41716
  • FREAK
    #24
    Hát ez úgy van, hogy egy játék bejelentésekor általában még csak atrworkök vannak készen, de az ingame és a concept között az a nagy különbség, hogy az előbbi ténylegesen a játékban szereplő dolgot ábrázol, míg az utóbbi, mint a neve is mutatja, csupán koncepció, lehet félkész rajz is, csupán fantázia, aminek messze nem biztos a jövője a játék szempontjából, de legalábbis ötször áttervezik, mire bekerül.

    Jelen esetben, gondolom azért fontos tudni, hogy ez ingame, hogy legyen egy stabil kapaszkodó, ha az ember a játékról beszél, ergo már biztos, hogy visszahozták a lovat és a hangulat is _talán_ az első két epizódhoz tér vissza (mivel a Morrowind nagyon elment elf irányba).
  • lwb
    #23
    in-game art alatt a játék engine-ével készült képet értenek. még nem screenshot (nyilván nincs még interfész meg ilyesmi, hogy igazi shot legyen), de messze nem "csak rajz".

    különben minek hangsúlyozták volna, hogy "and yes ...". mellesleg a hivatalos fórumon is így értelmezik (mindenki sír is, hogy bővítenie kell :D)
  • Hmuda
    #22
    Ennyi erővel nevezhettés volna concept artnak is. De ha ez a helyzet akkor meg fölös kiemelni hogy in-game art ha nem a játék grafikájával van csinálva.
  • FREAK
    #21
    kézzel=3d studio-val (vagy maya, stb)
  • FREAK
    #20
    hát ebben tévedsz

    a hangsúly az ART-on van, vagyis ezt kézzel rajzolták, az ingame csupán annyit jelent konkrétan egy játékbeli jelenetet/szereplőt/helyszínt ábrázol

    azért bírjunk már megkülönböztetni egy screenshotot egy rajztól.....

    másrészt meg kétlem, hogy itt tartanának a fejlesztéssel, gondolj csak bele...
  • PiszkosFred
    #19
    "In game"-nek ingame, de az ART szocska inkabb csak rajzra utalhat, nem hiszem hogy screenshot..
  • Hmuda
    #18
    In-game, tehát a játék grafikájával csinálták.
  • lwb
    #17
    biztos lehet majd butítani. ettől függetlenül gondolom ennek is csúcsgép kell majd, mint anno a morronak.
  • FREAK
    #16
    "And yes, that's in-game art on the cover"

    Nem screenshot, csak artwork. Gyanítom ezt már boxon fogom tolni, nincs kedvem addig 2 új pc-t venni :D
  • Bandew
    #15
    Igen ez az a fajta grafika, ami elveszi a játékok hangulatát. :-(
  • Hmuda
    #14
    Engem a műanyagszerű grafika zavar (á la EQ2).
  • FREAK
    #13
    és valóban, a hivatalos holnapon is ezzel nyitnak

    na én lepetézek ok? :D
  • Bandew
    #12
  • Bandew
    #11
    Amúgy nézegettem ezt a képet. Hááát...
    Ha ez tényleg ingém kép, akkor ez pöttyet akadni fog.
  • FREAK
    #10
    huhuuuuuuu huhuuuuuhuhuuhuuuuu huhuuuuuuuu


    [IZGATOTT]
  • Bandew
    #9
    Pedig nem ez az első info róla. :-D
  • Hmuda
    #8
    RPG
  • Hmuda
    #7
    Nédmán! Egy topic amit nem Grebber nyitott. Lol. :D
  • grebber
    #6
    Ez milyen tipusu game?????
  • Bandew
    #5
    Hát értelemszerűen:
    új játék - új topic :-)
  • lwb
    #4
    sztem jó ötlet volt. hülyén nézne ki, ha a morrowind topicon belül beszélnénk az oblivionról. főleg, hogy mos' má' ofisöl lett.
  • Bandew
    #3
    Látod-látod!
  • Hmuda
    #2
    Hogyezeddignemjutottazeszembe...
  • Bandew
    #1
    Na vettem a bátorságot megnyitni eme topicot. :-D


    (Hardwired)


    A néhány napos visszaszámlálás után megtörtént az új Elder Srolls játéék bejelentése, a teljes cím: Elder Scrolls IV.: Oblivion. A játék PC-re és következő generációs konzolokra egyaránt készül 2002 óta. Sajnos ezeken kívül semmi újat nem tartalmaz a bejelentés, mert a Game Informer magazin következő számában részletesen ismertetve az új játék, persze a képek is itt jelennek meg először. Azért az első ingém kép részletét megnézhetjük az alábbi borítóképen (igen, ez ingém kép):