11368
  • PhantomW
    #1345
    és akkor te kikapcsoltad a hangot?
  • Hmuda
    #1344
    Hát sajna nem javítja. Én is feltetem és semmit nem változott, de béta peccsektől ne várjunk csodákat.
  • PhantomW
    #1343
    hm nem olvastam
    de azt elvileg a patchnek javítani kéne nem?
  • Hmuda
    #1342
    Hangkártya. Már milliószor le volt írva. :P
  • PhantomW
    #1341
    haveromnak csak egyes részeken nagyon szagatt a játék pedig nincs semmi effect vagy nagy polygonszám
    nem tudja valaki mi lehet a baj?
  • pluhi
    #1340
    Hi!
    Igy még nem jártam. Megkaptam a négy CD-t, de nem tudom felnyomni, mert CRC hibát ir. Ill. azt, hogy a kicsomagolt fájl nem olyan, mint lennie kéne. Namármost. Ha szarul szedték le, akkor már az iso-kat sem lehet kicsomizni, nemde? Irási hiba nincs. A 4 CD közül 3-nál ir ilyen hibát. Próbáltam Pio DVDvel, TEAC iróval. Haveromnál LG DVDvel. Lelőttem minden futó progit, tiltottam le DMA-t, még IDE drivert is cseréltem, semmi javulás. Ja persze IMAGE-ból is próbáltam. Érdekes módon a hivatalos fórumon többeknek van ilyen problémája az eredetivel is. Ott a csere segitett. Itt nem hinném, hogy segitene. Aki irta, azt állitja, hogy ott felment. Erre varjatok gombot.
  • Hmuda
    #1339
    Szerintem meg tök könnyűek voltak. Egy szép lökéshullám és aki még talpon volt az kapot egy mesteri Power Strike-ot az arcába. :-)))
  • Lacc
    #1338
    Hát kész röhej ez a Star Forge! Ez azért már egy kicsit túlzás, hogy már a gerendáról is DARK JEDIK lógnak! Jönnek elölről, jönnek hátulról, jönnek oldalról, szanaszét spawnolnak, már azt se tudom, hogy a sötétbe a sok fénykard közül melyik az én emberemé! Persze gondolhattam volna, hogy az utolsó pálya azért lesz nehéz mert annyi mob lesz, hogy nem látom tőlük a folyosót.
  • antijedi
    #1337
    végigjátszás:
    http://www.gamebanshee.com/starwarskotor/walkthrough.php
  • BlackShadow
    #1336
    tökmind1, tudod a megoldást vmeyikre a 3 közül? :)
  • antijedi
    #1335
    mért? a sithek nem is rosszak... :PPP
  • BlackShadow
    #1333
    ja még vmi :)
    h kell rávenni carth fiát h a sithek rosszak ? :)
  • BlackShadow
    #1332
    vki pls írja le h h kell megcsinálni a sith boygon azt a fejtörőt mikor a bal oldali "pillar"rol a jobba kell vinni a cuccost, nem túlságosan értem :(
    másik: van amikor ki kell faggatni egy fogjot h hol van a titkos fegyver, azt meg lehet úgy csinálni h light side pontot kapjak?
  • CarajoEsp
    #1331
    Hát nekem az előző driverrel nincs gond. Érdekes. Most visszatettem és megint király. Nem mondom ,hogy nem szaggat ,de legalább nem fagy és nincs 2fps a Pazakk teremben. Az ilyen dolgok egy kicsit elveszik a kedvem a játéktól.(Nem a készítők hibája) Ráadásul már egy hétfő óta nem nyomtam:(
  • CarajoEsp
    #1329
    Fene enné meg az Nvidiát. Felraktam a legújabb Drivert egy Fromat után és most kifagyogat a játék és lasabb is lett. (Geforce3ti200) Melyik Drivert érdemes felrakni?
  • antijedi
    #1328
    jah, valszinű ez a helyzet... :///
    pedig amikor engem először megmérgeztek , és csak épphogy volt elég antianyag nálam köv boltban rögtön bevásároltam belőle rendesen..., mint kiderült késöbb fölöslegesen... :(
  • Augustus Gigo
    #1327
    jó ezt csak poénból mondtam:)
  • antijedi
    #1326
    nem csak jedikben vanak, hanem csak a jedikben nagyobb a koncentrációjuk... :P
  • Hmuda
    #1325
    Ez csak játéktechnikailag van így. Nem hiszem, hogy egy konzolos kissrác (ugyemert eredetileg suxboxos gém) hajlandó lenne amiatt aggódni, hogy "jujmostmérgezettvagyokgyorsanszérumot".
  • Shaman
    #1324
    De az csak jediben van nem? Oszt pedig Mission meg Carth is volt mérgezödve.....
    vagy ök is jedik lesznek?? Nem hinném......
  • Augustus Gigo
    #1323
    a midichlorianok megvédtek tégedet
  • Shaman
    #1322
    Egyébként már Tarisban van egy logikai bukfenc a gammában.
    Ugye ott az az egyik küldi,hogy szerezd meg a szérumot a Ranghoul mérgezésre,mert az elvileg nem gyógyítható. Akkor mié van az,hogy amikor harcoltam ellenük,s néha megmérgezödtem,akkor sima antidote potionnal meggyógyultam???
    (elöször mindig visszatöltöttem ha megmérgezödtem,gondolván,hogy ezt nem lehet gyógyítani,aztán eccer kipróbáltam,s láss csodát...)
  • Eye-scream
    #1321
    Meg a bérgyilkosos amit a #1313ban írtam...
  • Hmuda
    #1320
    Hát talán a társak adta küldik (pl Carth fia, Juhani régi gazdája, stb).
  • Shaman
    #1318
    patch : itten találhatsz
    crack a patch-hez : #951 -es komment környékén.
  • Shaman
    #1316
    A fö köldin kívül vannak még bolygókon átívelö küldik?
    Úgy értem,hogy leszállok valahol,ott felszedem a küldetéseket,s legtöbbjét azon a bolygón kell megoldani,vagy röpködnöm kell össze-vissza?
  • RaveAir
    #1315
    Én a nyár végén az Icewind dale 2 lefordításának estem neki. Míg nem volt más teendőm, addig tudtam akár napi 1%-ot is lefordítani. Most a suli és egyéb elfoglaltságok miatt nem haladok vele. Megrekedtem olyan 20% körül... :(
  • RaveAir
    #1314
    A 2daPatcherR7 jobb lehet a szerkesztésre, mert pl. lehet benne keresni is. Igaz, hogy egy kicsit lassan tölti be (legalább is nekem) a dialog.tlk file-t.
  • Eye-scream
    #1313
    Amúgy ekkora baromságot, be akartam lépni a titkos orgyilkosokhoz de ha megölök valakit akkor dark side pontokat kapok. A poén az, hogy ilyen sith szabotőrökről meg rabszolgakereskedőkről van szó, akiket amúgy a sztori szerint is ölni kell. Ráadásul a titkos rend a köztársaság érdekeit is szolgálja meg blablabla...
    Idegesítő...
  • Hmuda
    #1312
    Én úgy oldottam meg, hogy odamentem a kapu elé álcában, és és pont mielőtt beléptem volna, a térképen bevettem a droidot és gyorsan beszaladtam.
  • Eye-scream
    #1311
    Én 8.
  • BlackShadow
    #1308
    ah nem igaz :( már van affect mind-om is de még mindíg nem enged be a hotelbe h nyomozhassak :(((( mi kéne még?
  • Shaman
    #1307
    Gondolom csak értelmesen kell kiválasztani az eröket...
  • antijedi
    #1305
    igaz irányitásban variáltak egy kicsit kotorban amugy nagyon nwnre hajaz a game... (megjegyezném hogy szerintem nem feltétlen előnyére buheráltak az irányitáson... :P)
  • antijedi
    #1304
    magyarul nem a kotorét hanem az nwn-ét inkább nem? :P
  • CarajoEsp
    #1303
    Jaja. És nem lesz Pc-re:D
    Jade Empire(ezért fogok én Suxot venni:D
  • harczos
    #1302
    elképzelhető, de ahhoz nem elég 1 ember, és nem 1-2 hónapig fog tartani. szal össze kéne szedni, h ki lenne benne...
  • G_ArchAngel #1301
    antijedi,

    abban hasonlít a K.-ra, hogy az irányítását és motorját örökölte
  • Shaman
    #1299
    Csákók én ott tartok,hogy választanom kell milyen jedi legyek? Consultant,Sentine vagy Guardian?
    Sztetek melyik a legjobb? Megnéztem a komputert,s tudom a statjaikat hogy kapják,nem is ez érdekel,hanem inkább az,hogy milyen típussal a legkönnyebb boldogulni késöbb?
    Aki keményebb a light sabrével,vagy aki inkább más eröket hesznál?
  • Augustus Gigo
    #1298
    sajna ez van:(