11368
  • antijedi
    #1110
    végre egy ember aki egyből kapcsol ;P
  • PhantomW
    #1109
    ok vissza keresem
  • Kandurex
    #1108
    mi olyan ÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁáá ?
  • Eye-scream
    #1107
    ÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ!
  • PhantomW
    #1106
    találtam eg kislányt a hajón aki nem beszéli a nyelvem vele mit kell kezdeni?
    a paazak egy játék? honan kell szerezni hozzá cucokat?
  • Eye-scream
    #1105
    Köszi.
  • Hmuda
    #1104
    Ép Sunry bűntényét vizsgálom Manaanban. Erővel meggyőztem mindenkit a hotelban, hogy Sunry mellett valljon és kinyögjön mindent, de csak a Republic bázisról tudtam bizonyítékot szerezni, a Sithen semmit. Az egész bázis ki van iktatva. Gondolom amögött az ajtó mögött lehet, ahhol a pár Selkath fogoly is van, de azt az ajtót sehogy se tudom kiynitni. Multkor sikerült, de most semmire nem nyílik ki. Se ajtónyitás nincs a számítógépeken, se a robotom nem tudja kinyitni (mellesleg a legjobb zárnyitóm). Szóval:

    Honnan szedjek még bizonyítékot?
    Hogyan nyissam ki az ajtót?
  • antijedi
    #1103
    van egy olyan popcio a párbeszéd közbe hogy emgprobálod megtanulni a nyelvét, azal probálkozz...
  • Eye-scream
    #1101
    Én utánolvastam a topikba a potyautas kiscsajnak és írjátok, hogy faggassam így meg úgy de én nem értem a nyelvét se! Ilyenkor mi a teendő?
  • Augustus Gigo
    #1100
    igen ez a megoldás, ugyanitt van egy kérdésem, ha uthart megölöm, attól még lehetek sith?
  • Bandew
    #1099
    Nézz utána a keresőkben.
  • Hmuda
    #1098
    Próbálj elmenni Maananra és eladni a kisállatkereskedőnek (a dokkológyűrűn van. Vagy vegyél egy árustó Gizka mérget és mérgezd meg őket.
  • Hmuda
    #1097
    Talán figyelembe kellene venned, hogy:

    1: vagy nincs.
    2: vagy nem tudjuk.

    A 2. a legvalószínűbb. Attól, hogy nem válaszolnak nem azt jelenti, hogy szarnak a fejedre, csak nem tudják. És gondolom azzal, hogy "bocsi de nem tudom" szintű válasszal nem sokra mész. :PPP
  • BlackShadow
    #1096
    tatooinon a hajomrol h kell lezavarni azokat a gizka-kat??
  • Bazooka
    #1094
    Épp itt vagyok én is. Augustus ez a megoldás?
  • Tomalak
    #1093
    Remélem lesz megint ilye nszerpjáték mármint csinálnka ujat sw témában olyan lenne jó ahol joda olyan 200-300 éves korában van.
  • Augustus Gigo
    #1092
    na megtaláltam a leírást, berakom, hátha segít vkinek:


    1. Move a system from the Left pillar --> to the Middle pillar.
    2. Left --> to Right
    3. Middle --> to Right
    4. Left --> to Middle
    5. Right --> to Left
    6. Right --> to Middle
    7. Left --> to Middle
    8. Left --> to Right
    9. Middle --> to Right
    10. Middle --> to Left
    11. Right --> to Left
    12. Middle --> to Right
    13. Left --> to Middle
    14. Left --> to Right
    15. Middle --> to Right
  • Hmuda
    #1091
    Olvad el, hogy melyik karika melyikkel interferál és vidd át mindet a job oldalira. Olvad el az utasításokat.
  • KeviN
    #1090
    nah vegigittem a sotet oldalt is (ugy, hogy elolrol keztem). Ahhh, ez a jatek nagyon jo :) a legjobb karakter HK...olyan beszolasai vannak....perceket rohogok rajtuk :) Senki ne hagyja ki :)
  • Augustus Gigo
    #1089
    a sith test-nél mi a jó áramelosztás sorrendje az oszlopokon?
  • Tomalak
    #1088
    Miért ne mtok bemenni ?? pedig beszéltem az elder guide val den nem nyilik ki az erőtér.
  • Tomalak
    #1087
    Igen... :D
  • [Walaki]D`Lair
    #1086
    Bázeg nyiri...te is szar leszel a hétvégén, mint én amikor megjelent a Sea Dogs 2...:DDDDD
  • Nyiri
    #1085
    Ja
  • CarajoEsp
    #1083
    Hát nemtom. Én legnehezebben játszok és bár nem mondom ,hogy nehéz lenne, mégis van a játékban kihívás.
    Szerintem az év egyik legjobb játéka.
  • kHares
    #1082
    Én úgy tudom, az erő ad a to hit-hez ill. a sebzéshez közelharci fegyverrel, míg a dex a lövések to hit-jéhez ad, de nem bonus sebzést.
    Ha az ügyességed nagyobb mint az erőd, akkor a weapon finesse feat-ot tudnád fölvenni és úgy adna a melee to hit-hez. Persze ez nincs ebben a progiban
  • Gandibá
    #1081
    Hát nemtudom, itt van két kép, sehol-senki.. :(



  • kHares
    #1080
    Azért enyhén zavaró, hogy a játékban nem sikerült elég kihívás elhelyezni. Persze nem a swoop race-re gondolok. Max 1-2 csata volt, amit kihívásnak lehetett venni, semmi több. A másik a tápolás. A végén minden tulajdonságomhoz +5-6 -ot adó cuccok, +30 körüli to hit volt. Ez egy d20-as rendszerben elég táp. Nincs rá szükség. Persze akkor minek használom? Nyilván nem hagyom ott. A nehézségről is azt írják, hogy normálra van optimalizálva, tehát nem fogom átállítani. Így viszont a lecsapok mindenkit két ütésből effekt lett.
    Amit nem értek még, hogy miért nem ütök többet magasabb szinten? A base attack növekedésével a körönkénti ütésnek is növekedni kéne.
    Más dolog. Szerintem a játék igen lineáris. Itt most a Baldur's Gate sorozathoz, Gothic-hoz ill. Planescape:Torment-hez hasonlítom.
    Az npc-k nagy része fölösleges, 2-3 ember akit max használsz, tudom kellenek a sztori miatt.
    A történet szintén nem nagy szám, a fordulatokra lehet számítani, nincs meglepetés. Mondjuk olvastam sok Star Wars könyvet /nem az álnéven kiadott magyar dolgokra gondolok/ és Timothy Zahn könyvei messze űberelnek minden film vagy játék átdolgozást. Nagyon szomorú, hogy az első és második rész helyett nem az ő könyveit dolgozták föl. Bár az is igaz azok a trilógia után játszódnak.
    Van néhány fura bug is, de nekem semmi komoly problémám nem volt szal nem panaszkodok.

    Ennek ellenére ez egy jó játék, de semmi több. És persze a legjobb Star Wars rpg, főleg mert más nincs.
  • Hmuda
    #1079
    Script: csak annyi, hogy miként viselkedik, ha nem te irányítod.

    Dialógus: Igen van. Néha előfordult velem, hogy véletlenül rossz dialógust nyomtam és Carth nem volt tovább hajlandó beszélni velem és újra kellett kezdenem az egész párbeszédet.

    Fénykard: az STR a sebzést, a DEX meg a találati valószínűséget növeli.

    Promised Land: lemész a csatornába, felveszed a két hullától a két datapadot ugyanezt megcsinálod a falu melletti vadonban a másik outcast hullával és elviszed mind a hármat az öregnek. Ennyi.
  • Tomalak
    #1077
    Vmi rituálét emleget de csak emlegeti nem értem ezt most nagyon.
  • Gandibá
    #1076
    Nem jönnek elő, ott voltak a szabadban ilyen géproncsok mellett.
  • Hmuda
    #1075
    A bádogemberek. :-)
  • Nyiri
    #1074
    En nem talalkoztam veluk, talaltam robogokat, de ott nem volt senki. Hogy jonnek elo?
  • Tomalak
    #1073
    a templom előtt van egy elder guide de az is csak mondja a magét ne m,les zpárbeszéd a jó érdeks lénykenél meg már a főnökkel minet megbeszéltem legalábbis asszem.
  • Gandibá
    #1072
    Kék egyenruhás csáveszok a szabadban.
  • Nyiri
    #1071
    Mar nem emlekszem. Hogy nez ki a mandaloriai csapat?
  • Gandibá
    #1070
    Hát nemtudom, már az egészet bejártam 3x és még mindig semmi :((
    Megpróbálom megint..
  • Lacc
    #1069
    Azért mondtam hogy mászkálj hogy nézz meg minden helyet. Ha jól emlékszem talán az utolsó előtti térképrészen volt, de nem biztos. Ha megöltél midnen mandaloriai csapatot, újra nézd át az egész bolygót, meg fogod találni.
  • Nyiri
    #1068
    Tobb papp van. A fonokkel kell dumalni. A tobbit szard le.
  • Lacc
    #1067
    És egyet kell értenem az előttem szólókkal, csak a Sötét oldalnak vannak normális támadó spelljei, ezért én rendesen azokra gyúrok :P Lightból csak a gyógyítás van nekem szinte. Pl. a sötét oldal Destroy droid, Kill meg Lightning spelljei nagyon hasznosak ;)