11368
  • Tomalak
    #751
    Ez a viz alatt rész eszméletlen szar.
  • Braveheart
    #750
    Ez volt az utolsó, hogy a Wc-ről töltök le valamit mert olyan szar meg lassú hogy nemigaz... már rég lent lenne a játék, de most szedi még csak a 3. cd elejét és mindig megszakad a letöltés...
  • [Jakuza]
    #749
    SENKI ??????
    Kesz, hiaba kapcsolok ki mindent hangtol kezdve a videokig felbontasig semmi valtozas.
  • Tovi
    #748
    Thx
  • [Jakuza]
    #747
    De nekem nem megy tovabb.
    Kiszabaditottam Bastilat es a kovetkezo video utan egyszeruen kilep a menube es annyi.
    Videot ha kikapcsolom szinten
    Ha visszaakarok terni a lakonegyedembe (pontosabban ha a szobamba akarok belepni) szinten.
    Ha visszamegyek a mapon a hideoutba es kiakarok lepni a varosba szinten.
    Nagyon tele van mar a hocipom.
  • Knox
    #746
    Törés az eredeti ami hozzá volt!
  • Knox
    #745
    De, amint megmozditottam az egeret a menuben kilépett! A vidkari tulajdonságainál eggyel lejjeb kellett venni a hardware acceleration csuszkát, ez az állás küszöböli ki a mouse kurzoros problémákat(mé alá is van írva)! Itt az egyik kolléga ajánlotta, bevallom erre nem gondoltam!
    Igy most villog a cursor a gaméban de tökéletesen játszhato!
  • Bazooka
    #744
    Nekem is kilép néha, úgy véletlenszerűen, de mindig tovább megy ha újratöltöm.
  • [Jakuza]
    #743
    Eh mar nagyon elegem van.
    Nem tudom rabirni arra, hogy a Bastila kiszabaditasa utan tovabb menjen a jatek.
    Senki masnak nincs olyan hibaja, hogy kilep a menube, barhol is ? VALASZT!!!
  • Tovi
    #742
    törést honnan szedtél hozzá?
  • Bandeeka
    #741
    Hali!
    Lenne 1 olyan kérdésem hogy ha nembirok megcsinálni 1 küldetést akkor később visszalehet menni megcsinálni? Vagy nemlehet. Thx a helpet
  • [Jakuza]
    #740
    Qrva eletbe.
    Ugyan azt csinalja a palya vegen, amin kikell szabaditani Bastilat, mint amikor az Apartmenbe visszaakarok menni.
    Fogja magat es a movie lejatszasa utan kilep a menube.
    Mindjart kitepem szalankent a hajam.
  • Hmuda
    #739
    Maga a verseny volt az amit te időmérésnek hittél. Mindenki fut egy időt és azokat hasonlítja össze a bizottság. Meg kell kérdezni a szervezőt, hogy milyen időt kell legyűrni és annyi a dolgod hogy megtedd.
  • Tomalak
    #738
    a főkarim örökké bavna gyorsulva és nem aktja abbahgyni miért??
  • PhantomW
    #737
    Knox neked nem az volt a baja hogy elinditottad a játékot és kilépett?
  • Nyiri
    #735
    En csak egy idomerot futottam. Olyan jo idot mentem, hogy nem is kellett versenyezni. Meg is lepodtem :)
  • Knox
    #734
    ELINDUUUUUULT!
  • Ferro_TwL
    #733
    Istencsászár ez a game, nálam az évtized játéka és a story az valami beszarás,olyan dolgok derülnek ki, hogy csal lesek. Ja és az sw világról annyi új info, ötlet van, hogy valami elképesztő.
  • Tomalak
    #732
    Nekem is szaggat picit olykr olykor de szerepgémél az annxira nem zavar. ha jk3 ban ennyire szaggatna nem jétszanék vele
  • Hmuda
    #731
    Amikor alul eléri a amxit, akkor tudsz váltani sebességet (bal klikk) és soha ne felejts el rámenni a boosterekre.
  • Hmuda
    #730
    Nekem ugyanúgy szaggat, szóval ez sajna nem jött be.
  • Lazarus
    #729
    Mit kell azon a szar race-en csinálni? :(
    Milyen eredményt kéne elérnem hogy megnyerjem? az 5. körben mindig megpusztulok
  • Braveheart
    #728
    na már lentvan az első 2 cd.
  • Tomalak
    #727
    Hehh sikerült
  • Tomalak
    #726
    Sikerült a regem hurrá. :D
  • Long_Gun
    #724
    Na, talán van megoldás, nekem nem szaggat be mostmár.
    Edit swkotor.ini:
    [Graphic Options]
    Frame Buffer=0
  • Lazarus
    #723
    Én is ezzel a karival nyomom csak lightra próbálok gyúrni
  • Lazarus
    #722
    Ahaa, akkor vissza kell mennem a karikás nigához?
  • Nyiri
    #720
    Gyonyoru villamokat szorok...
  • Nyiri
    #719


    Ez vagyok en... Job also sarokban az onarckepem :)
    Kicsit kifakultam es kozelrol mar repedezett a borom :)))
    Neha mar magamtol is felek :D
  • Knox
    #718
    Nagyon szépen köszönöm mindenkinek a segítséget, de sajnos a beta patch-el meg nem indul el a kicsike, mert ugye biztonsági másolatom van! Megyek iszok egy kis savat!
  • Long_Gun
    #717
    Hogy a tetű jó k!+%"!%/"+!%!+ az a szájba=((+!/"+!% az a szaggatós %^&^(*)^%&*$% azt!!!
  • PhantomW
    #716
    ja tényleg:D
    thx
  • Eye-scream
    #715
    Leveszed magadról, az invertory meg közös....
  • PhantomW
    #714
    hogy lehet odaadni egy tárgyat a másik emberemnek??
  • lwb
    #713
    Külföldi fórumokat csekkolva úgy veszem észre, hogy minél nagyobb a géped, annál valószínűbb, hogy nem fog menni a game vagy hogy lagzik ezerrel. És ezen a beta patch sem igazán segít.

    De jó, hogy most bővítek 9600 pro-ra... :(
  • kHares
    #710
    Azért akárki akármit mond, a swoop race elég nehéz. Se a Tatooin-on, se a vizes bolygón nem bírtam még champion lenni
  • Hmuda
    #708
    Ezer éves dolog. Ha látsz hozzá törést majd szólj, mert tudtom szerint még nincs sajna. :-(((
  • precision
    #706
    Itt van!

    This is a BETA patch. You should ONLY install this patch if you are experiencing either of the two issues:

    1) Long pauses while playing with sound enabled using a motherboard with an Intel i845 or i850 chipset with 100mhz front side bus.
    2) Crashing at the main menu (the one with new game, load game, options, etc...) with a Radeon 9600.
  • precision
    #705
    Hali!

    Vhol olvastam, hogy lucasék kiadtak erre egy patch-et, ugyanis a játék nemnagyon szereti ezt a kártyát. Vhol linket is láttam, asszem a hcgamer-en, de nem biztos. Google-val keress rá esetleg...