16212
Battlefield 2142
  • koschwarz
    #2436
    nem nem gyűlnek pontok, csak éppen gyúrnak majd a későbbi pontgyűjtésre
  • schrank
    #2435
    ha most vennéd a bf2-t mondhatni ingyen adják hozzá az sf-et persze az nem lenne akkora áttörés mint ha ingyen letölthwető lenne annak akinek eredeti alap gammája van de szerintem feküdjünk vissza és álmodjunk valami mást
  • mNzJean
    #2434
    Nekem az jönne be ha ingyenessé tennék a Special Force-t mivel majdnem ugyan az mint az alap. Így meg lehetne hosszabítani a bf2 élettartalmát.Viszonylag uj mapok ,fegyverek ,nem lenne rossz... csakhát az EA -tól ilyen gesztusra hiába is várunk.
  • schrank
    #2433
    jóvammá fordujj a zágyfelé azt aaavás
  • Zs0lt1
    #2432
    Szerintem előbb tanulj meg írni
  • joebacsi
    #2431
    hát ha rajtunk múlik hamarabb lesz armanak magyar szerver, mint ennek :)
  • schrank
    #2430
    a mai rohanó világban nincs idő az ilyen arma féle játékokra
  • joebacsi
    #2429
    ha érdekelné a csapatot, már lenne rá szerverünk, neaggódj :)
    amúgy kíváncsi leszek, mert látom, azért van pár ember akinek bejön (frxtől elég sokan pozitívan reagáltak róla), szóval valszeg ilyen mellékközösség alakul majd rá, mint annó a vietnámra, bár az sokkal egyedibb, és stílusosabb volt, illetve nem a publik stat majmolásra lett kihegyezve...
    arma-ban én perpillanat jóval nagyobb bf utód esélyest látok...azmeghogy az a vérpistikéknek nemfog bejönni...hát istenem :D
  • schrank
    #2428
    még egy újgazdag KK-nak sincs szerver izéje ...
  • joebacsi
    #2427
    én azon csodálkoznék ha lenne...sztem egyik magyar csapatot sem érdekli komolyabban ez a lézerfegyeveres bfmod..
  • schrank
    #2426
    MÉG MINDÍG NINCS MAGYAR DDEMO SZERVER
  • mohus
    #2425
    így néz ki a gém? jaj...tiszta metroid:)
  • TS Zolly
    #2424
    Gémhekelsz. :P

    Amugy passz. Első nap szépen ment,jópár kört lenyomtam, köv napon már kidobott. De nem is izgaz enegm nagyon :)
  • NeOhu
    #2423
    Valaki segytsen már pls.
    Miért van az hogy a Punkbuster mindig kidob a serverről?
    A játékon belül pedig be van kapcsolva!
    És még mielőtt valami humorherold hozzászólna, nem cheat-elek!
  • banplz
    #2422
    köszi a gyors választ!
  • ERykk
    #2421
    17.-20. körülre van kiírva
  • banplz
    #2420
    kb mikorra várható a teljes játék?:)
  • joebacsi
    #2419
    és miért nem?
  • Paranoia
    #2418
    hjaaa,mert,h az sincs.
  • Rage47
    #2417
    az banner nem??
  • Paranoia
    #2416
    #2243
    Már csináltam,csak ne olvatál vissza.
  • Newyorker
    #2415
    Kicsit gyengébb mint a BF2é!
  • pIIrash
    #2414
    Szintén!

    - 32 felett exe hiba random(100) + 1 percenként.
    - Error fejlécű, üres ablak
    - Átlagban 50 25 20 15 stat. Semmi Teamkill. Erre ha nem mozdulok addig, amig ki nem dob a szerver, akkor utánna belépéskor azt nyögi, hogy az admin kitiltott Teamkillért. Miközben én a réten szedtem a rádioaktív virágokat!
  • JohnnySmith
    #2413
    Nálam látszik...

    Paranoia: ha csinálsz lesz :D
  • Rage47
    #2412
    nálatok sem látszik a banner?
  • Paranoia
    #2411
    hajaaaj...hól van az a f.a.q már
  • gyuri12
    #2410
    kérem valaki mondja már meg a gépigényét!
  • Newyorker
    #2409
    Repcsiből hogyan tuok ejtőernyőzni?
  • norBOSS
    #2408
    Igazad van tényleg jobb most 1 kicsit a bf2!!!Sőt én majdnem csak külföldin játszom és ott is azt veszem észre,hogy 1re többen vágják a kialakuló helyzeteket és segítik a csapatot(ha tank öli + akkor anti tankkal születik újra,fedezik a csapatfőnököt és hasonló finomságok)!!Persze sosem árt 1fullos commander!!!Más:én azt hittem hogy a demón nem gyüjtöd a pontokat és a plecsniket vagy igen??
  • mistixx
    #2407
    -off-
    Krinyo én ezzel csak azt akartam mondani hogy ha nincs egy jó team akikkel együtt tudsz nyomulni pl PSben akkor előbb utóbb megunod mert elveszti az újdonság élményét és megund.Persze lehet a külföldiekkel is jót játszani na dehát aki próbálta az már tudja mennyi a különbség ha a haverokkal TSen nyomultok együtt vagy a játék adta lehetőségeket kihasználva ülföldiekkel.
    TEhát igenis számít hány magyar játsza.Mert a játék élményen nagyot dob.
    -on-
    BF2142 a 32 fős szervereken eddig nem adta elő nekem az exe hiba miatti kidobósdit...de ha ennél nagyobbra mentem 3perc tán jött az asztal.
  • Red Bull
    #2406
    Az a köcsög battlefield 2 megint kihozott a sodromból :@
    Megint uninstall lesz :)
  • Rage47
    #2405
    tegnap rohatt jót jáccottam, eszméletlen jó squad-om volt:) a leader is tudta a dolgát..., tök jó volt:) kár h ritka az ilyen
  • Krinyo
    #2404
    off:
    "A PlanetSideról meg csak annyit hogy hiába jó játék ha a kutyát sem érdekli..legalábbis kishazánkban..TR power!!! "

    A játék nem attól lesz jobb vagy rosszabb hogy hány amgyar tolja.

    on:

    Baromira idegesít amikor a titan halad azzal a 2km/h sebességével és nekiemgyek egy doboznak a haladási iránnyal szemben akkor meghalok mert ugye elütöttek.
  • pIIrash
    #2403
    Én már egy ideje nyüstölöm a gémet! Egész jól sikerült. Eltekintve a 24.312.418 bugtól, ami a demot jellemzi / pillanat.
    Igazad van. Nagyon sok a loller, de vannak szerverek ahol találsz csapatjátékosokat. Persze van aki csak feljön és azt sem tudja mi van. pl. Ugatok neki nulláról, hogy gyógyítson, erre csak néz rám, mint aki azt sem tudja hol van. Ellenség sehol a közelben. 3 szerelő áll mellettem. Jelzek 15*, hogy "I need repair." És az összes áll, mint a f***om. De ettől eltekintve jó lett. A demó pálya megválasztása talán azért jó, mert ennél már csak jobb lehet :)
    Én mindenesetre megveszem!

    Kellene egy oldal, ahol a játék hibáit lehetne elemezgetni. Blog szerűen. Hiba leírása és hozzászólások! Vagy csak szimplán hibaleírás. Ha pedig sok összegyülik, akkor link elküld EA emberkének, hogy emésztgesse. Mert ennyi hibát én még életemben nem láttam, mint ami ebben van.
  • koschwarz
    #2402
    nekem csak jó tapasztalataim vannak mostanában. ajánlom a CANDYS szervert. egy map egy kör, minden map van, mapváltásonként oldalváltás, nem csak infantry.
  • ERykk
    #2401
    bf2vel sztem az ellenkezője van, tegnap felmentünk egy infantry szerverre ketten, 0 csapatjáték, noobozás stb. Ma még talán megnézek egy szervert, remélem azon az általad leírtak lesznek
  • Rapid81
    #2400
    Épp ott a probléma, hogy mész előre eszetlenül. A FEAR egy thriller-horror játék, aminek pont nem az a lényege, hogy mész előre eszetlenül. Ésszel kell jáccani, akkor érdekes, és izgalmas. Nem tudom, hogy csapatorientáltság terén van-e hasonló most (lesz az biztos), de grafikailag, meg kidolgozásilag, játékélményben, és bugmentességben nagyon sok játék üti ezt, de magasan.
  • Paranoia
    #2399
    mert szted leszenk "igazán gyalogos pályák"?mert én sajnos nemtudom elképzelni ilyen sebzéssel,meg 1tár 1emberes kapacitással nemnagyon fox aratni,ha csak nem lohol melleted 1 szuplis.
  • koschwarz
    #2398
    figy, engem nem kapott el a demo pálya alapján a 2142 hangulata. csak reménykedem, hogy a többi pálya nem lesz ennyire fantáziátlan és unalmas. szvsz nem volt jó választás ez a map a demoba.

    mellesleg szvsz is a bf2 a legjobb multis fps játék, még ma is szívesen játszom vele, sőt manapság mintha csak komolyabb arcok tolnák csak, ugyanis soha nem volt még ennyire jó a csapatjáték mint most a szervereken. szerintem az a változás, hogy a plecsni és pontvadászok most a 2142 demot tolják 1000-rel. mert a pont és plecsni az kell.
  • norBOSS
    #2397
    Jól teszed ha +veszed!!A FEAR-t kipróbáltam de azt is csak 1x.Nekem nagyon 1 síkú volt mert csak mész előre eszetlenűl aztán lessz ami lessz!!Tehát öszzefoglava:nincsen olyan multis játék ami jobb (egyenlőre) mint a bf
    sorozat!!És akkor ezt ki lehet jelenteni!!Azért kíváncsi vagyok hogy a 2142-ben az igazám gyalogos pályák mennyire lessznek játszhatóak??Illetve a készítők tanulva a hibáikból mennyi bag-ot hagynak benne??Én azért már nagyon vároma teljes verziót!Nem tudod véletlenűl,hogy lessz-e valahol akcióban bf 2142 ha előrendeled?? Teszem azt:ajándék fejhallgató vagy póló vagy sapi??