54919
 × 

Javítások


Magyarítások


Lemez nélküli indítófájlok (nem crack)


 × 

Lemezes verzió


Digitális verzió


Complete Edition
A Complete Edition tartalmazza az alapjátékot és a kiegészítőket is.
  • Cat 02 #7923
    Én a CoD2-t még mindig Direct X 7 el tolom xD
  • HUNMemphis
    #7922
    Jelenleg ottartok hogy DX9.Erre most olvasom itt is meg Gamekapcson hogy jön majd a DX11.Mire eljutok hogy vegyek egy olyan VGA-t hogy maximáélisan tudja használni a DX10-et addigra kidobják a 12-t :DAz okés hogy a DX11 jobban előhozza a többmagos gépekből az izmot és a látványt de azért így haladni.Brutális léptekkel.
  • Mathiasse
    #7921
    na ez most tényleg kellett :D
  • bertino
    #7920
    "Kompatibilis a DirectX 10 és 10.1 videokártyákkal, de legjobban szereti majd az új DirectX 11 videokártyákat. Nemsokára vehetünk új hardvert.."

    csávó rátapintott a lényegre :DD
  • bertino
    #7919


    tökjo amugy, hogy bejelentenek egy olyan dolgot, aminek egy előző verzioja is alig van használatban
  • ProGabe #7918
    na megtörtént a nagy bejeletnés a gamefesten: DirectX 11 -.-
  • bertino
    #7917
    :D
  • ldavid
    #7916
    fogj egy szótárat és megtudod
  • ChuckyHUN
    #7915
    oszt mi az a hype?
  • Kandurex
    #7914
    meg a hype
  • DöflingR
    #7913
    A játékiparban már nem csak a bevétel számít. :) (nagyon számít az is)
  • Mathiasse
    #7912
    ma is lesz Gamefest?
  • ChuckyHUN
    #7911
    Igaza van Dantenak, mert nekik fillérekből megvan pcre a kiadás csomagolás stb, és 10-15-20 ezerért el is tudják adni, ha már kevés nyereségk van, akkor is kiadjűá szerintem...
  • Stefibaba
    #7910
    Háhá ott a pont! :D
  • Pepsi Twist
    #7909
    és a végéről lemaradt az "=Z" és itt a Z a lényeg a R*-nak
  • Dante73
    #7908
    A válasz X+Y
    Ugyanis matematikai axioma, hogy két pozitív szám összege nagyobb mint bármelyik szám önmagában...
  • arty
    #7907
    egyetlen kérdés adódik, miből lesz több eladás:
    - kimegy pécére és a 100 potenciális vásárlobol megveszi X, többiek warezolnak
    - konzol only marad, 100 potenciális vásárlobol Y vesz konzolt (mert nagy GTA fanok és végül nem várnak tovább...) és megevszik mind, mivel jelenleg egyik gépen sincs warez (ha boltban veszed...), plusz lehet h a géphez eleve odacsomagolják, nameg addigra már olcso a game a boltban is

    a kérdés, h az X vagy az Y a nagyobb ... ill. h a Rockstar X-et vagy Y-t képzeli nagyobbnak :)
  • Stefibaba
    #7906
    Amit idéz azt én írtam és én Microsoft for Windowst olvastam :D
  • ProGabe #7905
    Microsoft for Windows?

    az gondolom Games for Windows akart lenni :)
  • Stefibaba
    #7904
    Végre bejelentik hogy mikor jelenik meg a Duke Nukem Forever xD (2068 dec 2. xD)
  • Snexi
    #7903
    Halo 3 PC!!
  • Stefibaba
    #7902
    Bakker ne engem hibáztassatok hogyha rosszul tudom hanem a Gtaplace.hu-t :D
  • rotator
    #7901
    De itt nem játékokat jelentenek be...
  • ChuckyHUN
    #7900
    bejelentik a korel drów 965 öt :D

    Amúgy mettől meddig tart?
  • Danyi8888
    #7899
    " Microsoft for Windows igazgatója azt nyilatkozta, hogy az idei E3 főleg a konzol vs konzol párbajra épült, PCs bejelentés alig, szinte nem is volt, így ők a PCs bejelentéseket egy későbbi (látsd fenn) dátumon akarják felfedni. Kevin még elárulta, hogy az E3-n történt bejelentésektől jóval nagyobb dolgokra számíthatunk".... ezek szerint csak lesznek új bejelentések csak az nem biztos h a gta 4 közöttük lessz bár remélem ott lessz és bejelentik
  • rotator
    #7898
    Mivel ez egy technológiai konferencia... :)
  • Snexi
    #7897
    Nem hiszem hogy bármi is történne ezn a gamefesten
  • ChuckyHUN
    #7896
    de itt nagy játékbejelentséek nincsenek kiirva csa a casualok, nem ?:(
  • ChuckyHUN
    #7895
    És még AUG6-án is + szept valamikro is lesz, tehát még semmi sem veszett!!! IDE MINDENKI!!! ma remélem bejelentik,...
  • Stefibaba
    #7894
    Na Emberek, Ma kezdődött el a Gamefest (bővebben a #7785-es HSZben) reméljük a legjobbakat! =)
  • csoola
    #7893
    :D fasza, nekem is meglenne, nekem oriási kedvencem a GTA, de sajna kibasztak velem, velünk, bár, jo lenne a box másra is, majd valami csaklesz:D
  • Ragnar360
    #7892
    Akár rég el is felejthettem volna a gémet, 2 hónapja meglehetne az 1000GS, csak vhogy nem volt kedvem napi 10 órán keresztül ugyanazt csinálni :) ,- szal még 1 acsi (Wanted) kell

    a 100%, meg ezek, ezer éve megvan ;)
  • csoola
    #7891
    te már végigtoltad boxon mi?:P ajj sztem megint nem lesz pénzem dobozt venni pedig uugy szeretnék:D
    amugy flashelt gépen eredeti gaméval nincs popup?
  • Ragnar360
    #7890
    ti soha nem fáradtok el ?
  • rotator
    #7889
    A 80 warezolósból cirka 10-15 "konvertálható", a többi akkor se venné meg, ha 1000 Ft lenne, inkább elmenne focizni. :D
  • bertino
    #7888
    PCn pláne - sőt
  • ProGabe #7887
    multi

    ennyi. ha valamivel el lehet adni egy játékot 2008-ban, hát az az egyedi és jó multi. ebben ez meg van! persze a single is van olyan jó, sőt
  • Prince23
    #7886
    Sztem az 1. hónap alatt többet fognak eladni, mint sa-nél... Itt jóval több ujdonság, és forradalmian új lesz...
  • Pepsi Twist
    #7885
    "yítás éppen mondok ily" képpen*
  • Pepsi Twist
    #7884
    amúgy...

    tegyük fel hogy a GTA IV PCre megjelenik
    (csak viszonyítás éppen mondok ilyen kis számokat)

    100 embernek megvan a GTA IV... ebből 80-an le warezoltak míg 20 tag megvette és ebbe nem fog belehalni a R* és nem is lesz veszteséges mert a májkrofos annyit fizetett nekik hogy előbb adják ki ShitBox-ra mint PCre... sőt sztem a májkrofos ilyen biztosításos izére ment hogy ha a R* elad X shitboxot (képletesen mivel sokan azért vettek shitboxot hogy GTAIV) akkor még fizet nekik +-ba szóval értitetk mire célzok...