11368
  • Hmuda
    #1025
    Csak különleges helyeken van ilyen probléma. Hangkártyagond, szóval ilyen részeken lépj ki, tiltsd le a hangot a launchpadon és ha azzal a résszel végeztél, állítsd vissza.

    Gandibá:

    1: a Mandaloriant akkor fogod megtalálni, ha minden környékbeli Mandalort kicsináltaál és utána fog megjelenni az egyik táborukban (a robogók mellett).
    2: Juhani a Grove nevű zónában van egy romnál. Legyűröd és utána márcsak győzködni kell.
    3: Ha a Twi'lek kér meg, hogy nyomozz, akkor maradj ott, mindig beszélj mindenkivel, és mikor mindent kiderítettél az aktuális kérdéssel kapcsolatban, akkor beszélj a megbízóval, és lehetőleg érvelj tárgyilagosan. Egy idő után eljutsz olyan szintre, hogy véleményt kell nyilvánítani.
  • ZsZso
    #1024
    Nincs valakinek 5lete, hogy mért kezd el egy idő után akadni a játék, ha egy helyiségből kijövök, bemegyek ? (nem olyankor, amikor tölt a játék, hanem csak egyszerűen, pl. egy apartmanba lépek be) Leakad a játék, majd a következő kép az, hogy a szoba túlsó sarkában vagyok. MÉRT ? És ez is csak akkor fordul elő, ha már jáccottam vele egy darabig ... LÉcci lécci segíccsetek !
  • Gandibá
    #1023
    Kéne 1 kis help! Dantooine-on totálisan elakadtam. Jelenleg ott vagyok hogy a Jon nevű ember asszondja, hogy nyírjam ki a Mandalori főnököt, továbbá Jihuani-t is meg kell keresnem, nomeg a megölt telepes problémája is nyitott. Kérdem én, hogy ezeknek mi a megoldása?

    THX
  • Strahd_
    #1022
    utsdo láma kérdés de van értelem maxra felvenni a WIS-t az elején vagy nem?
  • Strahd_
    #1021
    Na igen de addig el kell jutni és a kari alkotáskor nem derül ki ez a baj
  • Eye-scream
    #1020
    Nekem is alaplapi van és még semmi gondom nem volt vele...
  • ceas
    #1019
    Ha kipróbálod meglátod, egyébként a Dex a támadóértékhez ad pluszt, a Str pedig a sebzéshez
  • Strahd_
    #1018
    Fénykard használtaba melyik tul add + ot? az Str vagy a DEX? mert ahány hely annyi féle leírás. Valaki segitene?
  • Hmuda
    #1016
    Rendes hangkártyával nincs gond, csak az alaplapikkal mint nekem is. Akkor néhány helyen olyanlesz a játék, mintha neten játszanék és olyan laggokat produkálna, amiket még életemben nem láttam. Maga a játék fut rendesen, csak a karakter irányíthatatlan (szó szerint).
  • Hmuda
    #1015
    Én a videón vidultam a végén. Azt hittem leesek a székről annyira meglepődtem, bár amikor már forgott a kamera a csávó körül (nem mondom ki, spoileres nagyon) akkor tudtam, hogy mi következik. Az a poén, hogy a filben említett utalások nagyon jól vannak elrejtve a játékban és túlságosan szét vannak szórva, hogy valóban észrevegyük. Ez eddig a legjobb SW story amit hellottam.
  • Nyiri
    #1014
    Nekem semmi gond nem volt a hangkartyaval, de mindig ugy jatszottam, hogy kozben a radio szolt :) Megis elveztem vegig a gamet
  • Hmuda
    #1013
    Nekem annyira tetszik, hogy én nem voltam képes várni. Hidd el megéri. Annyira nincs sok ilyen helyszín a játékban, hogy olyan macerás lenne. Bolygónként max 5-6 és oda nem kell gyakran menni.
  • Nyiri
    #1012
    Voltal MALAK hajojan? Szep a profilja a sracnak :) :PPPP
  • precision
    #1011
    Áááá...ez nekem túl macerás lenne! Várok inkább egy rendes patch-re :)
  • Hmuda
    #1010
    Nem sajna hiába raktam fel a béta peccset, sajnos az alaplapi hangkártyát nem szereti. Azokon a részeken mindig kilépek és hang nélkül viszem át, aztán ha vége van, akkor megint visszarakom (jó lenne egy Sound Disable Pont a menüben, míg ki nem javítják :PPP).
  • precision
    #1009
    Hmuda: neked már megjavult az akadozás, v. hang nélkül tolod?
  • Nyiri
    #1008
    Tudom... Azert volt ott a :P

    Hiaba meglett a 4 liter felrobbant a rendszer... Igyhat maradt a mergezes :)
  • Hmuda
    #1007
    Azért mert megmérgezted a gyógyszerkészleteket a tenger alatt (tudod, olvasni az általáns iskolában tanítanak :DDD).

    ui: nehogy komolyan vedd, csak hülyéskedek. :-)))
  • Nyiri
    #1006
    24H 0M volt a jatekido... Szvsz legalabb a 3x-a lenne.
    Egy rakas quest nem lett meg. Mert mindnekit elkuldtem a picsaba, kiraboltam mindenkit, aztan kinyirtam mindenkit :)
    Elobb gyilkoltam, aztan kerdeztem. Sok mindenre nem derult feny.

    Lehet vegig fogom vinni ujra. De majd kesobb. Akkor majd light leszek es mindenkin segitek majd.
  • Gandibá
    #1005
    Hát én is éjjel-nappal játszanék vele ha nem lenne suli :PP
    De még itt van mellette a XIII és az NFS Underground is, szal nincs hiányom játékokból. De így is KOTOR veszi el a legtöbb időmet, mert ha leülök elé, alig bírom abbahagyni :D
  • Nyiri
    #1003
    Hela! Vegigvittem, jo game volt...

    Talaltam egy nagy bugot benne...

    Kovetkezo sorokat azok olvassak csak el, akik vegigtoltak.
    !!! SPOILER !!!

    Nektek is bugos volt a vege? A gyozelmi bulin ott allt mellettem Bastilla... Ez furcsa mert a Star Forge-n kinyirtam... Kulon O kerte, hogy intezzem el. Akkor most mivan?

    !!! SPOILER OFF !!!
  • Nyiri
    #1002
    Engem hatosagilag kitiltottak a Manaan-rol, nemtom miert :P
  • precision
    #1001
    Hali!

    Sok a hozzászólás, van már megoldás a "szaggatós" problémára?
  • mad mind
    #998
    Ez nekem is volt. Rakd fel a legújabb drivert, pl. Radeonnal 3.8-as, vagy 3.9-es catalysttal már tökéletesen megy.
  • kHares
    #997
    Dantooin
  • Hmuda
    #996
    A kiscsajt faggasd tovább és akkor kinyögi, hogy melyik bolygón lógott fel a hajóra és oda vidd vissza.
  • harczos
    #994
    egyébként egyelőre megy így is...
  • harczos
    #993
    fölraktam a játékot, de crc-s a models.bif nem tudná vki elküldeni?

    ja és mitől van, h a trailereknél nem jácca, csak a hangot?
  • PTW
    #992
    ment a kukaba 30 ora jatekido...
    ujrakezdtem..
    most sok mindent mashogy fogok csinalni...
  • Lacc
    #991
    Valaki megoldotta már a Sunry-gyilkosságot a halas bolygón? Ha igen akkor plz mondja már el, hogy az ottani sith helyőrségben mit kell keresnem bizonyítékként? Mert megőrülök, hogy vissza kell mennem oda, miuátn kiirtottam a fél bázist, kiszedtem a dridból a chipet meg megtérítettem a hal-kölköket.

    Azt a kiscsajt én is megtaláltam egyébként a hajón, de nem tudtam vele mit kezdeni. Mondja hogy itt van már egy idjee meg minden, elzavarni nem akarom, de nem tudom hova kéne elsózni.
  • Nyiri
    #990
    Meg mindig nem vittem vegig, de most oda jutottam (templom tetejen), hogy akarmit csinalok a harc vegen atfordulok a jo oldalra :] Ez van :) Full dark side-bol, halvany light lettem...
  • Tikal #989
    okés, meg van, csak azt nem tudtam hogyan kell ezt csinálni.. :)
  • Eye-scream
    #988
    Úgy, hogy a talált "foul odor"-t is beleteszed a tetemhalomba a gránáttal együtt.
    A szagra bukik a drága ;)
  • Tikal #987
    azt nem tudom hogyan kell megetetni vele a mérget :)

    kevin, te meg ha ilyen okos vagy be se nézz ide, gondolom te is elakadtál már azért vmelyik játékban....
  • Bazooka
    #986
    Ja, néha én is csak hajtom a szöveget. Erre most jól kiírtottam a wookies tanácsot. Na mindegy kaptam egy rossz pontot
  • Tomalak
    #985
    Ahol vaygok épp ott van egy rakt rancor bár ezek young meg wild rancorok egy csomo xp adnak. Hogy kell bemenni a tamplomba azon a bolygón ahol pálmafák meg tengerpart van?
  • BlackShadow
    #984
    en nem tudtam h h kell megetetni ezert inkabb szetgranatoztam :D probaltam h a hullaba granatot rakok de nem ment oda kajalni :)
  • KeviN
    #983
    Te jo szagu ur isten :) ha ennyien elakadnak a rancornal, akkor en 1 jo ideig nem merek benezni majd ide, mert lessz meg hasonlo feladvany ;)
  • radical
    #982
    Nekem fennfolt a refreshforce és az kavart be. leszedtem az összes monitorfrekit defaultba és megy.
  • antijedi
    #981
    vagy tudsz veni a leszalko meleti kereskedőtöl gizka mérget, azt beadod egynek és megmurdel mind, vagy még asszem van valami megodlás de arra már nem emléxem :P