11368
  • Hmuda
    #1251
    Igen. Kérj a Rodiantól vízlepárlót és azt vidd el a buckalakóknak.
  • PhantomW
    #1250
    bementem a buckalakókhoz a robot tolmácsolt és elmondták mi kell nekik vissza megyek czerka irodába ott meg azt mondják nyirjam ki az összest
    buckalakó kinyírás nélkül meglehet csinálni?
  • Eye-scream
    #1249
    Ha magas a persude-od nem muszáj, én is úgy csináltam meg...
  • BlackShadow
    #1248
    fasza akkor várnom kell míg szintet lép az egyik jedi? :)
  • Eye-scream
    #1247
    Na kérdés

    Sunry féle gyilkosság-SPOILER



    Ti hogy oldottátok meg? Én előszőr az összes tanút behívtam meg satöbbi és akkor felmentették, de aztán újrakeztem úgy, hogy a republic adatbázisból letöltöttem a videót amin mutatják ahogy megöli az áldozatot. ekkor lazán kivégzésre ítélték a többi tanú behívása nélkül...
    Mindkét esetben azonos mennyiségű xpt kaptam, de ha hagytam elmenni akkor light side pontokat is... Most miért? Elvégre a szeretőjét alvás közben lelőtte és még falazzak is neki? Szvsz ez hülyeség...
    Ti hogy oldottátok meg?
  • Hmuda
    #1246
    Halak: Sith bázis, többet nem mondok, nem lövök le poénokat.

    Sunry gyilkosság: Márcsak emiatt is érdemes felvenni az Affect Mind erőt és az erősebb változatát, mert akkor tudsz Force Persuade-et nyomni a legtöbb győzködésnél.
  • BlackShadow
    #1244
    jah es mas, amikor van az a gyilkossag a hotelben, h kell elkezdeni mert engem nem enged be a "portás" v mi az :)
  • BlackShadow
    #1243
    ize vki mondja mar el nekem h Manaam on v hol van egy oyan quest h ki kell derítenem hova tünt el pár "halacska" beleértve az egyik "halacska" lányát is, nos hol mit merre? :)
  • Nyiri
    #1242
    Ujrakezdtem light stilusban. Szebb, jobb, tobb a kihivas, tobb a kuldi, de totalis anyagi csod az elejen :DDD
  • Shaman
    #1241
    Azé odabiggyeszthettél volna egy Spoiler feliratot a kommented elé......
  • Bazooka
    #1240
    Bastra-t elkapta már? Mert akkor menni kell tovább, a csajt otthagyva.
  • antijedi
    #1239
    tényleg ha meelee és fénykard is ki van maxolva ako mind kető bonusza jár ha fénykardot használok vagy csaka fénykard? :P
  • Hmuda
    #1238
    Menj körbe, a hátsó ajtó kinyílik és megint küzdened kell, szóval gyógyíts.
  • Hmuda
    #1237
    Azt hogy amikor Feateket tudsz venni, akkor raksz fénykardra. Ugyanúgy rakhatsz rá mint bármilyen más fegyvertipusra (de vigyázz, hogy a meelee nem egyenlő a fénykarddal). max szinten (3) már +3 +3 mind attackra mind damage-re.
  • Lacc
    #1236
    Na véégre sikerült megvernem Malakot, igaz vért izzadtam :P De most mi van? Beszaladt egy szobába, amit mind a 4 oldalról lezárt ajtók vesznek körül, vissza nem tudok menni oda ahonnan jöttem, a társaim még mindig bénák. Ha azt mondjátok ,hogy ki kéne nyitni az ajtókat lockpick skillel, és nekem túl alacsony, akkor tökönszúrom magam.
  • Lacc
    #1233
    Hát igen, ez a baj, hogy a főhösömet nem kifejezetten ilyen harcokra terveztem. Csakhát mostmár késő bánat.
  • Eye-scream
    #1229
    ÖÖöö azt mhogy lehet? Próbáltam cancelt nyomni a karakterválasztási screenen, de azt mondta, hogy muszáj vinni vkit...
  • Hmuda
    #1228
    Fura de nekem nem volt több mint két-három csapás és már menekült is. Válassz be jó feateket (pl én amint lehet mindig felnyomom maxra a fénykardot) és szerezz be jó támadásokat (pl Power Strike).
  • antijedi
    #1227
    probáld meg hogy nem solo mod hanem a hajon hagyod az embereidet és nem viszel magadal senkit...
  • Eye-scream
    #1226
    A kasshyykon kaptam egy twilektől vmi datapadot, hogy keressek meg valakit a manaanon. Meg is találom, de nem akarja felismerni a dolgot. A Napló azt írja, hogy menjek egyedül, de hiába állok solo módba, akkor sem akar beszélni velem...
    Mi a teendő?
  • Shaman
    #1225
    Az ATI 9600 a baj.
    Ugyanis azon a videokareszen nem müxik rendesen (furi,de csak azon).Illetve még baj van a 845 és 850-es chipsetü lapoknál is.
    Olvass itt vissza írtak hozzá peccset,meg cracket is.
  • [HUN]Crassus
    #1224
    Visszaolvastam pár oldalt,de pöcslinket nem láttam.Talán azért ,emrt még nincs is hozzá??
  • Lacc
    #1223
    Hát ez röhej, minden bossnál leakadok! :D Most jön ez a Malak, ezt egyedül hogy az életbe kell kinyírni?? Minden spellnek ellenáll, minden csapást véd, ha 1/10 HP-ját le tudom szedni az már jó. Félek hogy itt végleg le fogok akadni :P
  • Hmuda
    #1221
    Asszem 6. szintűként kapod meg és azutánmeg úgy fejleszted ahogy jónak látod.
  • Hmuda
    #1219
    Pedig szvsz tök egyszerű. :-)))
    Csak mindig jól kell fejleszteni a karaktered és olyan erőket kaphatsz, hogy mindenki gyerekjáték lesz.
    (a pálya végén próbálj meg nem nagyot ugrani a székből a meglepetéstől :-))) ).
  • Braveheart
    #1218
    Nekem csak az a bajom a gaméval hogy nem megy, mindig kifagy...
  • Hmuda
    #1215
    Még lesz egyvalaki Kashyyykon.
  • Shaman
    #1214
    Tudom láma kérdés,de csak azért kérdem,mert még nem figyeltem meg.
    Szal szintlépésnél a HP növekedést kockával dobja ki a game,vagy fix? Mert ha dobja,akkor lementem elötte,s visszatöltögetem addig amíg nem a legkedvezöbb az érték:-))
    Soft cheat!
  • Shaman
    #1213
    AZ a baj egyébként ebben a gaméban,hogy nagyon sok a pofázgatás. Nem mintha az angollal gondom lenne,de egy idő után már beunja az agyam,s elnyomkodom,csak az a baj,hogy fontos részeket is elnyomkodhatok........
  • Lacc
    #1212
    Hajjaj, most meggyűlt a bajom megint egy boss-al, mégpedig azzal az áruló admirálissal :) Elég görénység, hogy mellette még 2 dark jedi, meg egy egész osztag lő...
  • Hmuda
    #1210
    De még milyen meglepő. :DDD
  • Bazooka
    #1209
    Az nem meglepetés hogy sötét Jedi lehetsz, valami más a meglepő...
  • Hmuda
    #1208
    Hamár feltétlen el akarod rontani a meglepetést akkor leírom priviben, de csak ötleteket, hogy jöjj rá magadtól.
  • Shaman
    #1207
    Egyébként elkezdte már valaki sztetek a KOTOR fordítását?
  • Shaman
    #1206
    Hümmm én még csak a gamma elején járok Taris lower level,de nem értem mi ebben a spoiler.....
    Erre majd késöbb jövök rá,vagy csak láma vagyok?!
  • Hmuda
    #1205
    Az új karakterem. Újrakezdtem, mert túl sokat vétettem és rengeteg mindint ki kellett hagynom:


    A lenti linken lévő kép mindent felülmúlóan Spolieres, szóval csak azok nézzék meg, akik már végigvitték, vagy el akarják rontani a szórakozásukat! (komolyan)

    LINK
  • Shaman
    #1204
    Igen cimborám is azzal nyomja,ha visszaolvasnál,láthatnád,hogy gond volt azzal a videókaresszal. Van kinnt hozzá javító peccs,illetve a peccsnek már crackje is.
    Mondom ha végigrágnád a forumot.......
  • Shaman
    #1203
    Argggh láma!
    Ott télleg 8-nak mutatja az értékeket,de utána a kakaterlapodon szépen visszavált rendesre,ráadásul úgy,hogy amihez hozzáadtál 1-et az hozzá is lesz adva.
    A 8 csak azt jelöli,hogy az alapértékek annyik voltak. Ennyi.
  • kHares
    #1202
    A guardin megkapja a jumpot feat-be, ill. specializálódhat fénykardra /+2/
    A sentinel immunitást kap, talán stun-ra.
    A counselor force focust kap, ill. néhány szinten x2 force powert választhat.


    Amúgy javaslom a manualt, a végén van egy szép táblázat minden cast-ról/hp, skill, feat, force pontok/
  • Hmuda
    #1201
    Manaan.