36657
10802156721287564357.jpg\"


TILOS az Off: 10802156721213620594.gif\" , a Flém: 10802156721213620607.gif\" ,és a Warez: \"\"

  • lacinkacinka89
    #24412
    Hi all! Az lenne a kérdésem, hogy nekem a joy-beállitásoknál a játékba egy-két gombot nem enged beállítani. Engedi h beállitsam pl a passzt, a lövést, de a szöktetést és a átivelés-t azt már nem engedi arra a gombra amelyikre szeretném. Ez miért van és mi a megoldás erre? Más játékoknál mindegyiknél normálisan működik a joy. Válaszotokat előre is köszönöm!
  • Rudee
    #24411
    Billentyűzettel nem jáccottam még a 09et, de a beállításoknál meg tudod nézni.
  • Rudee
    #24410
    Gamepadon a select gomb alapértelemzett esetben a taktika váltás. Neked valószinű azért nem megy, mert nem támogatja 100%ban a FIFA a controlleredet.
  • Yeltzin
    #24409
    Nálam úgy megy gamepaddel, hogy a passzt és a az iránygombokat kell egyszerre nyomni. Elvileg az L1-et kéne, de bugos a fifa. Billentyűn nemtom, ott szerintem simán mennie kell (a játék belső helpjében tuti le van írva).
  • jozsipista
    #24408
    Hello srácok nem tudnátok segíteni?
    Az lenne a kérdésem hogy a védekező taktikákat hogy kell beállítani?
    A num pados számokkal kell variálni, de bármelyiket nyomom hozzá csak a támadó taktikákat tudom beállítani. Gamepaddal megy, bill-el nem =/. Ha valaki tudná az jó lenne előre is köcceee
  • A tumi
    #24407
    Hello.
    Egy kis segítséget kérnék.
    Creation master 09 1.0 verióját feltettem de indításnál azt írja ki,hogy az alkalmazás inicializása nem megfelelő.
    Mi lehet a baj?

  • Count Adyn
    #24406
    Na akkor most jön az elnyomás és elég legyen:)
  • Rockynhooo
    #24405
    Valakinek ha lenne kedve játszani direct ip-n 09-et az küldjön már egy pm-t! ty
  • Rudee
    #24404
    Képet nem engedte linkelni.

  • Rudee
    #24403

    link


    link


    link
  • kuzco007
    #24402
    rendben, de attól még hogy ti nem hallottatok róla, attól még nem biztos, hogy nem létezik és nem jó
  • Count Adyn
    #24401
    Nyugodtan linkeld az oldaladról ide amit keres valaki, ha majd általános (el) ismertségre tesz szert, és mások és igénylik rajtad kívül akkor esetleg kikerül a bannerbe. Innentől lehetőleg hanyagoljuk ezt a témát lehetőleg, köszi. Amennyiben nem, akkor is, mert jön a törlés gomb:)
  • Atti12
    #24400
    megértettük, és felesleges volt :D
  • Yeltzin
    #24399
    pihenj már...
  • kuzco007
    #24398
    nah most akkor ennyi? továbbra is FH támogatás van itt? vagy emgértettétek végre miért jártattam a számat? vagy fölöslegesen?
  • kuzco007
    #24397
    genory létezik, már NB II is van hozzá: HLP 09 NB II, de készül az NB III

    minimize: köszi:)
  • Rudee
    #24396
    Nem, csak próbálok a visszaolvasásra ösztönzően hatni.
  • cucma
    #24395
    kuzco007-re való tekintettel nem írtad ki az oldal nevét?
  • genory
    #24394
    Köszi!
  • Rudee
    #24393
    Létezik.
    #24349es hozzászólást olvasd.
  • genory
    #24392
    Sziasztok!

    Létezik olyan, hogy Magyar bajnokság Patch?
  • moor09
    #24391
    viszont mostmár így a "vita" végére tényleg kiváncsi lettem más magyar nyelvű oldalakra amin fifás letöltések vannak :)
  • minimize
    #24390
    szerintem elég normálisan leírta a véleményét "az ügyről".
    HA igaza van, ott is akad elég suttyó-ha nincs, akkor tényleg az, aki...tény, hogy ezt linkkel oldotta meg, szal nem kötelező elolvasni senkinek sem.
  • Yeltzin
    #24389
    "miért ki rinyál?" <- EZ komoly kérdés??
  • kuzco007
    #24388
    ez most komoly kérdés?
  • Yeltzin
    #24387
    Olvastad már a saját blogodat?
  • kuzco007
    #24386
    miért ki rinyál?
  • Yeltzin
    #24385
    Nagyon szánalmas vagy. Egy férfi nem rinyál így nyilvánosan, helyetted is ég a pofám....
  • kuzco007
    #24384
    de igen, ott voltam, de ha felkeresitek [URL=http://fifahungary.blogspot.com/]ezt a blogot, akkor megtudjátok, hogy mi is valójában a "nagy FH"[/URL]
  • kuzco007
    #24383
    pedig legalább beírhattad volna a böngésződ címsávjába, h megnézd, és Magyarországon mi készítettük el egyedüliként az NB 2őt sőt hamarosan érkezik az NB 3 és utána a megyés csapatokból összeállított, amolyan 4edik osztály, az FH pedig csinált egy szaros HSP-t aminek a 650edik javított kiadása sem működik senkinél, erről ennyit...az meg, hogy Neked beszűkült a látótered és FHn kívűl nem látsz semmi mást az nem az én problémám...
  • Count Adyn
    #24382
    Én is csak azt tudom mondani, mint Rudee a #24380-ban. Nekem nincs semmi közöm az FH-hoz, ha lesz egy jobb, közismertebb oldal, akkor majd az lesz kint, ilyen gportal.hu végződéssel meg nem tudok komolyan venni senkit sajna.)
  • cucma
    #24381
    kuzco te nem az FH-nál voltál patchkészítő?
  • Rudee
    #24380
    Tedd színvonalassá az oldalad és akkor lesz esélye kikerülnie annak is.
    Sajátba hiába nyitottál neki topikot, 2 értelmes hozzászólást nem találtam benne. Se egy kép vmi munkáról, se más.

    FH meg azért van ott (már évek óta), mert ott szinte mindent megtalál egy külföldi FIFA-s oldalak közt kevés ismerettséggel rendelkező egyén is.

    Off end, itt is.
  • Mayorpapa
    #24379
    ettől jobb reklám már nem is kellett az FH-nak, már kezdtem elfelejteni őket, de most, hogy csak erről szól a topic, hirtelen eszembe jutottak, megyek, megis nézem, nincs-e valami új cuccuk :)
  • kuzco007
    #24378
    mert itt az SGn mindenki birka, senkinek nincs saját véleménye csak amit belétukmálnak és hidd el, hogy megis fogom kérni;)
  • Atti12
    #24377
    kereken 2 hónapja vagy itt, még is magadra haragítottad már a fél honlapot :). Inkább vagyok ilyen 16 évesen, mint amilyen te 18-25 között. Érdekes az is, hogy eddig senkinek se fájt, hogy kint van az a logo, de te amint idetolod az arcod egyből elkezded kelteni a flémet, ugyan azt csinálod ami miatt kilettél rugva 1 hétre :).
    Inkább neked kéne elgondolkoznod azon, hogy miért is veszekszel velem, és miért takarózol ilyen kis szánalmas kibújokkal, mint a korod :) Semmivel sem vagy több ezért nálam, max hamarabb halsz meg ;D
  • Yeltzin
    #24376
    Te beteg vagy. Semmiféle erőszak nincs itt. Ha akarsz, kattintasz, ha nem akarsz, nem kell. Ez nem vélemény, ez segítő szándék az olvasók felé. Szerintem már rég kint lenne a te "reklámod" is, ha hőzöngés helyett megkéred az admint. De nem értem, minek sírsz itt, egyetlen fillér sem mozdul semerre az egész ügyben, hol ért téged kár?

    Ennyi erővel miért nem háborodsz fel azon is, hogy a Google az egyetlen kereső, amelyik szerepel a fejlécben, hiszen van még 5-6 másik is, amelyik nem kap említést..... Pihenj egy nagyot, és 5-10 év múlva gondold át újra.
  • kuzco007
    #24375
    hát 14-18 év között inkább felkéne nőni, aztán folytathatod:)
  • Atti12
    #24374
    te kész vagy :DDDD na jó én befejeztem
  • kuzco007
    #24373
    mellesleg hol van? hallgat mint a sír leseszarja a topikot, erről ennyit, egy ilyen ember meg ne mondja meg nekem, hogy mit szeressek...