11368
  • TneX
    #650
    Kb 40 óra körül :)))
  • CrucifX
    #649
    Áh gyerekek, alig 8 órányi szöszmötölés után megléptem a Tarisról. Ez a játék valami isten, ha nem jelent volna meg év elején a Metal Gear Solid 2: Substance, akkor ez vinné a prímet!
  • Kandurex
    #648
    mééég krééémest...mééég+!!!! :)
  • Nyiri
    #646
    En is itt jarok :) Mar "Jedi" vagyok. Vegig hazudtam a mesternek. (volt egy [LIE] felirat a szoveg elott), Mindig bevette. Mar alig latszok ki a voros kodbol :) Nehez sithnek is lenni.

    Ezen a bolygon csak az a sok bika vagy mi idegesit. Mindig beleakadok egy csordaba, azzal megy az ido, hogy kiirtom oket :)
  • TneX
    #644
    Én is itt vagyok,csak én már felkutattam a romot,most épp valami családi balhét simítgatok:)
    Te melyik kardot választottad?
  • Hmuda
    #643
    Na végre kint vagyok Tarisról és már meg is van a fénykardom, miost megyek vmi romhoz, hogy kiderítsem mi okozza a gonosz kisugárzását. De ez a bolygó nagyon szép:
  • Bandew
    #641
    Uramisten!!!
    Csak egy napot nem nézek be ide és máris 221 új üzi van.
  • Braveheart
    #637
    Az installhoz mind a 4 cd kell?
  • BlackShadow
    #631
    na juhe 45.23 as detonatort nemtom felrakni merth nem támogatja az XP...iyen nincs most mit csináljak? játszak 5 percet fél perces mentésekkel és reset után jáccak ujra 5 percet? :(
  • BlackShadow
    #629
    neked szimplán a játék fagy ki (tudsz crtl alt del es bezarod) vagy az egész lefagy és csak a reset segít?
  • BlackShadow
    #627
    megprobálom a 45.23 as detonatort...ha azzal se megy beszarok...reinstall nem segített 4x is újraraktam már...
  • Davidus
    #626
    SZEVA:)
  • BlackShadow
    #625
    juhu 52 es driverrel sem megy...vki segítsen már!!!!!!!!!!!!!!!! ez az egyetlen olyan játék ami lefagyasztja az XP t!!! HELP
  • KeviN
    #623
    Sajat kardod majd a jedive torteno kinevezesed utan lessz.
  • KeviN
    #622
    Nah akkor leirom a konfigom, nekem ezzel tokeletesen ment szaggatas nelkul :) 2.8 XP+1 G ram+R 9700 Pro (3.9 driver). Nem raktam fel semmi oatchet. Kerdesekre :

    - Rancor : belerakod a csalifolyadekot+1 granatot a hullaba, es a rancor mepuffad :D

    - Lejutas : a szallasodnal levo folyoson lessz 1 "kihallgatas" ott az oro eliminalasa, es a nalluk levo egyenruha magunkra vetelevel lehet lejutni (amit lenn el lehet cserelni papirokra)

    Kerdeseket tegyetek meg nyugodtan mar vegigvittem, igy ahol tok segitek :D

    Kezdek bele 1bbkent en is ujra most a sotet oldallal :)

    u.i. : most ,egyek nemsokara bulizni, igy majd csak holnap tok valaszolni.

    By : KeWiN
  • BlackShadow
    #620
    sok problem van ezzel a játékkal...ASUS driverrel pl kékhalállal lefagy, most feltettük az 53 as forcewaret azzal meg ez...leszedem most az 52.16 ost hátha azzal végre jó lesz...
  • BlackShadow
    #618
    ÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁH
    ez a szar lefagy...nem hiszem el...mindig iyen beszélgetések közben fagy ki...MIÉRT???
    felraktam egy fixet az se jo
  • CarajoEsp
    #616
    Thx. Hála isten.
  • toMpEr
    #615
    60-80 ora korul
  • BlackShadow
    #614
    vki help! most nem ujraindul a game hanem lazán kifagy az egész!!! mi a franc van ezzel? tegnap délután még ment :(
  • AnarchoiD
    #613
    szerezz sith ruhat aztan az egyik alvilagi klan elcsereli papirokra
  • Hmuda
    #612
    Pont azt csinálom. Mivel nem csak az én szobám akad, hanem mindn apartmant lakás is (ami a gyűrűről nyílik), ezért az ilyen helyeken hang nélkül megyek, de mindenhol máshol hanggal.
  • Kandurex
    #610
    képet..képet..:)
  • kHares
    #607
    No, van egy problémám a karakterfejlődéssel. 8-as szintű scoutom jedi consularrá vált. Most lett abból 5-ös szintű, tehát 8+5=13 szintű vagyok. De! Mikor 13-as lettem, ő 2 force power kiválasztását ajánlotta föl. A baj az, hogy se 5-ös, se 13-as szinten consularnak nem jár két pont.
    Akkó most gagyi?
  • CarajoEsp
    #606
    Nah én eddig Broken Swrod3-tam ,csak most kezdem el nyomni. Kb milyen hosszúságú játékra lehet számítani?
  • Csacsi
    #605
    Azért nem ma kezdtem a pályát öreg. Más ötlet?
  • Ferro_TwL
    #604
    Király a game régen kötött le már valamilyen játék ennyire, főleg single-ben.

    Lentebb valaki írta, hogy a kardok nem star wars-os cuccok, nincs sw feeling-je. Nos az sw-ben is vannak kardok, ez nem újdonság, a regényekben már sokat szerepeltek, sőt az ep. VI. végén a két vörösruhás császári testőr is vibrofegyverekkel van felszerelve. Ráadásul nagyon pengén meg is magyaráza a game miért van szükség rájuk és miért képzik a katonákat közelharci fegyverekre.

    A rancor-t én kínyirtam, valami cuccot kellett ráönteni a hullákra és mellé egy gránátot, bekapta és felrobbant.
    Egyedül nem tudom milyen végigjátszani, de akkor kimaradnak a bg szerű partytagok dumálása, főleg a harci robbot nagyon király.
  • Kandurex
    #600
    Hajingáljatok már be pár képet....
  • Marcus_
    #599
    szoval érdemes??Kibaszott másnap...
  • Marcus_
    #598
    hi!ezt a peccset érdemes felkurni.
    Köszi a választ!
  • Csacsi
    #596
    Valaki segítsen. Felraktam a játékot, kitömörítettem, beállítottam mindent, majd kattintok a play gombra, de semmi nem történik tölt egy darabig, de nem indul el, semmi hibaüzenet. Volt már valakinek ilyen?

    A gépem : PIV 1,8 , 512DDR, gf3ti200 128mb, sblive, windows xp+sp1 , legújabb detonator.

    Minden más megy, valaki segítsen pls.
  • Hmuda
    #595
    Az ott kinyírt sithekről kell lehúzni egy egyenruhát.
  • Gnome
    #593
    Hmmm..elég kellemes game....Eleinte a zárt tereken eszméletlenül szaggatott a nyilt helyeken meg, kb olyan volt mintha multiznék egy szerveren ami nagyon lagzik..még a harc menete is akadt mint az állat...Most hogy feltettem a texture Packot Highre mindez eltűnt...nemtom mi történt de teljesen mejavult..semmi akadás semmi "lagzás"...Nah megyek vissza mert még nagyon az elején járok:)

    CSa'
  • BlackShadow
    #592
    amugy vkinek vmi tippje van az elején még a DUEL hez amikor van az a duplapengéjű kardos csavo azt h lehet könnyen kinyírni? :]
  • BlackShadow
    #591
    megint ujraindult :( nah ujrarakom a gamet hatha segit
  • G_ArchAngel #590
    Kérdés, még elején vagyok:
    - hogy lehet lejutni az alvilágbe? Az őr szerint papírral, de a questek kötött szerepel a katonai uniformis is, mint lehetőség, az egyik alien említette, mikor megmentettem, hogy foglalkozik uniformissal, de nem tud adni - és azóta nem is találom...
    - miként juthatok le a liften? öljem meg az őrt?
  • Lacc
    #587
    Nem úgy kell, hogy megeteted a rancort azzal a szmötyivel és utána gránátozod, hanem beraksz a lé mellé még egy gránátot...
  • BlackShadow
    #586
    hol van patch? lehet az segít :]
  • BlackShadow
    #585
    nekem oyan hibám volt h egy bizonyos hely után kilép kékhalállal (driver hiba volt) ezért feltettem a legujabb nvidia drivert azota semmi gond csak ez az ujrainditgatas :]
  • BlackShadow
    #583
    van patch?