11366
  • I.C.ram
    #1
    első!
  • djcom
    #2
    Nos.
    Első infok szerint juniusban jelent volna meg,aztán csusztatták év végére.
    Aztán kiderült,hogya Bill Gecci féle Microsoft megvásárólja a Bioware-t(ők fejlesztik a gammát).
    És a legújabb hírek szerint(Gamershell) mégiscsak júniusban kijön ez a hypersuperextraistencsászár gamma!
    Valúszínű,hiszen egyre több a képet trailert nyomnak ki róla,és mivel az idei E3-on bejelentik a Bioware felvásárlását,addíg meg le kell szállítani a játékot a Lucasartsnak......
  • djcom
    #3
    Bioware and LucasArts have released a brand new trailer of Star Wars: Knights of the Old Republic, showcasing their upcoming RPG. The QuickTime movie, offers a bit more than one minute and a half of gameplay footage. Both versions (PC and Xbox) will be published by Activision in June.
  • djcom
    #4
    Ütős játék lesz az biztos!
    < a href="http://www.gamershell.com/hellzone_RPG_Star_Wars_Kotor.shtml">"képek"
  • djcom
    #5
    Ütős játék lesz az biztos!
    "képek"
  • djcom
    #6
    elbasztam..:(
  • I.C.ram
    #7
    Hidd el, hogy jót fog tenni a Microsoft, ennek a lusta bandának! BG2ToB volt az utsó jó gammájuk, azóta, csak fossák a szarokat. Eddig a Microsoft csak jót tett a játék cégeknek! Az MS nem ad ki szart.
  • djcom
    #8
    Én arra céloztam,hogy e miatt meg fog jelenni a gamma juniusban és nem télen
    A Bioware-től meg valszeg nem veszi át a fejlesztést!
  • Sephi
    #9
    mindenesetre ez lesz az elso ilyen jelegu SW gama. Mint ertettem ez nem JK stilus lesz bar lehet en vagyok informalva roszul. De tenyleg ez RPG lesz van JK stilus ?:)))
  • Csacsi
    #10
    Az lehet, hogy előbb megjelenik, csak kérdés, hogy nem lesz ez miatt szar a játék, mert sietniük kell, hogy ki tudják adni. Szóval Én személy szerint jobban örülnék annak, ha késne télig a játék, viszont télen nagyot robanna.
  • K.András
    #11
    Nagyon nagyon remélem hogy nem kell megvárni a telet...
  • zoozoo
    #12
    Tudtok képeket mutatni róla, mert sokat hallok róla, de nem láttam még sajna semmit belőle. A lenti link nem műxik.
  • Jacek
    #13
    lenti link hibatlan:)
  • zoozoo
    #14
    a gamershell.com sem jön be :(
    Ezért kértem egy másik linket. Ha valaki megszánna... :)
  • Csacsi
    #15
    #5-ös hozzászólásban lévő linkre kattints rá, és be kell jönie. Nekem bejön.
  • zoozoo
    #16
    De ha egyszer nem jön be. Látom a linket, kipróbáltam. Biztos valami hülye tűzfal mögül nem enged be, vagy a fene tudja mér. Otthonról nekem is működne.Köszönöm a segítséget azért, de ha 120x kattintok rá, akkor sem fog menni.
    500 - belső kiszolgáló hiba
  • zoozoo
    #17
    Nah, elő K.O.T.O.R-tam jópár képet a hcgamerről
  • zoozoo
    #18
    K*rva jól néz ki! Hehe
    Mindig visszamegyek gyerekbe, ha látok finom képeket, egy finom játékról :)
  • Dns5000
    #19
    tuti csak ev vegen lesz?:(
  • a.carkey
    #20
    Láttátok a bemutató videót a bolygókról? (Hardwired.hu) Eszméletlen lesz. :)
  • Dns5000
    #21
    ja de ugy tunik hogy ott nincs is vege a videonak mert a csavo meg beszelne tovabb :(
  • Dns5000
    #22
    en egybol atalokk a sotet oldara nem kell majd gyozkoni egyaltalan :)
  • Coco
    #23

    Télleg nagyon jók a képek
  • a.carkey
    #24
    Nem lehet, hogy ua engine lesz ez, mint a SWG, csak ez később október vagy mikor jelenik meg, csak a környezet - korszak - lesz más?

    Mellesleg kicsit gáz a Galaxisra nézve, hogy a házak és épületek a két trilógiában - 1 rész is uolyanok voltak, mint a Kotor történetének korában?! Durva, hogy az emberek több száz év alatt semmit sem fejlődtek építészetileg ... :)
  • a.carkey
    #25
    Ezt ismeritek? Star Wars: Republic Commando! 2004-től a "mozik" műsorán
  • Dns5000
    #26
    az egy gama lesz nem film, hogy olvastad te ezt?
  • Sephi
    #27
    Az mi?
  • a.carkey
    #28
    Idézőjelben volt a "mozik" ... :)

    Csak az egész mov feelingje olyan volt, mintha a Aliens-t néztem volna. :)
  • a.carkey
    #29
    Kattints rá a linkre!
  • Dns5000
    #30
    csak ez a film van meg beloe ugye? mert nem talatam rolla semmi kepet
  • a.carkey
    #31
    Ja.
  • a.carkey
    #32
    Ez egy taktikai FPS lesz, ami a "Clone Wars" utáni időkben fog játszódni. 2004 nyarán jelenik majd meg, de ismerve a Lucasartsot ...
    Nagy és kisebb területű nyílt terepek - OpFlash és Raven Shield? -, kézjelek, squad leader lehetőségek - AA? - és járművezethetőség. Ennyi eddig az info.
  • Dns5000
    #33
    kezjelek? hat az egy fpsbe eleg erdekes lenne, sigliben ugyanaz mint a radio uzenetek, multiban meg hasznalhatatlan. AA az mi?
  • Dns5000
    #34
    starwars kides videot lattatok? :)
  • antijedi
    #35
    hmm, láttam, nem kicsit durva :DDD
  • Dns5000
    #36
    The last hope ... they screwed :)
  • antijedi
    #37
    :DDDD
  • a.carkey
    #38
    AA-ban is van ...(America's Army)
  • Dns5000
    #39
    hmm es lehet hasznani multiban? vagy van valami icon ami mutatja hogy mint tutatnak a tobbiek van ra kell nezned? 1 esetbe ugyanaz mint a radio 2. ban nem hasznalhat szerintem, bar nem probaltam
  • zippofcy
    #40
    Ki kotor? Es mit kotor??? Csak nehogy orrturas legyen belole