11368
  • djcom
    #8
    Én arra céloztam,hogy e miatt meg fog jelenni a gamma juniusban és nem télen
    A Bioware-től meg valszeg nem veszi át a fejlesztést!
  • I.C.ram
    #7
    Hidd el, hogy jót fog tenni a Microsoft, ennek a lusta bandának! BG2ToB volt az utsó jó gammájuk, azóta, csak fossák a szarokat. Eddig a Microsoft csak jót tett a játék cégeknek! Az MS nem ad ki szart.
  • djcom
    #6
    elbasztam..:(
  • djcom
    #5
    Ütős játék lesz az biztos!
    "képek"
  • djcom
    #4
    Ütős játék lesz az biztos!
    < a href="http://www.gamershell.com/hellzone_RPG_Star_Wars_Kotor.shtml">"képek"
  • djcom
    #3
    Bioware and LucasArts have released a brand new trailer of Star Wars: Knights of the Old Republic, showcasing their upcoming RPG. The QuickTime movie, offers a bit more than one minute and a half of gameplay footage. Both versions (PC and Xbox) will be published by Activision in June.
  • djcom
    #2
    Nos.
    Első infok szerint juniusban jelent volna meg,aztán csusztatták év végére.
    Aztán kiderült,hogya Bill Gecci féle Microsoft megvásárólja a Bioware-t(ők fejlesztik a gammát).
    És a legújabb hírek szerint(Gamershell) mégiscsak júniusban kijön ez a hypersuperextraistencsászár gamma!
    Valúszínű,hiszen egyre több a képet trailert nyomnak ki róla,és mivel az idei E3-on bejelentik a Bioware felvásárlását,addíg meg le kell szállítani a játékot a Lucasartsnak......
  • I.C.ram
    #1
    első!