54919
 × 

Javítások


Magyarítások


Lemez nélküli indítófájlok (nem crack)


 × 

Lemezes verzió


Digitális verzió


Complete Edition
A Complete Edition tartalmazza az alapjátékot és a kiegészítőket is.
  • Synit HUN
    #7762
    Negyedik
  • ldavid
    #7761
    igazából GTA3 (Liberty City), VC és SA - a IV meg már egy harmadik változat
  • Pepsi Twist
    #7760
    bakker gyerekek nekem most esett le hogy a "san andreas" + "vice city" és a "liberty city" (ami ugye a IV) a GTA 1-re épül
  • Pepsi Twist
    #7759
  • ldavid
    #7758
    TDU topic
  • Dante73
    #7757
    Miért, csodálkozol? Eddig mennyi technikai támogatást kaptunk? Patchra miért vártunk fél évet? Szarnak bele... Csak a pakk miatt már akkora felháborodás volt, hogy kénytelenek voltak lépni, és az M$ dolgot megszellőztetni. Következő pakknál (jövőre DD) majd kiderül más disznóság is, nyugi...
  • Dante73
    #7756
    Mikor kiadták, volt egy félmondat, miszerint eddig nem TEHETTÉK, mert... Egész addig a technikai megvalósításra fogták. Ami a patch-ban átadott 2 jármű után már kissé sántított. Főleg mivel utána már egyre többször került elő a szerződés szó, egy egy félmondat erejéig. Egyébként hivatalos fórumon utána tudsz nézni, az erről szóló topikokat valahogy mindig megszüntetik, de ha egyéb topikban ha felmerül, nem cáfolják, sőt, szavakból érezni, a szerződés nem volt nyilvános. Tehát ez hivatalosan találgatás, de nem veszik a fáradtságot a cáfolatra.
    Szóval ha így lesz itt is, nem fog kiderülni egy darabig.
  • [HUN]FaTaL
    #7755
    Én ebben egyébként nem vagyok biztos, mert ugye lejárt a szerződés, de a megapackon kívül az utolsó boxos packot azóta sem kaptuk meg...
  • [HUN]FaTaL
    #7754
    A hivatalos fórumon amikor bejelentették PCre is a megapackot.
  • arty
    #7753
    és ez hol/mikor "derült" ki?
  • Dante73
    #7752
    Nem feltétlen... TDU addon kocsijainak jogát is megvette az M$ egy évre, és a kutya sem tudta, sőt a dobozán is reklámozták a letölthető tartalmakat. Egy évet kellett várni a dologra, míg lejárt a szerződés. Tanulságos volt...
  • arty
    #7751
    ha igy lenne, arról tudnánk :) (ld. előző gta részek megjelenése!)
  • Bagoly81
    #7750
    én attol félek hogy a microsoft meg a sony megvette a r*-t hogy 1 évig vagy tovább ne jelenthesse meg pc re a gémet vagy mégtovább.
  • arty
    #7749
    (már nem kapni olyan boxot, amit fel lehet törni - de örülök, hogy a leglényegesebb részét visszük tovább a hsz-nek :D )
  • Atika :o)
    #7748
    hat ez nemteljesen igaz ugyanis xboxon siman tudnak warezolni :D
  • arty
    #7747
    márpedig a mostani ps3/xbox360akon nem tudsz warezolni, tehát vagy megveszed/kölcsönkéred vagy nem játszol vele

    nem szeretem az exkluziv játékokat, mert mindig van 1-2 cim, amiről lemaradok, hiszen nem birtokolhatok minden játékra alkalmas masinát, de nyilván az a rockstar célja, h olyan platformokra terelje az embereket, ahol nehezebb/lehetetlen a másolás - azért ugye őket is megérted valahol?
  • bertino
    #7746
    a legutolsó esély, szerintem.
  • grizzly21
    #7745
    Nekem is az az erzesem hogy lesz:)
    Bar oszinten megmondom jobban orulnek ha nem lenne, mert tervezek ps3mat venni, es ha nem jelentik be akkor ez egy eleg nyomos indok mellette:)
  • norbi56
    #7744
    Van még arra esély hogy a GC-n jelentik be?
  • Atika :o)
    #7743
    azert mert neztem topicot es nemlattam az elozo hozzaszolasomat azt hittem nem kuldte el de most meg nezem es ottvan ketszer bocsi
  • mate317
    #7742
    Ejha, miért kérdezted meg ugyanazt, fél óra különbséggel? Pedig választ is adtak az első alkalommal:D

    Amúgy tényleg zárható a topik, amíg nincs bejelentve, addig ez egy nem létező játék. Pláne így, hogy rinyálás megy mint az oviban.
  • bertino
    #7741
    kedélyfrissítő.

  • Atika :o)
    #7740
    hat en meg mindig remenykedek
  • Mathiasse
    #7739
    igen van,még ha nincs PC bejelentés akkoris mért kell bezárni?igaz most megy az off rendesen de reméljük pár nap múlva nyugi lesz...
  • Mathiasse
    #7738
    nem...
  • Atika :o)
    #7737
    Sziasztok na tegnap bejelentettek a jateokot PC-re mert sok az off es annyit nincs kedvem visszaolvasni koszi elore is
  • james69holden
    #7736
    inkább zárnátok be
    van egyáltalán értelme ennek a topicnak?
  • JaSoN HuNTeR #7735
    nekem mind1 h min megy.Minden Platform fasza.Nem irigykedek:D
    De ez igy van megirva hogy PC az elsődleges.Anélkül nem lenne semmi... ;)
  • Curesz
    #7727
    Nem jelentették be:(
  • Atika :o)
    #7725
    Sziasztok na tegnap bejelentettek a GTA 4 PC-re valo megjeleneset vagy nem ?? Olvastam vissza de szinte csak offolas van es annyit meg nincs kedvem visszaolvasni koszi elore is
  • ChuckyHUN
    #7708
    Ha pcre nem adják ki, és odáig fajul a doog hogy konzolt vegyek biztos hoyg nem veszem meg ennyit ér a rokksztár is hoyg szívnák ki egyí talicska kismajom kukiját
  • Viktor9202
    #7707
    Jogos
  • Synit HUN
    #7706
    Asszem törölhető visszamenőleg addig hogy nem jelentették be. Megint bejöttek a konzolosok és megint gratulálnom kell nekik.
    Miért kell más bánatának örülni? Miért nem lehet a Pc a hobbink és a játékunk egyszerre? Miért nem lehet felfogni hogy nem mindenkit boldogít egy egyengép amiben -játokokat nem számolva- sokkal csekélyebb lehetőségek rejlenek? Pedig ennek a játéknak igazán jót tenne egy jó erős PC amin ki lehetne hozni belőle még többet.
    És akkor idejöttök és basztatjátok azokat akik nem álltak be veletek a sorba. Semmiért nem tettetek többet azzal hogy konzolon játszotok. Max annyival hogy nektek is fenn kell tartani itt az sg-n mégegyszer annyi topikot amit nem is használtok mert ide jártok flémeni.
    Tényleg köszönöm és gratulálok! Én emiatt sem fogok konzolt venni. Majd ha az 5. részhez lesz már vmi értelmes masina akkor talán.

    És talán még egy önbeteljesítő jóslat: Ha bejelentik már nem fogtok ide járni mert nem lesz miért kárörvendeni. És azért biztos nem jönnétek hogy a játékkal kapcsolatos kérdéseinkre válaszoljatok.
  • N o N a m e
    #7703
    341 új üzenet.. azt hittem bejelentették.. be a nagy lószart..

    Bújon a valagba a R* -.-
  • bodesz
    #7701
    minnél tovább húzzák halasszák a gta 4 pc-s bejelentését annál többen fogják sztem márcsak azértis megvenni.én már MOST megvenném eredetiben ha kijönne márcsak azértis mert tisztelem őket annyira hogy egy ilyen kaliberü játékért fizessek nekik(lásd mmorpg azokért hónaponta fizetnek rengetegen)
  • bertino
    #7690
    úgy legyen.
  • BIZ0906
    #7689
    De azért ezzel a graffal milyen jól mutatnak majd az új verda modellek amiket majd ki fogunk cserélni és ott fogunk szágúldozni az amcsi utakon a jó kis europai és ázsiai verdákkal xD
  • n3whous3
    #7676
    na végre, én mellette vagyok :)
  • BIZ0906
    #7674
    Topik zár! ekkor nyitás! NEXT: Games Convention, Augusztus 21-24
  • JaSoN HuNTeR #7651
    melyik weboldalról?