11368
  • kHares
    #703
    Itt a story vezérli az egész történést, szal elég lineáris
  • Bazooka
    #700
    Én is itt tartok, el kell vinni a konkurenciának. így tudsz versenyre menni.
  • BlackShadow
    #697
    ezt nézd meg!!!!
  • BlackShadow
    #696
    Crashing at the main menu (the one with new game, load game, options, etc...) with a Radeon 9600.

    ez lesz az sztem
  • BlackShadow
    #695
    asszem pont ma olvastam a www.lucasarts.com on h van egy 1.01 beta paccs ahol radeon bugot javít, lehet az segít!!!
  • BlackShadow
    #694
    ize, Taris-on hol lehet beszerezni a rakghoul disease ellenszerét?? azt írja h egy őrtől a lowe city ben de ott csak 1 van és arra nem jön ki h letámadjam :\
  • Lazarus
    #693
    Ja és valami cuccot is fölvettem a földről ami ott volt mellettük egy akna mögött
  • Lazarus
    #692
    Na, még eléggé az elejé vagyok ott tartok hogy Kinyírtam egy twilek főmuftit és a csaj testőrét mert nemteccett az arcuk+már mindenkit kitakaroítottam a pályáról. Itt lehet először upgradeelni a cuccokat. Ez után mit kell csinálni??
  • PTW
    #691
    zsenialis a jatek csak egy picit furi hogy minden ennyire "keretbezart" de ha van rpg aminel ezt elnezem az ez!!!!!
    iszonyatosak a karaktererek koszti parbeszedek, van hogy csak ugy maszkalok mas mas utitarsakkal csak hogy a leheto legtobb parbeszedet kapjam...ULTRAFASZA
    most vegeztem ki a Tatooint...
  • Knox
    #690
    Fájo szívvel olvasok minden nap bele a forumba, ugyanis MÉG MINDIG NEM TUDOM MEGJAVÍTANI EZT A SZ*RT! 9600pro kártya, amint hozzáérek az egérhez kifagy ez a Mocsok! Ultragáz! Komolyan mondom sírásra hajlok!
    Ha valakinek van valami ötlete, (bármi lehet) nagyon szívesen fogadom mert én már kifogytam belőlük! THX
  • Lacc
    #689
    Lol, a főkarim nekem is pont így néz ki :D A többi fej elég láma szvsz.

    Na sikerült beújítanom még egy fénykardot, úgyhogy mástmár kettővel nyomulok. Egy pirossal és egy zölddel, jól feltuningolva :)
  • PhantomW
    #688
    lementem Vulcarhoz vagy kikhez ott megtaláltam valakiket beszéltem velük és visszatett egészen a liftig amivel lementem a kivülállókhoz
    most mit kell csinálni?
  • Bandeeka
    #685
    Sziasztok!
    Elég láma kérdés de hogyan jutok le a Lower City-be? Ez az a pálya amikor katapultálok a szétlőt hajóról. Vmi Duel Ringes küldetést sikerült megcsinálni de lower citybe sehogy se tudok lejutni. Segitcsetek kérlek köszi
  • Hmuda
    #684
    Gondolkozz. Az a játék lényege, hogy a Sitheket kicsináld. Ez nem MMORPG, hogy oda csatlakozz, ahova akarsz, ennek a játéknak meghatározott cselekménye van. A Sithek azért támadtak meg, mert Lord Malak ellenségnek tekint és nyilván rádereszti az ölebeit.
  • Hmuda
    #683
    Tomalak: jaja, rájöttem és vagy 10 percig szórakoztam a kristályok cserélgetéséve. :-)))

    Lacc: Nekem már változott, most a két Jedi csajjal nyomulok. Másodpercek alatt gyakunk le bárkit ('''SPOILER!!!: a törpszli fejvadász is alig volt 15 másodperc a wookie bandájával együtt).

    Azoknak akiket érdekel, hogy tulképpen melyik fejet is választottam, álljon itt egy szép önarckép (mellesleg felháborítónak tartom, hogy a karakterportrék ennyire botrányosan szar minőségűek, hol vannak a régi szé BG-s festmények?):
  • Nyiri
    #682
    Semmi... Gyalogolhatsz mindenhova :(
  • Nyiri
    #680
    Azt nem tudjatok, hogy miert tamadnak a sithek???
    Vagy hogy mikortol lehetek a sith csalad tagja?
  • Nyiri
    #679
    Az a gond, hogy kurva sok idobe telik :)
  • Nyiri
    #677
    En is a light uton haladtam, de ugy dontottem, hogy megis sith leszek. Sokszor szivesen segitenek a sirankozokon, de mar elkoteleztem magam sithek oldalan. A light jedi picsa folyton baszogat, mert szvsz erzi hogy sith vagyok. Uton utfelen ramszol, hogy: "nem akarsz valamit mondani". En meg folyton elkuldom a picsaba :)

    Furcsaltam, de a wooki bolygon 3 sith ranktamadt. (pedig mar lassan vilagit is a szemem annyira rossz vagyok), de nem volt gond, mert hamar elinteztem oket (meglepo volt). Meg a kardom sem melegedett be :D
  • Nyiri
    #676
    Na most ment el a kedvem a gametol... Van egy rakas bolygo es mindet be kell jarni... :( Mindegyik oriasi :)
  • [Jakuza]
    #675
    Apartmanba ti visszatudtok menni ?
    Nalam kilep a menube.
    Van erre valami megoldas, mert igy nem tudom a workbenchen a fegyvereimet,panceljaimat felturbozni.
  • Eye-scream
    #674
    A páncélt kivéve pontosan ugyanilyen az én karim is, ugyanezzel a piros szemcsóval :P
  • Eye-scream
    #673
    Van más módszer is. Az egyik bárban van egy sith csaj akivel kellemesen össze lehet melegedni(na azért nem annyira;)) És utána elhív egy buliba, ahol mindenki lerészegedik mint az állat te meg elcsórhatod az egyenruhát egy ládából...
  • Eye-scream
    #672
    Lol én kinyírtam a rancort minden foul odor nélkül:D
    Sejtettem, hogy arra való, de nem volt kedvem szarakodni vele, hogy hogyan:) Rohangáltam körbe a karakteremmel és szótam rá a gránátokat, aztán egy idő után megnyuvadt. De most kipróbálom ezt a megoldást is:)
  • magus
    #671
    latom elegge nagy a gepigenye...
  • Lacc
    #670
    Nekem is ez a csapat-felállásom :)
  • gyraph
    #668
    Jeeeeee..nekem idáig ez a kicsi, de velős leírás adta vissza leginkább a hangulatot a topicban, mert én is ilyen sötét kalandokra vágyom. :)
    Bár én még csak most töltöm a játékot, mert eddig nem volt hely a vincsimen...Már nagyon várom, hogy leérjen és remélem nem csalódok, mert sokat olvastam a játékról és sokat várok tőle..
  • Hmuda
    #667
    Ki lehet cserélni a követ a kardban? aszittem csak a boosterköveket lehet cserélgetni benne, de nem tudtam, hogy a szinét is kicserélhetem. Na úgylátszik csak volt értelme ellátogatnim a kristáylbarlangba. :-)))
  • Hmuda
    #665
    Viszont kijöhetne már a peccs, mert Kashyyyk is erősen a tarisi lakószobám akadási szintjén van.
  • Hmuda
    #664
    Nekem kék kardom van. A harcoshoz úgyis a guardian illik, de most vagyok Kashyyyk-on és ott kicsináltam három dark jedit és tőlük mér van egy piros is, úgyhogy most egy piros és egy kék karddal nyomulok. :-)))

    Serpa: a 2, bolygó. Pont Taris után.

    Nyiri: én nem hazudtam, én a jó jedik útját járom. Jobban kézreáll. :-)
  • shaba23 #663
    óóóó...nekem még csak 2 rossz pontom van :(
  • Nyiri
    #662
    En is jo uton haladok a sotetseg fele. Mar annyira sith parti vagyok, hogy total kifakult a borom :) A 2. bolygon volt egy csaladi balhe, siman kozbelephettem volna, de a inkabb azt ajanlottam, hogy nyirjak ki egymast :) Nem akarom leloni a poent, a lenyeg, hogy mindenki halott :PPPPP

    Aztan a jedi tanacs kerdore volt erre mindenkinek behazudtam, hogy ott se voltam :) bevettek... Nem is csodalom hogy kihaltak a jedik. Mikor elmentem vandorolni, total normal borom volt. Mire visszajottem, olyan voltam, mint egy albino :)
  • Augustus Gigo
    #661
    Már elindultam a sötét oldalon útján, megöltem egy csajt:)
  • Augustus Gigo
    #660
    NA lejött , felraktam és elámultam nagyon hangulatos, a zene kiváló/bár ezt már megszokhattuk/garfika is szép egy rpghez képest, harcrendszer kiváló, a fejlpődési fa is nayon jó. Nálam szerencsére a hangbug meg amikről írtatok még nem jelentkezett, viszont most vagyok az első városban, ahol néha 1 mp alatt vaghy 50 m-t megy előre a karakterem, ezt orvosolja a patch?
  • precision
    #656
  • kHares
    #655
    FILE "RZR-KTR1.BIN" BINARY
    TRACK 01 MODE1/2352
    INDEX 01 00:00:00
  • precision
    #654
    Sziasztok!

    Ma tudtam meg, hogy már kijött ez a game. El is kezdtem lefelé szedni, de 4 cd egy kicsit sok, szal még van egy "kis" idő amíg lejön. Az egyes cd már lejött de csak bin file van, cue nincsen. Vki beírna ide egy "sablon cue" mintát, hogy annak alapján megtudjam csinálni a cue-t? Thx előre is, már nagyon várom h lenntlegyen...
  • zoli80
    #653
    honnan van meg a kód??????
  • zoli80
    #652
    az upper city apartamentben asszem!
  • PhantomW
    #651
    sith egyenruhát hol tudom megszereni?