FIFA

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

examinee
#21459
Jaja majd holnap xboxon😊 Jó éjt!

Atti12
#21458
nem, az most szépen megvan csinálva ^^. Na majd holnap 😊 jóéjt!

examinee
#21457
Csak ki ne találjátok megint hogy csúnya a gyep😊

Atti12
#21456
Egyébként úgy láttam hogy egész jól lehet optimalizálni, 3D-s fûvet kilehet kapcsolni, és a Shader level között is lehet változtatni. Jó lesz ez 😊). Azt hogy a MU val nem lehet lenni, én is sajnálom, de szerintem pont ronaldo szabadrugása miatt nem lehet 😄.

Atti12
#21455
cerka 2,4 | 768 RAm | 7600GS. De nekem úgy tûnik hogy csak azért van ez mert náthás a procim, holnap megnézem újra 😉

#21454
na meglátjuk,nemsoká lent vann

Gigabyte H61M-S2V-B3, Intel Core-i3 2120 (3,3GHZ), DDR3 Corsair 8192mb (1333Mhz), Sapphire HD 6850 1GB ,Windows7 Ultimate 64bit

Atti12
#21453
nem halt be a gépem, csak átnéztem a beállításokat meg kicsit játszottam..

Itt a kép. Nekem így fest maxon.



Recék csak a kép miatt vannak, játék közben nem láttam õket ^^

inter94
#21452
milyen configot van?

Asrock AliveNF6G-VSTA,Gainward 8800GT 512MB,Amd Athlon64 X2 3800+ 2ghz 2x1gb DDR2 RAm

#21451
sajnalom h a Manchesterrel nem lehet lenni-... C.Ronaldo szabadrúgására kivancsi lettem volna

Gigabyte H61M-S2V-B3, Intel Core-i3 2120 (3,3GHZ), DDR3 Corsair 8192mb (1333Mhz), Sapphire HD 6850 1GB ,Windows7 Ultimate 64bit

Atti12
#21450
nah teszteltem.

Grafika:

Háát mit is mondjak, amit ígértek be is tartották ezen a téren, végülis nem csúnya. 😊 Mindjárt rakok egy képet.

Karakterek: Természtesen ugye it nagy csapatok vannak, tehát szépen megvannak csinálva 😄 Drogba homlokán még izzatságot is láttam xD.

Játékmenet: Na ez az, amirõl nem tudok írni milve nekem szaggat sajnos 😞 Valószínûleg a csak a procim miatt van, holnap veszek egy hûtõpasztát és megpróbálom úgy is. De kicsit gyorsabbnak tûnik, és Raúl faszán átesett Chech-en amikor rávetõdött a labdára 😊)

Szerintem nem lett rossz így elsõre. Mindjárt rakom a képet.

SLICK
#21449
THX, már szedem is

#21448
nekem max grafikára kell raknom a hires next gen-t lássam

Gigabyte H61M-S2V-B3, Intel Core-i3 2120 (3,3GHZ), DDR3 Corsair 8192mb (1333Mhz), Sapphire HD 6850 1GB ,Windows7 Ultimate 64bit

#21447
Én csak belenéztem, de nem fake. 😄
Magyar a menü, kommentár viszont nincs, van grafikai beállítás is egy pár. Bár én nem szeretem a focit, de azért feltettem a demót. 😄
1600x1200 minden fullon, és nem akad. Jó játékot!
csocso14
#21446
fifahungary-n azt írják, hogy megy és frankó lett

ARSENAL-ANIME-SP-SG1-NOTV-ROCK-TES-ME

#21445
irtam elõbb 😄

Gigabyte H61M-S2V-B3, Intel Core-i3 2120 (3,3GHZ), DDR3 Corsair 8192mb (1333Mhz), Sapphire HD 6850 1GB ,Windows7 Ultimate 64bit

rooney8
#21444
Behalt a gépe 😄😄😄😄

Vigyáznom kell magamra, mert bel?lem csak egy van, mások többen vannak, ?ket könnyebb pótolni.

#21443
akkor az gondolom.... ott van gyors net

Gigabyte H61M-S2V-B3, Intel Core-i3 2120 (3,3GHZ), DDR3 Corsair 8192mb (1333Mhz), Sapphire HD 6850 1GB ,Windows7 Ultimate 64bit

DaemoonHunter
#21442
Azt írják fake...ea fórumon

#21441
vagy meghalt a gép 😄

Gigabyte H61M-S2V-B3, Intel Core-i3 2120 (3,3GHZ), DDR3 Corsair 8192mb (1333Mhz), Sapphire HD 6850 1GB ,Windows7 Ultimate 64bit

SLICK
#21440
lehet olyan jó lett a game, hogy abba sem fogja hagyni <#idiota>

#21439
5 perc alatt nem nézted meg ? na ne bassz

Gigabyte H61M-S2V-B3, Intel Core-i3 2120 (3,3GHZ), DDR3 Corsair 8192mb (1333Mhz), Sapphire HD 6850 1GB ,Windows7 Ultimate 64bit

#21438
Nekem 4 megás a netem és csak 2 megával szedi:S

Atti12
#21437
nah lássuk..

SLICK
#21436
na ja, én is élvezkedek egy sort, igaz olyan túlzottan nincs mire :|

Atti12
#21435
települ 😊

#21434
már letöltötted ? apu fasza... mien neted van bazdki ? haelindul irj...

Gigabyte H61M-S2V-B3, Intel Core-i3 2120 (3,3GHZ), DDR3 Corsair 8192mb (1333Mhz), Sapphire HD 6850 1GB ,Windows7 Ultimate 64bit

Atti12
#21433
mindjárt kicsomagolja.

#21432
hát ha a demo,akkor sokáig leszek fent bazdki.. ha nem,akkor szopacs

Gigabyte H61M-S2V-B3, Intel Core-i3 2120 (3,3GHZ), DDR3 Corsair 8192mb (1333Mhz), Sapphire HD 6850 1GB ,Windows7 Ultimate 64bit

#21431
Már átírta, most azt írja hogy: felejtsd el, tölthetitek!
#21430
egyik hozzászólás.... delete the link please,

Gigabyte H61M-S2V-B3, Intel Core-i3 2120 (3,3GHZ), DDR3 Corsair 8192mb (1333Mhz), Sapphire HD 6850 1GB ,Windows7 Ultimate 64bit

#21429
#21428
vagy valami rendes demo..átnevezve 😄

Gigabyte H61M-S2V-B3, Intel Core-i3 2120 (3,3GHZ), DDR3 Corsair 8192mb (1333Mhz), Sapphire HD 6850 1GB ,Windows7 Ultimate 64bit

#21427
de te honnan vedted ezt a cimet ??

Gigabyte H61M-S2V-B3, Intel Core-i3 2120 (3,3GHZ), DDR3 Corsair 8192mb (1333Mhz), Sapphire HD 6850 1GB ,Windows7 Ultimate 64bit

Atti12
#21426
6 perc és kiderül 😄 csak nem 800 megás virus xD

#21425
Ha valaki gyorsan letölti úgyis kiderül, de szerintem nem kamu...
#21424
sztem nem demo.... largedownloads-on nincs fent... kéne valami megerõsités...

Gigabyte H61M-S2V-B3, Intel Core-i3 2120 (3,3GHZ), DDR3 Corsair 8192mb (1333Mhz), Sapphire HD 6850 1GB ,Windows7 Ultimate 64bit

Atti12
#21423
10 perc és telepítem 😊

#21422
baszdki 😮

Gigabyte H61M-S2V-B3, Intel Core-i3 2120 (3,3GHZ), DDR3 Corsair 8192mb (1333Mhz), Sapphire HD 6850 1GB ,Windows7 Ultimate 64bit

Atti12
#21421
lol 😮

inter94
#21420
thx

Asrock AliveNF6G-VSTA,Gainward 8800GT 512MB,Amd Athlon64 X2 3800+ 2ghz 2x1gb DDR2 RAm

#21419
Kijött a demó!
letöltés
#21418
Miért, a PES-ben nincs jó fizika meg okos AI? 😮

#21417
"jobb fizika, okosabb AI, stb " Ezek közül egyik sem lesz,megnyugtatlak... az éven nem... de a gépujitásban,meg stb igazad van

Gigabyte H61M-S2V-B3, Intel Core-i3 2120 (3,3GHZ), DDR3 Corsair 8192mb (1333Mhz), Sapphire HD 6850 1GB ,Windows7 Ultimate 64bit

#21416
Most komolyan nem értem mit kell a gépigény miatt bõgni. Aki játszani szeret mégha újabb sportjátékokkal is ne 5-6 éves géppel szarakodjon már... Akkor mégis hogyan újítsanak??? Laikusok kedvéért: a nagyobb gépigény nem csak a jobb graf miatt van, hanem pl. jobb fizika, okosabb AI, stb miatt is!!!
Egyékbént még a régi konfigokba is lehet szép számmal használtan cuccokat kapni zsebpénzért a neten.

Christian88
#21415
szerintem az már rossz ha FIFA-t gépen akarunk játszani, mert gépen tényleg nem jó konzolon sokkal élvezetesebb.Bár véleményem szerint minen sportjáték konzolon élvezetesebb gépen inkább olyan játékot játszanék amihez kell egér pl Cod,CS vagy szerintem még GTA-k is

http://www.twitch.tv/hegii

rooney8
#21414
És ahogy ismrejük az ea-t akkor köbö 1 hét múlva jön ki ténylegesen :/ 😄

Vigyáznom kell magamra, mert bel?lem csak egy van, mások többen vannak, ?ket könnyebb pótolni.

#21413
De a fifa09 demo csak holnap este fog jönni mert canadában 6-órával visszább vannak😊 de én nem várok nagy csodát max ps3-ra😄

#21412
a fifa08 vagy az euro2008 demo jött ki hibásan?

Kérem kapcsolja ki!

minimize
#21411
na végre, demó holnap. az éjszakát valahogy kibírom....😊))

No one can stop Death!

#21410
Találó dátum :|

MSI 870-C45|AMD Phenom II X4 955 Black Edition|Sapphire Radeon HD 6950 2GB|Kingston HyperX 4*2GB DDR3 1600Mhz CL9 Blu KIT|FSP Blue Storm Bronze 500W www.powerfm.hu www.zoo.webkontakt.hu