16212
Battlefield 2142
  • Rage47
    #2476
    hehe, ez a kép arra emlékeztet, amikor az ellenség kinyirta a titan-unkat, én meg lent vártam őket gépágyúval :DD párat el is kaptam...
  • TS Zolly
    #2475
    Valami dll hibám van. Nem tok jáccsani a béefkettőezeregyszáznegyvenkettővel!!! Esetleg ha a Gugle Peti bácsitól megkérdezem, tud segíteni??? Ha már itt a fórumon ez a hiba egyszer sem fórdult elő egy játékosnál sem, főleg többnél. Hee????
  • kBagyula #2474
    Mi lenne ha kicsit visszaolvasnál? (előfordulhat, hogy fáradt/lusta vagy hozzá?)
  • ERykk
    #2473
    Attól függ hogy mit ír ki.
  • tréj
    #2472
    sziasztok megvan a demo felmegyek egy szervere és betölti a mapot de mindig kidob a fömenübe és kiir valami szöveget mi lehet a baj?
  • TS Zolly
    #2471
  • zombeeka
    #2470
    ha hazaértem lövöm ezerrel az ellent!!!
  • zombeeka
    #2469
    én is ma töltöttem le innen és nekem megy rendesen!
    de hallottam,h sokaknak hibát ír ki,h vmit nem talál vagy csak simán kidob a játékból! Töltsd le megint inkább és újból telepítsd ennyit tudok mondani,több ötletem nincs!
  • gecc
    #2468
  • Crazy Mate
    #2467
    Van a játékban tps nézet is amikor emberrel vagyunk?
  • joebacsi
    #2466
    demó alapján sokminden leszűrhető...minek kell okoskodni?
  • finaltrekker
    #2465
    Én ma töltöttem le a demót az sg.hu-ról, de nem akarja elindítani a játékot, többször is újra telepítettem. Azt írja valami dl alkalmazást nem talál. Nem tudja valaki mi lehet a baj? Van aki innen töltötte le?
  • Rage47
    #2464
    magától is megjavul a lépegető járása
  • Red Bull
    #2463
    Egy olyan játékról beszélsz ami emg se jelent :)
  • gecc
    #2462



  • Newyorker
    #2461
    A teljes pontos megjelenéséről tudni vamit?
    mert mindenhol másmás dátumot olvasok
  • zombeeka
    #2460
    Különben BF2-vel nem játszottam neten,mert macerás lett volna és mindig szarozott vmin,maradt a LAN!
    Éppen ezért az a kérdésem amire sejtem a választ,h csak akkor tudom fejlesztgetni az emberem ha jól teljesítek? Így van? Vagy van vmi más is?
  • zombeeka
    #2459
    Hali!
    Őszintén én csak ma szedtem le a demót és sok időm nem volt belemerülni a dolgokba,de nem olyan vészes!
    Bár a BF2-nek a feelingje azért jobb volt!
  • Mester01
    #2458
    Warez vagy official?

    Ha warez dobj privibe linket THX!
  • priluki
    #2457
    hi,kell a demohoz valami video driver? mert nekem valami ilyesmire panaszkodik valami dx hibát észlel.. pls help
  • ZOLCHI
    #2456
    EA UK ... #12 és #19 -es servereken egész jó csapat össze szokott verődni. Sajna csak 24 férőhelyes.
  • ZOLCHI
    #2455
    Sajna elég sok van még ezekből a bugokból.Remélem a fullban javítanak rajta.
    A lépegetőből kiszállsz-beszállsz és megy rendesen.
  • Newyorker
    #2454
    No meg az a bug nagyon kemény, amikor csúszik a nagy robot és nem lépked!
    szét röhögöm magam rajt
  • Rage47
    #2453
    remélem javitják a fullban ezt a csúszkálást, ez engem is zavar.
  • peter01
    #2452
    Tök jó hogy ahányszór én eddig titan módba jáccotam mindig az a csapatvesztett ahol én voltam.
  • Lacc
    #2451
    Lenne már server, ha nem basztak volna kiadni a linuxos változatot.
  • barmi
    #2450
    szeréntem nincs olyan fííílingje mint a sima bf2-nek, szeréntem :D
  • barmi
    #2449
    A szimpla bf2-ben használt nickemet akartam használni a 2142-ben hogy a statomba is bekerüljenek a pontok de nem tudom megoldani a szögletes zárójel hiánya miatt és mert kevés karakter áll rendelkezésre. :(((
    Pedig rendesen kifért a nevem a sima bf2-ben, nme lógtam ki sehovas :PP
  • guardian hero
    #2448
    Mindezek ellenére jól elvagyok vele, de ebben benne van az is, hogy szeretem a sci-fi FPS-eket. Viszont én se hiszem, hogy rohanok majd megvenni fullban... Inkább befizetek abból a pénzből 4 hónap Planetside-ot :).
  • koschwarz
    #2447
    nemtom, eddig sem volt nagy esélye nálam hogy megveszem, de ezek az esélyek is rohamosan csökkennek.
  • koschwarz
    #2446
    mer ott is hülyeségeket beszélnél állandóan, de nem engedik
  • gecc
    #2445

  • guardian hero
    #2444
    Tegnap este egyébként engem is kivágott joinolásnál két szerverről is a játék 'excessive teamkill' miatti admin ban szöveggel, pedig nem tudok róla, hogy ilyesmit elkövettem volna...

    De a legdurvább bug szerintem a hullák csúszkálása a titánon, pedig ott lenne legfontosabb a felélesztés...
  • schrank
    #2443
    ENGEM AZON A FÓRUMON MODERÁLNAK RENDESEN MAX 20% KERÜL JÓVÁHAGYÁSRA
  • cyberbob29
    #2442
    Na jön már lefele a full gamma, estére már darálok
  • joebacsi
    #2441
    ja, hogy ne legyenek tele a szerverek
    <<<<<<<||||||K1RC5i&&&&&&&&@@@@@@@@@@ÜBERMEGABRUTÁL>>>>>>>>>[[[[[[[[||||ANDRISKA&&&&&&&&#######@@@@@@@@@

    nevű hülyegyerekekkel, mint más multis fpsnél...
  • koschwarz
    #2440
    de van. ne akarj szögletes zárójelet írni, és hogy ne lógjon keresztül a nickneved a képernyőn játék közben.
  • barmi
    #2439
    Tudja valaki miért nem tudok szögletes zárójelet írni az accountomba és hogy miért ilyen kevés karaktert lehet csak irni? nincs erre valami elixir? köszi!
  • koschwarz
    #2438
    b+ mit írtál a bb-re hogy még mindig nem hagyták jóvá?
  • koschwarz
    #2437
    ja, gondoltam én is már rá hogy megveszem az sf-et, erre kiderül hogy még mindig majnem 8 rugó, úgyhogy bekaphattyák.

    a 2142 meg 13 rugó? ezért meg nem adok ki ennyit.