36657
10802156721287564357.jpg\"


TILOS az Off: 10802156721213620594.gif\" , a Flém: 10802156721213620607.gif\" ,és a Warez: \"\"

  • Tom Tom
    #24331
  • szarazfifa
    #24330
    nem teljesen értem a problémád:D
  • Tom Tom
    #24329
    óó a kis cselesek,tegnap leszedtem nagy lelkesen belevágtam be a pro minden,már 66 pontos volt a kreált magam erre kidobja hogy oops not apear...Regisztrálni kell a kódt stb,nincs erre valami megoldás fű alatt?
  • szarazfifa
    #24328
    data/cmn/fe mappában a hun.db-t átnevezed eng.db-re és máris magyar lesz:)
  • ls2008 Dani
    #24327
    Köszi.
  • Rudee
    #24326
    Nincs külön.
  • ls2008 Dani
    #24325
    Sziasztok.A Fifa08'-nak az Angol verziója van meg.Van hozzá külön magyarosítás?vagy csak Magyar Verzió van,külön nincs magyarosítás??4 óra hosszat keresgéltem(amit találtam az se volt jó),de nem találtam semmi jót.Köszi a választ!
  • ForzaInter
    #24324
    Szevasztok!

    Most töltöm a fifa superpatch 09et, vki próbálta már? működik?
  • mikiking
    #24323
    Igen ez az koszonom... Olyan jo ezeket a golokat nézni... Hátha egyszer ilyen lesz a pc-s is
  • Rudee
    #24322
    Ez?
    De Youtube-on is találsz egy csomót.
  • mikiking
    #24321
    Lattam egyszer egy oldalt,ahol fifa 09 ( konzol) gólok voltak feltéve...de nagyon gyonyoruek... nem tudja esetleg valaki a cimet ?? nagyon sok gol volt feltoltve
  • Rudee
    #24320
    http://www.esl.eu/hu/events_and_tv/
  • wandrew26
    #24319
    Erről hol tudok meg bővebb információkat?(hogy oldják meg a közvetítést, azaz a 3. fél) Hol szokták adni őket?
  • szucsy89
    #24318
    hol lehet ezeket nézni, vagy egy ilyet letölteni?

    még nem láttam sose pro meccset, egyszer megnéznék egyet:)
  • wandrew26
    #24317
    Nagyon kár, és köszönöm a bővített választ is!
  • Rudee
    #24316
    Nem feltétlen. ESL meccseket (de csak a nagy rangadókat) szokták online adni.
  • Rudee
    #24315
    Csak nézni nem tudja. EASO-n elvileg volt olyan terv, hogy 2vs2 meg 4vs4. Nem tudom, hogy működik-e. De az se nézésre való, hanem hogy többen legyetek.
  • szucsy89
    #24314
    most feltetted ugyanazt a kérdést...max úgy tudja nézni ha ott áll mögötted az a személy
  • wandrew26
    #24313
    Csak azért kéne tutira menni, mert fontos lenne
  • wandrew26
    #24312
    Köszönöm a gyors választ, ez akkor azt jelenti, hogy egyszerre csak 2 személy játszhat egymás ellen, és semmi lehetőség nincs arra, hogy egy 3. személy nézni tudja?
  • Rudee
    #24311
    Nincsen.
  • wandrew26
    #24310
    Sziasztok, egy kérdésem lenne, remélem szakítotok rá egy kis időt. Azt szeretném megkérdezni, hogy online játékban, van e arra lehetőség, hogy egy 3. személy figyelje a mérkőzést, miközben 2 ember játszik egymás ellen? Válaszotokat előre is köszönöm.
  • Martins15
    #24309
    Sztem de
  • Breki33
    #24308
    Ez nem a Delle Alpi?
  • Rudee
    #24307
    Talán mert nem hivatalos kiegészítő.
  • robi11
    #24306
    hali a fifa 09hez lévő soproni ligához miért nincs kommentár?
  • Yeltzin
    #24305
    Én a lehető legjobban kizoomolom a kamerát, úgyhogy a mezekből csak a színeket látom :)

    Inkább a mozgáson kéne reszelni, sajnos a PS3 és XBOX verziókban szebben mozognak a játékosok.
  • Rudee
    #24304
    Én ha meccset akarok nézni, akkor bekapcsolom a TVt és gyönyörködöm ott. Ha pl egy brazil-argentínon szeretném alázni Messiéket, akkor meg nem a mezekkel vagyok elfoglalva. De lehet, hogy nem is azzal, hogy 2D-s, 3Ds vagy épp 3467D-s nézők vannak-e a pálya szélén. Játékmenetben legyen jó, a körítést úgyis folyamatosan lehet javítgatni.
  • Rudee
    #24303
    * the multiplayer , even without improvements, is 5 years ahead of Pro Evolution Soccer 2009

    Még ide a kapusok közti kül. is elférne
  • kuzco007
    #24302
    sztem ez szép:)
  • mikiking
    #24301
    Az árulkodó jelek a következők: a mezek gyűrődése nem dinamikus, mint az agyondicsért NG változatban; 2D-s nézők csüngenek a lelátókon; feltűnően más formájú, kidolgozású, textúrájú cipők; na meg az egészen az a keretek közé szorítottság sugárzik, ami miatt sokak számára csalódás a nagynevű FIFA játék PC-re szánt változata.

    ENNYI
  • mikiking
    #24300
    pc-s kép

  • Breki33
    #24299
    pontosan erről van szó
  • szucsy89
    #24298
    a lényeg: a konzolos megint hűdefasza lesz, még mi pc-sek szopunk.
  • Breki33
    #24297
    FIFA 10 preview 9.0/10
    Written by gamingaccess @ Fri, 5/06/09 – 13:14 | No Comment

    Xavier Baez from http://www.GamingAccess.com lost 2-0 against producer David Rutter. Sorry community, did my best. Anyway, here is the review of this amazing game.

    The Good

    * the new 360 system really rocks
    * the multiplayer , even without improvements, is 5 years ahead of Pro Evolution Soccer 2009
    * Upload your video will work as last year
    * 10 vs 10 will work, even without improvements, it rocks
    * same solid game on both consoles

    The Bad

    * crowd in the stadiums seems to repetitive, it would be nice if it would feel ‘alive’ like NBA 2K9
    * I am not sure if the right analog stick is going to be used for dribbling as before, the producer told me LEFT BUTTON + LEFT ANALOG STICK
    * I am not sure but I assume no Champions League in this game since PES has the rights
    * PC game is done by a different team, so it’s a different game. It’s not a port and they don’t want that game to be a port

    Xavier lost 2-0 in this match, but hey, at least second half was all mine. I almost scored a goal in the end, by hey, 2-1 would’ve been so sweet for this review. Anyway, thanks EA Sports for showing me exclusively (this was in a closed booth), FIFA 10

    FIFA will get 8.50 and 9.0, you can expect good scores for this game

    The new 360 system allows you to forget about the 8 direction move, now it’s a real 360 degree system that allows you to dribble like never before. Producer David told me to use LB+Left Analog stick, now sure about that. I thought it was LB+Right Analog stick.

    Anyway, I am sure you can customize the game as much as you like.

    I was told that Be A Pro Mode, 10 vs 10, Multipayer mode, Adidas Live Season… are all going to be there.

    So again, not a lot of massive improvements, but hey, dribbling in FIFA is so easy and fun, and that is what PES used to have.

    PES used to be the king of dribbling before, and now they lost that. I hope PES will start using the right analog stick more often, and please, for dribbling, not for passing!

    But anyway, FIFA, at least in consoles, will be hard to beat, especially with all the nice features already there, and the new 360 features, it’s just a fun game, especially when you play against other people

    Yeah the computer might not be as tough to beat as PES, so I’d say PES is better in that thing, but hey, I don’t like to play alone either

    So, in PC, PES has nothing to worry, but I hope they release a descent multiplayer

    In console, FIFA just rocks and cleans the house

    Overall 9.0/10

    Thanks EA for letting us beta test the game
  • szucsy89
    #24296
    nem tölt be semmilyen funkciót...magyarul hiába nyomkodod mint a hülyegyerek, nem fog semmi változni
  • lacinkacinka89
    #24295
    Kösz Kuzco007! Vki esetleg elmagyarázná?? Köszi
  • kuzco007
    #24294
    semmilyet:D
  • lacinkacinka89
    #24293
    Sziasztok! Lenne egy kérdésem. Lehet h hülye vagyok meg már elég régóta fifázok de még mindig nem tudtam rájönni h a numerikus billentyűn levő 2, 4, 5, 6, 8 billentyűk milyen funkciót töltenek be ??? Válaszotokat előre is köszönöm!!
  • kuzco007
    #24292
    Sound Master 09-el, am úgyis leszedi valaki vagy aki megveszi az felrakja netre, no meg Sims3-al mivolt, 2 héttel megjelenés előtt lelopták a végleges verziót...az EAnek ezek a kamu dumái, hogy bugos a sims meg h netről lehet majd letölteni, minek vesztek be minden hülyeséget? ha megcsinálná ezt az EA faszse venné meg...