16212
Battlefield 2142
  • TS Zolly
    #2516
    Tényleg lehetne mán egy faqu féleség.
  • ZOLCHI
    #2515
    NEm is konkrétan neked szántam,csak a te hsz-ed akadt elém.Voltak mások is dll gonddal.
  • peti94
    #2514
    ok THX
  • Rage47
    #2513
    nem jelent még meg
  • peti94
    #2512
    a teljest le lehet már tölteni ??
  • TS Zolly
    #2511
    1.4-él tart a bf2. :P
  • Vorpal
    #2510
    Tegyetek rá ne szenvedjetek ezzel a moddal.
    Megvárjuk a BF2 1.25 paccsot és addigra lesz egy jó játékunk.
  • atomboy
    #2509
    Jarmuveknel biztos.
  • reaper4
    #2508
    idegesítő a sok láma :( úgy lettem team killer 2x is , h éppen szálltam le és pár méterrel a landolástól kiugrik az 1ik ember. hát persze ,h rászálltam. :( és az ilyenek miatt dobjanak ki esetlegesen a szerverről :(
  • Crazy Mate
    #2507
    Third Person Shoter(tps) és az olyan hogy kívülről látom a karaktert,nem vagyok wowos.Tehát van benne?
  • Thanatos
    #2506
    nem nagy sikerrel...
  • Paranoia
    #2505
    nahjó,jó be spojlereztem
  • Paranoia
    #2504
    Én nem veszem meg.
    [spoilre]Már készül a private ranked:D http://www.bf2142.bfstats.info/ teljesen jó lesz nekem.[/spoiler]
  • peter01
    #2503
    AZ lenne vicces ha szintet kéne lépni ahoz unlockolni tudd a cstlakozást.
  • Paranoia
    #2502
    nagyitást is lehet unlockolni 4x optikait a csipára!:)
  • reaper4
    #2501
    jóhogy a nagyítást nem kell unlockolni :) v a futást :)
  • sztechnika
    #2500
    Te megveszed teljesben a 2142-t?
  • kBagyula #2499
    Lélegeztetőgépet kell unlockolni?
  • Paranoia
    #2498
    de lesz ilyen lehetőség,csak unlockolni kell hozzá a stabilizátoros témát:D aztán nyomhatod a SHIFT-et és lááám visszatartja emberünk a levegőjét.MIkor tölti be a pályát akkor ír mindig vmi "okosságot".
  • koschwarz
    #2497
    ja valaki mondta, de én sem vettem még észre. illetve nem is snipáztam még.
  • guardian hero
    #2496
    Itt a fórumon említette valaki, hogy van erre lehetőség. És lenne is értelme... De akkor legalább nem én vagyok a hülye, hogy nem találtam.
  • uHs Gerzson
    #2495
    CoD2? nem Bf2142? Asszem :D
  • Zs0lt1
    #2494
    lol bazzeg, ez nem cod2 :D
    itt ilyen lehetőség nincs.
  • guardian hero
    #2493
    Köszi! De tudtommal a snipernél bent lehet tartani a levegőt a lövés idejére, így nem mozgó célkereszttel kell célozni.
  • Beers
    #2492
    Nem tudod Te mi a jó (majd dcon-nál csorog a nyálad :D)!
  • TS Zolly
    #2491
    Anyám! Hogy vannak még olyan emberek, kik nem értik a pojént!!! :(

    Amugy nekem exe files volt, csak inditottam, és kész. Nem kelett semmit sem másolni.
  • ZOLCHI
    #2490
    DLL hibára!!!!!!!!!
    Fájl letölt,sistem32-be bemásol,megköszöni és játszik!
  • TS Zolly
    #2489
    Jobb egér gomb volt a termonukleáris robbanás, bal a nitro. :D
  • kBagyula #2488
    Ja a DC-ben. :DD Látni nem láttam, csak hallottam róla.
  • TS Zolly
    #2487
    Az neked nitro???? Akkor még nem láttad a Murry féle nitros ladát! Vadászgépet legyorsulja! :D
  • kBagyula #2486
    Háát. Nekem az a kisautó teccik nagyon. Van benne nitro és megy mint állat. A lépegető is tud "szaladni", nem tudom észre vette-e már valaki. :DD
  • TS Zolly
    #2485
    :D

    Amugy nekem ez a valami, kenszöl lett. Grafika, az bf2. Fegyverek sebzése szintén, tehát szar. Ötletesség, nuku. Titán mod röhej. Több a bug mint az ,,alap,, játékba.

    Azért van pozitiv dolog is. Talán a vérpistikék átnyergelnek erre a játékra, ha az apuci megvette nekik, vagy valahonnan lewarezolták.
  • Lacc
    #2484
    1.Én úgy tudom nem lehet, legalábbis én anélkül lövöldözök.
    2.3-as gomb. Ugyanaz mint a fegyveré.
    3.Demo-ban nem lehet, majd a fullban kell kiváltani az assaultnak a defibrillátort, azzal lehet majd.
  • guardian hero
    #2483
    Láma kérdések, tudom, de ha nem néztem át húszszor a Controls menüt, akkor egyszer sem... Szóval hogyan lehet Sniper-rel lövés előtt lélegzetet venni? Hogyan lehet az Assault fegyver sorozatlövését ki-be kapcsolni? És hogy lehet valakit feléleszteni?
  • Romel
    #2482
    Na, én is rákaptam a demora. Szerintem egyáltalán nem rossz, sőt... Bevallom, amikor szóbakerült a játék, hadakozva mondtam magamnak, hogy nem érdekel. Kipróbáltam és bejött a lépegetőrobot, Titán, stb újítások. Ahogy nézegettem a tárgyak bővítési listáját (unlockok) ami a teljes játékban lesz, átalakul majd a harcmodor. Rengeteg lehetőséget fog kínálni, főleg a squadban működők fognak jól járni. Van néhány bug valóban de egy demo-tól mit vár az ember? :) Grafika terén sincsen gond, csupán a csúszkáló emberkék a Titánon, akiket nem lehet feléleszteni :D
  • Tgabbar
    #2481
    Bocs,csak most vettem észre ,hogy ki is kérdezte ... :).
    Csókolom Zolly bácsi!Hogy van manapság ? :)
  • Tgabbar
    #2480
    A 2364-es hozzászólásnál van a megoldás....de hogy ne szenvedj tovább,idézném magát a hozzászólót...:
    "Akinek DLL problémája van:
    http://mabattlefield.atw.hu/battlefield_2142.htm"
    Egyébként hiányzik valamelyik d3dx9-es dll fájlod,amit erről az oldalról le tudsz szedni...
  • Dexantreal
    #2479
    GameStar Online


    Battlefield 2142 GOLD
    [2006. szeptember 24. @ 13:43 - Berkenye]
    A Battlefield 2142 hivatalos weboldalán található információk szerint a modern taktikai csapatos lövöldözős játék munkálatai befejeződtek.

    Az Electronic Arts gondozásában lévő, és a Digital Illusions stúdiójában fejlesztett alkotás október 17-én (Észak-Amerika), illetve 20-án (Európa)kerülhet boltokba. Megkapjuk a titán módot, akár 64-en is játszhatunk egymással és egymás ellen, s emellett testre szabható képességek, lépegetők, számos high-tech fegyver is a birtokunkba kerül.


    Sry, ha már volt. Csak gondoltam beírom. Na persze kitudja, hogy mikor jelenik meg. Megint akkora kavar a megjelenés dátumánál, mint a Fifa 07-nél.
  • schrank
    #2478
    sorry "tps nézet"
  • schrank
    #2477
    "tps mod" "fejlődik a karakterem" nnna már csak ezek a kecseg wowosok hiányoztak innen