FIFA

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

#21108
ezelég csort dolog

Gigabyte H61M-S2V-B3, Intel Core-i3 2120 (3,3GHZ), DDR3 Corsair 8192mb (1333Mhz), Sapphire HD 6850 1GB ,Windows7 Ultimate 64bit

#21107
Fifa 09 pc nem lesz ott a GC - on ?

Gigabyte H61M-S2V-B3, Intel Core-i3 2120 (3,3GHZ), DDR3 Corsair 8192mb (1333Mhz), Sapphire HD 6850 1GB ,Windows7 Ultimate 64bit

hunbasser
#21106
nem túl acélos,sõt,kifejezetten szar 😄

ReaL MaDRid x siempre

#21105
új képek! fifainfo.de

Kérem kapcsolja ki!

Atti12
#21104
nah jól van ne bántsuk mindenki elnézheti ^^

RAZOR27
#21103

Nemtúl hosszú webcímnek?(...)

\"If you want to go fast, go alone. If you want to go far, go together.\"

szucsy89
#21102
FAIL xD
Atti12
#21101
atyaúristen <#hehe>

balljuggler
#21100
<#eljen><#banplz>

VAN MAGYAR PS3LIVE ÓDAL!!!!!!! SAMSUNG LE32A456 LCD PS3 (40GB) PSN hun_tigoo Best: FIFA\'09 és majd a FRACRY2

hunbasser
#21099


nézd már meg az url-t,hogy mi van beleírva...

ReaL MaDRid x siempre

II Rocky II
#21098
nem jo a link :S

24 - Exile -Nov.23

balljuggler
#21097
jo nagy a mozgás..........

VAN MAGYAR PS3LIVE ÓDAL!!!!!!! SAMSUNG LE32A456 LCD PS3 (40GB) PSN hun_tigoo Best: FIFA\'09 és majd a FRACRY2

Jagumo
#21096
talán elég

Fuck is easy, Fuck is funny, Many people fuck for money And if you think fuck is funny, Fuck yourself and save your money

#21095
PES teljes next gen és nekem elég a high grafhoz 1 GB RAM és ATI HD2400 XT videokari, egy next gen utánzathoz csak elégnek kell lennie hozzá.

zeus89
#21094

P5N-E SLI, Core 2 Duo E6300, 3GB DDR2 800 MHZ KINGMAX MARS, 8800 GTS 320 MB, 500+80 GB HDD, Thermaltake 550 W, Home Theater 150W RMS Genius SW-HF 5.1 5000, Samsung 2232BW 22\" Samsung paneles

#21093
hali fiuk a 09 demót honnan tom letölteni PLS help!!
elõre is köszi

DaemoonHunter
#21092
Low-medium körül sajna...

#21091
maximumon biztos nem.....

Gigabyte H61M-S2V-B3, Intel Core-i3 2120 (3,3GHZ), DDR3 Corsair 8192mb (1333Mhz), Sapphire HD 6850 1GB ,Windows7 Ultimate 64bit

II Rocky II
#21090
bohockodást belehet fejezni!44<#vigyor1>
1 giga ram , és 6600as vidkari ezen kell h fusson!

24 - Exile -Nov.23

#21089
Oké szuper!!!<#crazya>
Atti12
#21088
maradjunk a szupernél szerintem <#vigyor5>

#21087
Miaz? ha helyesirásomra gondolsz,direkt irtam igy...😄
Atti12
#21086
cuper? <#guluszem1><#ticking>

#21085
persze mellette a pc-m is meg van...😄
#21084
egyetértek veled én váltottam konzolra és cuper!
szucsy89
#21083
én se😊 marad a pc...
Breki33
#21082
ez így van ebben igazad van

én játszottan, de ezért én speciel nem vennék konzolt
szucsy89
#21081
hát én a fifáról beszéltem itt kifejezetten...azért a 09et elnézve elmondhatjuk hogy a pc-s és a konzolos verzió 2különbözõ játék...össze se lehet hasonlítani a kettõt élethûségbe, grafba stbstb...most kutyát nem érdekli hogy a pc-sbe lehet pályát meg labdákat meg csapatokat rakni mikor konzoloshoz képest egy rakás szar...nem játszottam még konzolon de a videók alapján látom hogy jó nagyon, míg pc-n az 98tól kezdve minden fifával játszottam és az utóbbi 2-3évbe semmit sem fejlõdött a játék, azért ez kicsit felháborító..
#21080
Ilyen gépen tesztelték a játékot, és azon probléma nélkül ment, ha a PES next genhez high grafikán elég az 1 GB RAM nekem akkor ehhez a fél next genhez simán elégnek kell lennie.

#21079
na az jo hir...maximum grafika 2 gigán is fog menni tuti.... amugy ez a mondat mit jelent ? "There is something else about that I can’t talk about yet, but we haven’t done any announcements about authenticity yet – leagues and stuff in the game. Stay tuned, we have some exciting stuff to talk about on the PC before we launch."

Gigabyte H61M-S2V-B3, Intel Core-i3 2120 (3,3GHZ), DDR3 Corsair 8192mb (1333Mhz), Sapphire HD 6850 1GB ,Windows7 Ultimate 64bit

#21078
3 GB RAM and GeForce 8800 there will be no problems with it. <#szomoru1>

Fifa09 PC interjú

Kérem kapcsolja ki!

Breki33
#21077
Dehogy kell

Van jó foci PC-re
Atti12
#21076
ronaldinho é is benne van szóval sztem belerakják.

#21075
én kivancsi vagyok be e fogják tenni....

Gigabyte H61M-S2V-B3, Intel Core-i3 2120 (3,3GHZ), DDR3 Corsair 8192mb (1333Mhz), Sapphire HD 6850 1GB ,Windows7 Ultimate 64bit

szucsy89
#21074
pc-n mondjuk ezt a ronyáldós beállást beletehetnék😊
szucsy89
#21073
omg konzolon nagyon ott lesz az egész, látszik az egészen h fasza...pc-n csak graf lesz új sajna többi marad ugyanaz😞 tényleg konzol kell mostmár ha focis játékot akar az ember játszani...
Barnabyka
#21072
szerintem ez is lószar <#idiota>

Ha már hibák és ha már ronaldo szabadrúgása: amikor a kamerát forgatja ,h hova is rúgja akkor szerintem a játékosnak kéne inkább oldalra menni minthogy így változik a kamera szöge...

rooney8
#21071
szép...szép (nem csak a beállás, hanem az egész game 😊 )<#eljen>

Vigyáznom kell magamra, mert bel?lem csak egy van, mások többen vannak, ?ket könnyebb pótolni.

Atti12
#21070
ejj de durva ez az esés meg a beállás is 😮

Jagumo
#21069
lazán megcsinálhatnák olyanra... csak akkor akiknek szar gépevan azok akkor nemtudják játszani... pedig megcsinálhatnék normálisra... nembaj a PES-t remélem megcsinálják ha már a fifát nem 😞

Fuck is easy, Fuck is funny, Many people fuck for money And if you think fuck is funny, Fuck yourself and save your money

#21068
de ez is konzol...kivancsi vagyok ez pc-n is jelen lesz e

Gigabyte H61M-S2V-B3, Intel Core-i3 2120 (3,3GHZ), DDR3 Corsair 8192mb (1333Mhz), Sapphire HD 6850 1GB ,Windows7 Ultimate 64bit

Jagumo
#21067
marha komplikált volt megcsinálni... többi mozgást is megcsinálhatnák normálisra 😊

Fuck is easy, Fuck is funny, Many people fuck for money And if you think fuck is funny, Fuck yourself and save your money

#21066

Gigabyte H61M-S2V-B3, Intel Core-i3 2120 (3,3GHZ), DDR3 Corsair 8192mb (1333Mhz), Sapphire HD 6850 1GB ,Windows7 Ultimate 64bit

#21065
itt komoly dolgokról kell beszélni, mint a fifa😄

hunbasser
#21064
fiúk,a bohóckodást be lehet fejezni,ez nem az a topik.több hsz-t emiatt nem szeretnék törölni.

ReaL MaDRid x siempre

II Rocky II
#21063
jaja mostmár rájötem 😄 csak akkor azt hittem h a demora érted 😛
fáradt is voltam akkor amugy😮
na mind1.
#21061: még alap -.- probálnátok nem szeretni <#gonosz1>

24 - Exile -Nov.23

#21062
Túl nehezen fogalmaztam? Írta a srác hogy már mindjárt dobják ki játékot, én meg azt írtam hogy október harmadikán jön elvileg, ami nincs benne a mindjárt kategóriában...
A teljes verzióra gondoltam tehát.

Count Adyn
#21061
Csakmert szeretünk xD

\"A GOTO veszélyes, mire juthatsz véle, a JOIN meg költséges, cseberböl vederbe\"

II Rocky II
#21060
ok,jól teszed 😄 persze h sötét vok,nem érek rá játékhírekkel foglalkozni 😄 van annál jobb dolgom is <#hawaii>
#21057: <#mf1>
am viccet félretéve miért én vok a hülye?😮
hiszen.
21051-ben kérdi ,h mikor jön ki a demo.
választ kapott h okt-3át olvasott 😄 így értettem,nem véletlen írtam aztán amit irtam 😛
lol
mind1.
amugy sziasztok😮

24 - Exile -Nov.23

Count Adyn
#21059
thx^^ sokat szenvedtem vele mire sikerült az égés normálisra😄

\"A GOTO veszélyes, mire juthatsz véle, a JOIN meg költséges, cseberböl vederbe\"