54919
 × 

Javítások


Magyarítások


Lemez nélküli indítófájlok (nem crack)


 × 

Lemezes verzió


Digitális verzió


Complete Edition
A Complete Edition tartalmazza az alapjátékot és a kiegészítőket is.
  • ProGabe #8138
    boxosok inkább azt írjátok mennyire életképes a multi! én toltam kb egy órát, jó móka volt, de semmi extra. mondjuk sima deathmatch volt, gondolom az összetettebb módoknak van igazán értelme
  • Istencsászár
    #8137
    Arra értettük hogy olyan 3Ds Rockstar gémet még nemláttam ami az adott platformon ( értsd : amire készült és amire alapjában megjelent ) nem lassúlt volna be, nem lett volna bugos stb... ( a pécét most nemkell idevenni mert az nem dicsőség hogy megjelenés után 1évvel 5ször erősebb hardweren már elfut lassulás nélkül ( ha szerencsénk van ) ).
  • DöflingR
    #8136
    Hát pedíg mégis mindíg jó játékokkal jönnek elő. Pár évente kapunk tőlük játékot, de az nagy siker :) Még Anno a Lemings-et is a rockstar north csinálta (nem R* North néven)
  • Istencsászár
    #8135
    "befolyásolja"
  • norbi56
    #8134
    valami hülye oda ps-elte a PC-t meg h hamarosan itt lessz ennyi.
  • Istencsászár
    #8133
    Ha végigjátszod akkor megérted miért kapott 60%ot, amivel én teljesen egyetértek, az irányítás egy dolog, amugy az megszokható nem zavaró sőt... másban leledzik a gyenge pont, de ez a játék hangulatát nembefojásolja.
  • Kandurex
    #8132
    nem rossz játék az, irányítással vannak gondok, de egyébként teljesen megállja a helyét, azt a szintet hozza amit a videókba mutogattak...igaz többet se
  • Snexi
    #8131
    AitD a maga átlag 60%-os értékeléseivel?!
  • Istencsászár
    #8130
    Semmi köze az ánrílhoz, max annyi hogy egy csodaszép motor van alatt, amit konkrétan ánríl teknolodzsinak hívank:)
  • bertino
    #8129
    az ugy teljesen jo az a game, ahogy van.
  • Nathan66
    #8128
    a bioshock számomra egy vicchalmaz... jó lenne de az az unreal az sajnos rohadtul unreal
  • Kandurex
    #8127
    BioShock...az oké, meg a Darkness is elég egyedi volt :)...de a többi felejtős,.. az LO...az n1. Mondjuk ízlések és pofonok. Mindenesetre akkor se fostam be úgy rajtuk, mint az előbb említett klasszikusokon.
  • Istencsászár
    #8126
    Hát az elmult évből ennyit tudok felrosolni...

    Alone5, Mass Effect, Halo, Darkness, Overlord, Condemned 2, BioShock

    ( jrpgket nem veszem ide )
  • Kandurex
    #8125
    finoman szólva...
  • Kandurex
    #8124
    [világvége hangulat ON]

    Ja, ja nagyon rámentek a külcsinre...hol vannak már a régi tartalmas játékok? A hatalmas hangulattal rendelkező FPS -ek, lsd. Terminator Futureshock széria. Vagy hova tűntek a körökreosztott császárságok? Pl. Incubation...lásd, mivé lett a Fallout...röhej....nem a PC -s játékoknak áldozott le, hanem magának a játékoknak
  • Istencsászár
    #8123
    Is-is, bár a Rokksztáros arcok sem a csodálatos programozási és optimalizálási képességükről híresek.
  • Snexi
    #8122
    Inkább az játszott szerintem szerepet hogy így is nem épp röccenésmentesen futatták a konzolok
  • Istencsászár
    #8121
    Amugy a gém szokásos "újkori" betegésgben szenved minthogy megoldják a grafikát, fizikát, irányítást, karakter animációkat nagy jóra, de tartalomba stagnálnak / visszaesnek... pedig sokkal többet kilehetett volna hozni belőle.
  • Istencsászár
    #8120
    Semmi köze hozzá, a játék ki sem használja a DL DVD kapacitást...
  • Kandurex
    #8119
    ,..viccelsz? maga a játék valami 6-7giga ha jól tudom, semmi köze nem volt a hely kihasználáshoz

    (egy DL-DVD 9 giga)

    NEM azt mondom, hogy nem fogtok a padlón feküdni a játék grafikai megvalósításától, viszont vannak részek amik egyszerűen elütnek az AA osztályú játék egyéb megjelenítésétől....pl. van egy kávézó a Szabadság szob....elnézést, Boldogság szobortól úgy 700-800m -re, na, oda érdemes elmenni és sétálni egyet, ott a szó szoros értelmében tátott szájjal bambultam, és azt mondtam, hogy ilyen nincs...slaz...
  • Synit HUN
    #8118
    De a boxos DVD méret is gátat vet ám. Főleg hogy telepíteni sem lehet.
  • Kandurex
    #8117
    Passz, Boxon volt AA és ugyis gány volt, mondjuk sztem nagyon lehet érezni a multiplatform átkát, gyk. a PS3 nehézkes programozása árnyékot vett a Boxos verzióra, nem használhatták ki kellőképen a gép teljesítményt és a lehetőségeket, remélem PC -n nem esnek ebbe a hibába és adnak kakaót a játék alá,...vagy, ha csak egy átirat lesz....nos,...akkor a csoda csak két hétig fog tartani, aztán gyorsan elfogjátok felejteni.
  • Goliath
    #8116
    Gyerekek, most őszintén... Egy kicsit higgadjatok le, ennek a lesz nemlesz rémületnek szívbaj lesz a vége. Mindenki tudja aki kicsit ismeri a Rockstar-t, a GTA 1 óta, hogy a GTA 4 KI FOG JÖNNI Pc-re. Ezen született, ennek köszönheti a mostani sikerét. És higgyétek el, nem feltétlenül elsődleges cél hogy most gazdagodjanak meg a játék 4. részén, azt már megtették előtte. Ezen a szinten már sokkal fontosabb a presztízs, hogy mindenki az Ő játékukról beszéljen, pusmogjon, sztorizzon és plusz 1millió eladás legyen majd az 5.részen.

    Előre elnézést a konzolos társaság értelmesebbjétől, ők remélem nem veszik magukra.

    És a xbox-nyaló emberkéknek: Minek b****gatod a pc-st amikor az elb***tt géped egy elb***ott pc ami csak egy funkciós (jó rá is verheted ha aberrált vagy). A szerencsétlen konzolod nem is létezne Pc nélkül. A PC az alfa és az omega bármennyire is vered a nyálad. És külön poén lenne a fejeteket meglátni amikor bejelentik.(Itt borítékolom előre, akkor a következő szövegetek lesz: MI MÁR RÉG KIVITTÜK, ÁTVITTÜK, BEVETTÜK, BE****TUK stb.)

    Bocs de ez ki kellett jöjön.
  • Snexi
    #8115
    Ha csak AA.t raknak bele már attól sokkal szebb lesz.
  • Kandurex
    #8114
    Egyébként remélem lesz valami grafikai tuning, mert az árnyékolás elég gány a játékban, finom kifejezéssel élve, 'hótszar', meg a 'zizegős elmosás' takony is elég illuzióromboló....viszont mindenmás tekintetében elsőrangú, vannak helyek ahol az ember állkapcsa a padló, és sok ilyen hely van, csak az összhatáson nagyon berondít ez utóbbi kettő.

    Játékmenet szempontjából is, mert orrba-szájba visszaköszön pl, az assassin creed játék legnagyobb hibája, az ismétlődés, amitől iszonyat monoton és unalmassá válhat, hiába hatalmas a világ amibe lehetünk, ha nincsennek lehetőségek,..szóval remélem színesítik küldetésekkel, pluszokkal.
  • Kandurex
    #8113
    Csak story, a többi sztem csak dagonyázás, ilyen szempontból sokkal jobban tetszett a régi verziók lehetőségei, itt pl. semmi értelme a pénznek,...persze jó grasszálni a városba, de 1000 galambot megkeresni,..hááát...
  • Snexi
    #8112
    Ők is annyit tudnak mint mi...Nagyon valószínű hogy mostanában jelentik be (talán még a GC elött) mivel nagyon sok pletyka van (aminek a legtöbbje csak azért pletyka mert még nincs hivatalosan bejelentv)
  • BiG G
    #8111
    mindig csak a szarkavarás megy
  • Tomsteel
    #8110
    gamestar cikk a saints row2-ről, az utolsó mondatot tessenek figyelni:

    "ahol akkor lehet igazán sikeres, ha sikerül a GTA IV előtt rajtolnia."

  • ldavid
    #8109
    a tagek közé a flash tartalom URL-jét kell bemásolni, nem az oldalét
    _______________
    az ESRB a PS2-es VCS-t is levette elég hamar, ha jól emléxem - akkor még az sem volt bejelentve
  • kovecses
    #8108
    Persze, ez egyértelmű, ezért nem szabad aggódni meg idegeskedni rajta, ez mind a lóvé miatt van, mert növelik a bevételt, ha már egyszer úgyis a fél világ csak letölti...
  • bertino
    #8107
    micsoda hülyeség az ilyen felvetődés, hogy "tévedésből került ki."
    Persze, az ESRB tévedésből tesztelte pont a GTA4 PC-s verzióját ami körül akkora a felhajtás, hogy a fél PCs társadalom rá van izgulva.

    szerintem az ujságírók nagy része már biztosan tudja, hogy jönni fog és mindenki csak nyomatja az apró infókat és utalásokat, csak a take two még ránk ereszt vagy ki tudja mennyi szopatást, mert köti őket a lóvé és még mellé a szimpla marketing felhajtás játszik be...
  • broman191
    #8106
  • kovecses
    #8105
    Az sosem baj :P A lényeg hogy egész jó.
  • bertino
    #8104
    ezt egy gamepod.hu-s szerkesztő csinálta...
  • kovecses
    #8103
    gta4
  • kovecses
    #8102
    Nem érrtem nekem nagyon ritkán sikerül beilleszteni a flash videókat. Rakhatnának fel már valami leirást a fóruumra hogyan kell ezeket pontosan beilleszteni. Tag-eket jól használom, cim amit megadok működik...na mindegy!
  • arty
    #8101
    na, ez már inkább valami!!
  • bertino
    #8100
    hát ez fail... inkább linket.
  • kovecses
    #8099