54919
 × 

Javítások


Magyarítások


Lemez nélküli indítófájlok (nem crack)


 × 

Lemezes verzió


Digitális verzió


Complete Edition
A Complete Edition tartalmazza az alapjátékot és a kiegészítőket is.
  • Snexi
    #7802
    Ugyanaz a kiadó
  • Dante73
    #7801
    Jaaaa! azthittem, konkrét infó van...
  • Máté94
    #7800
    Neeeem!:D Én csak a hitetlent játszom aki bízik abban,hogy bejelentik.
  • Pepsi Twist
    #7799
    a két rivális
  • Snexi
    #7798
    Szerintem bejelentik a Games Convention elött és ott már ki lesz állítva a Mafia2-vel együtt
  • Máté94
    #7797
    Én attól számítom a hónapokat amint bejelentik!:D
  • tdu Toyota
    #7796
    szerintem megjelenik pc-re
  • Synit HUN
    #7795
    Miért? Várható akár mostantól is. Csak kitudja meddig?
  • Máté94
    #7794
    Vagy nem:(
  • Synit HUN
    #7793
    Most mit hülyíted?
    Augusztus végétől várható!
  • Máté94
    #7792

    Szívás de nem!Sajnos.
  • krisztianp16
    #7791
    Hellosztok aszt halotam egykétt hónap és megjelenik pc-re igaz?
  • rotator
    #7790
    Pl. köt egy szerződést a R*-ral, hogy X összegért cserébe legalább 1 évig nem hozzák ki PC-re.
  • Dante73
    #7789
    Hi Kandúr!
    Nem értem amit írsz. Hogyan szól bele a Sony a dologba? (kivételesen ez most kiváncsiság, nem vagyok képben!)
    Válaszod elre is kösz!
  • rotator
    #7788
  • Stefibaba
    #7787
    Azért írtam le nektek :)
  • tdu Toyota
    #7786
    nah ez jó hír
  • Stefibaba
    #7785
    Ö szeretnék nektek mondani valamit: Jövő héten, lesz a Microsoftnál egy konferencia a bizonyos Gamefest 2008 amiről egy bizonyos személy, Kevin Unangst, a Microsoft for Windows igazgatója azt nyilatkozta, hogy az idei E3 főleg a konzol vs konzol párbajra épült, PCs bejelentés alig, szinte nem is volt, így ők a PCs bejelentéseket egy későbbi (látsd fenn) dátumon akarják felfedni. Kevin még elárulta, hogy az E3-n történt bejelentésektől jóval nagyobb dolgokra számíthatunk ezen a bizonyos Gamefest-en. Szóval még nincs semmi se veszve, legrosszabb esetben a Games Conventionon jelentik be.
    Hírért köszönet: Gtaplace.hu :)
  • rotator
    #7784
    Már bocs, de ez egy kapitális baromság.
  • Kandurex
    #7783
    finoman szóval is tengernyi pénze van a rockstarnak...mondom itt a geci sony is a képben van, a pihe - puha mindent portol pc -re, egyedül a sony szar rakhat keresztbe, ahogy minden multiplatformnál
  • fery02
    #7782
    #7780: Akik megvették valószínűleg sokkal kevesebb létszámban vannak, mint akik másoltan játszottak vele.
    #7781: Pont ez az, érdemesebb volna kiadni. De felfogható úgy is, hogy ezzel a hatalmas kaliberű "csalival"(magával a játékkal) akarják tanítani az embereket, hogy máskor inkább vegyék meg a játékokat. Pénzük meg rengeteg van a R*-osoknak, ezért sem érdekelheti őket annyira a PC-s kiadás, még ha hozna az is bevételt.
  • ldavid
    #7781
    és hol van ebben a logika? ha a multi miatt többen megvennék, pont azért lenne még érdemesebb kiadni
  • GanXstaZoleeWrk
    #7780
    Ez szvsz hülyeség én pl aki megvette eredetiben és a többi ember az kapja be vagy mi?
  • fery02
    #7779
    Nem a kurva anyjukat, én is ezt tenném a helyükben...vagy akkor nekem is a kurva...?
  • ChuckyHUN
    #7778
    ték... Akkor nekik bizony a k*rva anyjukat
  • fery02
    #7777
    Sok emberek eddig szvsz azért nem nagyon vette a GTA-kat eredetiben, mert úgy volt vele, hogy mivel nincs multi, nem veszít semmit se, ha warez-be szerzi be a játékot.
    Ez, hogy nem jelentik be a Rockstar-osok PC-re, tekinthető egyfajta bosszúnak is, mivel ebbe már alapból van multi, sok ember megvenné eredetiben (köztük én is). Simán lehetnek úgy vele, hogy ha eddig "nem vettél GTA-t, bezzeg erre már adnál pénzt, már csak azért se"
  • Soldiers
    #7776
    lassan vége a E3-nak
  • nagykovi
    #7775
    Az sztem jo 5let lenne, hogy a kov. resz VC-ben jatszodik, de Nico megmarad foszereplonek. Atugrik VC-be es a kov. GTA egyfaja kieg lenne, de megis olyar reszletesen kidolgozva, mint a GTA4. (bocsi az ekezeteker, angol bill :S)
  • Pacal17
    #7774
    jaja mondja hogy majd áthajóznak Vice Citybe
  • Máté94
    #7773
    Pedofil!:D
  • cenobite
    #7772
    A GTA4-ben az egyik küldetésben asszem Roman említést tesz róla, hogy "hamarosan Vice City-be látogatunk", vagy valami ilyesmi. Tehát a VC-s kiegnek / új résznek talán van esélye.
  • Snexi
    #7771
    Én meg annak ha egy 14 éves emo csajjal ébrednék egyszer az ágyba de mégse
  • K Ace
    #7770
    Én már egy GTA4- Budapest-nek örülnék.
  • Pepsi Twist
    #7769
    hát akkor sztem lehetne 1 Ukrán maffia csoport :D vagy Román esetleg Orosz :D
  • Snexi
    #7768
    Én örülnék egy szerb vagy orosz kisvárosnak is.De ha a korábbi részek közül lesz város akkor tutira VC mert az ötöd akkora mint San Andreas.
  • ldavid
    #7767
    VC esélyes, de SA szerintem nem igazán, mert az már az eredeti városok alapján lett modellezve
    meg a Rockstar azt is mondta, hogy nem kizárt egy amerikán kívűl játszódó rész sem
  • Synit HUN
    #7766
    "a IV meg már egy harmadik változat" erre írtam :)
    De a 3. ugye alcím nélküli volt és LC-ben játszódott.
    A IV is alcím nélküli és LC-ben játszódik.

    Remélem lesz egy GTA Village People és csak vidéken játszódik falvak között
  • Pepsi Twist
    #7765
    jah és az kimaradt hogy a jelenben fog játszódni....


    idegesít hogy nem vagyok vip -.-
  • Pepsi Twist
    #7764
    igen, erre is rájöttem tehát akkor lesz majd GTA IV -be Vice City meg San Andreas? ezzel a motorral?
  • ldavid
    #7763
    de Liberty City a 3. van benne