36657
10802156721287564357.jpg\"


TILOS az Off: 10802156721213620594.gif\" , a Flém: 10802156721213620607.gif\" ,és a Warez: \"\"

  • Rudee
    #24613
    Leírom én ide.
    Igen, ez is bug, de legalább nem minden meccsen fordul elő. Míg a PESben a labda mellé ütő/vetődő kapus minimum minden 2. meccsen bizonyít. Na meg látni gyakran azt is, hogy szinte helyben vetődik egyet. És nem, még az 1.4 sem javította ki teljesen, csak kicsit csiszoltak rajta.

    FIFAban legalább a végül méterekkel kaput elkerülő lövésekre is rendesen vetődik, ha nem biztos abban, hogy mellémegy.

    A fél óra után véleményt formáló emberek véleményét meg ugyanúgy el lehet fogadni, mint a többiekét.

    Amúgy meg a lapot folyamatosan osztogató PES bíró se a szívem csücske, de lehetne még sorolni. Az én szememben a játékmenetet nagyban befolyásoló hibák most a PESben vannak. Lehet, hogy van, aki örül annak, hogy szinte minden (kaput eltaláló) 25-30 méteres lövését vagy ollózását benézi a kapus, nos ez engem nem fogott meg.
    De talán az új részben minden más lesz.

    Off end.
  • Dean Winchester
    #24612
    istenem ...
    egy ember leírta a véleméynét te erre nekimégy mert mit képzel magáról :D nevetséges vagy!
    30 perc alatt megnézte milyen,eldöntötte h bejöne- neki vagy sem.
    vágod?
    eldöntötte hogy akar vele játszani vagy sem!Ő az útobbit választotta!
    Minek erőltesse és gyilkolja saját magát azzal,hogy többet játszon vele mikor egyszerűen nem élvezi?
    egy játék legyen olyan,hogy akár egy vagy max két mérkőzés után az ember eltudja dönteni akar vele játszani vagy sem! (ez igaz minden jatekra).
    Azt ne mond nekem ,hogy több órát kötelező vele játszani,hogy lemerje irni a véleményét hogy neki nem jön be!
    áá
    érdekes figura vagy!

    "nem ismertem meg a PES-t fél óra alatt"
    egyszóval leszűrte,hogy nem jön be neki!

    te meg irtad hogy féléve else inditottad a fifát :D akkor kérlek töröld le és kész!
  • Breki33
    #24611
    Jah utánna leírtad Miklóska

    Csak abban a hozzászólásban ezt írtad

    "a mozgás nagyon konzolos-arcade, az egész megjelenítés játékgépes, a labdafizika C64.."

    Ami tök baromság és pont hogy nem a PES az arcade, fizikája sokkal jobb
    És pont ez az elégkétperc hozzáállás a rohadt idegesítő.

    Az utolsó mondatod elég gyerekes fotóművész úr, hidd el még a szakálladról is tudok....

    Az életszerűségről meg beszélhetnénk, de inkább olyanokkal teszem akiknek fogalmuk van róla
  • Yeltzin
    #24610
    Figyelj, én már tényleg nem értem, mi a bajod. Leírtam magyarul, érthetően, hogy NEM ISMEREM annyira a PES-t, mert az első fél óra benyomásai alapján nem fogott meg, nekem túl arcade, ezért letöröltem. Egy szóval nem szaroztam, ha csak a C64-et nem veszed annak. Ahhoz, nem kell napokig játszani vele, hogy kiderüljön, milyen a fizikája, ehhez elég két perc. Lehet, hogy sok téren kurvajó, de sem a videók, sem a kipróbálás alapján nem tűnt életszerűnek, és kész, uninstalláltam. Ezt írtam le, semmi többet.

    Kicsit vegyél vissza az idegbajodból, mert nem biztos, hogy tudod, kinek mentél neki.
  • Breki33
    #24609
    Azért a másik fórumba leírhatnád mit értesz idióta kapus alatt, mert bár nem tartom a játékban tökéletesnek a kapust sztem idiótától messze van.

    De hogy a Fifaról beszéljek számomra pl ez az idióta kapus





  • Breki33
    #24608
    Na utoljára hátha akkor lesz egy kis világosság.

    Nem az fáj nekem hanem az, hogy nem ismersz egy játékot - mert egy focinál fél óra - nem azt jelenti hogy ismered.

    Nem fogok itt semmit cáfolgatni aki mindkét játékot ismeri alaposabban úgyis tudja melyik az arcade és melyik a komolyabb.

    De van értelme ha egy korábban a Fifával játszó leírja, hogy csalódott
    a fifában mostanában és ezért a Pes-el játszik.

    És akkor aki ide bejön nem azt az agymosást kapja, hogy csak a fifa mert a pes az szar.

    S a kérdésre, hogy miért?
    Mert a fórumon azt írták........

    Tök hülyeség, hogy egy fórumon ki van kötve, hogy a másik játékot csak szidni lehet.

    Érdekes fórumokba jársz, de két nagy focis játéknál óhatatlanul szóba kerül a másik.
    A Konami-s fórumban ugyanúgy várjuk minden évben pl a Fifa demo-t és
    semmi gond nincs ha valaki leírja pozitív vagy negatív véleményét róla.

    DE nem 10 perc kipróbálás és letörlés után !!!!!!!!
  • Breki33
    #24607
    Nem

    Én ismerem elég alaposan mindkét játékot és elmondom a véleményem róla
    TEis tudod, hogy pl 2003-ban milyen véleménnyel voltam róla és 2004-es cikkemnél ami itt volt olvasható is sokan azt mondták hogy túl elfogult vagyok a Fifához.

    De az ilyen fickók akik fél óra játék után hülyeségeket irogatnak kiakasztanak, főleg ezekkel az agyatlan sztereotipiákkal.

    Nem hiszem, hogy én magamtól bármikor felhoztam volna a PES-t, de az ilyen szintű hozzászólásokra reagálni fogok !

    És nekem tökmindegy hogy a Fifa vagy a Pes lesz-e idén jó foci PC-re lényeg, hogy egyik vagy jó esetben mindkettő az legyen.

    De az ilyen csakafifamertazfifaamasikatfeloraigkiprobaltam emberektől falra tudok mászni........
  • Yeltzin
    #24606
    Nézd, ha neked erre van időd, és energiád, és ha ettől jobban érzed magad, egész nyugodtan cáfolgasd meg az összes állításomat. Én azt mondom, természetellenes a mozgás, te azt mondod nem, attól még nekem az marad, szóval ilyen szubjektív szájkaratézásba kár beleszaladni. NEKEM a FIFA inkább szimuláció (a hibáival együtt), míg a PES inkább játék, akkor is, ha tökéletes és hibátlan.

    Nem értem, ez miért fáj neked, te fejlesztetted?

    A másik dolog pedig az, hogy ha körülnézel kicsit ebben a topikban, láthatsz jó pár kritikát a fifáról, mi sem azzal töltjük itt az időt, hogy istenítjük, mert sajnos messze van a tökéletestől. De annak semmi értelme, hogy valaki bejön ide és közli, hogy nem játszik a fifával, mert inkább a pes-t nyomja... Ok, és most hova szarjak? Érted a problémát, remélem.

    (segítség: bemegyek a Dragonball topikba, és beírom, hogy sose nézem, viszont szeretem a Hupikék Törpikéket, szerinted ők mit kéne kezdjenek ezzel az információval?)
  • Rudee
    #24605
    Látod, Te meg burkoltan a FIFAt szidod, ennyi erővel fel lehetnénk háborodva. Mégse vagyunk.
    Nekem az idióta kapus elfogadhatatlanabb hiba, ennyi. Kinek a pap, kinek a ...
  • Rudee
    #24604
    De értem.
    Viszont nem ír pozitívat, ha nem talált benne olyat. Saját véleményét fogalmazta meg, nem a Tiedet és nem is másét.
  • Breki33
    #24603
    szerintem a PC-s Fifában sokkal több idegileg kikészítő dolog van.

    Pont gondolkoztam, hogy mostmár letörlöm fél éve else indítottam.

    DE hagyjuk ha valaki nem irogat itt baromságokat én nem fogom szóbahozni.
    A Konamis fórumon meg nyugodtan lehet pozitív és negatív dolgokat is mondani a Fifáról ...
  • Breki33
    #24602
    nem érted

    ha szidja és hülyeséget ír róla akkor is a PES-ről beszél

    Azt persze lehet, de pozitívat mondani azt nem.
  • Rudee
    #24601
    Ha nem teccik neki, akkor ez van. Ahány ház, annyi szokás. Én se jáccok vele, mert az idióta kapus idegileg kikészít. Majd talán jövőre. Addig meg inkább a FIFA valamivel kisebb hibáit tűröm.
  • Rudee
    #24600
    Nem, FIFA topik a FIFAról kell, hogy szóljon. PES topikba fő témája a FIFA? Nem.
  • Breki33
    #24599
    ja értem Fifa topicban csak szidni lehet a PES-t

    világos
  • Breki33
    #24598
    Én igazából a #24585-es hozzászólására gondoltam ami tele van sztereotip hülyeségekkel mindegyiket lehetne cáfolni simán ha lenne értelme.

    Nem tudom miért okosdik Pes-ről ha bevalottan és láthatóan fogalma sincs róla
  • Yeltzin
    #24597
    Lehet dícsérni, csak nem ott, ahol ennek nincs helye. nVidiát az ATI topikban, Mercit a BMW topikban nem fényezzük. Gondolom, ez eddig tiszta sor.
  • Rudee
    #24596
    Pedig érthetően fogalmazott.

    másrészt én annyira nem ismertem meg a PES-t fél óra alatt
  • Breki33
    #24595
    A hozzászólásod alapján látszik, hogy fogalmad sincs a játékról.

    Tipikus csőlátás :P
    Ami jó miért ne lehetne dicsérni......
  • Yeltzin
    #24594
    Akkor egyszer csak elég jó lesz az is :)
  • duka10
    #24593
    áááá majd csak valamikor szeptemberben
  • icemankimi
    #24592
    fifa 10 demó még a nyáron kijön?
  • Tomy Lee
    #24591
    Annyit,hogy Pes egyre jobb míg Fifa ugyanolyan xar évről-évre..
  • zsolt515
    #24590
    OK! Szedek le majd olyan progit!
  • Rudee
    #24589
    Ha png vagy egyéb képformátumba van, akkor Creation Masterrel vagy Adboard Toollal tudod berakni.
  • Yeltzin
    #24588
    Fölösleges, egyrészt csak offolnánk, másrészt én annyira nem ismertem meg a PES-t fél óra alatt, csak az első benyomások alapján kizártam. Csak azt akartam jelezni, hogy a fifa topikban nem sok építő jellege van a PES dícséretének :)

    Az sajnos igaz, hogy a konzolos fejlesztőcsapat évekkel a PC-s fejlesztők előtt jár. Én is próbáltam PS3-on és megdöbbentő volt az animációk simasága. Arról nem is beszélve, hogy irreális gépigénye van a fifa-nak, pontosabban nagyon szarul van optimalizálva (PES minimum 4x annyi fps-sel futott nálam)
  • zsolt515
    #24587
    Üdv!
    Reklámtáblát hova kell másolni?
  • Mor3llo
    #24586
    Persze, én már jópár éve pes-ezek, tehát ezt szoktam meg.
    De az, hogy a FIFÁ-ba a passzokat nem belsővel lövik meg, hanem csőrrel, meg külsővel, a labda meg dadog. Hát nonszensz. Itt nem létezik lapos passz, mert úgyis felemelkedik valamennyire a földtől.
    Sok játékmenetbeli gondom van a FIFÁ-val a PES-hez képest, tudnék írni...
  • Yeltzin
    #24585
    hát a PES se egy leányálom, én a FIFA után próbáltam ki, és fél óra után uninstall volt... a mozgás nagyon konzolos-arcade, az egész megjelenítés játékgépes, a labdafizika C64... egyedül a háló fizikája fogott meg, sokkal nagyobb élvezet gólt szerezni ilyen realisztikus hálómozgássnál :)

    a játékosok mozgása valóságosabb a FIFA-ban, ugyanakkor darabosabb is, amikor mozdulatsort váltanak, de ezzel együtt komolyabban lehet venni (a PES-ről a Fifa Street ugrott be először)
  • Mor3llo
    #24584
    Ez igen, ez már valami. Kár hogy csak PS-en ilyen. A mostani 09 is klasszikusokkal jobb PS3-on, mint PC-n. Gőzöm nincs, miért nem lehet NORMÁLISAN megcsinálni a FIFÁ-t évek óta szgépre...többet között ezért nem is játszok már vele olyan 3-4éve, csak a PES.
    Most letöltöttem a 09-et, gondoltam hátha olyan mint PS-en, de hát vicc az egész sajna :S talán a FIFA 10...
  • mikiking
    #24583
    azert ez tenyleg kezd egyre realisabb lenni (konzolon)
  • zsolt515
    #24582
    Igen erre nagyon szépen köszönöm! Úgy nézem a 08-hoz nincs Soproni Liga!
  • szucsy89
    #24581
    sztem erre gondolsz
  • zsolt515
    #24580
    Valaki nem tudna andni egy olyan oldal címet ahonnét csak a fifa08-hoz tudok leszedni dolgokat? Mert a fifahungaryról nem indul a letöltés.
  • LasCar16
    #24579
    új menedzser módot kezdtem, természetesen
  • zsolt515
    #24578
    De az a baj hogy fifahungariról nem indul el a letöltés! Emlékszem egyszer adtatok egy oldal címet ahol fennt volt a 09-hez a nb2-ő meg hogy készül az nb3
  • szucsy89
    #24577
    nézz szét fifahungaryn vagy gugli
  • zsolt515
    #24576
    Üdv!
    Honnét tudom leszedni a FIFA 08-hoz az NB1-et vagy NB2-őt?
  • Rudee
    #24575
    Új menedzser módot kezdtél? Mert régivel általában nem működnek a nagyobb patchek, mivel az adatbázishoz is hozzányúl.
  • Rudee
    #24574
    Október 2.