54919
 × 

Javítások


Magyarítások


Lemez nélküli indítófájlok (nem crack)


 × 

Lemezes verzió


Digitális verzió


Complete Edition
A Complete Edition tartalmazza az alapjátékot és a kiegészítőket is.
  • arty
    #7963
    OFF: az 1 azért csak tulzás lehet... nemond, h nem játszanál szivesen (WR2/TDU miatt gondolom) egy Forzával, PGR-el ... :) Ha az ember vesz egy konzolt, hirtelen több játék lesz 'érdekes', kiprobálsz egy demot, kölcsönkapod, megtetszik, stb stb stb.
  • Dante73
    #7962
    Gerinctelen, bizony....
    Én ezért nem álltam át konzolra, többek közt. Az engem érdeklő címekből, jó, ha 2 évente 1 tényleg konzol.exkluzív. Azt meg kibírom.
  • arty
    #7961
    bevallom én azt hittem, h a gta4 nem jön ki pécére :) (picit még mindig szkeptikus vagyok - viszont én mostmár mindenképpen boxon viszem végig)
  • Snexi
    #7960
    Mindenki tudta előre hogylesz pc-re,azok vettek emiatt konzolt akik nem birták kivárni pc-re.Egyéként a Red Alert 3 is így volt bejelentve és azt se egy világszinvonalú újságban volt a premiere (pc guru xD)
  • arty
    #7959
    áá, értem :)

    igy tényleg lehet konzol only majd később multiplatform. de ez szvsz elég gerinctelen azokkal a rajongokkal szemben, akik esetleg emiatt mentek át konzolra...

    Snexi: a 100% az, amikor a rockstar bejelenti.
  • Snexi
    #7958
    Ez sztem már 1000%.
  • bertino
    #7957
    link hozzá.

    egyre inább tűnik ugy, hogy mi is örülhetünk... de én nem kijabálok el semmit.
  • bertino
    #7956
    óóóóóóóó ezzel még inkább csak szivatnak minket, most felrebbent az ujabb reménysugár

    szerk.: már ha nem PS -.-
  • fery02
    #7955
    Na, nem láthatunk semmi "Gamestar" feliratot, szal biztos jön PC-re.
  • fery02
    #7954
    Kérdezz meg pár konzolost, ez a rész is fel fog izgatni. :D
    #7947: Szerintem Soproni
  • rotator
    #7953
    :)) Ügyes!
  • rotator
    #7952
    De a felvetésben az Y a konzol teljes élettartama alatt kaszált lóvé, PC-re kiadás nélkül. Ha viszont erre hajtanak, akkor nincs értelme nem kijelenteni, hogy nem lesz PC-re.
  • Louis Cyphre
    #7951
  • Neoncsoves
    #7950
    szerintem úgy is kiadják PC-re, főleg hogy most nem valami "kiscsapat" fog hozzá multit írni, külön progival (lásd: SA-MP, MTA:SA), hanem alapból van benne multi, ami eleve egy olyan dolog, ami miatt megéri megvenni. Én only singleplayer játékot még nem is vettem életemben, nálam az alap dolog, hogy a játékban legyen minimum egy jó, hangulatos multiplayer!
  • Pepsi Twist
    #7949
    sztem heineken
  • Dante73
    #7948
    Értelmezési vita van köztünk, ami jól szemlélteti a PC-s vs Konzolos szemléletet.
    Az én értelmezésemben jelenleg konzol exkluziv a játék, hiszen nincsen bejelentve. Ez annak ellenére igaz, hogy mindannyian tudjuk / reméljük, hogy kijön szeretve gyűlölt PC-nkre is.
    A Kiadók viselkedése szintén ezt támasztja alá. Kisajtolják konzolon, amit lehet, aztán még egy keveset a PC eladásokból is bezsebelnek. Ennyit mondtam, nem többet, nem kevesebbet.
    Tehát, az én értelmezésemben utoljára. Konzol only -ként bezsebelik amit lehet, (Y) aztán "mégis" kiadják PC-re, (X) és ott is bezsebelnek mindent.
    Remélem, most már világos. Ennél szájbarágósabban nem tudom elmagyarázni.
  • Cat 02 #7947
    Ha konzol vs pc ből sör vs sör lesz lemegyek hídba :D
  • SötétBarom
    #7946
    Olyan szart én nem iszom -.-
    bontja a pilzenit
  • bertino
    #7945
    szerintem dobjunk be egy üveg borsodit mindenki egészségére.
  • Cat 02 #7944
    Hja, engem igazából már nem izgat a GTA :D Vice City meg a 3 még jó volt, de utána a niggás nem jött be. Bár ez nem olyan szal ki tudja :D
  • Synit HUN
    #7943
    Sztem próbáljátok halmazokban ábrázolni mert elméleti síkon megdőlni látszik az összes elmélet.
  • Cat 02 #7942
    Hm, végigolvastam és RT-nek sikerült bal***-ul leírni, igazából igazuk.
  • bertino
    #7941
    :D
  • Cat 02 #7940
    Ne legyél már ekkora idióta. Rosszabb vagy mint egy analfabéta. Ők nem tudnak olvasni, te tudsz de nem érted. A és B NEM lehet együtt. B a nagyobb, ami ugyanaz amit te próbálsz bizonygatni, istenem.
  • Dante73
    #7939
    Értem. Tehát ha konzol only marad, (amit egyébként SENKI nem erősitett meg) akkor jobban keresnek, mintha kiadnák PC-n is. Vaslogika a javából.
    Dixlexiára valóban van orvosság, konzol-fan hülyeségre nincs sajnos.
  • arty
    #7938
    A - konzol only játék
    B - konzol és PC játék is

    vagy az A vagy a B igaz egy játékra. szted a kettő együtt - mesélj, milyen a konzol only, de pécére is kijövő játék? :D

    egyébként a dizlexiára van 'megoldás', élj vele!
  • SötétBarom
    #7937
    nuff said.
  • Mathiasse
    #7936
    igen ez így van!
  • Dante73
    #7935
    Már bocs. Megkérdezted, A v B nagyobb, Én azt mondtam a kettő együtt. Erre most azzal jössz, nincs B.
    Tehát a kérdésed úgy szólt, hogy A nagyobb, vagy a nemlétező B. Én a válaszommal felíivtam mr dixlexia figyelmét, hogy;
    1;mivel a kettő együtt nagyobb, mint A, így valsz lesz B,
    2 hülyeséget kérdez.
    3; Matematikai kérdés, jól figyelj! Mi éri meg jobban?
    a; 30 havi munkával eladni 6 millió db konzol játékot,
    b; a alapján 3 hónap munka árán (gyak átírás PC-re) eladni 2 millió PC-s játékot?
    Egyszerü összeadás, és a témát részemről lezártnak tekintem.
  • ChuckyHUN
    #7934
    bakker.... télleg :OOOO
  • Prince23
    #7933
    Ezek mi is lehetnünk, A nagy PC várók, mint kikészülve xD
  • Pepsi Twist
    #7932
    Te nézel a tükörbe nem én :D
  • ChuckyHUN
    #7931
    tevaty?:D
  • Pepsi Twist
    #7930
  • arty
    #7929
    ... egyébként meg allitolag jövőre ingyen sör fog folyni a csapból. amig nem cáfolják 'fentről', addig igaz?
  • arty
    #7928
    olvasd el a korábbi kommentem még1x és értelmezd. hipotetikus feltétel volt, h mi a jobb a rockstarnak, ha kihozza pécére vagy konzol exkluziv marad. erre Dante szerinte a kettő együtt... ez felveti a dizlexia gyanuját.
  • bertino
    #7927
    yepp.
  • Snexi
    #7926
    Majd akkor hiszem el ha hivatalosan cáfolják a pc verziót.
  • arty
    #7925
    tisztában vagy a konzol only kifejezéssel? azt jelenti NEM jelenik meg PC-re, tehát X _VAGY_ Y. X+Y nincs. vili? ;)
  • fery02
    #7924
    énis