54919
 × 

Javítások


Magyarítások


Lemez nélküli indítófájlok (nem crack)


 × 

Lemezes verzió


Digitális verzió


Complete Edition
A Complete Edition tartalmazza az alapjátékot és a kiegészítőket is.
  • TothLaci
    #1
    Ha már a PS 3-t emlegettem az előző hírben, itt van egy újabb infó a Sony next-gen konzoljához. A GTA sorozat új része, a Grand Theft Auto: London PS 3-as megjelenését 2006 negyedik negyedévére jósolják a Jostiq emberei, a fejlesztőktől származó információkra hivatkozva. A híres/hírhedt sorozat új része az 1997-es Londonban (nem véletlen a neve) fog játszódni. Ebben a hírben az a legmeglepőbb, hogy a PS3-at 2007-es megjelenési dátummal emlegeti a világ, így lehet, hogy még 2006-ban megjelenik, mivel a játék csak a konzol megjelenésével egy időben kerülhetnek a boltokba leghamarabb (ami az Xbox 360 eladási adatai alapján nem okozna nagy meglepetést, mivel viszik, mint a cukrot, és a Sony pedig fél a felhasználók elvesztésétől)
    Forrás: Playware.hu

    Reméljük, pc-re is lesz, de ezt mindig utólag erősítik meg.
  • TothLaci
    #2
    Szerintem nem rossz város, rá is fér a GTA-ra egy kis változás. De sejthető volt, mivel régebben is volt egy ilyen "kiegészítője" a klasszikus GTA-nak. Csak az bukta volt, reméljük, hogy ez nem lesz az...

    HAJRÁ RockStar!!! ;)
  • DJ Skyline
    #3
    zsír akkor PC-re 2007 végére lesz
    nem baj addig SA!:D
  • geri15
    #4
    pázze
    ugyanezen a néven már kijött egy GTA2 kieg
  • Akos 001
    #5
    ya

  • TothLaci
    #6
    GTA: London 1969 GTA1 alapjára épült.
    GTA2-vel sokan összetévesztik a GTA Londont, de GTA2 más. Az, hogy hol játszódik a GTA2? Nem tudom :)
  • TothLaci
    #7
    Remélem lesznek felnyíló hidak, aminek a segítségével megnézhetjük a várost egy kicsit magasabbról autóban ülve :) Biztos lesz hajó is, és megnézhetjük a műemlékeket, és végigzúzhatjuk London legszűkebb utcáit is :)
    Csak az irányítást... Azt ne rontsák el. Meg fejlesszék ki az AI-t.
    1997 nem rossz évszám, remélem Sony BMG ellátja a fejlesztőket rengeteg zenével.
  • k8bal
    #8
    Inkább jöjjön GTA:Budapest =DDD
  • Istencsászár
    #9
    lol ez inkább konzol hir nemde? pcs nem is biztos hogy lesz...
  • TothLaci
    #10
    Lehet, hogy ez FAKE kép, de senki sem tudja megállapítani, hogy melyik játékból való :)

    GTA: SA-nál is volt ilyen, mindenki azt írta, hogy hamis kép, az is volt, de tényleg azon a helyszínen játszódott.
  • haxoror
    #11
    Miért London?
    Európai városokkal az a gáz hogy az utcarendszerük még a középkorból maradt amiket még nem autóforgalomra terveztek ezért tele vannak szűk utcákkal meg sikátorokkal.
    Ráadásul londomban folyton esik az eső.
    És amúgy is utálom az angolokat :P
  • TothLaci
    #12
    San Andreasnál, és Vice City-nél sem mondták meg előre, hogy lesz-e PC-n. És mégis lett.
  • TothLaci
    #13
    Több okból is. Az egyik legfőbb ok, hogy angolul beszélnek :)
    De énszerintem is jó, hogy London mellett döntöttek.
  • Sanyix
    #14
    A vice city-ben is folyton esett az eső, és san andreason belül, san fierro-ban is. Idegesített is nagyon :)
  • Thadius #15
    gta2 sztem ugyanúgy liberty cityben
  • haxoror
    #16
    Ennyi erővel Új-Zéland vagy Ausztrália is lehetett volna, mindkettő jobb választás szvsz...
  • Sanyix
    #17
    GTA2 Liberty Cityben játszódott, talán a 60-as években.
  • haxoror
    #18
    Hát ja, SanFierro volt ahol végleg átálltam a motorozásra mert egyfolytában széttörtem a kocsikat az esőben csuszós utakon :/
  • TothLaci
    #19
    Lehet, hogy legközelebb Ausztráliában fog játszódni... :)
  • haxoror
    #20
    Mindenesetre remélem hogy most majd nem fekával kell nyomulni, SA-ba illett de Európában hagy legyek már fehérrel plz
  • haxoror
    #21
    Azt imádnám fasza MadMax fíling meg hatalmas szabad terek, van sivatag dzsungel meg minden!
  • Thadius #22
    egy kis LOST feelingel,ausztráliában?:D
  • Taranov
    #23
    :D
  • Bereet
    #24
    külömben a MAGYAR GTA stíl játékot már készítik
  • smici
    #25
    hoool!
  • TothLaci
    #26
    Inkább csak próbálkoznak.
  • Bereet
    #27
    egy magyar fejlesztőcsapat készíti
  • Bereet
    #28
    próba szerencse
  • TothLaci
    #29
    Oké, de most GTA London.
  • bertino
    #30
    +fav
  • Taranov
    #31
    Ez nem túl ígéretes.
  • joebacsi
    #32
    hmm getaway-ben nekem elég volt london, vissza nem megyek oda mégegyszer :)
    (getaway = mafia féle, jelenkori londonban játszódó ps2 gamma, egész jó volt)
  • [HUN]FaTaL
    #33
    báh mér baloldali közlekedéses várost/országot választanak:/ akkor már inkább berlin vagy nemtom, de pont london:/
  • haxoror
    #34
    Egek erre a baloldalon közlekedős hülyeségre nem is gondoltam!
    SZÍVÁS!!!!
    Remélem lesz eszük és jobbos lesz (na ennyit a realizmusról)
  • bertino
    #35
    GTA csak konzolra ? hát ez igen furán hangzana... főleg, hogy ők a PC hívei is voltak mindig
  • _Atti_
    #36
    ez render..nem játék, amugy csúnya szerintem..az meg hogy nem gta azt távolrol látni..semmi stílus

    a gta2 a jövőben játszódott egy kitalált városban..szerintem azt is frankón meg tudnák csinálni..
  • smici
    #37
    jövőben?
  • 12346
    #38
    ehhe, remélem új motort írnak alá. elég gagyi lenne még egy bőrt lerántani erről.
  • quack
    #39
    "lehet"
    :D
    ez kb. annyira valoszinu mint a hl3-as kep
  • _Atti_
    #40
    igen a kettő jövőben játszódott..azért nem vmi kiberjövőben de jövőben:)

    amugy szerintem az sa grafikája tökéletes..azon javitottak amin kellett..másrészt azért a gtak mindig gépkímélőek voltak..sztem a következőtől se azért fogunk hanyatesni mert a legujabb technologiákat használják fel hanem a remek design miatt..