54919
 × 

Javítások


Magyarítások


Lemez nélküli indítófájlok (nem crack)


 × 

Lemezes verzió


Digitális verzió


Complete Edition
A Complete Edition tartalmazza az alapjátékot és a kiegészítőket is.
  • FZoleee
    #8178
  • cenobite
    #8177
    Az nem a GTA V volt? Mert abban még tényleg nincs küldetés.
  • cenobite
    #8176
    Szerintem azért mert a hexadecimális kódértékek erősen alulexponáltak a verziószám miatt és emiatt beakad néhány receptor. (valószínűleg a videokari a ludas, vagy a memória, esetleg a hálókártya!)
    Próbáld meg kicserélni az elemet az alaplapban, vagy a monitort világosabbra venni! Nekem így működött!!
  • FZoleee
    #8175
    Kamukirály
  • miki10
    #8174
    hát de van!
    az unokatesomnál játszotam GTA IV beta verzióval. csak nincs benne küldetés
  • Yoda001
    #8173
    gratulálok
  • FZoleee
    #8172
    Nincs GTA IV PC verzió... Se béta, se semmi (egyébként se volt soha GTA Demo verzió...)
  • miki10
    #8171
    Hello!
    nem tudjátok miért írja ki ezt ha fe akarom telepiteni a GTA IV pc betat?
    it van róla kép http://www.videoplayer.hu/photos/show/81151


    elöre kösz
  • bertino
    #8170
    gta san andreas topic
  • II Rocky II
    #8169
    üdv.
    gta san andreashoz kellene nekem a knight rider mod:S de nem találom sehol :(
    vki tudna segíteni ? :)
  • mikiking
    #8168
    megnéztem az autós bemutato is ,hát nagyon remélem,hogy kijön pc re,mert valami hihetetlenül jol néz ki,jo kocsik,minde... (hummer,meg Lamborghini fan )
  • Istencsászár
    #8167
    Ez nagyon jól megvan benne csinálva, a vezetés meg kölön élmény, főleg ha egy rendőr is kerget ( ennek igen nagy a valószínüsége hogyha kokin volán mögé ülsz:) )
  • mikiking
    #8166
    Alkohlista trailer..sztem látnotok kell.ha volt sorry
  • arty
    #8165
    újabb, fantasztikus bizonyitékok :D
  • ldavid
    #8164
    frankó, megy XP-n is :D
  • FZoleee
    #8163
    Babelfish-es fordítás, az eredeti weblap:
    Itt már Grand Theft Auto
  • Snexi
    #8162
    Ott van a cikk végén a yahoos bizonyíték ahol a Grand theft Car 4-et árulják pc-re
  • Kandurex
    #8161
    ez is a "Maláy" alapján készült...
  • Danyi8888
    #8160
    http://www.gtaplace.hu/hir/158/gta-iv-jovo-honapban-pc-megerosites
    hát nemtom hogy ez mennyire hiteles de jobb mint a Maláy..... de majd megtudjuk augusztusban
  • cenobite
    #8159
    Bocccccs, ZX-81-en toltam végig... Meg Primo-n is megvolt, de azt letöröltem.
  • JaSoN HuNTeR #8158
    igyis ugyis szebb. még egy p2n is szebb mint bármely konzolon
  • ProGabe #8157
    farkát. lompost, nem lompost, az véletlenszerű :)
  • Tomsteel
    #8156
  • cenobite
    #8155
    A fülét?
  • Tomsteel
    #8154
    igen, de csak a lónak egy részét...
  • LeWyTy
    #8153
    Van ojan hogy tv-nézek és vannak benne néha szerencsejátékok amiknél szám is van.Ha felhívom nyerhetek?
  • Skyline
    #8152
    Szebb.....3szor annyiért..:)
  • arty
    #8151
    A PC verzio biztosan jobb lesz, hiszen a PC hardverek erősebbek, mint egy X360, tehát nagyobb felbontás és AA (ha birja a géped!) könnyedén állítható majd, plusz (ha birja a géped!) nem lesznak frameráta gondok sem és a winyorol valo futtatás miatt nem lesz popup sem (későn, durván, előtted megjelenő texturák).

    Az IronMan nem xbox360as portolás volt, hanem ps2-s, azért volt butitott.
  • nagykovi
    #8150
    Ha az eddigi PC-s GTA-kat vesszük alapul, akkor semmivel sem lesz rosszabb, sőt...
    Reménykedjünk, hogy egy nagyon jó játékot kapunk (minél hamarabb)
  • red bull
    #8149
    Amugy nem is tudod hasonlítgatni a GTA 4 pc-s portjához mivel még meg se jelent... Amugy nem hasonlítgattam hanem kérdeztem. De amugy kár volt megkérdezni mert ti se tudtok többet mint én sztem, a fórumot meg nap mint nap nézem és követem...

    Ui.: #8147: Az iron man pc s verziónál és a xbox360 as verziónál, bizony butiott a pc s változat mivel az nem is a film történetére alapszik a boxos pedig igen és az sokkal kidolgozottabb. Egyébként meg nemérdekel mert ezt is csak példának hoztam fel, mert a multkor láttam a filmet és fun ból letölttöttem a játékát
  • Snexi
    #8148
    Azért nem az Iron Man pc-s portját kéne hasonlítani a gta4 pc-s portjához.Nagy eltérés biztosan nem lesz,pláne olyan nem ami a pc-s verzió kárára menne
  • Bence94
    #8147
    nem lesz olyan mint az iron mannél mert nem volt butított változat ennél csak max szebb lesz.
  • Neoncsoves
    #8146
    nem tudjuk
  • red bull
    #8145
    előre is bocs a kérdésért, lehet hogy nagy baromság lesz, de HA kijön pc re a GTA 4 akkor ugyanaz lesz benne szinte minden mint az xboxos verziónál? Mert van egy-két játék ahol nagy eltérés van az xboxos és a pc s verzió között (pl.: Iron man ... stb) és sokszor sokkal jobb az xboxos változat...
  • ldavid
    #8144
    #8142 - ez nem reklám
  • Snexi
    #8143
    Mai videó Nekem gyanús hogy ennyivel a megjelenés után kiadnak egy videót.Szvsz újra kezdik a reklámot a pc-s verzióhoz
  • arty
    #8142
    másik topikba linkelte Istencsászár, jo helye lesz itt is:
    automodellek a gta szériában
  • ProGabe #8141
    na ezen most meglepődtem :)

    de miért nem? lehet nagyon is megtetszene és nem vállalod a kockázatot?
  • Bence94
    #8140
    üdv! a flatout ultimate carnage-nél is az volt hogy az esrb-n feltűnt a pc-s verzió leszedték majd később be is jelentették .ezzel nem azt akarom mondani, hogy "ÉN ÁM TUDTAM MERT ÉN OLYAN ÜBER VAGYOK"
  • Istencsászár
    #8139
    Egy percet sem multiztam vele:)