11368
  • KH
    #530
    frissítve az LH oldal a patch infókkal..
  • Nyiri
    #529
    Ezzel a jatekkal egy bajom van. Van olyan helyszin, amitol szo szerint undorodom... A csatornakban "vagy mikben" ki kellene nyirnom egy mocskot (ahol a szorcsimbokot talaltam), de nincs kedvem lemenni, mert rohadtul nyomaszto az a hely :), sot elore latom, hogy Quick Save/Quick Load harc lesz, mert ez a harcrendszer neha idegolo. Oke, hogy rpg, de bazz 5 meterrol, sniper loves es a sajat labam ele lovok... Hogy bazze? Aztan a kardozas is remalom :(
  • antijedi
    #528
    nem a texturák a lényeg, hanem egyszerüen ember elkezd vele jáccani és nem az sw jut róla eszébe elsőre hanem valami keverék scifi mint amit előzőekben irt valaki, a zene még stimm de valahogy akkor sincs eltalálva a dolog, rpg-nek kiváló azt tény, nem is mondtam hogy rossz de attól még sw hangulat nem lesz meg hogy jo lett mint rpg...
  • Mr. Perfect
    #527
    Miért nincs meg a sw hangulat? Szerintetek mi lenne amitől meg lehetne? CSak azért mert szerintem igenis nem rossz a hangulat. Hasonló a design, a ruhák a fegyverek a hangok mint a filmekben. Mi kellene még?
  • antijedi
    #526
    énis épp arra gyurok hogy ne legyek tul jo csak nem könyü mert minden szarért jo pontot ad :/
    amugy nem rossz a game de sw hangulat télleg nincs meg... :P
  • Lazarus
    #525
    Márakinek :)
  • AnarchoiD
    #524
    kerdes : kotor pc :

    jol megy a game, mentegetek meg minden, de ha a fomenuben a loadot valasztom, csak all es nemcsinal semmi, masnal hasonlot csinal (crackfix is probalva lett hasonlo eredmennyel)
  • Braveheart
    #523
    Szép halál
  • Lazarus
    #522
    Volt egy japó aki megnyuvadt egy netkaféban mert 30 órán keresztül csézett...
  • Lacc
    #521
    Köszi a tippet. 30 óra? :DDD
  • KeviN
    #519
    Nahhh, en most ebredtem fel, kb. 30 orat jaccottam vele 1huzamba, ez talan elarul arrol valamit, h mennyire teccik :D A rancort ugy tudod kinyirni, h belerakod a csalit, +1 (gaz)granatot a halomba ami ott van mogotte. Ahhh, eszmeletlen hangulatos 1 jatek :D olyan beszolasai vannak a karaktereknek, perceket rohogtem rajtuk :) hogy hol jarok nem irom le mert spoiler lenne :D (hmmm, talan annyit, h most jottem el a sith academybol) :D
  • Lacc
    #518
    Nnna én is kipróbáltam végre. Nálam is gondok vannak néha a sebességgel, pedig annyira nem egy nagy szám a grafix. Vagy nálam is a hanggal szarakodik, ezt még ki kell tesztelni... Néha indokolatlanul lecsökken 5-10 fps-re az egész, aztán megint jó, de azárt általában elviselhető. Mindez R9800 és 1 giga ram mellett, szóval megint egy szar portolással van dolgunk szvsz.

    De egyébként a játék az tetszik nagyon eddig. Most vagyok lent a csatornákban, már a Rancornál. Az eddigi tapasztalataim szerint egy jó kis hentes játék ez valamennyi (az átalogásnál több) rpg beütéssel. SW hangulat nuku, semmi köze nincs hozzá azon kívül hogy jedi meg sith. De hát ez nem is baj, hiszem 4k évvel a filmek előtt játszódik az egész. Azért elég érdekesnek tartom, hogy 4000 év alatt a galaxis lakó mind technológiában, mind kultúrában (szerintem) szinte alig fejlődtek valamit. No mindegy, ez nem ide tartozik :)

    Viszont kéne egy kis help! Mint már mondtam, a Rancornál vagyok a csatornában. Valahogy meg kéne nyuvasztani, az már világos hogy nem erővel :) Megtaláltam azokat a rancor-csalikat, amik segítségével elvileg meg kéne etetnem vele valamilyen mérget. Csakhogy se mérget nem találtam még sehol (legalábbis a csatornákban még nem), se a csalikat nem tudtam használni. Valaki segítsen plz :(
  • antijedi
    #517
    nekem meg megy minden és nincs fent sp1, a többi amugy stimm :PPP
  • Gandibá
    #516
    Ma átvittem haverhoz a játékot, és neki is nagyon akadt nyílt terepen, pedig 2,5 ghz-es gépe van!
  • Sephi
    #514
    Mondom gyerekek... mi kell a KOTOR-hoz es a egyeb jatekok 90% -ekanak :)

    Windows XP
    Sp1
    Acemcp 593
    Windows Critical Update-bol par dolog
    Video kartya Nvidia legujjab driver amiben van 1.4 OpenGl

    Nekem ezek vannak es csakis de "CSAKIS" az oszes Dreamcatcher jatek nem megy mas minden megyen :)
  • zoli80
    #513
    szerintem szuper a jatek de kicsit benehezedett,alig tudok haladni:(
  • zoli80
    #512
    megvan!
  • TneX
    #511
    Nem a hangkártya a gond hanem maga az alaplalptípus,a hivataos fórumjukon olvastam,amugy ha egy kicsit visszaolvasol ott van hogy nekem is halál ugyanez volt a gondom,be is raktam pár dolgot asszem...
    Viszont ez a beta patch azt mondják működik de nincs hozzá crak:(
    Netom fel akarja e valaki ezt törni,de jó lenne,mert addig mi szopunk:(((
  • a.carkey
    #510
    OK'
  • a.carkey
    #509
    nálad ...
  • Hmuda
    #508
    Bocsi, kicsit félreérthetően magyarázok. A játék maga nagyon király, csak a fejlesztők csesztél el a portolást.
  • a.carkey
    #507
    De nem a játékot kéne szidni, ha nálada gond? Jelen esetben hangkártya ...
  • Bazooka
    #506
    Na kemény 1 napos töltegetés után megnézem én is, hogy megy-e, meg hogy milyen
  • antijedi
    #505
    jah énis igy vagyok vele, valahogy sw-hez hozzátartoznak a mindenféle csilivili grafikai és hang effectek :P
  • Hmuda
    #504
    Igaz amit mondsz 100%-osan. Már hozzá vagyok szokva, hogy legyen hang és ez egy SW játék esetében hatványozottan igaz.
  • antijedi
    #503
    hmmmm, hát igaz végülis a c64es hangok jok voltak mi? :PP
    szvsz ez hozzáálás kérdése meg megszokásé, tulzotan megszoktuk hogy mindenek hangja van, régen amikor még képzelni se lehetett pl hogy hangja legyen egy filmnek (vagy késöbb az sz.gépek az igen silány hangjaikal) még eszünkbe se jutott volna hogy hang nélkül ne élveznénk valmait, azt most meg már hang nélkül nem jó semmise
    nah de ezt csak azé mondtma hogy kötözködjek, mert azért én se hiszem hogy hajlando lennék hang nélkül jácccani vele :P
  • Hmuda
    #502
    Na most kicsit játszogattam hang nélkül és borzadáj. Aki képes hang nélkül élvezhető játékot játszani az előtt fejet hajtok.
  • bon
    #501
    Üdv mindenkinek. Az lenne a kérdésem, hogy kell e a játékhoz a CrackFix vagy gond nélkül futt az alapból hozzá adott crackel is? Köszi a választ
  • Hmuda
    #500
    Megnéztem a linket és pont az én cuccom is szerepel a hibák között, úgyhogy egyenlőre fent hagyom és reménykedek, hogy hajandóak kezdeni velel vmit.
  • Lazarus
    #499
    Lehet hogy műxik az előző töréssel (Néha előfordul)
  • antijedi
    #498
    alaplapi hangkártya? hmmm hát lehet ez csak iylen berögzödés de sose csiptem alaplapra integrált cuccokat :P
  • Hmuda
    #497
    Meg se próbálom, mert ha még csak béta, akkor úgysincs hozzá törés.
  • Hmuda
    #496
    Intel 82801BA/BAM AC97 hangvezérlő

    Kicsit gáz lehet, bár én driver ügyileg a videokártyára gondoltam. Ehhez honnan szedhetek drivert?
  • antijedi
    #495
    amugy szvsz ugyis jön majd patch ami megoldja ha sok embernek van vele gondja, ha meg mégse jön akko télleg kapjákbe :P
  • Lazarus
    #494
    Ezt a patchet próbáltad már feldugni neki?
  • toMpEr
    #493
    nembiztos,hogy a legujabb driver a legjobb..milyen hangkartyad van?
  • antijedi
    #492
    őőő miylen kártáyd van? mert lehet hogy sb16ot meg hasonlokat nem támogat, ha nem iylen van akko sorry :P
  • Hmuda
    #491
    Jojo, tudom, de akkoris. Nem ezt várná az ember.

    Tomper: a hangkártyával nincs kibékülve. Az software módon fut és a kártyámon a legújabb driver van, szóval a játék van szarul átportolva suxboxról.
  • toMpEr
    #490
    hadrwares gyorsitast probald kikapcsolni, masik drivert felrakni
  • antijedi
    #489
    vagy esetleg gyártcsál magadnak egy patchet :P