54919
 × 

Javítások


Magyarítások


Lemez nélküli indítófájlok (nem crack)


 × 

Lemezes verzió


Digitális verzió


Complete Edition
A Complete Edition tartalmazza az alapjátékot és a kiegészítőket is.
  • kovecses
    #8098
    DEDE

    LOL
  • FZoleee
    #8097
    Újabb PC-s Grand Theft Auto 4 reménysugár

    A megannyi pletykát és találgatást követően újabb reménysugár érkezett a PC-s Grand Theft Auto 4-ről. Ezúttal az ESRB értékelte a PC-s verziót.

    A játékok korhatáros besorolásáért felelős ESRB (Entertainment Software Rating Board) szoftverértékelő bizottság hivatalos honlapján alig pár óráig ugyan, de ma fent volt a Grand Theft Auto 4 PC-s verziója. A bejegyzést azóta törölték, ami jelentheti azt is, hogy tévedésből került ki a PC-s megjelölés, de azt is, hogy a kiadó vetette le, lévén még titok az átírat készülte. Ha a pletykák igaznak bizonyulnak, akkor egy hónap múlva, az augusztus 21-24. között zajló Games Convention kiállításon mindenre fény derül!

    Ja, és a gamekapocson találtam :)
  • bertino
    #8096
    na má az ESRB is keveri a szart...
  • arty
    #8095
    az mindenesetre le van irva, h csak találgatás, amit a cimlapon láttál és ZÉRÓ tényekre épitettek

    tudod, el akartak adni pár példányt... ha itthon jelent volna meg, Te biztos meg is veszed :D
  • Snexi
    #8094
    Nem jelent meg még az a maláj újság amiben elvileg levan írva a pc-s verzióról pár dolog?
  • DöflingR
    #8093
    100%-ra? mert a story része nem minden :)
  • JaSoN HuNTeR #8092
    ez az jön PCre:D PCn is kijátszuk LEsz benne 1-2 újdonság
  • ProGabe #8091
    leírom lassan

    én kértem a scaneket, te írtad hogy nem lesznek képek a játékból. én írtam hogy nem a képek érdekelnek a játékból, hanem az amit írnak a lapban. az igaz, hogy a scan = kép (hiszen az egy kép, ugyebár), de a scan =/= 'játékkép'. ha bescannelik az újságot akkor el tudom olvasni mit írnak, nemde? :|
  • BiG G
    #8090
    és akkor mivan? :) mi akkor is remekül fogunk vele szórakozni, egyet se félj! :)
  • Ragnar360
    #8089
    lol te ezt már el is hiszed, hát gratulálok akkor...
    ennyi erövel bárki kitalálhatja h jön pc-re, megjelenési dátumnak: meg odabök ilyesmi szöveget :)

    am a linket nem tudtam amit ProGabe linkelt, mivel fél perc alatt nem töltött be semmit
  • Kandurex
    #8088
    izgis lesz amikor megjelenik, majd megy a hype,..kár, hogy már kitoltam :(...2x....
  • arty
    #8087
    ok, csak akkor a "pécé vs." oldal is kerüljön törlésre, ne csak a konzol ;)
  • Máté94
    #8086
    Grand Theft Auto 4:Coming To PC
    Megjelenési dátum:Megerősítésre várva.
  • Tomsteel
    #8085
  • Synit HUN
    #8084
    Te kérdezted a scan-eket.... -.-
  • SAFIII
    #8083
    Náluk is a kommentekben a warez a téma
  • ldavid
    #8082
    A konzol vs. PC hozzászólások törölve lesznek..
  • ProGabe #8081
    Finally gta 4 comes to pc

    végül is csak egy bizonyíték arra, amit #8061-ben írtam



    #8080: na most már tényleg visszamegyünk ovis szintre és jön a "te kezdted" "neeeeeeem is meeeeeeeert teeeee"
  • SötétBarom
    #8071
    khtx :DD
  • DJ Skyline
    #8070
    logód beteg :D
  • ProGabe #8067
    képek? kit érdekelnek a képek? :)

    láttam már a játékból annyit, mint a szemét, játszottam is vele. engem az érdekel, hogy mit írnak!
  • szieszáj
    #8064
    srácok ez különben mire jó énis nagyon vártam még tavaly hogy kiadják ami persze késett de nem voltam hajlandó áldozni konzolra sem, ésha netalántán bejelentik pc-re annak nyilván örülni fogok és megveszem de nem türelmetlenkedem hogy bejelentik hurrá-mégse jelentik be bas@ meg....
  • ProGabe #8061
    állítólag esrb.org-on fenn volt az osztályozott GTA IV PC, csak levet(ett)ék

    Hmuda-t zaklassátok a témában. ő saját szemeivel látta (ha jól vettem ki a dolgot)
  • SötétBarom
    #8060
    Mosmá télleg le lehetne zizzeni erről a témáról.. Ha el tudnak adni 2-3 millió példányt ( annyit pedig röhögve eladnak..) akkor kiadják. Ennyi, nincs mit szenvedni, hogy JÖN? NEM JÖN? URISTEN MILESZ? CONFIRM? CÁFOLTÁK? VEGYÉ KONZOLT!! stb.. uncsi.
  • laca133
    #8059
    Ámen!
  • SAFIII
    #8058
    ez a cikk arrol szól hogy egy nagy kamu amit az ujság a boritoján ír és nem arról hogy nem lesz gta 4!

  • laca133
    #8057
    Azért azt se felejtsük el ez is csak egy weboldal, ami cáfolja, semminek nem lehet hinni. Most nagy a hype a GTAIV körül valljuk be. Húzzák az emberek agyát. Majd csak ki fogja nyögni a Rockstar az álláspontját az ügyben előbb vagy utóbb. Úgyhogy mind két oldalnak csak NYUGALOM TÜRELEM....
  • DJ Skyline
    #8056
    tudom, ismerem én. csak nem gondoltam volna hogy így a gta láz lecsengése után még mindíg bejön és arcunkba röhög :D
  • SAFIII
    #8055
    Ez egyértelmű volt, most komolyan hittetek egy malaziai ujságnak????
    ez legalább akkora gyökérség volt mint anno a gamestaros hogy oktoberben jön!
    meg hogy két hulyegyerek beírt az ügyfélszolgálatra és akkor azt mondták nekik hogy ....
    meg hogy a rockstar nem cáfol.....majd szerintetek benne lesz az esti hiradoban a rockstar sajtósa és akkor sorban cáfolja a hireket hogy a maláj ugy nem igaz a gamestaros ugy nem igaz a kéthulyegyerek ugy se igaz akkor az xy se igaz meg a.......leszarják nagy ivben hogy a sok hulye mit terjeszt!
    ha lesz egyértelműen el fogják mondani!
  • Pepsi Twist
    #8054
    az is ott van :D
  • mikiking
    #8053
    ott a 360 a nevébe.....
  • DJ Skyline
    #8052
    és te minek örülsz most ennyire? kárörvendő-e vagy? :)
  • fery02
    #8051
    yet
  • Ragnar360
    #8050
    hiába volt ám az öröm :DDD

    http://kotaku.com/5029388/gta-iv-not-coming-to-the-pc-yet
  • Istencsászár
    #8049
    Konzolt nem a GTA miatt "vettünk", meg amugyis most azokat a szerencsétlenek röhögöd ki akik nem bírnak várni a pécé verzióra és vettek konzolt+gta-t kitolták és eladták a gépet, vagy ha van kis eszük akkor megtartják, mert még jóljöhet a jövőben amikor fél-1 éveket kell várni egy portra.
  • DöflingR
    #8048
    Utánvételes a fizetés? mert ha igen akkor semmit se vesztessz ha nem viszik ki.. És amúgy is az ilyen online árúházak mindíg telefonálnak,hogy biztos meg szeretné-e venni az ember az adott dolgot.
  • Pepsi Twist
    #8047
    én meg is rendeltem netről és ha nem hozzák ki időben vagy ilyesmi akkor beperlem őket mint a szar :D
  • SAFIII
    #8046
    Szerintem egy fasza ingyenreklám az ujságnak
    Ez olyan mint hogy egyes boltoknál meg lehet rendelni a pc verziót..minden hülye rögtön arra az oldalra ment!
  • rotator
    #8045
    Igen, végülis szó szerint véve így van. :)
  • Synit HUN
    #8044
    Abban az újságban nincsenek képek belőle ebben biztos lehetsz! Legalábbis PC-s.