36656
10802156721287564357.jpg\"


TILOS az Off: 10802156721213620594.gif\" , a Flém: 10802156721213620607.gif\" ,és a Warez: \"\"

  • Herti1
    #36
    HAli !! Nekem már meg van a FIFA 07 .....külföldröl behozták nekem, mert rokonom vhogy az egyik Fifa 07 készítője és ő behozatta apámmal :) nah és kurva jó !!!! DE a Fifa World Cup 2006 is jó..de a 07-nél nincs jobb :):):)
  • Jabba
    #35
    2-3 éve fifa,nhl,nba sorozat nem fejlődik,max graf.-ba ...
    már kifutott a gém ...
  • sweech
    #34
    hogy a támához is szóljak..

    a 2002 még tetszett, egyszerű menü, jó fíling, de az utána levők kakák
  • sweech
    #33
    a wow topikot évekkel a megjelenés előtt megnyitoták, ahhoz képest ez a pár hónap lócsöcs
  • SiteDisagner
    #32
  • PeeTeR
    #31
    meg egyel tobb poloszin lesz fellelheto a nezokozonseg soraiban :DDDDDD
  • SiteDisagner
    #30
    Például?Az embereket ujbol beosztják csapatokba, plus ha uj sérojuk van akkor azt is megcsinálják. Őrületes változás.
  • The FlashBack
    #29
    #10 | Fifa 2007 (?)
    Írta: The FlashBack


    Az egyik EA Fejlesztő blogjában ugyanis az olvasható, hogy már nagyban dolgoznak a híres sorozat következő részén.
    Nem meglepő, hogy az EA Sports, évente két játékot is megjelentet, különböző sportágakban.
    Ez infón kívül más nincs is, így nem láthatunk még képeket, ugyanis még a hivatalos bejelentés sem történt meg.
    Abban azonban már szinte biztosak lehetünk, hogy a játék sok újítást fog tartalmazni.
  • fernando torres
    #28
    PES
  • SiteDisagner
    #27
    Nekem az volt a kedvencem! Volt benne teremfoci! Nyááámmm! Sztem ha most beletennek vagy a 08-ba, hatalmas dobbantás lenne.
  • Fido4life
    #26
    detto.. Milyen szép volt.::)
  • antijuve
    #25
    a legjobb a fifa 98.
  • SiteDisagner
    #24
    fifa 2192...
  • Cat 02 #23
    és a fifa 00 ? :D
  • SiteDisagner
    #22
    A Fifa08?? Csináld vazze, én nem vok fifa fan!!
  • hunbasser
    #21
    grrr megelőztél,ezt én akartam,de legalább augusztusig vártam volna,vagy legalább az első képekig
  • Grusi
    #20
    :DD
  • SiteDisagner
    #19
    Képzeld el a 06-os FIFA-t egy 07-es logoval... nesze!! Ott a screened!
  • mila69en
    #18
    sehol:D
  • eddy92
    #17
    Hol vannak képek a Fifa 07-röl?
  • Grusi
    #16
    Hm, nem kapjuk meg végre az x360-as motort? vagy legalább a sima xbox-os grafikat? Mert pc-n egészen elképesztően csúnya, sokkal rondább, mint xboxon, az x360-rol nem is beszelve...
  • Bandew
    #15
    Jesszus! Emlékszem amikor a FIFA 99-et nyomattuk. Már lassan 10 éve...
  • Snecie Smicie
    #14
    vagy kormány :c)
  • blackgamer
    #13
    jah, legalább hardware-esen fejlesztenék, pl. futópad + webkamerán keresztüli irányítás
  • mila69en
    #12
    én má várom a fifa 09-et is.... hatha az jobb lesz mint a többi:DDD
  • Dave9214
    #11
    FIFA-t nem kedvelem......, 08 azért már télleg korai lenne.....
    Nekem inkább az NHL meg az NBA, de azt olvastam hogy az NHL, már anynira kifejlödöt hogy már nem tudnak ujat mutatni, énis tapasztaltam, ami kiszurta nekem a szemem az a 2D pixeles nézők......
    De áltolag. most ezt kiis javitják.... háát hajrááá
  • SiteDisagner
    #10
    Már meglehetne nyitni a 08-at is, mert az is biztos hogy lesz... egyébként semmi komoly fejlesztés nem várható. Csak csapatfrissitések, aztán ennyi. Tök unalmas már az egész sorozat ha semmi újat nem tud felmutatni.... Régebben legalább volt saját csapat készítés, azt szerettem is.
  • Csabesz6
    #9
    csatlakozok PES 4ever!!
  • acsati
    #8
    ezt bejelentették már? vannak képek infok vmi?
  • Kandurex
    #7
    Ja, ja, marad, általában csak a "majd egyszer", "talán meg fog" játékok mennek a szemétbe. Szóval marad.

    Meg pár hónap van hátra...
  • Dave9214
    #6
    de sztem nem kari, mert ha már áprilisba megnyitoták a novemberbe jelenú NGS: Carbon topikot akkor ezt is meglehet nyitni!
  • Dave9214
    #5
    2006. ősze. valszeg oktober 13
  • mila69en
    #4
    PES rulz
  • Kandurex
    #3
    Mikor is várható ez?
  • gergelyanevem
    #2
    hm, nem korai?
  • komlol
    #1
    Ide írjanak a lelkes várakozók.