54919
 × 

Javítások


Magyarítások


Lemez nélküli indítófájlok (nem crack)


 × 

Lemezes verzió


Digitális verzió


Complete Edition
A Complete Edition tartalmazza az alapjátékot és a kiegészítőket is.
  • bertino
    #8003
    nagyon helyes, legyen is
    vagy még durvább.
  • Snexi
    #8002
    Szvsz lesz rajta Aitd féle védelem
  • Pepsi Twist
    #8001
    asszed az elég? sok vérpistike nem tudja mi az a warez... és sokan bannert sem olvasnak (saját tápigom tapasztalata)
  • Szabi1991
    #8000


    (sry: T.É.K)
  • bertino
    #7999
    :ASD:A:SDA:D:ASD
  • Pluskast
    #7998
    Elég csak a topoik címbe beírni zárójelben hogy no warez oszt szevassz...
  • bertino
    #7997
    naja, de azért, hogy ide ne jöjjenek a házigazdának meg pár modinak is kell majd szerintem tenni.
  • Cat 02 #7996
    Lesz egy warez topik a sajátban és helósziaszevasz.
  • ProGabe #7995
    első PC-s topikként be kell majd vezetni a zéró-toleranciát warez ügyben: valaki leírja valamelyik mondatot, vagy hasonlót, mehet is egy hét szünetre -.-

    [igen, komolyan gondolom]
  • bertino
    #7994
    peersze...
    majd a sok gyík mehet a sajátba a warez topicba.
  • gman906
    #7993
    Hú, ha kijön Pc-re akkor meg mi lesz itt? "Hol tölthető le?" "Miért nem működik?" "Jó ez a verzió?"
  • csoola
    #7992
    az idegesit h már valaki azt boncolgatja h milyen gép kell neki, amikor még nem mondták h lesz e gépre...
    amugy nagy konzol fan vagyok, mert legutoljára tévére köthetö nintendom volt ugy 5 éves koromban XD
  • Pepsi Twist
    #7991
    és azért is ki lehet röhögni őket mert vettek hozzá konzolt is meg HDTV-t haha mi meg türelmesen vártunk és lásd jön pcre :P (és nem költöttem 1 fillértse csak a türelmemre "költöttem")
  • Dante73
    #7990
    Gondolom, Mafia2 környékére időzítik, és én most már, hogy nem jelentették be az E3-on, amondó vagyok, maximum 1,-1,5 hónappal a megjelenés előtt nyögik be, hogy ja, mellékesen GTA4 kijön pc-re, rövidesen. Azért gondolom a Mafia2 környékét, amiért a konkurens tv csatornák is ugyanazt adják, ugyanabban az időpontban. Mi értelme van, még nem jöttem rá, de így csinálják.
    Kövezni meg max a konzol idióták fognak.... Azért de nagy szívás, ha valakinek ott figyel a két kilós gépe, és nem bírta kivárni azt, míg legalább mondanak valamit R*-ék, és beruházott egy konzolba... Mert ha azt mondják nem jön ki, még megértem, ha valaki akkora fan, hogy beruház rá, de aki simán GTA4 prékox -ban szenved....
  • bertino
    #7989
    hát ja, de kibaszott jol csinálják ezt a húzósdi dolgot, mert elég jol meg tudják vele vezetni a PCseket.

    az meg lassan teljesen kilátszik, hogy az a konzol fun boy társaság, aki azt mondta, hogy a PCsek elfelejthetik a játékot, max kiröhögésre méltoak.

    lehet kövezni.
  • Dante73
    #7988
    Mértéktartó sajtóorgánumok szerint jön, bár időpontot nem mondanak. R* nem cáfol.
    Kevésbé mértéktartók szerint október - november a megjelenés. R* valsz nem is tud róluk....
    Egyes pofátlan idiótáknál, elő is lehet rendelni. R* ha tud is róla, max röhög.
    Néhány (többnyire konzol-fun) fórumozó szerint nem is jön, vegyünk konzolt. R* örül, mert többet fog 1 konzolos gémen, mint 1 PC-sen.
    Úgyhogy nincsen szükség vészmadárkodásra. Ha eddig nem jött egy rész, azt bejelentésénél tudatták. Most az ídőt húzzák. Szerintem a konzolfanok igazán itt hagyhatnák a fórumot, nincsen szükség arra, hogy mindennap beírja valaki, hogy DE még be se jelentették, biztos nem jön.... Tudunk amit tudunk, és remélünk, amit remélünk. Felesleges a hasonló beszólásokkal tépázni az idegeket.
    Modik helyében én topik-rombolásnak venném, mert már annyiszor kitárgyaltuk, hogy minden rendszeres látogatónak a könyökén jön ki a téma.
  • Atika :o)
    #7987
    Te is visszaolvashatnal ugyanis meg nincs hivatalossan bejelentve
  • szabi34
    #7986
    Jól van nem értek konzolokhoz!!!! És mért van úgy h nem lesz pc-re???? olvass már vissza
  • bertino
    #7985
    biztos...
  • csoola
    #7984
    majd ha tudod h mi az akkor nem irsz baromságot
    se az Xbox 360 se a PS3 nem DX 10-es, szoval nem fog hozzá kelleni, most meg még amugy is ugy van h nem is lesz PCre kár idegeskedni
  • norbi56
    #7983
    Én szerencsére most tervezem am. is az új gép vételét(aláírásomban láthatjátok)de remélem a 2. számú gépemen(ami apumnál van azért van 2)is elmegy majd:)(RAM még lesz bele véve)
  • szabi34
    #7982
    Ehhez biztos Directx 10 kell majd:( új videokarit kell vennem ha kijön az biztos de lehet h új gépet:(((
  • ldavid
    #7981
    mint látod 2, egymáshoz nem kapcsolódó mondatot írtam, szóval amúgyis postoltam volna..
  • Pluskast
    #7980
    Remélem tényleg igaz....
  • kovecses
    #7979
    ha nem szóltál volna be megkimélted volna magad és a társaidat egy hozzászólástól!
  • ldavid
    #7978
    ha visszaolvastál volna, megkímélted volna magad két felesleges hsz-től
    ______
    engem már csak az érdekelne, hogy egy malajzia újságot miért írnak angolul? xD
  • Pepsi Twist
    #7977
    én nemrég vettem új gépet szóval :D no problémó :D
  • kovecses
    #7976
  • kovecses
    #7975
    >> Jön a Grand Theft Auto IV várva várt PC verziója? A PC Gamer malajziai kiadása szerint igen: olyannyira, hogy a lap egyenesen címlapon hozta le a nagy leleplezést. A hivatalos Take-Two bejelentésig persze semmi sem biztos, de minden bizonnyal nem kell félteni a PC tulajdonosokat: előbb-utóbb hozzájuk is ellátogat majd Niko Bellic.
  • Atika :o)
    #7974
    en meg ugy rohognek ha valaki jol szajjon vagna :D (nem am magadraveszed)
  • csoola
    #7973
    köcsögség de ugy kiröhögném most itt azokat akik azon filoznak h menne e a gépükön közben meg lenne egy rocskatros bejelentés mondjuk h sry de nem lesz pcre XD
  • Snexi
    #7972
    Biztos hogy Shader Model 3.0 kelleni fog hozzá,mint a legtöbb konzolátirathoz.No meg szerintem egy nagy proci a város miatt
  • PETI DK
    #7971
    Hát remélem ráfog menni a gépemre :)
    1gb ram,512 mb videokártya-6600 gt, 3,2 proci lehet nem fog rámenni :(
  • Hymtozis
    #7970
    Jah. Jól összefoglaltad, főleg a kilómétereket lehetne írni résszel! :D
    Én is toltam már párszor, szintén Xbox-on. Nem gyenge játék.
  • Neoncsoves
    #7969
    "nem tudom milyen PC fog ehez majd kelleni :D"

    egy full átlagos PC elég lesz bőven hozzá. ugyanis PC-n lejjebb tudod venni a grafikát, illetve feljebb.
  • bertino
    #7968
    pont ezért várjuk, mint az őrültek. :)
  • DJ Skyline
    #7967
    na srácok, kis élménybeszámoló

    birtokomban volt 1 hétig egy xbox, gta-val természetesen. egy szó van az egészre, ami mindent elmond: kib*szott jó! ennyi, kész :D iszonyatosan életszerű a játék, a járművekre nagyon odafigyeltek, totál kirészletezték az egészet. az effektek nagyon durvák. a telefonod nélkül kb nincs élet, nagyon rálett építve a játék :) sms, fotózás, hívás. akkor net kávézók, társkeresés, autómosó. kilométereket írhatnék kb :D sajna nem tudtam végig vinni a játékot, vissza kellett ma vinnem. eleinte kicsit lapos a játék, valahogy nem éreztem azt az érzést mint az előző részeknél hogy kb minden küldetés leköt. csomó küldetés visszaköszönt, üldözd öld meg, stb. aztán beindul a játék, magára talál. viszont boxon is be-be akadt néha, tehát nem tudom milyen PC fog ehez majd kelleni :D de mindenképp év játéka, ez nem kérdés. direkt nem raktam spoilerbe, mert már fény derült mindenre, de akinek van valami kérdése az kérdezzen hátha tudok válaszolni :D
  • szabi34
    #7966
    remélem még ebben az évben kijön:D
  • Dante73
    #7965
    PGR3-at próbáltam öcsém boxán, nem jött be, inkább szim párti vagyok, az meg PC.... TDU a társaság, és a bejárható terület miatt jön be.
    A 2 év per 1, az persze hogy túlzás, mindössze arra céloztam vele, hogy rettenetesen kevés. Most nevess ki, de a GTA 4-et eszemben sincs megvenni a dobozra, pedig használhatnám öcskös box-át...
    A másik, hogy évi egy kiló a pc, másik kiló a játékköltség, ha még egy dobozba is benevezek, az a harmadik, negyedik.... Az meg már sok... (Jó tudom, ez meg az lejön, de még mindig sok, mert pluszköltség, csak és kizárólag a játék kedvéért) Összetett dolog ez...
  • Snexi
    #7964
    Konzol szimulátorok szempontjából tényleg nagyon erős de ez nem érint olyan nagy réteget mont mondjuk egy gta4