11368
  • Tomalak
    #795
    Ez nem válasz akrt lenni uyghogy mindkihez szól.
  • Tomalak
    #794
    Na mos téllewg segitsetek az utolsó sírban vagy a dar lord vallyban és van 3 oszlop bal középső és jobb a bal oldalin 4 fénykarika. Mit kell csinálni? (Ez a jobb oldali ilyen szoba)
  • Bandew
    #793
    Halihó!
    Sajna ma jöttem haza és igen sok olvastalan üzim van, amihhez most nincs erőm. Szal ha már elhangzott a kérdés, akkor bocsi.
    Miért "lagol" a játék? Most, hogy kijutottam az űrhajóból azt tapasztalam, hogy nem akad a játék, hanem a karim mozgása irányíthatatlan, mint mikor nete multizok és lagol. De ilyenkor is akadásmentesen tudok körbenézni.
    Másik: Hogy lehet a tárgylistából kidobni a tárgyakat? Ez egyszerűen nem akar nekem sikerülni.
    Asszem ennyi.
  • Hmuda
    #792
    Senki nem tud semmit amivel meggyőzhetem Carth fiát?
  • Hmuda
    #791
    Senki nem tud semmit amivel meggyőzhetem Carth fiát?
  • Tikal #790
    vki probálja a rossz oldalt? :)
  • Tomalak
    #789
    Nagyon cool ez a gém ne mgyőzök hangsúlyozni :)
  • Tomalak
    #788
    Én remélem hogy lesz és nem csak kezdemény mint a morrowinsnél
  • Hmuda
    #786
    De nem tud vki vmit amivel meggyőzhetem a kis taknyost, hogy rossz oldalon áll?
  • Hmuda
    #785
    Koriban.
  • Braveheart
    #784
    Felsoroljam mind az 500 dolgot ami miatt kiléphetett?
  • Nyiri
    #783
    Hol van a Sith Academy????
  • precision
    #782
    Thx...most szedek új detonátort, directx 9.0b-t már felraktam, szal nem azzal van a gond! Remélem menni fog...
  • Hmuda
    #781
    Bróbálj új drivereket, DirectX-et, stb. Ha meg így se műxik, akkor hardware upgrade.
  • precision
    #780
    Vki plíz! Celeron 1700 mhz, 256 mb ddr, msi gef3 ti200 128 ddr...miért lép ki??? Segítsen vki plíz :(
  • Hmuda
    #779
    Ja és vki üssön meg. Megszereztem az egyik Sith Lord kardját (azt amelyikkel szellemként beszélgettem elég hosszan). Erre az ajtóban megjelent vmi sith mester és a kardot követelte. Gondoltam, hogy átbaszom a fejét és megprbáltam, hogy a rossz kardot adom oda neki. Megnyomom a megfelelő párbeszédopciót, beveszi és elrohan. Erre már a bolygó végén veszem észre, hogy bug miatt rossz kard került hozzá és a rossz kard maradt nálam. Elég bosszantó.
  • Hmuda
    #778
    A második bekezdés meg annak, aki nem tudott lejutni a Lower citybe.
  • Hmuda
    #777
    Az első rész annak ment, aki a vízalatti részt kifogásolta. Legalább kis fejtörő volt, hogy hogyan csináld ki a halat (mellesleg nagyon bírtam a fickót a szekrényben, csak sajnos nem tudtam rávenni, hogy ugyanjöjjönmárki :DDD).
  • Hmuda
    #776
    Talán ha leírnád, hogy milyen bugról beszélsz, akkor megbeszélhetnénk, márcsak azért is, mert én semmiféle bugot nem láttam ott.
  • Hmuda
    #775
    A vizes rész szerintem kimondottan jó, kis változatosság sosem árt a nagy vagdalkozás közepette.

    A lower Citybe úgy lehet lejutni, hogy felveszed az egyenruhát az upper cityben, és akkor az őr leenged. A méglejebb akarsz menni, akkor be kelle menni a Hidden Bek bázisra és elcserélni a ruhát papirokra és akkor már nem kell a ruha, elég a papír. De ha 20 nap alatt nem jöttél rá (ha jól emlékszem akkor azóta kérdezgeted itt a jónépet), akkor szerintem nem neked való ez a játék. Rengeteget kell benne gondolkozni és ha ilyen pofonegyszerű dologra nem jöttél rá, nemtom, hogyan fogsz a többi fejtörővel boldogulni.

    Más: Vizivilág kész, Kashyyyk kész, mosz vagyok Koribanon, és ott is megvan a térkép, de nem tudom, hogy merre találhatok bizonyítékot Carth fiának, hogy a Sith gonosz. Vkinek ötlet?
  • ceas
    #774
    A yavini space station-ön járt már valaki? Mert beleszaladtam egy irtózatos bug-ba. Megnéztem külfüldi topic-on és másnál is jelentkezett. Nem igaz, hogy lucasarts-ék képesek ilyen kurva nagy bug-ot benne hagyni:((
  • precision
    #773
    Na leszedtem. De nem akar működni!!! Elindítom, bejön h lucasarts, meg bioware vmi...aztán kilép! HELP!!!
  • Tomalak
    #772
    :D
  • Tomalak
    #771
    Kurva nagy ez a gém most járn a sithek utját vagy mi a sith académiáb :D
  • Nyiri
    #770
    Neha nagyon poen ez a Sith resz. Kinyirtam egy arcot, majd talalkoztam a fiaval. Megemlitettem, hogy megoltem az apjat. Erre felkapta a vizet...

    Valasz: "Megoltem... Tedd tul magad rajta" :DDDDDD

    Persze, hogy beragott... Nem normalis. Nekifutni 3 "jedi"-nek. :D
  • Titan
    #769
    Bizony egy kiadós honosítás a játékra nagyon ráférne....;))
  • Braveheart
    #768
    warezcenter.cjb.hu
  • shaba23 #766
    asszem kicsit többet kellene foglalkoznom a nyelvtanulással :)
  • Gandibá
    #764
    Most lettem jedi a Dantooine-on, akkora jó :))
    Amúgy mostmár nekem nem csinálja ezeket a lagféle megállásokat, csak nagyon ritkán, pedig nem csináltam vele semmit.
  • Tomalak
    #763
    Én karim hátulról már tiszta Borg :D
  • Braveheart
    #762
    Na most beindult a Wc, ha így folyatja akkor visszaszívom azt amit előbb mondtam. Közben meg a Baldur's Gate 2-vel játszom, igen jó game.
  • PhantomW
    #761
    van egy lift ami előtt egy sith áll fel kell venni a ruhát és beenged
  • Tomalak
    #759
    Ja feltűnt azóta de akkor is olyan nyomi rész volt a viz alatt egy pnal azt nyomkodtam azt án jött egy bazi nag ha l és puff
  • kHares
    #758
    Meg is lehet sütni őket egy cuccal
  • Tomalak
    #757
    Vizalatt vagy kurva lassú vagy és akkor csikicsuki a halcskával. nehogy észervegyen mert ha megtezsi meghlsz.
  • Braveheart
    #756
    miért mi a baj azzal a résszel?
  • Tomalak
    #755
    Az a hal egyfolytába nott van
  • Tomalak
    #754
    Ez kuuurvrára nyomrééék. itt van elkurva gém.
  • Tomalak
    #753
    És ott tesztelik is rendesen.
  • Tomalak
    #752
    Wc csak azért jó mert minden ott van fent először normálisan.