54919
 × 

Javítások


Magyarítások


Lemez nélküli indítófájlok (nem crack)


 × 

Lemezes verzió


Digitális verzió


Complete Edition
A Complete Edition tartalmazza az alapjátékot és a kiegészítőket is.
  • ProGabe #8043
    arra vagyok kíváncsi hogy miért nincsenek még belőle scan-ek! egy maláj újságárus sem bírja kibontani és feltölteni valahova? :S
  • BiG G
    #8042
    namost az hogy nem jelenetették be =/= cáfolattal :)
  • rotator
    #8041
    Update by Jordan: I've received word from a contact at Rockstar Games on this matter. Chatting with the PR spokesperson, I "confirmed with Rockstar Games that they've made no announcements regarding Grand Theft Auto IV on PC."

    A kiírás a címlapon tehát megalapozatlan, találgatás.
  • ldavid
    #8040
    nincs cáfolva, a PCGamer egyik szerkesztője írta a fórumukon tegnap, hogy a Rockstar még nem jelentette be a megjelenési dátumot, de befogja

    addig is: Jace Hall Show - nem csak Thompson miatt
  • mikiking
    #8039
    cáfol ? hol irja ???
  • rotator
    #8038
    Rockstar cáfol, nem elég?
  • Synit HUN
    #8037
    Rég láttam ekkora kavarást egy játék körül. Sztem illik a világ legsikeresebb játékához. Igenis legyen hype! :D
    Csigáznak, húznak.... Már mindenki megígéri lassan hogy megveszi csak adják ki :D
  • csoola
    #8036
    tényleges bizonyiték még nincs
  • ATi0021
    #8035
    Na most akkor mi van? Tessék egy link.

    GTA IV PC verzió bejelentés (Update) - IGN.com
  • Neoncsoves
    #8034
    látam a videot, hát el se találta :D
  • Snexi
    #8033
    Delegalább megdobálták budapesten xD
  • Neoncsoves
    #8032
    azt várják, hogy a konzol elüljön... gondolom kapnak + pénzt minden egyes eladott GTA4+XBOX vagy PS3 kombó után...vagy csak ha a GTA4 miatt veszik a konzolt... Mikrofos új igazgatója szórja a pénzt mint a szemetet, TDU-nál is ezért nem jött a carpack sokáig...Nem tudom meddig akarják eljátszani ezt.
  • Synit HUN
    #8031
    Hidd el hogy a Mafia2 tartja majd a mércét, ha nem emel rajta. Az egy is kb annyival volt rosszabb a GTA-nal amennyivel jobb is volt. Olvass utána, nagyon sok érdekfeszítő info van már róla.
  • bertino
    #8030
    még lesznek DLC-k is.
    nyilván emiatt is szopatják az arcunkat, mint az állatok.
  • Snexi
    #8029
    Már rég elült...
  • csoola
    #8028
    majdha elül a felhajtás a konzolos verziok körül akkor talán bejelentik, addig is igyekeznek arra csábitani h vedd meg a boxxal és örüjjé
    én igyekszem utobbit tenni xDD
  • rotator
    #8027
    Multiplayeres cuccokat kiválóan lehet védeni.
  • Dante73
    #8026
    Ez akkora durranás lesz PC-n, hogy azonnal nekiugrik az összes nagy csapat. Alone-nál gondolom, még valamiféle együttérzés az atarival is közrejátszik a törés késésében.
    Én sok esélyt nem látok arra, hogy ne törjék fel. A védelmet is emberek találják ki, és amit az egyik ember megalkot, azt a másik....
    De legyen igazad! Ez az a név, aminél tényleg nincsen szükség próbára. Ez vagy bejön, vagy eleve nem. Ha meg bejön, akkor irány a bolt!
  • Dante73
    #8025
    Ezt nem tudtam, (nem figyelem az ilyesmit annyira) de mivel a fejlesztő nem ugyanaz, azért nem zárom ki a versenyt teljesen. Nagyon hasonló ugyan a két game, de gondolom, nem ugyanazt a vásárlóközönséget fedik le. Legalábbis, nem teljesen. Azért annyit hozzátennék, hogy nálam mindkettő itt lesz a polcon, még a díszdobozos verziókat sem zárom ki teljesen....
    Off;
    Kíváncsi vagyok, mit fog virítani a Maffia2, akár az elődöt, akár a vetélytársat nézzük, a mérce magasan van....
  • Cat 02 #8024
    Tuti :)
  • Kandurex
    #8023
    2011. Augusztus 5. 12:30:00:00
  • Kandurex
    #8022
    feltéve, ha feltudják majd törni, ...Alone In The Dark...remélem nem
  • Szabi111
    #8021
    Sziasztok tom h nemide tartozik de mafia 2-t mikor adják ki?
  • Synit HUN
    #8020
    De nem érted hogy ugyanaz a kiadó? :D A két játék nem vetélytárs. Üzleti szempontból legalábbis semmiképp.
  • Goliath
    #8019
    A mafia 2 elé való bejelentés egy marketing-stratégiai fogás. Elhappolni a potenciális vevőket (borsot törni a konkurencia orra alá) és nagyon jó monitor is hogy összemérjék egy hasonló kaliberű vetélytárssal.
  • Synit HUN
    #8018
    A GTA és a Mafia ugyanannál a kiadónál van :D
  • ldavid
    #8017
    elvileg már meg kellett jelennie mert júliusi szám, meg ott is van, hogy "Current Issue"

    amúgy a bejelentés abból áll hogy kiraknak egy sajtónyilatkozatot a Take2 oldalára és kész, videókra nem kell számítani
  • BiG G
    #8016
    gameplay-el aztán nagyon megerősítik, jó esetben ugyanúgy kéne kinézzen mindkettő :D
  • Snexi
    #8015
    Nem tudjátok melyik nap jelenik meg az újság?Mert gondolom akkor erősítik meg hivatalosan trailerekkel (inkább gameplayekkel) és képekkel együtt.De nagyon remélem hogy nem hétvégén lesz a megerősítés
  • Yoda001
    #8014
    banamák?
  • ProGabe #8013
    de repül ám!

    barbym: takarodj!
  • Pepsi Twist
    #8012
    ránem kattintok XD hülye fos netes játék
  • Pepsi Twist
    #8011
    LOL még jó hogy megnéztem a linket aztán láttam a hackthat :D
  • barbym
    #8010
    [moderálva]
  • Cat 02 #8009
    Ellopják, esőben koszos lesz, nem kóser.
  • DJ Skyline
    #8008
    hát olyan volt a nagy néger nő által adott küldetésben, hogy egy lowriderrel elkellett szállítani pár hullát. a csomagtartó kitudott nyílni ha ütköztél, és írta a játék hogy jobb lenne becsukni, mert a rendőröknek nem tetszene a dolog :D aztán főhősünk kirakja magát az autóból, odasétál és becsukja ha lenyomod a gombot. de küldetésen kívül nem tudom. én a garázst hiányoltam, szerintem nincs is. helyette van a savehouse előtt egy ilyen felcsíkozott parkoló terület, ahol ha megállsz, akkor betöltés után ott vannak a kocsik, ez nem rossz ötlet végülis.
  • Yoda001
    #8007
    pedig kell lennie gombnak ami váltja a célpontokat [én meg csak arra nem jöttem rá, hogy a csomagtartót h lehet kinyitni... ugye volt olyanról szó hogy majd a fegyvereket meg hullákat be lehet tenni]
  • DJ Skyline
    #8006
    de rájöttél hogyan kell indexelni? vagy lehet egyáltalán? nem nagyon jöttem rá, ezért nem tetszett nagyon a kontroller' :D van rajta x gomb, és az csinál mindent kb viszont tetszett hogy szépen tudom adagolni a gázt, meg a fékezés erejét szabályozni, nem úgy mint billentyűzettel, hogy lenyomom a gombot és padlógáz. meg ez az auto célzás sem tetszik nagyon, annyira rácéloz az emberre, hogy másikra nem is lehet célozni, csak akkor ha elengedem a gombot.
  • SötétBarom
    #8005
    Bejelentik egyből repül a preorder :]
  • Pluskast
    #8004
    Azt én is tudom viszont így meg simán ki lehet vágni ha hülyeségeket irogat be. Ja hogy nem figyelt? Ő baja...