11368
  • Fritz Von...
    #582
    Sziasztok!

    Nekem a következő a helyzet: 2400+ Athlon XP, Radeon 9700, 512 DDR, Winfos ME (kéretik nem szidni ). Nekem is, mint egyik kollégának az a helyzet, hogy amikor elindítom a gamét, akkor a főmenüben szétesik minden. Szaggat a hang, Nem látok semmit, csak fel-felvillanó képrészleteket (kilépni sem egyszerű).
    Feltettem a 3.7-es és a 3.9-es Catalystot, valamint az OMEGA-féle Catalystot is. Semmi. Feltettem a patch-et, semmi. Tud erre vki megoldást? Olvasgattam a fórumot, innen próbáltam ki ezeket, se semmi...
  • BlackShadow
    #581
    én még teljesen az elején vagyok :) 1. város upper city részleg :D
  • BlackShadow
    #580
    aztmondta felrakott vmi crackfixet, azota ujrainditgat, visszarakta a regit de folytatja..
  • Braveheart
    #578
    Mit csinált vele? Kérdezd meg
  • BlackShadow
    #577
    nagyon fasza a game csak egy problémája van: öcsém vmit csinált vele és egy idő után fogja és újraindítja a gépet, vmi 5let??
  • Hmuda
    #575
    Máshoz értenek. Pl egy tolvaj karival nyilván csak egy pontba kerül a zárnyitás mint egy harcossal, de tolvaj nehezebben tanulja meg a harcos skilleket, stb.
  • AnarchoiD
    #574
    ember 1 karakterrel nemtudod megcsinalni, vannak/lesznek helyek ahol mas "npc" -k nek kell tovabbsegitenie teged...
  • Bandeeka
    #573
    Hali!
    Lehet hogy láma kérdés de mi a külömbség a 3 karakter között? Most szedtem le a gamet de nem igazán értem hogy miben külömbözik egymástól a 3 kari. Thx a helpet
  • AnarchoiD
    #572
    volna egy kerdes, bastilat kiszabaditottam, es megyunk nagy kemenyen a sith bazison es felliftezes utan a sith govenor fogad, aki folyton kinyir(bastilat is) .. hogy a halalba lehet ot lenyomni ?:)
  • Punker
    #571
    nem is rossz ötlet
  • [HUN]PAStheLoD
    #568
    nekem fenn van morrovind de valahogy nem vonz :) pedig mindenki mondja milyen jó.. de nekem inkább NFS u ;)
  • Knox
    #567
    Szasztok!

    Szeretnék érdeklődni hogy megy e a program valakinek radeon 9600-al! Tudom, van hozzá peccs, de nálam nem segít, mert ugye meg kell törnöm és csak régi crack van hozzá! Lefagy a fömenuben az átok! már minden eshetőséget kiprobáltam, de nem megy! vidkarit, egeret, hangkártyát, ujratelepítettem a legfrisebb driverekkel, de semmi!
    Előre is köszi a segítséget!
  • kHares
    #566
    Amit találsz folyadéköt öntsd bele abba a halom hullába. Van benne 2 gránát meg medikit talán.
  • MrTressy
    #565
    és emulálod valamivel daemon, alcohol 120% stb
  • MrTressy
    #564
    Eleg egyszerü fogod kiirod a bineket dvdre...
  • Braveheart
    #563
    Na meghoztad az én kedvemet is, mivel a Morrowind volt nekem is a kedvenc játékom:)
  • Braveheart
    #562
    Warezcenter (sms-es) DC++-on még szinte senkinek sincs meg.
  • GhostPunk
    #560
    Honnan szeded?
  • KeviN
    #558
    Jakuza : vigyel magaddal Mbereket megeri. A jedive valasodnak mas oka lessz :) Megneztem 1bbkent ugyanannyi XP-t ad, ha csapattal mesz vagy anelkul...En 1bbkent most az one vs elder kerdes megoldasan dolgozom, de errol sem irhatok tobbet spoiler nelkul :D
  • Braveheart
    #557
    Hát talán. Lehet hogy ki is adják majd dvd-n.
  • Punker
    #556
    szerintetek meg lehet azt oldani hogy ne 4 cd-n hanem 1 dvd-n legyen a game?
  • [Jakuza]
    #555
    HAt nem tudom.
    Valahogy nem illik a kepbe, hogy ha a vegere elakarok erni pl Jedi szintre , az annak koszonheto, hogy fiatal koromban sokat logtam egy brancsban nehany harcossal, vagy massal. :)
    Asszem maradok az egyedul jateknal.
  • Hmuda
    #553
    Szvsz érdemesebb partyban nyomulni, mert egyrészt nagyobb az esélyed a túlélésre, másrészt meg vannak dolgok, amihez egyetlen karakter nem ért (pl harcos a zárnyitáshoz, stb).
  • Hmuda
    #552
    Na ez a módszer is csak félig igaz. A lakógyűrűn tényleg jó, de amint szétverek egy ajtót és bemegyek egy szobába kifosztani azt, rögtön ugyanúgy beakad. :-(((
  • [Jakuza]
    #551
    Senki nem probalta ugy ?
  • Hmuda
    #550
    Tnex: ha ez bejön, akkor hatalmas ember vagy, nagyon remélem műxik.
  • Hmuda
    #549
    Komoly? Akkor kezdem is előröl. :-)
  • [Jakuza]
    #547
    Probalta mar valaki csak egy karival jatszani a gamet ?
    Vagy mindenki partyt csinal ?
  • [HUN]PAStheLoD
    #546
    nem francia azaz akár magyar is lehecc :)
  • Braveheart
    #544
    Te magyar vagy? :)
  • [HUN]PAStheLoD
    #542
    már topikja is van a korotnak.. meg kéne vennem má' DC-ről :))
  • bon
    #541
    Hogy lehet harcolni normálisan a játékban segítsettek. Most kezdtem a játékot.
  • Teperinke
    #540
    Runtime error az swkotor.exében... Csak annyit írjatok, volt-e már szó ilyesmiről, akkor nekiállok visszaolvasni.
  • Braveheart
    #539
    Na már szedem én is, átlag 40k-val jön, talán holnapra meglesz.
  • pedro870
    #536
    Hangárhoz nem kell feltétlenül spike-ozni, egyik fószernél volt vmi kártya, az elég is volt....

    Mindenki óva intek a játék telepítésétől, mivel kvara leköti az embert és ma se fogok eleget aludni már!! :)

    Az SW hangulatot részemről megtaláltam, az 5000 évnek meg biztos van vmi oka. Mondhattak volna 500 évet is, de vmiért mégsem...
  • Lacc
    #535
    Na azóta már a maffia-fejesnél vagyok. Csak ráb@sztam mert el kéne lopni a hangárból a hajót, de a hangárba meg nem tudok bejutni, mivel 7 c. spike kéne és nekem van 2 :D Több meg nincs a pályán... Szóval load vissza egy negyed órát.

    De frankó hogy már velem van a jedi is, jó trükköket tud. Az a felállás hogy ha szembe jön egy felebarátom akkor nekiestek dupla vibrokarddal, a jedi csaj nekiesik a duplapengés kardjával, valaki meg hátulról lő ágyúval. Eddig senki sem bírta 2 percnél tovább, még a sith mester sem :P
    De talán ez valahol baj is a játékkal, kicsit túl könnyű lett benne a harc (meg úgy az egész). Az a swoop race se volt semmi. Azt hittem hogy vért fogok izzadni hogy megnyerjem, előzgetni kell meg minden, erre beraknak egy full egyenes pályára, ahol a vasbeton-tömbök is 200 méterre állnak ki egymástól, hogy csak az ne tudja kikerülni őket, aki nem akarja. Szóval lehetett volna az egész nehezebb is valamivel... Persze így se rossz, játszatja magát a game, bejövős.
  • a.carkey
    #534
    Én voltam! :)

    Ja. Vannak ilyen játékok. C64-en nálam a Defender volt az, Amigan Sensi Soccer, PC-n az SWG - első hete - mellett nekem is volt még a CM2-vel egy jó 48 órám egy 8 órás kártya partit követően (:) ... :)

    Amúgy tényleg a Buck Rogers feeling kerülgetett néha, amikor a városban nyomtam, és amikor megszólalt a bárban a tuc-tuc zene, már tudtam, hogy valami nincs rendben.
    Tényleg durva, hogy alig volt szembetűnő változás a KOTOR ideje és az Amidala ideje közötti időkben.

  • donpedro
    #533
    OFF

    Nekem a Morrowinddel volt 30 óra viszont a CM01-02-vel abszolut rekorder vagyok, azt tavalyelőtt kerek 50 órán keresztül nyomtam, csak a retyó miatt álltam fel, meg időnként bedobtam a mikróba egy pizzát.

    ON

    Az komoly, hogy 4 giga az install, mert valahol lentebb ezt írta valaki?
  • magus
    #532
    1200 as cerka, gef2 mx 400, minimumon elfut?
  • Hmuda
    #531
    Azért vmit elárul magárol ez a játék azzal, hogy még hangok nélkül is idáig játszottam vele az utolsó beszólásom óta. Pont vmi Gammorai nagyfőnöknél vagyok, mert elit őrökkel volt körülvéve és pillanatok alatt le is gyakta a csapatom. JÖJJÖN MÁR AZ A KIB*SZOTT PECCS! :-(((