11368
  • Hmuda
    #1200
    Na nem birom elmagyarázom:

    A force pontokat használhatod fel arra, hogy erőket használj. Ilyen pontba kerül, hogy pl paralizálj vkit, stb.
    A szintlépésnél felhasználható pontot csak arra használhatod, hogy új képességet vegyél belőle.
    Guardian: a harcos tipusú Jedi. Ha jól vettem ki, akkor csak ő képes maxra vinni a fénykardkezelést, meg csak ő kep meg pár featet (Soldier csak erőt használ).
    Sentinel: főleg megfigyelő, inkább nyomozóhoz tudnám hasonlítani (Rouge csak erőt használ).
    Counselor: A kettő keveréke. Kicsit ehhez is, kicsit ahhoz is ért (Scout csak erőt használ).

    Lehet, hogy a jedimegnevezések nem pontosak.
  • BlackShadow
    #1199
    meyik boygon van a kisállatkereskedés?
  • BlackShadow
    #1198
    22.18 :P
  • antijedi
    #1197
    jah
  • Gandibá
    #1194
    Jóó ne forgasd ki a szavaimat :))
    Akkor átfogalmazom: "..de én mászkálok már elég rég óta a pályán és még sehol-senki." Így jó? :)
  • Stotoo
    #1193
    akkor még talán el se kezdték készíteni:P
  • Gandibá
    #1192
    Valaki segítsen már nekem a Mandaloris küldiben. Azt írja, hogy nyírjam ki a főnököt, de az elmondottak alapján nem találom sehol. Többen azt mondták itt a fórumban, hogy mászkálni kell a bolygón és egyszer rátalálok, de én mászkálok már 5 éve és még sehol-senki. Nagyon megköszönném a helpet!
  • kHares
    #1191
    Megértettem a kérdésed elsőre. Sajnálom, hogy gyenge képességem nem tudták eléggé megvilágítani mondandómat. Tehát helyesen:Minden jedi tud használni MINDEN erőt független az oldaltól. Ezalatt azt értem, amire raktál pontot, azt tudod is használni. És ha pl.: villámokat szórsz de a light oldalon vagy, semmi sem változik, nem csúszol a sötét oldal felé. Vagy csak nekem ne tünt fel, nem nagyon használtam támadó cuccot. A fénykard elég volt.
  • Methylisocloro
    #1189
    Valaki egy külföldi fórumon panaszkodott nagy probléma hogy muszáj Jedivé válni. Ő ott hagyta abba az egész játékot.
  • Bazooka
    #1187
    Na tegnap este a végére jutottam. Jó kis hangulatos game mindenkinek csak ajánlani tudom. Sok mindent én sem csináltam meg, így maradtak fehér foltok pl a Yavin-i űrálomás, meg Sith-ként is érdekes lehet a játékment. Egyébként én mindent auto fejlesztésre hagytam minden karakternél és így is elég tápos lett a végére mindenki, bár a vége felé már csak a jediket használtam, a többiek bent csücsültek az űrhajóban. A Jedikkel meg nem nagyon van ellenfél, mivel ha velük játszol az ellenség mindig a levegőben van .
  • Nyiri
    #1186
    talat=talalat
  • Nyiri
    #1185
    Van egy csiga jelu (nem neztem, mi a neve), az megemeli az ellent es beporgeti, ugy hogy kozben sebzi. A mellette allokat, pedig elloki. Masik pedig droid destroy. A droidokat nagyon jol sebzi, sot egy talat utan ki is kapcsolja oket egy idore. Nagyon sok idot lehet nyerni vele. A 3. ami meg erdemes, az a fagyasztas.

    En Sith stilusban nyomtam vegig, de a haver aki velem jott annak voltak ilyen cuccai. A sith erok sem rosszak. A remalom az kurva jo :) A lighting pedig alap.
  • Meszi
    #1184
    Ok, koszi szepen.
  • [Jakuza]
    #1183
    Kell az osszes CD.
  • Meszi
    #1182
    Meg tudnatok nekem mondani, hogy a jatek telepitesehez kell mind a 4 cd, vagy csak eleg 2?
  • Nyiri
    #1179
    22.42
  • [Jakuza]
    #1178
    23.87 :)
  • Davidus
    #1176
    A szaggatásra van valami orvosság? ilyn 10-15 fpsel fut a game szal elég iedegsítő... 2000xp meg gef3ti200 van szal nem egy erőmű de azért a 10 poligonból álló szobában nem 10 fpsnek kéne lennie szvsz.
  • Eye-scream
    #1175
    Háát a Maanaanon megoldottam sunry ügyét, elintéztem, hogy ártatlannak találják de nem szereztem semmi komoly bizonyítékot. Be lehet jutni valahogyan a sith vagy a republic bázisra? Mert nekem sehogy sem sikerült...
  • Eye-scream
    #1174
    A karizmától.
  • kHares
    #1173
    Mindenk jedi tud használni erőt független az oldaltól. A swoop race a legnehezebb cucc a játékban. Akkor dicsekedj, ha 23:00 alá mentél.
    Ebben a játékban sajnos nincs mana, de a class-tól és awisdomtól függ. Esetleg carisma
  • Methylisocloro
    #1170
    Valóban ilyen jó. Bár a kötelező swoop race szíven ütött, bár végül is nem volt olyan nehéz. Lesznek még ilyen nem-RPG dolgok?
  • Braveheart
    #1169
    Valóban ilyen jó a game, hogy midneki dícséri? Akkor én is megnézem, bár últkor load után 5 mp alatt kifagyott. Van már vmilyen patch hozzá?
    A gépem: amd athlon xp2000+, 512 mb 400mhz ddrram, gef3Ti128mb(a gyenge láncszem, ezt ki is írta) meg winxp
  • kHares
    #1168
    Pedig egy datapadon rajtavan, hogy H alakban kell menni rajat. És tényleg :)
  • Bazooka
    #1167
    Rámküldék az összes emberüket. Vérben gázolok
  • Davidus
    #1166
    Inkább a BioWare-nek gratula:D
  • cyberjedi
    #1165
    Kedves Hmuda, vki kérdezte, ezért a spoiler, nem kötelező elolvasni.

    Amúgy ez a game a teljes hétvégémbe került, most heverem ki. Meg kell mondjam, hogy a legtöbb SW game bejött nekem, de ez mindenen túltett, pedig az akciójátékokat jobban kedvelem. Ez viszont ABBAHAGYHATATLAN.

    Gratula Lucaséknak, és meg is vettem a játékot, ennyit abszolút megérdemelnek.
  • Kandurex
    #1164
    Nyomja itten valaki Ati9600Pro -val?
  • Hmuda
    #1163
    Minek mérgezted meg? A robbanástól megnyugszik (mert ő őrizte a koltót és a harvester pusztulása nyugtatta meg). Azzal, hogy bemérgezted, csak magadra haragítottad a benszülötteket. :PPP
  • Bazooka
    #1162
    Na megvan. Minek kell elrontani ilyen faszságokkal, az amúgy jó játékot, nem értem.
  • Bazooka
    #1161
    Mit is kell és hogy csinálni a templomban mert kikészülök
  • Nyiri
    #1160
    Lesz majd a vegen egy feladvany a templomba :) 5 perc volt mire rajottem, hogy mit is kell csinalni. Mert semmi leiras nem volt.
  • Nyiri
    #1159
    Kurva bonyolult volt a feladat. Egy atlagember. 1 percnyi gondolkodas utan megoldja. En is megcsinaltam, de felrobbant a rendszer es a halacka :) meg vigan uszkalt. Igy hat visszatoltottem es megmergeztem. Nem is mentem oda, addig ming meg nem halt.

    Ha felrobbantom a rendszert, attol is meghal?
  • Lacc
    #1158
    A trágyalást úgy lehet megkezdeni, hogy beszélsz a börtönőrrel, és megmondod neki hogy meg akarod kezdeni a tárgyalást ;) Csakhát nekem még nincs elég bizonyítékom...
  • Lacc
    #1157
    Lool, Manaan-on az a fejtörő már nagyon szakállas! :) Van 2 vödröd, az egyikbe 3, a másikba 5 liter víz fér. Csináld meg, hogy a nagyobba legyen 4 liter. Ez már rengeteg kalandjátékba benne volt, meg egyébként is.

    Viszont a Karyt srákány után, ahogy jövök ki a barlangból, nekem esik az a Darth nemtudomki. Na hát azt az istennek se bírom legyűrni! Illetve menne semián, ha az a ko***g nem nyomná folyamatosan a life drain-t ahogy 1/3 hp-ja van!
  • Bazooka
    #1156
    A tengerpartos pálmafás bolygón a templomban mi az ajtó kódja? Amit a föltön kell taposni?
  • Hmuda
    #1155
    Na, vki léci. Már átolvastam minden fellelhető faqot, de mindegyik csak annyit ír, amit már eleve megcsináltam, de egyik se szól arrol, hogy hogyan kellene megkezdeni a tárgyalást, vagy bármi. Vki szánjon már meg.
  • Kandurex
    #1154
    jah, aszittem valami poén van ott. Amúgy sajna nekem nem indul :( Hiába van meg :(
  • Hmuda
    #1153
    Amúgy szvsz nem jó dolog ennyire pontos leírást adni logikai fejtörőkröl. Elveszti a megoldás okozta örömet (mennyire vidult a fejem mikor végre átrakosgattam a gyűrűket a jobb oldali oszlopra, meg végre rájöttem, hogy mit is kel csinálni a két tartállyal :-))) ).
  • Hmuda
    #1152
    Az a poén, hogy pont most akartam beírni, hogy most jövök Manaan-ról, megvan a térkép és még mindig vígan rohangálok az utcákon. :DDD

    De viszont tényleg vki írja már le, hogy mit kellene még csinálnom a bűntényben, mert szeretnék túllenni rajta.