11368
  • toMpEr
    #385
    de ha lacc csak ilyen lassan szedi akkor meg tudom adni
  • toMpEr
    #383
    sajna Lacc szolt elobb es tobbet nem bir el a kapcsolatom, de ha o vegez es meg mindig nem sikerult leszedni igerem megadom
  • Lacc
    #380
    Hát én nagyon megköszönném neked, ha tudnál nekem adni ftp-t, mert ahonnan most töltöm, még kb. 3 nap mire lejön :(
  • toMpEr
    #379
    ezt probaljatok ki a konzolba:
    dancedancemalak
  • toMpEr
    #378
    ha valakinek nagyon kell a jatek tudok adni ftpt
  • kHares
    #377
    No, végre lejött, kipróbáltam. És szerencsére tényleg rpg-nek tűnik, d20-as rendszer meg minden. Aki végignyomta x-boxon elárulhatná hanyas szintig jutott
  • TneX
    #376
    Kurva jó!
    Hidd el! :)))
  • Gandibá
    #374
    http://score.warez.hu
  • harczos
    #373
    akkor honnan? hdc se szuper
  • Bandew
    #372
    Ja. Tapasztalom.
  • Gandibá
    #371
    Onnan nem szabad leszedni semmit, mert lassú és darabos a letöltés. Suxx!
  • Bandew
    #370
    Remélem
  • Bandew
    #369
    warezcenter
    Gondolom azt már mindenki tudja, ezért nem írtam a privibe.
  • Braveheart
    #368
    És honnét szeded? Lehet privibe is...
  • Bandew
    #367
    A felére csökkent a letöltési sebesség.
    Nem baj az első 2 CD már lenn van.
  • Braveheart
    #366
    makrók a smilek mellett
  • Methylisocloro
    #365
    hogy lehet ilyen klassz nagy betűket írni?
  • TneX
    #364
    01: Long pauses while playing with an Intel i845 or i850 chipset motherboard. (Back to Top)

    In some cases, you will experience a long pause while playing if you have a motherboard with an Intel i845 or i850 chipset. We have identified this issue and a solution will be available with the 1.01 patch. Until that is available, you can disable sound in the config utility to verify that you are having this issue.

    Nah ez volt az én gondom!Megvan a hiba...de bazmeg ez a játékban ez első felfedezett bug,és eddig az egyetlen,és nekem pont ebbe kellett belefutnom,hát nem hiszem el! :(((((
    Szóval köszi szépen a helpeket,rendesek voltatok :)
  • Braveheart
    #363
    Hát kösz azért addig nem olvasok vissza 1 rövid kérdés miatt...
  • Hixer
    #362
    Hi tudom, hogy ez nem itteni téma, de nem tudja valaki, hogy hogyan lehet kiszedni fájlokat egy install exe-ből??????
  • a.carkey
    #361
    Tök jók a fejtörők ... :)
    A zenekaros nagyon bejött. Hehe:)
  • Hixer
    #360
    Hi tudom, hogy ez nem itteni téma, de nem tudja valaki, hogy hogyan lehet kiszedni fájlokat egy install exe-ből??????
  • Gandibá
    #359
    #324
  • Braveheart
    #358
    és az melyik hozzászólás is volt?
  • Braveheart
    #357
    OKÉ VETTEM KÖSZI
  • Braveheart
    #356
    lemaradt az -ez :)
  • Braveheart
    #354
    Hát viszont gáz
  • Eye-scream
    #353
    Nos azt hiszem az eddigi és jövendőbeli kérdésekre válaszul:
    A JÁTÉKBAN NINCSEN MULTIPLAYER!!!!!!!
  • Braveheart
    #352
    Van a játékban multiplayer opció?
  • Mr. Perfect
    #350
    Most komolyan, mit lehet erre mondani. Mindenki más szempontok alapján dönti el egy játékról, hogy érdekli-e vagy sem, senki nem fogja helyetted eldönteni...
  • Mr. Perfect
    #349
    Nem érdemes, nehogy letöltsd. :-)))))))
  • G. Joe
    #346
    válaszoltam is. :P
  • Kandurex
    #345
    Na, szal körbenéztem az összes külföldi fórumon.

    1 probléma: videók bejönnek aztán elszálldogál a game: megoldás: ennek az átoknak 1.4!! Opengl -re van szüksége. Frissítsünk videkarit.

    2 probléma: Hang + akad +alacsony FPS, verjük egy pipát a force software fülre a config menübe.

  • NeoMaN
    #343
    Intel Indeo Codec.....
    szvsz
  • LSG
    #342
    Nálam a game simán ment, semmi gond nem volt. Igaz hogy a Silent Hill3 meg a Colin3 is ment. Úgyhogy lehet valami ebben a codec problémában. Bár nálam nincs fent semmiféle codec pack. :D
  • Mayday
    #341
    Latod, meg mindig nem az igazi! :)
    Egy szuper dologrol van szo, ha megvan, akkor mindenkeppen probald ki! :)
  • Mayday
    #340
    Igy latatlanba (en meg csak ma fogom kiprobalni) ezt mondanam: kodek-pakk baja lesz! Mivel allitolag sok benne a video, mivel a logok bejonnek, es mivel ez a tunet colin3-nal, silenhill-nel (logok utan behal), es ott mindig megoldja ez allitolag, probaljatok ki! ACE, NIMO uninstallal, van egy egszeru kis kodekpakk, a K-LITE, amivel MINDEN film elszalad, es minden jatek is! En nekem ilyen gondom nincs, miota atalltam!
    EZ CSAK JAVASLAT! Mert lehet, hogy ma este kiprobalom, es nalam is kidob, rossz lesz! De akkor is probaljatok ki, elso lepesben!
  • Kandurex
    #338
    nálam is ugyanez :(
  • Mr. Perfect
    #336
    Valaki már itt írta korábban, hogy nála jól meg minden. Más meg azt írta, hogy gondjai vannak, úgyhogy azt ajánlom próbáld ki személyesen!!!
  • Mayday
    #335
    Kar erted. En mast ertek szopas alatt, de az sokkal jobb! :)