36657
10802156721287564357.jpg\"


TILOS az Off: 10802156721213620594.gif\" , a Flém: 10802156721213620607.gif\" ,és a Warez: \"\"

  • kuzco007
    #24372
    nah egy ilyen hszt vártam már mióta, Ő ÚGY DÖNTÖTT, de mégis ezzel a saját véleményét próbálja ráerőszakolni másokra...
  • Atti12
    #24371
    Volt már jópár honlapom, sose zavart hogyha más reklámját láttam :D. Az interneten sajtószabadság van, innentől kezdve mindenki azt rak ki a saját holnapjára (forumjára/topikjára) amit csak szeretne :). Ő úgy döntött hogy ezt választja, ez van. Nem kell rákattintani illetve odanézni ha zavar.
  • kuzco007
    #24370
    nem, nekem az a gondom, hogy FHt reklámozzátok, képzeld el ha lenne egy honlapod és midnenhol azt látnád, h FH nem unnád, h mindenhol ezt tolják? legyenek az esélyek egyenlőek és választhasson az olvasó, ne őrá tukmálják rá mit válasszon...
  • Atti12
    #24369
    ja hogy az a gondod hogy a te honlapodat nem "reklámozzuk" :). Így már érthető :)
  • kuzco007
    #24368
    am azt mondod szabad fórum, kiraknád a bannerba is? odaírhatnád alá: "én ezt használom és Ti?" persze h nem raknád ki, de tudod mit oké, legyen kint az FH logó, ha ennyire értetlenek vagytok, de akkor rakjatok ki mellé még egy pár kissebb oldalét is és nem szólok egy rossz szót sem mostantól, mondjak címeket?
  • kuzco007
    #24367
    jó most ez senkit nem érdekel, példa volt, ha Neked jól esett reklámozni akkor gratulálok:)
  • Yeltzin
    #24366
    kitehetnéd, ez egy teljesen szabad fórum

    nézd:




    Senkit nem zavar.
  • kuzco007
    #24365
    engem csak azért zavar, mert így hátrányban vannak a kissebb de mégis talán jobb fifás oldalak, hisz FHn azért nem minden csúcsminőség, míg vannak oldalak akik kissebbek és mégis jobban megcsinálják például a magyar patchet

    am nem értitek ezt az egészet: EA logó persze hogy azért van kint, mert EA gyártja a játékot, nyílván két gyártója nem lehet, tehát EA de magyar fifás oldalakból van több is, nem csak az FH, azért mert a házigazdának az FH a szimpi, attól még nem kell ráerőltetnie a véleményét másokra és ezzel hátrányba hoznia más kissebb oldalakat
  • Atti12
    #24364
    mivel a topik a fifáról szól, ezért az a link ott felül kapcsolódik a topik témájához, így nem minősül reklámnak. Ennyi erővel leszedhetnék az EA logót is, mivel a te értelmezésedben az is reklámnak minősül. Nem értem miért zavar az téged hogy ott fent van egy logó, ami nem mellesleg azt a célt szolgálja hogy ha keresünk valamit a játékhoz kéznél legyen.
  • kuzco007
    #24363
    nem hallottál erről a szabályról? akkor szted nyugodtan kipakolhatnék ide egy képet pl a legújabb FA testápolóról és reklámozhatnám?:D ember gondolkodj már
  • kuzco007
    #24362
    egyrészt tegnap jöttem vissza, másrészt pedig egy focicsapatot és egy weboldalt reklámozni nem ugyanaz, Chelsea fanok vannak FH fanok nincsenek, és az én képemben vagy aláírásomban szereplő nevek, nem reklámok, hanem személyes vélemény, de a topik címerében lévő már reklám, mert nem az összes idejáró személyes véleményét fejezi ki
  • Atti12
    #24361
    ma jöttél vissza a banamákról.. máris kezded? :D
  • Yeltzin
    #24360
    Közel 10 éve járok sg-re, de erről a szabályról nem hallottam.
  • Yeltzin
    #24359
    Te focicsapatokat reklámozol, ember..... Ehhez képest egy weboldal mi?
  • kuzco007
    #24358
    a Chelseanek szurkolok, Te az FHnak? vannak más kissebb, sőt nem is anynira kissebb nahyon is jó oldalak, miért kell FH-t reklámozni itt a fórumon? SGn ne reklámozz, alap szabály!
  • Yeltzin
    #24357
    durva lenne, hirtelen lecserélné a logóját :D
  • Rudee
    #24356
    Neked a Chelsea fizetett a reklámért, hogy a logodba ott a címer? Off end.
  • Yeltzin
    #24355
    Versenyszellem????? :DDD
  • kuzco007
    #24354
    itt ez topik támogatja fh-t sztem nem kéne egyetlen oldalt sem előnyben részesíteni, mindenki odamegy ahova kedve tartja v fizettek a reklámért?
  • kuzco007
    #24353
    nincs is, de ez a versenyszellem megsértése, olyan mintha az állam beavatkozna a gazdaságba, pénzzel támogatná pl az opelt
  • Rudee
    #24352
    Egyéni, szociális probléma. Szerintem az SG-nek semmi köze az FH és köztetek lévő problémához.
  • kuzco007
    #24351
    Hol a házigazda? kicsit nehezményezem, h az FH-t a logóban előnyben részesítik...
  • Rudee
    #24350
    Talán a kijelző, de azt nem is próbáltam még a 09cel.

    Ha csak simán raksz be cipőt, arcot, reklámtáblát, akkor azok jók, mert az adatbázist nem bátják.
    Új bajnokság/régi frissítése (amiben van roster update vagy új, létrehozott játékos), stadion (hozzáadja magát az adatbázishoz), gameplay (.ini fileok miatt).

    Javasolni kell, hogy a direct ips bajnokságok használjanak egy közös rostert. Mégis csak jobb, ha friss csapatokkal jáccotok. EASO ezért jó, eredeti játékot frissíti.
  • Rudee
    #24349
    Fifahungary.com

    Mindkettőhöz letöltheted.
  • zotyos79
    #24348
    Sziasztok !
    Tudna valaki segíteni nekem abba, hogy honnan tudnám letölteni az eredeti Fifa07-hez a borsodi ligát? Vagy esetleg 09-hez/ami nem eredeti / ! ???
  • szucsy89
    #24347
    ezek közül melyik az amit ha felrakok továbbra is tudok direct ip-n játszani?
  • Rudee
    #24346
    FIFA 09hez:

    Liga Argentina

    La Liga update
    - Kits (Home,Away,GK & Thirds for some teams + National)
    - Minikits (Home,Away & Thirds for some teams + National)
    - Flags (All Teams + National), New Fonts (All Teams + National)
    - New Adboards (All Teams), New logos and banners for all the teams
    - New Goal TV Popups, Stadiums ( 1 New Stadium + 3 Texture Updates = 4)
    - 72 New Faces, New Roster Update

    Apollox Realistic Gameplay v1.5.5
    Star Sports kijelző


    ESPN kijelző


    Stade de France
  • Rudee
    #24345
    Nem unalmas? Itt találsz 1-2 jó dolgot, pl ezt.
  • Lcapitant
    #24344
    amatőrben könnyű :D
  • Forza Italia
    #24343
    Fifa 07
  • robi11
    #24342
    nem eredeti de azért kösz.
  • Yeltzin
    #24341
    1. Ha eredeti a játékod, technikai problémákkal irány az EA fórum
    2. Ha ott sem válaszolnak, bátran hőböröghetsz, mert velünk ellentétben őket ezért fizetik
    3. Nyilván ha bárki tudná a választ, már beírta volna
  • robi11
    #24340
    nehogy válaszoljatok kösz.
  • szucsy89
    #24339
    lehet az eredeti letöltötte az adatbázis frissítéseket(átigazolások, játékosok új értékei stb.) és azért nem megy
  • Rudee
    #24338
    Direct IPné mindegy, hogy eredeti vagy sem. Tűzfalon engedjétek ki a FIFA09.exe-t. És ne legyen fent semmi komolyabb patch (ami módosítja az adatbázist). Vagy ha mégis van, akkor mindkettőtöknél legyen. Bár van, hogy úgyse megy.
  • ben89
    #24337
    vki tapasztalta már azt h nekem eredeti a fifám de haveromnak töltött és amikor próbálunk direkt ipn játszani nem engedi a dolgot?!erre esetleg vmi megoldás?énis letöltöttem de sajnos okos a telepítő és látja h már fenn van a gépen,mivel felakartam rakni egy másik partícióra de nem jött be!vmi okosság?:D
  • robi11
    #24336
    mitöl bolondulhatott meg a játék?
    átvan álíytva billentyűzetre de mégis egérrel kell jáccanom:s
    meg az eladásnál (játékos)az x volt az eladás mostmeg a pipa
    mitöl lett ez,?
  • robi11
    #24335
    és akkor mi van?
    nem tudod a választ?
  • szucsy89
    #24334
    Hobby: traktor
    Életkor: 14 alatt
  • Tom Tom
    #24332
    húú,picit kicsi lett de a lényeg az hogy minden le lett tiltva a fifámban kivéve a be a pro egymeccses változata,faszom ezért töltöttem két napig??