41716
  • Fantusz
    #41156
    Szisztematikusan lopkodni csak Tolvaj céh tagoknak érdemes, hisz céhtagság nélkül eladhatatlan a szajré, legfeljebb csak a viselhető tárgyaknak veszi hasznát.
    Tolvajcéh tagoknak megvan a lehetőség a vérdíj törlésére, csak valamelyik kisfőnöknek kell szólni, s a bounty felét kifizetve lerendezik az ügyet.
    Inkább arra gyanakszom, hogy Kvatch ostrománál véletlenül lecsapott egy őrt a srác, még az sem kell, hogy meghaljon, elég csak fegyverrel, vagy mágiával megcsapni, s azonnal 1000 bounty-t kap.
  • genndy
    #41155
    Ha letartóztatnak, akkor a lopott cuccot nem kapod vissza, de a nem lopott ott lesz valahol egy ládában (valami Evidence vagy Confiscated nevűben).
  • BBalee
    #41154
    dobj le mindent a földre, egy jol megjegyezhető helyen, ott fog maradni.
    Majd felszerelés nélkül add meg magad a hatóságoknak.
    Leülöd a vérdíjjat, és felveszed az eldobott felszerelést, igy a lopott cucc is megmarad...
  • benőmenő
    #41153
    A játék az igazi valósághűségre törekszik, így csak le akarnak húzni arannyal az őrök :D
    Viccen kívül, Kvatch-ban, vagy valahol harcközben nem csaptál le őrt? Nézd meg, hogy mennyi vérdíj van a fejeden. Egy őr azt hiszem 1000 arany.
    Vagy amit Calcer írt.
  • Calver
    #41152
    az Oblivion... érdekesen kezeli a lopást. attól amit felkaptál, kaptál a buksidra vérdíjat. legegyszerűbb megoldást? konzol lenyit (0-ás gomb), setcrimegold 0 beír.
  • TokraFan
    #41151
    Sziasztok,

    Lehet, hogy láma a kérdés, de kérem segítsen aki tud.
    Most kezdtem a játékot, ott tartok, hogy Martint elvittem a templomba. Itt egy kis kitérőt akartam tenni, mert egy halom tárgyat szereztem menet közben, és gondoltam eladom a városban. Elvileg sehol nem loptam, egyszer vettem el véletlenül egy piros kézzel jelzett edényt, de rögtön el is dobtam.
    Nos, bármelyik városba megyek ahol őrség van, azonnal rám szállnak lopásért. ha börtönbe megyek, akkor mindent elvesztek ami nálam volt. A probléma az, hogy foglalmam nincs mi bajuk van? Már ezerszer megnéztem az eszközlistámat, de nincs lopott cucc (feltéve, hogy jól tudom és a piros kéz jelzi a lopott tárgyat). Namost mi a fenét lehet kezdeni ezzel? Gyakorlatilag sehova nem tudok menni. Eldobni sincs mit, mert ninics lopott tárgy. Hogyan deríthetem ki, hogy mi bajuk van az őröknek?
  • benőmenő
    #41150
    Ahh a játék a régi :)
    Épp most írtottam ki Bruma 2/3-át lvl-en. Érdekes nézni, ahogy az emberek úgy járnak a hullatengerben, mintha mi sem volna. Néha a helyi thief guild fence lehajol egyet-egyet kilootolni xd
    Ahhoz képest mennyire nyomták megjelenés előtt, hogy radiant AI, meg minden xd
    (ettől még mindig a legjobb TES ever)
  • gyonax
    #41149
    Visznont ha az ember már egyszer belejön, akkor szinte egyáltalán nem veszít álkulcsot az ember, és meglehetösen gyorsan meg lehet oldani a zártörést is. A Skyrim rendszerében pl. nem kevés szerencse is kell a sikerhez(mindenféle skill nélkül).
  • kisokka
    #41148
    Az említett videóban először én sem értettem milyen ritmusról beszél a srác, pedig hangjelzést is lekopogta. Kb fél mp-enként van egy "katt", ebből van kettő amit az álkulcs okoz, ha hozzáér a tüskéhez(1) és a tüske felpattan(2), a harmadik meg a "lockolás", bal egér.
    Pár kulcsot elvertem így én is, de egy idő után már elég lazán ment. Nekem is jobban tetszik, mint Fallout 3-ban, de az igaz, hogy nehezebb is rájönni a fortélyra.
  • benőmenő
    #41147
    ennél egy egyszerűbb, de időigényesebb módszer, hogy quicksave minden zár előtt és ha túl sokat törtél visszatöltöl :)
    Bár én is meg mernék esküdni, hogy van egy ritmusa és idővel egyre kevesebbet rontja el az ember. Most feltettem megint és alig van szükség visszatöltögetni ennyi év "kihagyás" után is. Nekem ez a rendszer sokkal jobban bejött, mint ami a falloutokban, meg a skyrimben van.
  • totya4
    #41146
    Kösz a sok infót nektek!

    kisokka: A leírásod kicsit szuperman-t igényel szerintem, én egyszerű ember vagyok, azért kösz... :)

    Végülis megoldottam, moddal, találtam egy modot, ami komplett kicseréli az egész zárfeltörést. Akár még a two worlds II zárnyitását is beállíthatom benne, de mivel azt az eredeti játékban már csináltam eleget, ezért az általa "Skyrim"-nak nevezett zárnyitási módot állítottam be mindenfajta zárra az inijében. Nem idegesítő, és kis odafigyeléssel és érzékkel megy a dolog. Lassan egész játszható lesz ez a játék pár egy tucat mod után... :)
  • Calver
    #41145
    elmondom nektek a legjobb technikát zárnyitásra, főleg mert nekem sem volt a szívem csücske ez a minijáték:
    az elején le kell csapni Tower birthsign stone-ra (nem a karakterválasztásnál, ez más!), aztán ennek az effektjével tudtok csinálni magatoknak kraftos kis nyitóvarázslatot (vagy venni), és alteration-al simán ki tudtok nyitni alapszinten is easy zárig bármit, kis tápolással average is megy. többire ott van a tower stone által adott erő, szökőévente egyszer láttam olyan zárat, amit az nem nyitott ki.

    később meg skeleton key és auto attempt orrvérzésig.
  • kisokka
    #41144
    Régen kerestem és találtam én is egy videót, hogy mire kellene figyelni zárnyitásnál és ott szerintem a legegyszerűbben van elmagyarázva a dolog(sajna már nem találom).
    Az a lényeg, hogy amikor megpöckölöd a pöcköt, akkor kiad egy hangot, amikor a pöcök felcsúszik, akkor is kiad egyet. Na ennek a két hangnak kell "betanulni" a ritmusát és a harmadik hangot már te adod meg, ugyanebben a ritmusban.
    Gyonax videójában is meg lehet hallani ezt a ritmust, a harmadik utolsó kattanás már az egérrel van megadva, az előző kettőre kell figyelni. Lehet hallani, hogy egyazon időközben hallatszanak a kattok.
  • gyonax
    #41143
    Amit lent írtam, az igaz, ha jó a hallásod, akkor ebben a videóban láthatsy példát a dologra:
  • BBalee
    #41142
    Szerintem teljesen véletlenszerű, hogy milyen gyorsan esik le. matematikailag annak a legkisebb az eséllye, hogy kétszer egymás után ugyan olyan számot sorsoljon, ezért ésszerű a leggyorsabb után kattintani, mert annak kisebb az esélye, hogy az következő is gyors lesz.
  • gyonax
    #41141
    Van mindig egy állapot, amikor beragad a zár... Más a hangja is, mint amikor rendesen visszaesik. Addig ütögeted fel a zárnyelvet, amíg ez meg nem történik, ilyenkor pedig viszonylag sok idöd van kattintani.
  • Calver
    #41140
    ez :)
  • PiszkosFred
    #41139
    Sok nyugtato, ket extra eger - ha nem hatna gyorsan a nyugtato -, es sok ido :)
  • genndy
    #41138
    Rengeteg lockpicket kell venni, aztán automata próbálkozás
    Nincs tuti módszer, de amit írsz az a legtöbbször igaz.
  • totya4
    #41137
    Engem ez a zárnyitogatós téma érdekel. Olvastam itt a fórumban, hogy amikor a leggyorsabban esik vissza a retesz, az az után következőnél kell kattintani, mert az lesz a leglassabb. Sajnos ez hülyeség, úgy tapasztaltam, hogy a nagyon gyors után sokszor még egy aránylag gyors következik, és esetleg utána a lassú. Szóval milyen taktika van hatékony zárfeltörésre?
  • Calver
    #41136
    mana regen enchant nincs, willpower módosítja regen tempóját, kb speed mellett egyetlen stat, amit (szerencsére) van értelme 100 fölé tolni - én spec amikor nem akartam h egy bizonyos képesség (pl conjuration) szintet lépjen, simán beraktam a varázslatba bizonyos mértékű willpower tápolást, h restoration-nak számítson
  • genndy
    #41135
    Igen, de asszem csak 95% a maximum, páncélban (vanillában legalábbis).
  • skandara
    #41134
    ehh, mármint a büntetés lesz egyre kevesebb úgy értem, szóval magasabb heavy armorral 100% lesz a hatékonyság (előbb-utóbb)?
  • skandara
    #41133
    Köszönöm az infókat :)
    Lady lett a csillagjegy, willpower+10 meg endurance meg a paralysis resistance 15% nem tűnt haszontalan dolognak egy sorcerernek :)
    OOO+oblivion Xpvel játszom most, bár érdekes kombó, mert így se túl lassú a fejlődés, megöltem első szinten két ellenfelet, és kaptam fél szitnyi xp-t volt egy 8-as szintű battle mage, meg egy 10es szintű warrior szerűség. De igazából meg is érdemlem mert kb 2 ütésből megöltek, és nem volt egyszerű lenyomni őket:D
    Azért is kérdeztem, mert skyrimben pl nagyon jó csillagjegy, de emlékeim szerint oblivionban nincsen mana regen enchant, és így kicsit neccesebb.
    most 3 heavy armor van rajtam, mármint cipő nadrág meg mellvért, így 78% a mágiám hatékonysága, ez a heavy armor skill növekvésével egyre kevesebb lesz nem?
  • Calver
    #41132
    hja, The Warrior illetve a The Lady a két "legjobb" választás az elején, már csak azért is, mert manából nagyon egyszerű nagyon, nagyon sokat szerezni (egy sigil stone simán adhat +50-et), így szegény eléggé "értéktelen" stattá válik, intelligencia még annál is jobban - annak ellenére, hogy a mágia baromra erős dolog Oblivion-ban.
  • gyonax
    #41131
    Ezzel egyet kell értenem. Míg Morrowindben az Atronach az egyik leghasznosabb mage típusú csillagjegy, Oblivionban sokkal kevesebb jutalmat kapsz érte, ha használod. Szerintem a leghasznosabbak a flat stat bónuszt adó csillagjegyek, ha a hatékonyságot nézzük: a képességet adók eddigi tapasztalatom szerint nagyon hamar haszontalanná válnak.

    Ettöl függetlenül persze, ha az ember tényleges szerepjátékként akar játszani, akkor érdekes lehet egy olyan csillagjegy választása, ami nem a legoptimálisabb, az Oblivion önmagában amúgy sem egy túl nehéz játék(ha felrakja az ember a Natural Leveling modot, akkor pedig a "rossz" karakterbuildekböl fakadó problémák is elkerülhetök; ezeknek szerintem egy jól megtervezett játékban nem igazán kéne elöfordulniuk). Én nemrég kezdtem egy új Oblivion végigjátszást, és sokkal érdekesebb, ha az ember nem próbálja agyonoptimalízálni a karakterét, hanem kitalál egy háttértörténetet, és az alapján osztja el a skilleket, csillagjegyeket :)
  • Calver
    #41130
    ellenvélemény: az atronach csillagjegy itt Morrowind-al ellentétben egy isten verése, és ha kiválasztod, búcsúzhatsz kb a karakteredtől.

    miért? először is mert az előnyei elhanyagolhatóak - kis mana absorb, whohoho, nem mintha kacagva össze lehetne szedni 100% mágiaellenállást, bretonoknak konkrétan egy tárgy kell pl hozzá.

    a mana bónusz okés, 150 szép szám, ez kétségtelen, persze egyes fajok sokkal "olcsóbban" megkapják - mivel a negatívum...

    nos, a Stunted Magicka mint olyan egy vicc. egy nagyon, nagyon rossz vicc. az Oblivion-ban nincsenek olyanok, mint konkrét harcosok vagy mágusok, itt nem korlátozza semmi a varázslást - ezután mégis miért választaná azt a kétlábú, hogy a tukó harcosa még gyógyítani se legyen képes magát? vagy felgyorsítani? megvédeni? amikor megkívánja a helyzet, láthatatlanná válni? és mindezt ilyen picsafüst extrákért?

    Atronach egy szemét. eldobod magadtól a játék egyik legfontosabb erőforrását a semmiért. nehezítésnek jó maximum, mert egy nagyon, nagyon durva hátrány.

    ...és NEM lehet manát könnyen pótolni piákkal/ellenfelektől elszívott varázslatokkal - az én karaktereim percenként olyan 400-500 manát lőttek el, belekékülsz mire ennyi gyógyitalt magaddal cipelsz... meg ha amúgy is gyógyitalozol: miért nem abból szerzed az absorb-ot?
  • Fantusz
    #41129
    Mágus büntetéseket kap, ha páncélban varázsol, ami egy pusztító mágiára, idézésre szakosodott varázshasználónál nem lényeges, de egy illuzionistánál halálos lehet, ha sikertelen a command varázslata.
    (páncél nélkül 100%, páncélban max 95%)
    Sigil kövekből ruhákra lehet páncélt rakni, persze a többi lehetséges enchant rovására.

    Atronach csillagjegynek megvannak a veszélyei, de kiismerve jól játszható vele a karakter.
    Harcosnál egyértemű az előny, mert a harchoz neki nem kell mana, és jól jön a csillagjegyből szerzett extra mana, mágusok ellen meg az absorb képesség még plusz védelmet is ad (a rálőtt varázslat nem sebzi, hanem manává alakul)
    Mágusoknál rizikósabb ez a csillagjegy, mivel nincs mana regenerálódás.
    A plusz mana előny, mágusok ellen az absorb képesség is, de a m ana kifogyás halálos lehet.
    Itt jön be az alkímia jelentősége.
    A Skingraad-Anvil között tömegesen található lenvirágból, és még néhány növényből, amelyek nevére már nem emlékszem lehet készíteni restore magicka italokat.
    Alacsony álkímiával még nem túl erősek, de később egyre hatékonyabb itókákat lehet kotyvasztani, amelyek folyamatosan töltik vissza a manát viszonylag hosszú ideig, és nem elhanyagolandó ütemben.
    Mester alkímiával, megfelelő felszereltséggel készült restore magicka hatóideje 108 sec (ha jól rémlik, de az biztos, hogy nem elhanyagolandó időtartam)

    Aki járatos az Oblivion világában, annak nem gond Atronach csillagjeggyel a játék, de azt el kell fogadni, hogy külön törődni kell a mana utánpótlással, mert nem regenerálódik.
    Akik csak ismerkednek ezzel a világgal, nekik még nem ajánlanám ezt a csillagjegyet mágusokhoz.
    Harcosoknak mivel nekik nem létkérdés a mana, kevesebb veszélyt rejt magában ez a csillagjegy.
  • skandara
    #41128
    Elvileg az OOO és az oblivion xp kompatibilisek, szóval ezekkel meg alternate starttal kezdek egy sorcerert, mert mágus akarok lenni, de a heavy armor a szivem csücske:D Az atronarch csillagjegynek mi a titka? Mármint értem én ami oda van írva, de azzal akkor 100%-ban a potikra kell támaszkodni, ha az ember nem tud tűzlabdákat mellel levenni, és abból tölteni a manát?
  • Fantusz
    #41127
    A pontos számolgatás tényleg a játékélmény rovására megy.
    Mágusnak azért jó minorból alkímiázni, mert az az intelligenciát húzza.
    Skingraad mellett van két ültetvény (szőlő, paradicsom), onnan Anvil felé indulva az út mentén rengeteg növényt lehet leszedni, s a lenvirág elsőszámú hatása a fortify magicka 100-as alchemyvel kotyvasztva gyakorlatilag kifogyhatatlanná teszi a manát.
    Willpower fejlesztés picit macerásabb, ahhoz castolgatni kell, a gyorsaság fejlesztéséhez meg "bolondnak lenni": gyalogosan közlekedni, s bakkecske módon szökdécselni (athletics, acrobatics)
    Ezek olyan dolgok, amelyekkel aktív játék közben fejlődik a karakter, ezeken kívül lehet persze ügyeskedni is (alvó ember közelében cél nélküli lopakodás), de az már tényleg unalmas.

    Magyarítással nagyon sok gond volt, de ez nem azt jelenti, hogy az akkori hibákat azóta nem javították.
    Furcsa módon a magyarítás miatt megváltozhatott az NPC-k viselkedése, ok nélkül agreszzívvá váltak, amitől bebugosodtak a küldetések.
    Azt meg egyértelműen nem ajánlották, hogy olyan modokkal együtt használják a magyarítást, amire az nem volt tesztelve.
  • skandara
    #41126
    A fordítást letöröltem, jó lenne teljesen, mert még ui mod is van benne stb, ha nem játszottam volna végig az alap játékot többször is, biztos azzal kezdeném, de így nem jó.
  • skandara
    #41125
    Na ja OOO lenne igazából a cél:)
    Viszooont ez az xp alapú fejlődés nagyon érdekesek tűnik, leszedtem minden modder toolt, és magam kezdem összedobálni a modokat.
    De nem vagyok benne biztos, hogy az xp alapú fejlődés kompatibilis az OOO-val, de elvileg annak kéne lennie, de ha azt használom, akkor nem kell ügyeskedni a szintlépésekkel, bár a kettő együtt érdekes lesz :D
    Alap fejlődéssel csináltam egy custom classt: Smithing/Acrob/Illusion/Sharpshooter/H2h/Mysttic/Alteration
    így mindenből van 1, kiszámoltam hogy szintlépésre 23as destruction kell és 26 conjuration, 13 athletics, és 30 acrob., 40 alteration, 26 restoration, és akkor int/speed/willpower +5/+5/+5
    Aztán mire ezzel megvoltam, elment a kedvem az egésztől :D
  • gyonax
    #41124
    Ha szeretnél jobb fejlödési rendszert, akkor nézz rá a #41109es hozzászólásomra, az ott leírt modok szerintem jelentösen javítják a fejlödési rendszert, anélkül, hogy nagyon eltávolodna az eredetitöl. Az eggyel korábbi postomban pedig az általam jelenleg ajánlott modok listáját találod, bár a grafikai modokon kívül a magyarítás miatt nem sokat tudsz használni.
  • Fantusz
    #41123
    Az OOO egy jelentős nehezítés, de sajnálatosan kiismerhető.
    A lényege, hogy az utakon, városban többé-kevésbé biztonságos az élet (ritka kivételektől eltekintve), egy dungeonban azonban sok, és erős ellenfekelet zsúfoltak össze, s minél mélyebbre haladsz a dungeonban, annál erősebbek az ellenfelek.
    Ennek következtében egy többszintes barlangot sokáig nem is tud végigharcolni a karakter, kénytelen majd később visszatérni oda.
    Irdatlan mennyiségű loot jellemzi az Oscuro-t, ami egyrészt a ládákból, tárolókból kerül elő, de nagyobb részben a seregnyi ellenség páncélzata, fegyverzete.
    I.C mellett a bejárattól nem messze van egy barlang.
    Az alapjátékban itt majdnem semmi érdekes nincs, az Oscuro ide is berakott egy amazon sereget (páncéljukat csak női karakter tudja viselni)
    Erősek, sokan is vannak, de az első szintről még ki is lehet csalni őket az útra, ahol az őrök segítségével nehezen, de legyőzhetőek.
    A következő szinten mágusokat találtam -kb fél tucatnyit.
    Az első gyanús neszre minden mágus megidézett egy vihar elementált - gondolhatod, hogy egy alacsony szintű karakternek mennyi esélye van itt...
    Az Oscuro főleg mágusoknak ajánlott mod, elég mélyen belenyúl a játékba, faji képességeken, csillagjegyeken és a mágia használaton is módosít (pl. magas szintű alteration tudással megtanulhat a hősünk gólem idézést)
  • Fantusz
    #41122
    Beállított kasztok a gyors szintlépések, és a kicsi attribute szorzók miatt kevésbé életképesek egy custom karakterrel szemben, az OOO nehezítéseivel meg közel játszhatatlanná válik.
    Nem megoldás a majorba csak keveset használt skilleket rakni, meg kell találéni az egyensúlyt, viszontebben már sok a variációs lehetőség.

    Mágusoknak az alkímiát mindenképpen ajánlott minorba tenni, könnyen fejleszthető, s ha jól sáfárkodsz az intelligenciából nem lesz nehéz az 5-os szorzó.
    Willpower már picit macerásabb feladvány, ha életerőre szeretnél gyúrni, arra megoldás lehet a kovácsolás, aminek szintén minorban a helye.
    Mondhatjuk, hogy hülye dolog mágusnak kovácsolni, de a másik két lehetőség a nehézpáncél, és a blokk sem mágushoz illő, páncélt meg fölösleges viselnie, sigil kövekből erős védelmet lehet fabrikálni.

    Kb 1 major, 2 minor megosztásban össze lehet hozni egy jól játszható karaktert, s játákstílustól függően lehet variálni a skillekkel.

    Athletics, lockpick, restoration, speech kaszttól függetlenül lehet major, a többit meg hozzá lehet kombinálni.
    Az is dilemma lehet, különösen Oscuroval, hogy az elsődleges harci skill major, vagy minor legyen.
    Kezdetben jól jön az azonnal bevethető erősségű képesség (pl. destruction), de ha a kezdeti nehézségeket sikerül átvészelni, s közben ráerősíteni a képességre, ha az minorban van, később előnyödre válhat.
  • skandara
    #41121
    Hát eléggé elrontották, de nost nézegettem ilyen mod guide-okat, és azt néztem, hogy pl van olyan mod, ami xp-t vezet be, és szintenként oszthatsz el pontokat a skillek között, mint pl a falloutban. Van egy másik az alap fejlődéshez, ami minden szinten +5-öt ad az alap tulajdonságokra, ami modnjuk nem rossz ötlet, de akkor is túl gyorsan fejlődik az ember... meh. Meg az a bajom még, hogy szivesen használnám a magyar fordítást, is mert hangulatos, bár helyenként mosolyogtató :D De az érthető módon elég sok moddal nem kompatibilis, mármint az, csak ilyen 50-50%ban magyar-angol lesz a játék, ami azért kicsit fura. OOO olyasmi mint a Requiem Skyrimhoz, viszont alapból az se nyúl a szintlépésekhez, csak lassítja a fejlődést.
    De lehet meg kell válnom a magyar fordítástól sajna.
  • genndy
    #41120
    A minor-major rendszer elég elcseszett lett szerintem is, pont a minorokat kell használnod ha normálisan akarsz fejlődni. Saját kaszt pl. jó ötlet, én is úgy csináltam. OOO-t nem próbáltam, úgyhogy arról nem tudok nyilatkozni.
  • skandara
    #41119
    Hát ez így a Skyrim modok után valahogy kicsit nagy falatnak tűnik. Kicsit el vagyok veszve, és mindenhez kell ez-az. Most megpróbáltam a magyar fordítással játszani, meg a hivatalos DLCkel meg hát alapból a magyarítás felpakolt pár modot, amik elég jók, és hasznosak is. Jó is ez, csak alapvetően a legnagyobb problémám nekem OBlivionban az hogy a szintlépés kicsit...fura:D Mármint az első karakteremet amit kezdtem anno, lvl 22-re használhatatlanná tettem. Vagy csinál magának az ember egy saját kasztot, és kb kiszámolja szintenként miből mennyit kell lépni, hogy meglegyen +5/+5/+5, vagy kell valami más lvl-ing mod... OOO-t leszedtem, és újratelepítettem az egész játékot már egyszer.
    Na a problémám konkrétan az, hogy kezdtem egy varázslót, csak az a baj, hogy pár óra játék után már leszek vagy 10-es szintű, és mivel majdnem minden varázslat ág fő képesség, ezért pl intet nem tudom felhúzni +5re minden szinten mert akkor két szintet lépek közben, és következő szintlépésre elvesztem az előbbiből a bónuszt. OOO-val amennyit játszottam úgy tűnik, hogy ott lelassították a a képességek fejlődését, így pl nem lépsz 3 szintet valami képességből ha meg akarsz ölni egy ellenfelet. De az alap játék fejlődésével kb azokat a képességeket kell használnod ami nem fő képesség, hogy ne szivasd meg magad azzal, hogy hamar lépsz szinteket...
  • genndy
    #41118
    OBMM-ben van ilyen funkció, amivel meg tudod nézni, hogy egy mentett állásban milyen modok voltak.
    De akár Total Commanderrel is belenézhetsz, rákeresve a benne lévő .esm-ekre meg .esp-kre.
  • skandara
    #41117
    Na megtaláltam a régi mentéseimet, van olyan karakter amibe elvileg 70 órát raktam bele de még csak nem is cseng ismerősen a paladin csajszi. Bezzeg a vámpír dumner spellblade-re emlékszem, hát igen, a rosszabb karakterek emlékezetesebbek:D Ha egy régi nem modolt mentés betöltésére a reakció CTD, akkor sanszos, hogy nem raktam fel még valami DLC-t ugye? Shivering Islest, asszem meg kell keresnem valahogy...