54919
 × 

Javítások


Magyarítások


Lemez nélküli indítófájlok (nem crack)


 × 

Lemezes verzió


Digitális verzió


Complete Edition
A Complete Edition tartalmazza az alapjátékot és a kiegészítőket is.
  • arty
    #7843
    a 2. rész is 3D volt, csak felülről nézhetted az eksönt :P

  • Stefibaba
    #7842
    Jóvanna akkor a 3D-s Gtakhoz :D
  • BIZ0906
    #7841
    nana GTA 2 :)
  • Istencsászár
    #7840
    Felőlem, én játszok vele, nem pedig sopánkodok iránta... amugy nem 1 olyan gém amit marhára várok... majd kijön, sőt PS3exluzív az egyik ( egyenlőre ), majd jön ha jön van más amivel addig elvagyok.
  • bertino
    #7839
    akartam is kérdezni, átmenjünk az alone in the darkba, hogy megnézzük ki van ráizgulva épp legjobban az aktuális epizódra ?
    köszönjük emese.
  • Stefibaba
    #7838
    "ezért kizárt, hogy bárhonnan le lehetne tölteni a demot!!!!!!."

    A GTAkhoz SOHA(!) nem készült demo...

    A: az ügyfélszolgálatos a hülye
    B: Átverte az ügyfélszolgálatos a srácokat
  • Istencsászár
    #7837
    Az jó, de ezis egy lehetőség, amennyire itt egyesek odavannak izgulva egy játékra ( most pont a GTA ) lehet hogy ők kamuztak:)
  • Prince23
    #7836
    De ezzel a válasszal csak minket boldogítanának.
  • Pepsi Twist
    #7835
    nah téged vártalak már -.-
  • Istencsászár
    #7834
    vagy csak az ügyfelesek szórakoznak kedvükre...
  • Prince23
    #7833
    Két fiatalember megpróbált túljárni a Take 2 eszén, s egy levelet írtak az ügyfélszolgálatnak, miszerint nekik megvan a legújabb Grand Theft Auto demója, amit egy warez oldalról töltöttek le. Nem kevesebb, mint egy hétig leveleztek az ügyfélszolgálaton dolgozó személyekkel, mikor egy érdekes választ kaptak:

    " A Grand Theft Auto 4 PC-s verziója még nincs bejelentve, jelenleg is fejlesztés alatt áll, ezért kizárt, hogy bárhonnan le lehetne tölteni a demot."

    Lol, nagyon lebuktak ezzela fejlesztők
  • bertino
    #7832
    tiszta szerencse, hogy még 1 hétig szabadságon vagyok, van időm izgulni GTA4 PC bejelentésen a másik 200 teendő közt.

  • Stefibaba
    #7831
    3x lesz Gamefest, de a legnagyobb esélye annak van, hogy a 2 nap múlva indulón jelentik be ;)

    Ha Szerencsénk van 2 napig kell csak tétlenül ülünk!
    [apro]http://www.xnagamefest.com//apro]
  • mikiking
    #7830
    Én ia reméli :D
  • Máté94
    #7829
  • bertino
    #7828
    mindenki reméli
  • Máté94
    #7827
    Hát reméle,hogy fejlesztik!
  • ldavid
    #7826
    igazából semmi, a blogra kirakott képek ugyan igazinak tűnnek, de ilyeneket szerintem nem túl nehéz csinálni
  • arty
    #7825
    én voltam az ominozus telefonáló ...

    fél óra mulva hivom a miniszterelnöki hivatalt, ahol rákérdezek, hogy tényleg alanyi jogon jár e a gta4 a windows mellett a campus programban és ha tagadják, akkor 99% h igaz!
  • csoola
    #7824
    amugy erre a levélre mi a bizonyiték h nem kitalácio csak? XD
    bár az adhat okot bizakodni, hogy a rockstar nem cáfolta (még)
  • Synit HUN
    #7823
    100% + a dobozra szánt letölthető tartalmak integrálva!
    Uff!
  • Nohab
    #7822
    Ámen!
  • tdu Toyota
    #7821
    xD 100% úgy legyen :D
  • ChuckyHUN
    #7820
    ?:D
  • ChuckyHUN
    #7819
    99%
  • tdu Toyota
    #7818
    90% :)
  • fery02
    #7817
    Ide már Kálámbó kell
  • Pepsi Twist
    #7816
    80% az esély hogy lesz PCre
  • bubu13
    #7815
    volt már
  • Plata
    #7814
    Két srácnak ügyesen sikerült elhitetni a 2K Games ügyfélszolgálatával, hogy nekik megvan a GTA IV PC-re. Nagyon érdekes választ kaptak.
    Szóval a két úriembernek egy sokáig tartó levelezés során sikerült elhitetni az ügyfélszolgálatosokkal, hogy ők megszerezték egy kalózhálózatról a GTA IV PC-re szánt demóját. Arra ment ki a játék, hogy vajon felülnek-e a trükknek a 2K Gamesnél, és elmondanak-e valami hasznosat. A válasz: igen! A következő üzenetet kapták:

    „A GTA IV PC-s verziójának még nem jelentették be a megjelenését, és még mindig fejlesztés alatt áll, szóval még nem lehet beszerezni egy weboldalról sem.”

    Az ominózus üzenet után még nem állt le a beszélgetés. Egy új ügyfélszolgálatossal vették fel a kapcsolatot, aki már nem volt ennyire átverhető. Tőle ezt az üzenetet kapták:

    „Nem tudjuk, hogy a játék PC-s verziója be lesz-e jelentve, mi csak ügyfélszolgálatosok vagyunk, velünk nem közölnek erre vonatkozó információkat.”

    Ezzel zárult a nagyjából egy hétig tartó e-mailezés, és újabb pletykával lettünk gazdagabbak. A kérdés adott, vajon az ügyfélszolgálat kikotyogta a PC-s verziót, vagy csak ők is szórakoztak egy kicsit? Ne felejtsük, hogy áprilisban még arról szóltak a hírek, hogy európai boltok szerint a PC-s GTA IV idén októberben fog megjelenni, ezt viszont a Rockstar rejtélyesen nem kommentálta.

    Pc-s ujság honlapján találtam.
  • norbi56
    #7813
    Akkor 3x lesz gamefest?:S bármelyiken bejelenthetik?
  • fery02
    #7812
    Ok
  • bgabor
    #7810
    Egyes szánalmas létformáknak örömet okoz, hogy minden kerek számú hozzászólásnál kiírják ezt.
    Így az "övék" lesz a hozzászólás, és nem a többi tékelő baromé. Szánalmas? Nem kicsit!
  • rotator
    #7809
    elhalászni :)
  • rotator
    #7808
    Take = elhalálszni (itt)
  • Pepsi Twist
    #7807
    ja
  • ChuckyHUN
    #7806
    teljesen értelmetlen komment :D
  • Blekk Síp
    #7805
    Ha sikerül lefoglalnod egy szép kerek számú hozzászólást, az a TÉK.
    Most pl. a #7800 ez a szám.
  • Snexi
    #7804
    Tudom hogy nagyokat égek egy-egy ilyen kérdéssel de akkor is,mit jelent ez a ték? Mert csomó olyan kifejezéssel találkozok itt amilyennel más fórumon nem
  • Máté94
    #7803
    TÉK!:D