54919
 × 

Javítások


Magyarítások


Lemez nélküli indítófájlok (nem crack)


 × 

Lemezes verzió


Digitális verzió


Complete Edition
A Complete Edition tartalmazza az alapjátékot és a kiegészítőket is.
  • Dante73
    #7883
    Akkó elértettem.... Sorry!
  • Snexi
    #7882
    Most ez hogy jön ide?Én azokról bezséltem akik NEM tudnak warezolni és megveszik
  • Dante73
    #7881
    Szerinted 100 letöltőböl hány venné meg, ha nem tudná lekapni? 2-3 nál nem több. Ez a warez a hibás mindenért elég butaság. A letöltők nagy része azért tölt mert teheti, vagy a 12 éves pistikének egyszerübb ellopni anyu mobilját, és elküldeni egy sms-t, mint 2 hónapig könyörögni egy játékért. Sokan csak kipróbálják a warezt, és ha tetszik megveszik, stb...
    Nem kell ezt annyira komolyan venni... Meglátom az X milliárdos, milliós károkat okoz a warez cikkeket, elkap a röhögés....
  • Snexi
    #7880
    Nagyrészben azért mert a gta-t az átlag pistike is ismeri aki azt se tudja hogy mi az a warez
  • Dante73
    #7879
    Miért kellene keverni a szezont a fazonnal? A konzol célhardver. Még szép, hogy nagyobbak az eladások, mint pc-n, ami max játékra IS jó... Viszont pc gémek közt toppon volt a GTA:SA. És szép bevételeket hozott.
  • Prince23
    #7878
    Nem tom, de valamelyik honlapon, magyarországi bevétel alapján a gta sa a top 5-be benne volt, és szerintem ezzel a résszel meg főleg h benn elenne, csak hát a wrz az wrz...
  • bertino
    #7877
    PCnél ?!
    még konzolnál hagyján...
  • Prince23
    #7876
    Eladási rekord... azt nem tom h hanyadik a toppon, de ott volt rendesen
  • bertino
    #7875
    milyen rekordra gondolsz pontosan... ?
  • Prince23
    #7874
    Csak bele kell gondolni: gta SA micsoda biznisz volt ez take2-nek. előttük az újabb rekordbeli lehetőség PC-n.
  • Snexi
    #7873
    *a borítón
  • Snexi
    #7872
    Azért vicces a PAL felirat a logo-n...
  • bertino
    #7871
  • mixcontrol
    #7870
    Szerintem még sokkal előbb mert a konzolnál is sok pénzt hozott nekik és ha ezt ki adják akkor még tőbb...
  • mixcontrol
    #7869
    Lesz pc-re nézz utána!
  • Prince23
    #7868
    Pedig úgy is megjelenik. Bíznisz az egész... Én biztosra veszem, h meg fog 2009 nyaráig jelleni. És emlékezzetek erre hozzászolásomra, h igazam lett/lesz. Ha meg nem teljesül be, akkor jöhet a nép előtti megkövezések :D
  • gman906
    #7867
    Nincs mivel a X360 és Ps3 lemezt nem fogod elindítani Pc-n. Pc-s verzióról pedig még nem is beszéltek.
  • mixcontrol
    #7866
    Van esélyem hogy majd PC-n ilyenen fog menni : Proci 2.4 ghz dual core, video kari ATI HD3600 512MB Ram: 1gb:)
  • ATi0021
    #7865
    Csak tippeltek, ők se tudják. Oda is van írva alul: "Releasedatum noch offen!! " vagyis a megjelenési dátum még nem ismert.
  • Curesz
    #7864
    Már el lett mondva, hogy csak a magyar fordításba szerepel demo!!

    "az eredeti szöveg:

    The PC version of GTA IV has not even been announced for release and is still in development so is not about to be released on a website we have no knowledge of."
  • ChuckyHUN
    #7863
    2nek volt asszem
  • offkorz
    #7862
    ígyvan
  • HKS
    #7861
    már alapból hülyeség hogy demó mert eddig tudtommal egy gta-nak se volt demója
  • ChuckyHUN
    #7860
    JA, és meggazdagszol és azt a pézt a májkroszoftnak ajánlod meg a rokkszátrnak h csinálják meg az összes gtat pcre?
  • Pepsi Twist
    #7859
    lehet megrendelem :D aztán beperelem őket XD
  • Kandurex
    #7858
    ha fogarasi tesco beárazza jövőhétre...megjelenik? , hasonló kategória...
  • #7857
    Nekem még új volt, sorry
  • Kandurex
    #7856
    vajh hányszor linkelitek még be,...emlékszem, még privátot is kaptam anno miatta, hogy "bizonyíték" :)
  • #7855
    Vajon honnan szedték ezt a dátumot?
  • Pepsi Twist
    #7854
    khm.... tesóm recepciós a májkroszoftnál... és mindent tud
  • arty
    #7853
    a logkia a pc verzio mellett szól(pénz beszél...), de egy ilyen telefonos baromság egyáltalán nem jelent semmit

    majd pont egy mezei ügyfélszolgálatos tud a cég távlati terveiről ... hátpersze... dolgozott itt már vki valaha nagy cégnél? :) plusz persze az ügyfélszolgálaton meg mindenhol az utolso ember is tud mindent a gta4-ről, de ezt csak egy betelefonálonak mondják el sejtelmesen, nem pedig mennek az első gamerszájthoz/ujsághoz, aki esetleg FIZET is az infoért...

    asszem a topik elérte a kétségbeesés mélypontját, minden hír, ahol a 'gta4' sztring szerepel ... :)
  • Synit HUN
    #7852
    Ide is a Demo-s szöveget sikerült beírniuk.
    De legalább olyan szinten van jelen ez a pletyka, hogy akár okot is adhat a reménykedésre.
  • Prince23
    #7851
    Gamestar-ról...
  • ProGabe #7850
    az eredeti szöveg:

    [url=http://rockstarscammer.blogspot.com/]"The PC version of GTA IV has not even been announced for release and is still in development so is not about to be released on a website we have no knowledge of."[/url]

    ebben nem írnak sehol sem demot -.-
    gondolom a magyart valami gamestar-hoz hasonlóan (mocskosul alacsony) színvonalú oldalról másolta be Prince23^^
  • cenobite
    #7849
    Én toltam mindegyikkel, de a 3.-ban poénnak jó volt a felülnézet, de simán visszaváltottam 3d-re. :D
  • Cat 02 #7848
    2-vel nem is toltam, csak az egyel :S
  • fery02
    #7847
    De végignéznék egy olyan (gyorsított) videót, ahol egy elvetemült csak felül nézetben játszaná ki a GTA 3-at. Lehetetlen, és ne írjátok, hogy semmi sem lehetetlen, mert ez bizony az.
  • Snexi
    #7846
    A hármat is lehetett felülről tolni
  • mikiking
    #7845
    ez mi ? becsapott egy gömbvillám ? :D
  • DöflingR
    #7844
    Jó kis játék volt, lehet felteszem nosztalgiázni:D