 3800+ 2ghz 2x1gb DDR2 RAm

#21505
lol...nem az volt a kérdés h meik hónapba 😄 nézd csak meg jobban

Gigabyte H61M-S2V-B3, Intel Core-i3 2120 (3,3GHZ), DDR3 Corsair 8192mb (1333Mhz), Sapphire HD 6850 1GB ,Windows7 Ultimate 64bit

SLICK
#21504
igen

#21503
mikor is jön a full pontosan? október...?

#21502
Egér + billel a 4 uj csel közül 3at megtudok csinalni,de mikor azt irja,huzd hátra ,utánna balra,majd negyed körben jobbra vagy balra,bazdki az nem megy..az az átlépõs vagy mit ir ottan

Gigabyte H61M-S2V-B3, Intel Core-i3 2120 (3,3GHZ), DDR3 Corsair 8192mb (1333Mhz), Sapphire HD 6850 1GB ,Windows7 Ultimate 64bit

Atti12
#21501
igazából én elleszek vele 1 évig, csak azt a rohadt mezt kihúzták volna... Hihetetlen hogy az UEFA játékokban megtudják csinálni (mégha ocsmányul is) itt meg nem...

examinee
#21500
Ja és igen, nekem meg konzolon pont hogy gyorsnak tünik a mozgásuk és a reakciójuk😊 De megszokás kérdése gondolom! FINI

examinee
#21499
Hát a képeket elnézve, okés fejlõdött a graf dehát konzolhoz képest... Szval ezek a vonalas alakzatok nem igazán vannak ott. Meg a stadion is kurvaszép és a közönség se papirfigura hanem rendesen él (legalábbis ugy tünik😊) Mondjuk Ez a stadionos dolog meg a még szebb graf már az EURO-ba is kurvaszép volt fõlleg este mikor világítanak a reflektörok.

És egy mondat amivel le is zárom: sokan irogatják hogy nekik akad a játék meg öreg a gépük hozzá meg egyebek. Nos pont ezért nem kap a pc-s nép jó fifát mert igyis fejelszteni fog itt a nép 40%-a hogy ez a konzolhoz képest jóval szarabb fifa menjen neki. Akkor meg minek kapnátok jövõre jó fift,hisz jövõre is nagyobb gépigény meg belövik hogy most akkor a graf karid nemjó vagy a procid vagy kevés a ram és swappelsz és fejelsztssz. Nekik igy van ebbõl pénzük - gondolom a warez miatt. Na off vége! Tényleg!

Ui: ezt megérteni illik😊

ProGabe
#21498
amiket itt, ill. ott írtál nyomát sem találom ebben a demoban 😞 mi PC-sek megint cak ráncfelvarrást kaptunk, csodás.

az én véleményem: szkript hátán szkript, még mindig. nem értem, hogy miért nem lehet átültetni a konzolos FIFA-t egy az egyben PC-re? hol az ottani fizika (a labda még mindig a játékos része, nem él külön életet, mint x360-on és PS3-on) és AI???? kedves íéj, hol van b+? vagy úgy gondolták, hogy elõször jöjjön az új graf. motor, és majd jövõre? rendben, de akkor jövõre 100%-ig a konzolos FIFA-t követelem! 😊

na most nézem kicsit más szemmel, tehát úgy, hogy elfogadom, ez 100%-ig arcade: ez bizony jó lenne arra, hogy elszórakozzon vele az ember (talán jó is lesz, majd meglátjuk milyen a végleges), ha a játékosok sebessége nem vetekedne egy lajháréval! amíg megfordulnak, passzolnak, lõnek eltelik egy perc! és nincsen benne igazi tempóváltás! a mostani foci egyik leglényegesebb eleme! ehhez még hozzájön, hogy egyes játékosok úgy szlalomoznak a védõk között, mintha azok csak bóják lennének

na ez igazán negatív hangulatúra sikeredett, pedig elég szól szórakoztam 2 x 4 percig. de jogosan ócsárolom az íéjt, megint...

Let me tell you something my friend. Hope is a dangerous thing. Hope can drive a man insane.

inter94
#21497
Néhány kép felbontás 1024 a többi max









Élsimitást nvdia panelból elefeljtettem rárakni:S

Asrock AliveNF6G-VSTA,Gainward 8800GT 512MB,Amd Athlon64 X2 3800+ 2ghz 2x1gb DDR2 RAm

SLICK
#21496
Bazz nekem nem akar mûködni az egér+bill :|

Bulykin
#21495
uhh😊 a kommentek alapján alig várom hogy hazamehessek suliból és elkezdjem letölteniXD
már én is nagyon kíváncsi vagyok a bill+egér kombóra, rem. nem jolesz^^

A nyúl egy igazi jellem. Ott ül a fűben és mégsem szívja. ちび Kicsi

Kmarha
#21494
a legnagyobb újdonság az egér+bill. Hatalmas. Még nagyon nem birok vele játszani, de legalább nehéz lesz az elején a játék 😊 A gól lövés hatalmas, oda csavarom a labdát ahova akarom (ahova a célkereszt mutat). Nagyon lehet vele figurázni.

Ennek az oldalnak, üzemeltetés és moderálás hiányában befellegzett. Amíg ez nordan és hasonszőrű társainak a játékszere marad, addig én itt végeztem, nem idegesítem magam.

examinee
#21493
Miért? PC-sbe nincs benne a betöltésnél és a játékba lépés elõtt hogy a kapusnak rugod a labdát pl Ronaldóval? -sõt még betöltés közbe ugye rugdosol hogy azzal teljen az idõ, aztán bedob a pályara és ott is bemelegithtsz igy😊

A hálós dologra meg annyit meg az Ea szídására hogy az elején a bíró odamegy a hálóhoz megnézi megfogja és rendesen mozog, meg ha gólt lõsz akkor is. Játék közben teljesen realisztikusan mozog a bíró és a partjelzõk is és normális kézmozdulattokkal idõben jeleznek mindent.
De ez már off topic mert PC-s, csak gondolom leírom.
Amugy meg: http://www.sg.hu/listazas_msg.php3?id=1116192007&no=49295

Legalább a gólörömöt belerakták pc-sbe? mármint hogy manuálisan tudsz csinálni kb 20 féle gólörömöt.

SLICK
#21492
jééé ezt az egeres dolgot még nem is próbáltam ki :c

#21491
Valahogy nem lehet megoldani,hogy csak a kapus ellen menjek, a cseleket ki akaromn próbálgatni... egér + bill egész jo kombinácio

Gigabyte H61M-S2V-B3, Intel Core-i3 2120 (3,3GHZ), DDR3 Corsair 8192mb (1333Mhz), Sapphire HD 6850 1GB ,Windows7 Ultimate 64bit

csocso14
#21490
Szerintem jó lett, na nem az amit már vagy 3-4 éve ígérgetnek, de azért jó.

ARSENAL-ANIME-SP-SG1-NOTV-ROCK-TES-ME

SLICK
#21489
sajnos nem menti el a beállításokat

#21488
nekem se

Mayorpapa
#21487
vajon csak nekem nem maradnak meg a beállítások kilépés után, vagy másnak se?

"A fórum nem arra van, hogy megmutasd, hogy te mennyire királycsávó vagy, hanem hogy építő jellegű hozzászólásaiddal segíted mások információéhségét."(amatőr)

zeus89
#21486
na felraktam, nagyon ütõs szerintem, végre egy yó fifa hosszú évek után, úgy gondolom, meg fogom venni most ... már csak az online miatt is ... ezek a becsúszásos szerelések is nagyon jól sikerültek, na meg a kapura rugások is nagyon yók lettek. Ezt most mindenkinek csak ajánlani tudom 😄

P5N-E SLI, Core 2 Duo E6300, 3GB DDR2 800 MHZ KINGMAX MARS, 8800 GTS 320 MB, 500+80 GB HDD, Thermaltake 550 W, Home Theater 150W RMS Genius SW-HF 5.1 5000, Samsung 2232BW 22\" Samsung paneles

#21485
Igen.
zeus89
#21484
Felbontást grafikát végre lehet módositani a demóba ??

P5N-E SLI, Core 2 Duo E6300, 3GB DDR2 800 MHZ KINGMAX MARS, 8800 GTS 320 MB, 500+80 GB HDD, Thermaltake 550 W, Home Theater 150W RMS Genius SW-HF 5.1 5000, Samsung 2232BW 22\" Samsung paneles

SLICK
#21483
Ja és még egy hiba. Az egyik játékosnak hibás a grafikája. Pontosabban a bõrszíne helyett piros-zöld kockás grafika van :|

SLICK
#21482
Na összegezném én is:

Ami tetszett:
- a grafika szép lett, leginkább a fû és a játékos kidolgozások a legjobbak.
- A menü (igaz tele van most pár kacattal) szép letisztult lett
- Az ütközések végre normálisak! Nem az van mint az elõzõ részekben, hogy összefutottál az ellenféllel és õ hamarabb visszaszerzi a labdát, hanem tényleg távol marad a labdától.
- a kapura lövés: igen ez vmelyest változott, szvsz jó irányba. Végre ha erõset akarsz rúgni nem az égbe fogja fellõni a labdát. Esélyesebbek a nagy gólok legalább ^^ (megjegyezném, hogy majd a kapus erõsségen úgyis lehet majd állítani a full játékban, tehát nem hiszem, hogy könnyû lesz gólt rúgni neki)

Ami nem tetszett:
- Az alap billentyûzet kiosztás. Hát az vmi borzalmas! Célszerû átállítani a hagyományosra!
- A régi, unalmas visszajátszások, játékos viselkedések, mozgások...
- Ha már a grafika így megváltozott, akkor vmit kezdhettek volna a hálóval is! Még mindig idétlenül mozog, ha bemegy a labda.
- A stadion szépnek tûnik, de valljuk be, lehetne jobb is a közönséggel együtt
- Sajnos megint az átigazolási szezon vége elõtti felállás van, így néhány játékos még a tavalyi klubjában van.
- Egy-két játékosnak nem az az eredeti posztja, ami a játékban.

Mindent összevetve, nem lesz ez olyan rossz! Végre a grafikán változtattak ami nagy szó! Ugyanakkor a játékmeneten nem nagyon. A menedzser módra kiváncsi vagyok, mennyit újítanak/változtatnak rajta.
Ha lehet még reméynkedni, akkor én fogok. Mivel jövõre 2010 lesz, lehet úgy gondolják az EA-nél, hogy ez alkalommal tényleg egy teljesen felújítják a játékot, mind grafika (habár a msotanival sincs bajom), mind játékmenet terén. De fõleg az utóbbin. Örülnék ha végre új mozgásokat, animációkat, visszajátszásokat, élethûbb AI-t, reálisabb mez feliratokat, szebben kidolgozott közönséget és stadiont készítenének.
Igaz szép álmok, és EA nem a nagy újításokról híres, de remélem jövõre tényleg brutális focis játékot készítenek. Ha az általam említett újítások belekerülnének, máris jobban megérné az árát a game!

#21481
nem rossz szentem de ez a demó már augusztusban elkészült<#hehe>
irányítást vissza kellett állítani a hagyományosra<#nezze>
összevatve csak a GRAFIKA javult, de ha a manager módon sem változott akkor PE09 lesz<#kuss>

#21480
Aha,akkor ott a hiba...

Aki tudja hogy nem tud semmit, az máris tud valamit.

5c0rp330n
#21479
egész kellemes grafikája lett a dolognak, fõleg ahhoz képest, amire számítottam. erek, izzadás, kidolgozottabb arcok, 3d fû..

Mayorpapa
#21478
Nah, végre fennt van a gépemen! <#vigyor3> El se hiszem, hogy végre kijött! Lenyomtam két meccset, és hát mit mondjak: kezd next-genesedni a FIFA (de csak kezd....) Ha így haladnak tovább talán már jövõre, de inkáb 2010-re lesz olyan, mint Xboxon. Amúgy szép, meg minden, de hogy miért kell minden éven megváltoztatni a billentyûzetkiosztást...

"A fórum nem arra van, hogy megmutasd, hogy te mennyire királycsávó vagy, hanem hogy építő jellegű hozzászólásaiddal segíted mások információéhségét."(amatőr)

Mayorpapa
#21477
1280X1024-en indul alapból

"A fórum nem arra van, hogy megmutasd, hogy te mennyire királycsávó vagy, hanem hogy építő jellegű hozzászólásaiddal segíted mások információéhségét."(amatőr)

#21476
Milyen felbontásban indul el ez a demó csoda alapból?Mert nekem LCD TV-n egybõl inditás után "nem megjelenithetõ üzemod"-ra vált.

Aki tudja hogy nem tud semmit, az máris tud valamit.

HoReSz1975
#21475
You are waiting to download: FIFA 09 - European Demo
File: fifa09_demo_eu.zip
Size: 767.9 MB



Here's a playable demo of EA's FIFA 09, the European football game. The demo will allow you to try out the exhibition match mode with six playable teams.

The U.S. demo is available here.

Demo Features:
o 6 teams to choose from:
1. Marseille
2. Schalke
3. Real Madrid
4. Chelsea
5. AC Milan
6. Toronto FC
o Exhibition match, 2 x 2 minute halves
o Kick-off Team and Kick-off Be A Pro flows are accessible
o Adidas Live Season info and tips & hints screens
o PC controls video/Intro video

MSI Z87-GD65 Gaming |i7-4770K|Kingston DDR3 8GB PC3-19200 2400MHz HyperX Predator Kit|GIGABYTE R9 290 4GB|Dell U2312HM|Zboard MERC|Logitech G400|COOLER MASTER HAF 922|Seasonic M12II 750W EVO

SLICK
#21474
hát ez az irányítás ultraszar... lehetetlen vele játszani!

#21473
akkor marad a pes😊
azt mondták pedig, hogy nehéz lesz gólokat rúgni

examinee
#21472
Bárcsak igy lenne xboxon is holnap!
Nekem azok hiányzotak a hatalmas gólok!
Euro elején még lehetett rugni nagyokat, de gondolom javitották utána akapust😞

#21471
de a kapusoknak megint könnyû gólt rugni:@

hunbasser
#21470
optimista vagyok 😊

ReaL MaDRid x siempre

#21469
tudhatod,hogy illyen dolgoknem lesznek javulva.

Gigabyte H61M-S2V-B3, Intel Core-i3 2120 (3,3GHZ), DDR3 Corsair 8192mb (1333Mhz), Sapphire HD 6850 1GB ,Windows7 Ultimate 64bit

examinee
#21468
Minden évbe ezt mondjuk, várjál ez csak a demo😊

hunbasser
#21467
várjál még,ez csak demo...😊

ReaL MaDRid x siempre

#21466
Na szoval.....
1. Grafika rendben van
2. az ütközések,esésekjobbak lettek
3. Picit változott a gameplay.de csak picit,és ez elszomoriit
4.a Füü gyönyörü
5.A partjelzõt csúnyán elqrták,mint egy baba szaladgál,ninncs értelem
6. A stadion kicsit pixeles.kéne rá egy kis AA,fõleg a nézõkre gondolom (majd jövõre )
7. sajna ugyanazok a dolgok maradtak..szabad rúgás ugyanaz, 11 es ugyanaz,ez nem tecccik nagyon.
8. az unalmas átvezetõ videók,az unalmas visszajátszás.
9. Egy kis mesterséges intelligencia elfért volna beléjük,mint a boxos verzioba.de talán jövõre...
Szó mi szó,rengeteg hiba,amit biztos nem fognak javitani,de nagy fejlõdés igy is az elmúlt évekhez képest. Grafika teccik,szoval 1 szezont,vagy többet a fullal lenyomok... Ennyi

Gigabyte H61M-S2V-B3, Intel Core-i3 2120 (3,3GHZ), DDR3 Corsair 8192mb (1333Mhz), Sapphire HD 6850 1GB ,Windows7 Ultimate 64bit

#21465
na nem is olyan rossz grafika javult😛 játékmente is király csak beadni nem tudom mivel lehet😄

SLICK
#21464
de rossz nektek, hogy suli van ^^ Igaz nekem még 1 órát kell várni és lejön 😛

ForzaInter
#21463
holnap délelõtt én is majd kipróbálom, hálistennek 2-re kell menni suliba😄

Yo, Bitch!

DaemoonHunter
#21462
Nekem pedig még 1,5 óra van😞
Addig várok véleményt, de mivel fél6kor kelnem kell, ezért inkább holnap próbálom ki😊

#21461
Jaja tõlem is nekem is most települ😄

#21460
Mindenki alszik.tuti fél fifa fan nemn tudja,hogy kint a demo. Közben msot települ nekem,és nemsokára jön egy õszinte vélemény 😊

Gigabyte H61M-S2V-B3, Intel Core-i3 2120 (3,3GHZ), DDR3 Corsair 8192mb (1333Mhz), Sapphire HD 6850 1GB ,Windows7 Ultimate 64bit